Зажим  для пуповини

Вид
 • add.ua-Допомога-1 ТОВ (Україна,Київ)-Затиск Medicare для пуповини-20

  Затиск Medicare для пуповини

  Допомога-1
  2,80 грн.
 • add.ua-Допомога-1 ТОВ (Україна,Київ)-Затиск пуповини Medicare-20

  Затиск пуповини Medicare

  Допомога-1,Україна
  202,70 грн.
 • add.ua-Гемопласт ОАО (Украина, Белгород-Днестровский)-Зажим пуповини-20

  Зажим пуповини

  Гемопласт
  5,60 грн.
 • add.ua-JS (Китай)-Зажим для пуповини-20

  Зажим для пуповини

  JS (Китай)
  5,90 грн.
Вид

Який затиск для пуповини краще купити?

В практику акушер-гінекологів затискачі прийшли на зміну шовковим лігатур або кажучи простіше ниткам, якими перев'язували пуповину. Спочатку скоба виготовлялася з металу. Вона була названа на честь винахідника - скобою Роговина. Удосконалити виріб вдалося після впровадження в медичну практику високоякісних полімерних матеріалів. Пластмаса, будучи більш м'яким матеріалом, мають меншу теплопровідність, збільшував безпеку використання. Крім того, такий затиск для пуповини новонароджених відрізняла менша ціна. У побуті пристосування отримало назву кліпса або прищіпка для пуповини.
Саме її рекомендують купити і використовують в більшості пологових будинків.

Пластикові затиски для пуповини можна купити від наступних виробників:

 • ПАТ «Гемопласт» - компанія з України, що спеціалізується на виготовлення медичних виробів з 1973 року. Її продукція визнана в країнах Європейського Союзу, що підтверджено відповідними сертифікатами.
 • ТОВ «Допомога-1» це ще одне підприємство з України яке знаходитися в Києві. Компанія впроваджує передовий досвід виробництва і регулярно бере участь в медичних виставках, підтверджуючи якість своєї продукції.
 • JS - бренд Китайського походження. Продукція виробника заслуговує на увагу так як користується популярністю більш ніж в 60 країнах світу.

Залежно від виробника, затиск пуповини і ціна на нього може відрізнятися. Класичні товари мають білий колір, проте зустрічаються моделі синього, рожевого і інших кольорів. Лапки затиску ребристі, а на кінці є засувка, що перешкоджає зісковзуванню і передчасного розкриття пристосування.

Переваги кліпси для пуповини.

В інтернеті можна зустріти відгуки молодих мам про складнощі в догляді за малюком з накладеним пластиковим затиском. Однак, досвід використання даних пристроїв вказує на ряд переваг.

Якісні вироби швидко і надійно фіксуються на пуповині і прискорюють процес відпадання пупкового залишку. Все це разом з правильним доглядом, допоможе малюкові уникнути ускладнень в процесі формування пупка.