Зонди шлункові

Вид
Вид

Який зонд шлунковий купити і для чого?

Такі маніпуляції як промивання шлунка і зондове харчування є рутинними маніпуляціями в медичній практиці. Для цього в порожнину шлунка вводять полімерну трубку з отворами у одного краю і перехідником з другого. Перехідник призначений для приєднання шприца або лійки. Також за допомогою описаного пристрою проводять видалення шлунково-кишкового вмісту з діагностичною або лікувальною метою. Бувають зонди шлункові різних розмірів, і ціна на них коливається в широкому діапазоні.

За конструктивними особливостями виділяють наступні види шлункових зондів:

  • Аспіраційний товстий, діаметром від 10 до 15 мм. Використовується для промивання і швидкого вилучення вмісту шлунка.
  • Аспіраційний тонкий, діаметром від 5 до 9 мм. Застосовується для ентерального харчування і фракційного вивчення шлункового вмісту.
  • Діагностичні мають на кінці електроди або радіопередавач для визначення кислотності і радіотелеметрична дослідження відповідно.
  • Дуоденальний, призначений для проведення дуоденального зондування. Він може випускатися з металевою оливою на кінці і досягати 150 см в довжину.

На сьогоднішній день зонди випускаються у вигляді стерильних одноразових виробів. Однак існують і багаторазові моделі.

Для виготовлення полімерної трубки використовують полівінілхлорид, поліуретан або силікон. Для проведення ентерального годування через зонд, встановлений на тривалий час, краще поліуретанові або силіконові вироби. Вони мають підвищену еластичність і м'якістю, що зменшує ризик утворення пролежнів і травм стравоходу.

Зонд шлунковий ціна і розміри.

Величина зонда для кожного пацієнта підбирається індивідуально в залежності від анатомічних особливостей і поставлених завдань. Існує колірна і цифрова маркування, що вказує товщину трубки. Дитячий розмір позначається від 6-го до 14-го номера, для дорослих з 16-го по 30-й. Найтонше виріб маркується цифрою 6 і має зелений перехідник. Він використовується для годування новонароджених.

В інтернеті можна купити зонд шлунковий різних розмірів, ціна його також буде залежати від виробника та матеріалу виготовлення.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення