Взуття ортопедичне

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 04.05.2022
Провірено

Ортопедичне взуття повторює анатомічну будову людської стопи, завдяки чому допомагає впоратися з різними порушеннями кістково-м'язової системи. Вона розроблена спеціально для лікування та профілактики захворювань нижніх кінцівок, ефективна у будь-якому віці.

Коли варто придбати ортопедичне взуття?

Спеціальні моделі з супінатором можуть стати в нагоді у таких випадках:

 • варикозне розширення вен;
 • надлишкова маса тіла;
 • тяжкі навантаження на ноги;
 • захворювання суглобів;
 • п'яткова шпора;
 • цукровий діабет;
 • вальгусна стопа;
 • травми нижніх кінцівок. 

Для профілактики захворювань м'язів і кісток стопи можна використовувати ортопедичні устілки . Це найвигідніший варіант для тих, хто багато годин поспіль проводить на ногах і хоче уникнути можливих проблем. Однак замість устілок ви можете вибрати і відповідний різновид ортопедичного взуття в Києві.

Види ортопедичного взуття в Україні.

Ортопедичне взуття для дорослих буває кількох видів: 

 • профілактична;
 • стабілізуюча;
 • антивальгусна.

Профілактичні сандалії та туфлі допомагають підтримувати правильне положення стопи під час ходьби. Завдяки жорсткому заднику, супінатору і підошві, що гнуться, зі спеціальним каблуком навантаження розподіляється правильно, знижується ризик деформації кісток стопи.

Стабілізуючі моделі ефективні при плоскостопості та артриті. Вони розроблені спеціально для того, щоб виправити положення стопи, привести її до правильного положення. Таким чином, можна не тільки виправити дефекти, але і просто знайти зручне положення для ходьби. Якщо нога розташована неприродно, пальці відчувають тиск чи тертя, це викликає біль, а перспективі веде до захворювань ніг.

Антивальгусні моделі розроблені спеціально для людей із вальгусною деформацією стопи. При деформації суглоба між великим пальцем та ступнею спеціальні ортопедичні товари рекомендує лікар. Звичайні моделі в такому разі не тільки незручні, а й можуть погіршити проблему.

У лікувальному взутті можуть використовуватися не тільки супінатори та жорсткий задник, але також липучки та застібки, каблук Томаса, широкий мис та інші особливості. Шиють її переважно із натуральних матеріалів.

Ортопедичне взуття: ціни в Україні.

Ціни на ортопедичне взуття мало відрізняються від вартості звичайних моделей. Незважаючи на необхідність використовувати спеціальну технологію пошиття, ціна на дитяче та доросле взуття залишається доступною. В «Аптеці Доброго Дня» ви зможете знайти та купити актуальні моделі та отримати товар з доставкою.

Зверніть увагу
Сайт add.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникають в результаті використання користувачами інформації, розміщеної на сайті.