Засоби догляду за хворими

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Засоби догляду за хворими - особливості призначення товарів

Коли хвора людина або інвалід обмежені в пересуванні і самообслуговуванні, то йому на допомогу і особам, що доглядають за ним, приходять спеціальні засоби і пристрої по догляду. Перш за все вони спрямовані на полегшення справляння природних потреб організму і створення більш комфортних умов життя.

До засобів догляду за літніми людьми та хворими з обмеженням функціональної активності можна віднести: підгузники, пелюшки, серветки, крему, лікувальне харчування, засоби для хворих з нетриманням сечі і калу, по догляду за стомою, пристосування для туалету, ванни, ліжка і багато ін .

Сучасні індивідуальні гігієнічні засоби догляду за важкохворими лежачими пацієнтами або хворими з нетримання сечі, урологічними захворюваннями, дозволяють їм залишатися в чистоті. Пелюшки, поглинаючі простирадла, медична клейонка, підгузники для дорослих, урологічні труси і прокладки допоможуть уникнути появи попрілостей, які викликають великий дискомфорт. Для полегшення фізіологічних справлень використовують гумові підкладні судна. Для підтримки чистоти шкіри всього тіла, особливо інтимних зон, використовують гігієнічні вологі і сухі серветки. Вечірні гігієнічні процедури можна проводити пінкою для «сухого» миття лежачих, що допоможуть видалити неприємний запах сечі, калу і поту. Підтримання чистоти тіла засобами по догляду за шкірою (захисні засоби, миючі засоби, поживні бальзами, креми і лосьйони) є профілактикою попрілостей, пролежнів свербіння, болю.

Засоби догляду за лежачими хворими

Якщо у лежачого пацієнта проблеми з кровообігом, порушення обміну речовин, то необхідно використовувати засоби для профілактики пролежнів - підкладний надувний круг, протипролежневі матраци. Які купити засоби по догляду за лежачим хворими з уже наявними пролежнями вам повинен порадити тільки лікар.

Необхідним пристосуванням по догляду за лежачим хворим є приліжковий сечоприймач, функція якого збирати сечу. У разі виникнення нетримання сечі у людей похилого віку або хворих, які можуть самостійно пересуватися, рекомендується використовувати сечоприймач для носіння. До предметів по догляду за хворими з урологічної патологією можна віднести і уропрезервативи.

Для вирішення делікатних проблем розроблені і інші ефективні сучасні засоби. Калоприймач полегшує догляд за людьми, котрі перенесли операцію на клубовій і товстій кишці. Може виконувати роль сечоприймача після операції на сечовивідних органах. Кріпиться до хірургічно створеному отвору (стомі). Використання калоприймач в більшості випадків дозволяє людям з стомою вести повноцінне життя.

До сучасних технологічних прийомів по догляду за лежачим хворим можна віднести різні пристосування, які використовують для посадки на стільчик або в ванну і подальшого виконання гігієнічних процедур.

Комфортні умови можна створити при використанні багатофункціональних ліжок. Вони зручні і полегшують догляд за пацієнтом, дозволяють використовувати її в елементарних методиках профілактики ускладнень і реабілітації. Для цього ліжка мають міцну основу, рухливі блоки, різні штативи, пристрої для підйому, що значно збільшує рухливість хворого, а значить і ефективність терапії.

Крісла-каталки і крісла-коляски дозволяють людині з обмеженою руховою активністю переміщатися самостійно. Сучасні моделі міцні, зручні в експлуатації, мають цілий комплекс додаткових функцій.

Купити весь перелік предметів і пристосувань по догляду за лежачими хворими та хворими з обмеженою фізичною активністю вам завжди допоможуть консультанти спеціалізованих магазинів медичної техніки.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення