Сечоприймачі

Оновлено: 04.05.2022
Провірено

1 елемент

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Акційні
Рейтинг
Фільтр
12 24 30
на сторінці
 1. Сечоприймач із зливним клапаном 2000 мл
  Сечоприймач із зливним клапаном 2000 мл
  Гемопласт ВАТ (Україна, Білгород-Дністровський)
  Код товару: 200527
  Упаковка В наявності
  15,70 ₴

1 елемент

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
Рейтинг
Акційні
Рейтинг
Фільтр
12 24 30
на сторінці

Сечоприймачі - це спеціальні резервуари для збору сечі, які використовуються за медичними показаннями. Вони відрізняються по конструкції, типу використання, ємності та іншим особливостям.

Призначення та види сечоприймачів

Спеціальний резервуар необхідний прийому і збору сечі. Він може знадобитися при порушеннях сечовипускання через захворювання, а також для лежачих хворих, які не можуть самостійно користуватися туалетом. У такому разі сечоприймачі замінюють пелюшки та підгузки для дорослих. 

Головна функція цього пристосування - прийом сечі та тимчасове її зберігання. Конструкція складається з:

 • пакета;
 • антирефлюксної трубки;
 • дренажної трубки;
 • зливного клапана;
 • перехідника;
 • місця для вішалок.

Пакет може бути виконаний із пластику або поліетилену, який не рветься та не пропускає запахів. Місткість може бути призначена для одноразового або багаторазового використання. Конструкція забезпечує зручність та простоту експлуатації.

Дренажна трубка служить для зв'язку між катетером та пакетом для збирання сечі. Її можна вкоротити за потреби. Антирефлюксна трубка перешкоджає зворотному закиданню рідини з мішка, а зливальний клапан дозволяє швидко злити вміст резервуару.

Можна сечоприймачі купити такі, що призначені для денного або нічного використання. Денні відрізняються меншою ємністю, кріпляться до ноги і дозволяють пацієнту вільно переміщатися. Нічні (ліжкові) розміщуються біля ліжка хворого. Підходять у тому числі для лежачих хворих. Для використання мішка може знадобитися медична клейонка , яка не пропускає рідину та захищає спальне місце від забруднень.

Як використовувати багаторазовий сечоприймач? 

Для цього необхідно вимити руки, розмістити мішок над унітазом та відкрити зливальний клапан. Рідина вилити в унітаз, обробити антисептиком зливний отвір та закрити клапан. Потім обробити антисептиком руки.

Сечоприймачі: ціна в аптеці

Сечоприймачі можна купити в «Аптеці Доброго Дня». У каталозі ви знайдете ємності для чоловіків і жінок, зможете вибрати відповідний за обсягом та вартістю варіант. Доступна продукція різних виробників, яка отримала сертифікати якості. Зручні, безпечні та прості у використанні мішки для збору сечі можна замовити з доставкою по Україні. Також доступний самовивіз із наших аптек.

Широкий асортимент, якісні медичні товари та оперативна доставка стануть перевагами роботи з нами. Крім того, в нашій аптеці ви зможете скористатися послугою доставки за 24 години та швидко отримати своє замовлення.

Зверніть увагу
Сайт add.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникають в результаті використання користувачами інформації, розміщеної на сайті.