Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Метрогіл вагінальний гель 30 г
157,50 ₴
Unique (Індія)
Код товару:
6463
У список

Метрогіл вагінальний гель 30 г

Unique (Індія)
Упаковка В наявності
157,50 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно
від 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 35 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 60 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Unique (Індія)
Форма товару Гель
шт. 1
Штрих-код 8901086130211
Головний медикамент Метрогіл
Бренд Гематоген
код моріону 37465
Умови відпуску без рецепта
Реєстраційне посвідчення UA/2871/04/01
Температура зберiгання не вище +25°С
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 01.07.2022
Провірено
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату


МЕТРОГІЛ® ВАГІНАЛЬНИЙ ГЕЛЬ

(METROGYLÒ VAGINAL GEL)


Склад:

діючі речовини: метронідазол;

1 г гелю містить метронідазолу – 10 мг;

допоміжні речовини: пропілпарагідроксибензоат (Е 216) пропіленгліколь карбомер 940 динатрію едетат натрію гідроксид вода очищена.


Лікарська форма. Гель вагінальний.


Фармакотерапевтична група. Протимікробні та антисептичні засоби які застосовуються в гінекології. Похідні імідазолу. Код АТС G01A F01.


Клінічні характеристики.

Показання.

Бактеріальні вагінози різної етіології підтверджені клінічними і мікробіологічними даними.


Протипоказання.

Гіперчутливість до метронідазолу та до інших компонентів що входять до складу препарату а також похідних нітроімідазолу.


Спосіб застосування та дози.

Тільки для інтравагінального застосування!

Рекомендована доза становить 5 г (один повний аплікатор) двічі на добу (вранці і ввечері).

Спосіб застосування:

1)      звільнити аплікатор від целофанової упаковки;

2)      зняти кришечку з туби і нагвинтити аплікатор на тубу;

3)   тримати тубу таким чином щоб аплікатор був направлений догори і витискати вміст туби в аплікатор (при цьому поршень рухається вгору). Гель повинен заповнити весь аплікатор;

4)      відгвинтити наповнений аплікатор і тубу щільно закрити кришечкою;

5)      аплікатор обережно ввести у піхву і повільно натискаючи на поршень витиснути весь гель у піхву;

6)      вийняти аплікатор із піхви протерти його поверхню медичним спиртом і зберігати в чистому вигляді до наступного застосування. 

Курс лікування – 5 днів. Протягом курсу лікування слід уникати статевих контактів.

Побічні реакції.

З боку сечостатевої системи: симптоматичний кандидозний цервіцит вагініт свербіж печіння і подразнення у піхві вульві піхвові (некандидозні) виділення набряк вульви прискоренне сечовипускання. Печіння або подразнення пенісу у статевого партнера. Сеча може набувати темного забарвлення.

З боку шлунково-кишкового тракту: сухість або металевий присмак у роті нудота блювання анорексія спазматичний біль у черевній порожнині  запор понос. Відхилення від норми тестів функції печінки які мають оборотний характер; холестатичний гепатит.

З боку центральної нервової системи: запаморочення головний біль судоми периферична сенсорна нейропатія; дуже рідко – енцефалопатія (наприклад сплутаність свідомості) та підгострий мозочковий синдром (атаксія дизартрія порушення ходи ністагм тремор) які можуть минати після припинення прийому препарату.

Психічні розлади у тому числі сплутаність свідомості галюцинації.

З боку органа зору: тимчасові порушення зору (диплопія міопія).

З боку репродуктивної системи: біль у ділянці матки.

З боку органів кровотворення: лейкопенія лейкоцитоз агранулоцитоз нейтропенія тромбоцитопенія.

Алергічні реакції: шкірний висип кропив’янка шкірний свербіж гіперемія шкіри пропасниця ангіоневротичний набряк рідко – анафілактичний шок. Поодинокі випадки пустульозного висипу.

У разі виникнення будь-яких небажаних побічних ефектів необхідно припинити курс лікування.


Передозування.

Може спостерігатися лейкопенія нейропатія атаксія блювання. Оскільки специфічний антидот метронідазолу невідомий рекомендується здійснювати симптоматичну терапію.


Застосування в період вагітності або годування груддю.

МетрогілÒ Вагінальний Гель протипоказаний вагітним у І триместрі вагітності а в II і III триместрах його можна призначати тільки у разі крайньої необхідності. У разі необхідності застосування препарату Метрогіл® Вагінальний Гель слід припинити годування груддю.


Діти.

Досвід застосування препарату дітям відсутній.


Особливості застосування.

Уникати потрапляння гелю в очі!  

Довготривале застосування препарату потребує контролю формули крові. При виникненні лейкопенії важливо ретельно зіставити очікувану користь від продовження терапії з можливим ризиком.

Необхідно пам’ятати про ризик погіршання неврологічного статусу пацієнток з тяжкими хронічними або гострими неврологічними захворюваннями при лікуванні метронідазолом.

Пацієнтам із перманентними або прогресуючими нефропатіями Метрогіл® Вагінальний Гель потрібно призначати з обережністю.

При появі атаксії запаморочення галюцинацій та при погіршанні неврологічного статусу хворого лікування препаратом слід припинити.

Метронідазол здатний іммобілізувати трепонеми що призводить до помилкового позитивного тесту Нельсона.

Під час лікування метронідазолом слід уникати вживання алкоголю (можливе виникнення тахікардії нудоти блювання відчуття жару спастичного болю в епігастрії головного болю).

Статеві відносини необхідно припинити на період усього курсу лікування.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

У зв’язку з можливістю виникнення побічних реакцій з боку центральної нервової системи (наприклад запаморочення) не рекомендується керувати автотранспортом та працювати з іншими механізмами поки не буде з’ясована індивідуальна чутливість пацієнта до препарату.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Варфарин та інші непрямі антикоагулянти. Метронідазол посилює дію непрямих антикоагулянтів що призводить до збільшення часу утворення протромбіну.

Дисульфірам. Одночасне застосування може призвести до розвитку різних неврологічних симптомів тому не слід призначати МетрогілÒ Вагінальний Гель хворим які приймали дисульфірам протягом останніх двох тижнів.

Циметидин інгібує метаболізм метронідазолу що може призвести до підвищення його концентрації в сироватці крові і збільшення ризику розвитку побічних явищ.

Недеполяризуючі міорелаксанти (векуроній). Комбінація з метронідазолом не рекомендована.

Літій. Рівень літію у плазмі крові при прийомі метронідазолу може збільшуватись. При одночасному прийомі необхідно перевіряти концентрації у плазмі крові літію креатиніну та електролітів.

Циклоспорин. Існує ризик підвищення рівнів циклоспорину у сиворотці крові. Якщо препарати необхідно приймати одночасно слід ретельно контролювати рівні циклоспорину і креатиніну.

Фенітоїн або фенобарбітал. Спричиняє зниження рівнів метронідазолу у плазмі крові.

5-фторурацил. Зниження кліренсу 5-фторурацилу спричиняє підвищення токсичності     5-фторурацилу.

Бусульфан. Метронідазол може підвищувати рівні бусульфану у плазмі крові що може призвести до значного токсичного впливу бусульфану.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Діюча речовина препарату метронідазол має високу активність відносно анаеробних бактерій (бактероїди фузобактерії клостридії анаеробні коки) та найпростіших (Trichomonas vaginalis Entamoeba histolytica Lamblia). До метронідазолу не чутливі аеробні мікроорганізми.

 Механізм дії метронідазолу  полягає у біохімічному відновленні 5-нітрогрупи метронідазолу  внутрішньоклітинними транспортними протеїнами анаеробних мікроорганізмів та найпростіших. Відновлена 5-нітрогрупа метронідазолу взаємодіє з ДНК клітини мікроорганізмів інгібуючи синтез їхніх нуклеїнових кислот що призводить до загибелі бактерій.

Препарат активний проти більшості штамів мікроорганізмів які викликають бактеріальний вагіноз: Gardnerella vaginalis Bacteroides spp. Mobiluncus spp. Peptosterptococcus spp.

Фармакокінетика. Після одноразового внутрішньопіхвового введення 5 г гелю Метрогіл® Вагінальний Гель середня максимальна концентрація препарату в сироватці крові здорових жінок досягала 237 нг/мл що становить 2 % від середньої максимальної концентрації метронідазолу при прийомі внутрішньо дози в 500 мг. Час досягнення максимальної концентрації після інтравагінального введення становить 6-12 годин.

Після інравагінального введення  препарат зазнає системної абсорбції  (приблизно 56 %). Він проникає у грудне молоко і у більшість тканин. Препарат проходить крізь гематоенцефалічний і плацентарний бар’єр. Зв’язування з білками крові незначне (менше 20 %). Метаболізм відбувається головним чином у печінці шляхом гідроксилювання та окислення. Активність головного метаболіту (2-оксиметронідазолу) складає 30 % активності діючої речовини. Відносна біодоступність вагінального гелю удвічі вища за біодоступність одноразової дози (500 мг) вагінальних таблеток метронідазолу оскільки препарат має більш високу проникаючу здатність у піхвовій рідині. Тому терапевтичний ефект вагінального гелю досягається навіть при низьких концентраціях метронідазолу що у свою чергу призводить до зниження імовірності побічних ефектів протягом курсу лікування.

Препарат екскретується нирками – 60-80 % (20 % цієї кількості в незмінному вигляді) а також кишечником – 6-15 % дози.


Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості:

Однорідний гель від безбарвного до блідо-жовтого кольору.


Термін придатності. 3 роки.


Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 0С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Не заморожувати.


Упаковка. По 30 г в алюмінієвій або пластиковій ламінованій тубі. По 1 тубі разом з аплікатором  в коробці з картону.


Категорія відпуску. За рецептом.


Виробник. Юнік Фармасьютикал Лабораторіз (відділення фірми Дж .Б. Кемікалз енд Фармасьютикалз Лтд).


Місцезнаходження. Ділянка № 304-308 Джі. Ай. Ді. Сі. Індастріал Еріа місто Панолі – 394 116 округ Бхарух Індія.

Plot No.304-308 G.I.D.C. Industrial Area City: Panoli – 394 116 Dist: Bharuch India.

Завантажити повну інструкцію
Збіг складу і діючої речовини
Подібний терапевтичний ефект
Аналог в інших формах випуску
 1. Трихопол 500 мг вагінальні таблетки №10
  Упаковка В наявності
  146,20 ₴
 2. Свічки з метронідазолом 0,1 г №10
  Свічки з метронідазолом 0,1 г №10
  Монфарм (Україна, Монастирище)
  Код товару: 6589
  Упаковка В наявності
  31,30 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  15,65 ₴
 3. Метронідазол-Фармекс 500 мг песарії №10  в аптеці
  Метронідазол-Фармекс 500 мг песарії №10
  Фармекс Груп ТОВ (Україна,Бориспіль)
  Код товару: 233676
  Упаковка В наявності
  29,10 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  14,55 ₴
 4. Флагіл супозиторії 500 мг вагінальні №10
  Флагіл супозиторії 500 мг вагінальні №10
  Sanofi-Aventis (Франція)
  Код товару: 9778
  Немає в наявності
 1. Гравагін 500 мг песарії №10
  Гравагін 500 мг песарії №10
  Сперко Україна СП ТОВ (Україна, Вінниця)
  Код товару: 5446
  Упаковка В наявності
  85,30 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  42,65 ₴
 1. Метрогіл гель туба 30 г
  Метрогіл гель туба 30 г
  Unique (Індія)
  Код товару: 6151
  Упаковка В наявності
  168,50 ₴
 2. Розамет 1% крем 25 г
  Розамет 1% крем 25 г
  Jadran (Хорватія)
  Код товару: 21267
  Упаковка В наявності
  149,10 ₴
 3. Трихопол 250 мг таблетки №20
  Трихопол 250 мг таблетки №20
  Polpharma (Польща)
  Код товару: 724
  Упаковка В наявності
  117,90 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  58,95 ₴
 4. Трикасайд 500 мг капсули №15
  Трикасайд 500 мг капсули №15
  Pharmascience (Канада)
  Код товару: 9746
  Упаковка В наявності
  106,50 ₴
 5. Метронідазол Дента гель 20 г
  Метронідазол Дента гель 20 г
  Арпимед (Вірменія)
  Код товару: 248449
  Упаковка В наявності
  66,50 ₴
 6. Метронідазол 250 мг таблетки №20
  Метронідазол 250 мг таблетки №20
  Лубнифарм ВАТ (Україна, Лубни)
  Код товару: 147154
  Упаковка В наявності
  56,10 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  28,05 ₴
 7. Метресса розчин для ін'єкцій 500 мг/100 мл
  Метресса розчин для ін'єкцій 500 мг/100 мл
  Eurolife Healthcare (Індія)
  Код товару: 237726
  Упаковка В наявності
  55,10 ₴
 8. Метронідазол 0,25 г таблетки №20
  Метронідазол 0,25 г таблетки №20
  Здоров'я ТОВ (Україна, Харків)
  Код товару: 2804
  Немає в наявності
 9. Метрогіл інфузійний розчин 500 мг/100 мл №1
  Упаковка В наявності
  33,90 ₴
 10. Метронідазол 5 мг/мл розчин 100 мл
  Метронідазол 5 мг/мл розчин 100 мл
  Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 237507
  Упаковка В наявності
  33,80 ₴
 11. Метронідазол 0,5% розчин інфузійний пляшка 100 мл
  Метронідазол 0,5% розчин інфузійний пляшка 100 мл
  Юрія-Фарм ТОВ (Україна, Київ)
  Код товару: 180524
  Упаковка В наявності
  31,10 ₴
 12. Метронідазол 0,25 г таблетки №10
  Метронідазол 0,25 г таблетки №10
  Лубнифарм ВАТ (Україна, Лубни)
  Код товару: 191201
  Упаковка В наявності
  29,70 ₴
 13. Метронідазол 0,5% 100 мл
  Метронідазол 0,5% 100 мл
  Новофарм-Біосинтез ТОВ (Україна, Новоград-Волинський)
  Код товару: 35326
  Упаковка В наявності
  13,55 ₴
 14. Метронідазол р-н д/інф. 0.5% 100 мл (ПВХ)
  Метронідазол р-н д/інф. 0.5% 100 мл (ПВХ)
  Фарматрейд ДП (Україна)
  Код товару: 236722
  Немає в наявності
 15. Трикасайд 500 мг капсули/метронідазол/ №30
  Немає в наявності
 16. Метронідазол 0,5% розчин для інфузій 100 мл
  Метронідазол 0,5% розчин для інфузій 100 мл
  Юрія-Фарм ТОВ (Україна, Київ)
  Код товару: 204551
  Немає в наявності
 17. Метронідазол-З 250 мг таблетки №20
  Метронідазол-З 250 мг таблетки №20
  Здоров'я народу ТОВ (Україна, Харків)
  Код товару: 236025
  Немає в наявності
 18. Метронідазол 0.5% 100 мл р-н д/інф.
  Метронідазол 0.5% 100 мл р-н д/інф.
  Інфузія ЗАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 235671
  Немає в наявності

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку