М'ясні пюре

Вид
Вид

М'ясо - важливе джерело білка, тому не дивно, що після того, як дитина освоїла овочі, фрукти та каші, їй пропонують познайомитися і з цим продуктом. Перші порції м'ясного пюре можна давати дитині вже у віці півроку. Норма м'яса для малюка 6-9 місяців - 20-50 г в день, тому готувати такі маленькі порції не дуже зручно. Набагато простіше придбати готове пюре в баночках від кращих зарубіжних і вітчизняних виробників (HiPP, Hame, Milupa, Gerber) - воно розфасоване порційно, що дозволяє взяти його на прогулянку або в дорогу. Можна давати його в чистому вигляді, а також змішувати з овочевими пюре і несолодкими кашами.

Чим корисно м'ясне пюре

Це не просто ситний продукт, але ще і дуже корисний. Його головні якості наступні:

 1. Склад білка, в тому числі незамінних амінокислот, в м'ясі набагато вище, ніж в рослинній їжі - близько 20%, що грає найважливішу роль для правильного росту і розвитку малюка.
 2. М'ясо багате залізом, а також вітамінами С і В, які допомагають його засвоювати, що сприяє профілактиці анемії та інших захворювань кровоносної системи.

Яким буває м'ясне пюре

Дитяча травна система не в змозі переварити досить грубі харчові волокна, тому м'ясо перед годуванням подрібнюють. Залежно від віку малюкам можуть запропонувати такі види пюре:

 1. Гомогенизоване (максимальний розмір часток - 0,3 мм). Призначено для першого знайомства з м'ясом дітей 6-7 міс.
 2. Пюреподібне (з частинками до 1,5 мм). Використовують для годування дітей від 8 міс., щоб вони вчилися пережовувати тверду їжу.
 3. Крупноподрібнене (з шматочками від 3 мм). Це харчування для дітей від 10 міс., які вже звикли їсти самостійно.

М'ясо саме по собі багате різними мінералами, проте ми звикли його підсолювати. Дитяче харчування не виняток, тому виділяють два види пюре:

 1. Без солі. Сприяє формуванню правильних харчових звичок, звикання до правильного харчування.
 2. Підсолене. Зазвичай для його приготування використовують йодовану сіль в мінімальних кількостях, тому таке пюре не шкодить дитячому організму. Воно виходить більш смачним, і діти охочіше його їдять.

Для немовлят найкраще вибирати пюре з легких нежирних сортів м'яса і ретельно стежити за тим, чи немає у дитини алергії - найкраще вести щоденник і записувати в ньому, що і коли малюк їв. Найчастіше використовують такі види м'яса:

 • індичка. Це м'ясо легке і гіпоалергенне, тому його часто вибирають для першого м'ясного прикорму;
 • кролик. Вважається самим гіпоалергенним видом м'яса;
 • курка (курча). Рідко викликає алергію, легко засвоюється, його ціна зазвичай найдоступніша;
 • яловичина (телятина). Дають дитині вже після того, як він звик до білого м'яса, щоб не викликати розладів травлення і алергічну реакцію;
 • риба. Дають з обережністю, невеликими порціями, щоб попередити розвиток алергії.

Крім того, популярні м'ясні пюре з добавками. Зазвичай це повноцінний обід в пюреподібному вигляді з шматочками овочів, рисом або спагетті, які готують дитину до повсякденної їжі, сприяють розвитку жувальних навичок.

Як придбати таке харчування в Аптеці Доброго Дня

Щоб купити потрібне вам пюре, досить ввести назву виробника або смак в пошуковому рядку, а також вибрати з варіантів, запропонованих в цьому розділі. Щоб замовити різні товари і медикаменти максимально недорого, не забувайте стежити за нашими акційними пропозиціями.Наша онлайн-аптека здійснює доставку в будь-яке місто України - Хмельницький, Київ, Чернівці, Полтаву.