Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Квінол 200 мг капсули №30
343,60 ₴
Технолог ЗАТ (Україна, Умань)
Код товару:
212872
У список

Квінол 200 мг капсули №30 - ціна та наявність в місті Первомайск

Технолог ЗАТ (Україна, Умань)
Немає в наявності
343,60 ₴
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я алергіків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Технолог ЗАТ (Україна, Умань)
Форма товару Капсули
шт. 3
Штрих-код 4820165890010
Кількість в упаковці 30
Бренд Квінол
Кратність 3
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Квінол інструкція по застосуванню

Склад

1 капсула містить:

 • 200 мг індол-3-карбінолу. Допоміжні речовини: лактоза, крохмаль, орісіл, магнію стеарат.

Рекомендації щодо застосування

Квінол містить високо-очищений індол-3-карбінол, який нормалізує метаболізм естрогенів в організмі та перешкоджає розвитку естроген-залежних процесів, індол-3-карбінол є біологічно активною речовиною рослин сімейства хрестоцвітних, яка опосередковує антиестрогенну та антипроліфератавну активність.

Квінол сприяє нормалізації метаболізму жіночого статевого гормону естрадіолу та інгібує синтез 16α-гідроксіестрону, який володіє вираженими канцерогенними властивостями. Сприяє зниженню кількості естрогенових рецепторів у тканинах-мішенях. Чинить позитивний вплив при функціональних розладах, зумовлених гіперестрогенемією.

Квінол ефективний при гіперпроліферативних процесах в клітинах епітеліального походження жіночої репродуктивної системи. Позитивно впливає на гіперпластичні процеси в органах жіночої репродуктивної системи, обумовлені порушеннями регуляції клітинного поділу. Сприяє нейтралізації дії ростових факторів, що стимулюють гіперпроліферативні процеси у молочних залозах. Перешкоджає синтезу онкобілку Е7 в епітеліальних клітинах, інфікованих вірусом папіломи людини, гальмуючи процеси малігнізації.

Квінол нормалізує метаболізм естрогенів в організмі і перешкоджає розвитку естроген-залежних патологічних процесів. Позитивно впливає на фізіологічні процеси при гіперестрогенемії. Сприяє зменшенню естроген-залежних гіперпроліферативних процесів в клітинах епітеліального походження, у тому числі при папіломатозі органів жіночої статевої системи, мастопатії, ендометріозі, міомі матки, кістах яєчників, дисплазїї, перименопаузальному метаболічному синдромі.

Квінол застосовується при захворюваннях жіночої репродуктивної системи, в основі розвитку яких лежать процеси патологічної клітинної проліферації. Квінол може застосовуватися для профілактики гормональних розладів і гормонозалежних захворювань:

 • мастопатія;
 • дисплазія шийки матки;
 • ендометріоз, аденоміоз;
 • передменструальний синдром;
 • міома (фіброміома) матки;
 • папіломатоз органів жіночої статевої системи, папіломавірусна інфекція (папіломи, гострокінцеві кондиломи);
 • кісти яєчників.

Протипоказання Квінолу

Індивідуальна несприйнятливість, вагітність та період лактації. Не рекомендовано вживати особам, які вживають продукти, що знижують кислотність шлункового соку.

Спосіб застосування та дози Квінол

Вживати дорослим по 1 капсулі 2 рази на добу до або під час їжі. Тривалість застосування при гіперпроліферативних процесах у репродуктивних органах жінок та папіломатозі становить 6 місяців, а при порушенні метаболічних процесів у молочних залозах - 3 місяці. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці за температури від 4°С до 25°С. Строк придатності - 2 роки. Термін придатності вказано на упаковці.

Форма випуску

Капсули 30 шт.

Категорія відпуску з аптеки

Без рецепта.

Відгуки користувачів

4.5
8 відгуків
5 зірок
75% (6)
4 зірки
0% (0)
3 зірки
25% (2)
2 зірки
0% (0)
1 зірка
0% (0)
Сортувати за:
Найновіші
Найновіші
Найстаріші
Зниженню рейтингу
Зростанню рейтингу
 1. людмила
  15.11.22
  Мне от мастопатии врач назначил Квинол Дуо + Витамин Енат 400 пропила 3 месяца результат отличный все прошло
 2. Наталья
  25.09.20
  Мне назначили Квинол для лечения эндометриоза, после операции во время которой его и выявили... Никаких побочных, довольна, помогает очень хорошо, мои онко маркеры снизились, так как до этого зашкаливать начали...
 3. Оксана
  25.06.20
  Так Квіноло дійсно він немає побічних ефектів ...він дає збільшення апетиту ...а на вагу він сильно не вліяє ...як інші гормони ...набирається вага не по кілограмах а по грамах ...
 4. Елена
  11.05.20
  Я, наверное, тот редкий пациент, который не может оставить восторженный отзыв об этом препарате. "По-женски" препарат помагает, но у меня есть побочные эффекты: это проблемы с ЖКТ (постоянные расстройства), пребываю, как в тумане - давление понизилось, испытываю постоянные головные боли, раздражительность, подташнивание. Два года назад я уже принимала Квинол, были те же симптомы. Настолько разбитой себя чувствую с этим препаратом, что, пожалуй, брошу его принимать.
 5. Aleksa S.
  14.04.20
  Года полтора-два назад с мужем пытались забеременеть, но не получилось, решила проверить свое здоровье, назначили сдачу анализов на гормоны. Все оказалось в норме кроме пролактина, нашли проблему с яичниками. Врач назначил мне трехмесечное лечение препаратом Квинол Дуо. Прошло три месяца – повторный результат, все анализы в порядке. Я удивлена, потому что не ожидала сразу такого эффекта. Буду ждать наступления долгожданных двух полосок
 6. Лидия
  11.06.18
  Обратилась к врачу с жалобой на приступообразные боли и обильные продолжительные месячные со сгустками крови. По результатам обследования врач сообщила, что причиной этого является избыточный рост эндометрия, или иначе говоря, это гиперплазия эндометрия. Сделали выскабливание, а потом назначили принимать Квинол. Это растительный препарат, который регулирует баланс гормонов в организме Принимала препарат полгода. На организм действует мягко, совершенно безопасный, но помогает прекрасно. У него даже противопоказаний нет , что для такого эффективного лекарства большая редкость..
 7. karina
  19.04.18
  Квинол принимают и в комплексном лечении и в виде единственного медикамента. Я пила его, когда у меня кисту находили. Пошла к врачу с задержкой 14дней. тест беременность не показал, но я все таки надеялась. А оказалось, что цикл нарушился из-за кисты яичника. Я очень испугалась, думала, вдруг операция нужна будет. Но врач порекомндовала препарат Квинол. Принимать его приходится долго, мне пришлось пить капсулы полгода, с небольшим перерывом, т.е дважды по три месяца. Долго, но он действительно помогает . Очень хороший препарат, эффективный, и, при этом, не оказывает отрицательного воздействия на организм в виде побочек. Что здорово отличает его от гормональных препаратов. Ни как не влияет на вес, ни каких изменений во внешнем виде и в настроении. От него не бывает головных болей или тошноты. Мягкий, даже бережный натуральный препарат, без противопоказаний, от которого только польза.
 8. Анна
  07.12.15
  Очень жаль ,что его тяжело найти у нас в Одессе.Заменила его индинолом.Вроде тот же состав.но с индинолом начались боли в желудке.тошнота.Не подошел.Пусть квинол дороже .но перенесла его легко и был положительный результат. желудке.Хочу
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку