Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Стериліум Classic Pure рідина 500 мл
258,00 ₴
Bode Chemie (Німеччина)
Код товару:
22814
У список

Стериліум Classic Pure рідина 500 мл - ціна та наявність в місті Первомайск

Bode Chemie (Німеччина)
Упаковка В наявності
258,00 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 45 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Bode Chemie (Німеччина)
Форма товару Флакон
шт. 1
Головний медикамент Стерилліум
Кількість в упаковці 1
код моріону 128274
Об'єм 500 мл
Умови відпуску без рецепта
Реєстраційне посвідчення UA/4627/01/01
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Стериліум (Sterillium) інструкція для застосування

Склад

діючі речовини: 100 г розчину містять: 2-пропанол – 45 г, 1-пропанол – 30 г, мецетронію етилсуль­фат – 0,2 г;
допоміжні речовини: спирт міристиловий, гліцерин (85%), ароматизатор «Ораній РН 799867», барвник синій патентований V(85%) Е 131, вода очищена.

Лікарська форма

Розчин нашкірний.

Основні фізико-хімічні властивості:

прозорий, світло-блакитний розчин зі свіжим спиртовим запахом, густина 20 ºС – 0,847-0,855 г/см3, індекс рефракції n 20/D - 1,376 -1,381.

Фармакотерапевтична група

Антисептичні та дезінфекційні засоби. Код АТХ D08А Х53.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Засіб має фунгіцидну, туберкулоцидну та пролонговану бактерицидну дію, у т.ч. проти видів наведених бактерій та їх штамів, а також штамів, резистентних до антибіотиків: Acinetobacter baumannii; Acinetobacter calcoaceticus; Acinetobacter lwoffii; Bacteroides fragilis; Burkholderia cepacia; Candida albicans; Clostridium difficile; Enterobacter aerogenes; Enterobacter cloacae; Enterococcus faecalis; Enterococcus faecium; Escherichia coli; Haemophilus influenzae; Klebsiella pneumoniae; Klebsiella oxytoca; Listeria monocytogenes; Micrococcus luteus; Mycobacterium tuberculosis; Proteus mirabilis; Pseudomonas aeruginosa; Salmonella enteritidis; Salmonella typhimurium; Serratia marcescens; Shigella sonnei; Staphylococcus aureus; Staphylococcus epidermidis; Staphylococcus haemolyticus; Staphylococcus hominis; Staphylococcus saprophyticus; Streptococcus pneumoniae; Streptococcus pyogenes; Vibrio сholerae.

Препарат має віруліцидну дію, у т.ч. щодо вірусів гепатиту В та С1, ВІЛ, герпесу типу 1 (герпес лабіаліс) і герпесу типу 2 (герпес геніталіс), рота-, поліома-, вакцинія-, аденовіруси, віруси грипу А, пташиного грипу, SARS – асоційовані з коронавірусами (SARS-CoV).

Препарат атестований відповідно до Європейських стандартів pr EN 12791, EN 1500.

Фармакокінетика.

Стерилліум має такі властивості:

 • зменшує кількість транзиторної мікрофлори шкіри за 30 секунд у 100 тисяч разів;
 • ефективний також і проти резидентної мікрофлори шкіри;
 • швидкодіючий засіб, що зберігає свою дію протягом 1 години на незахищеній шкірі рук та протягом 3 годин під медичними рукавичками;
 • забезпечує антиперспірантну дію, зменшує кількість вологи під рукавичкою, що перешкоджає виділенню резидентної мікрофлори з глибоких шарів шкіри;
 • не подразнює шкіру;
 • не порушує водно-жирового балансу шкіри.

1 Сурогатний вірус – BVDV (вірус вірусної діареї великої рогатої худоби).

Показання

Гігієнічна та хірургічна антисептична обробка шкіри рук та антисептична обробка шкіри перед ін’єкціями, пункціями, забором крові, щепленнями.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-яких компонентів засобу. Не застосовувати для антисептичної обробки слизових оболонок, відкритих ран та ділянок навколо очей. Запобігати контакту з очима.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Не встановлена.

Показання для застосування

Гігієнічна та хірургічна антисептична обробка шкіри рук.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів засобу. Не застосовувати для антисептичної обробки слизових оболонок, очей та відкритих ран.

Належні заходи безпеки при застосуванні

Запобігати контакту з відкритим полум’ям. Не застосовувати поблизу джерел загоряння. Не допускати потрапляння засобу у шлунок (можливе алкогольне отруєння), в очі - подразнення слизової оболонки очей. При випадковому потраплянні засобу у шлунок необхідно сполоснути ротову порожнину питною водою, дати випити потерпілому кілька склянок води. При випадковому потраплянні засобу в очі необхідно промити їх проточною водою протягом кількох хвилин та звернутися до лікаря.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У період вагітності або годування груддю дозволяється матері застосовувати Стерилліум гель для гігієнічної антисептичної обробки шкіри рук.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Не впливає.

Діти

Не застосовувати дітям віком до 14 років.

Спосіб застосування та дози

Засіб для зовнішнього застосування, може бути використаний всюди, навіть у відсутності раковин для миття і води.

Стерилліум гель краще використовувати разом зі зручним у роботі дозатором, який приводиться в дію за допомогою ліктя. Наявні системи дозування дають змогу відібрати Стерилліум гель безконтактно. Дозатори можуть бути розміщені незалежно від наявності раковин або мийок там, де необхідна антисептика рук.

1. Гігієнічна антисептична обробка рук спрямована проти транзиторної мікрофлори шкіри рук без порушення резидентної мікрофлори.

Гігієнічна антисептика рук проводиться завжди перед миттям рук (що забезпечує переривання перенесення мікробів при наступному митті через умивальник і бризки води) за винятком особливих випадків (див. нижче).

Гігієнічна антисептика рук проводиться:

 • у закладах, підприємствах, установах та організаціях охорони здоров'я;
 • у дитячих дошкільних закладах, навчальних закладах різних рівнів акредитації;
 • на підприємствах косметичної, фармацевтичної, мікробіологічної промисловості;
 • на підприємствах харчової промисловості;
 • у закладах громадського харчування та торгівлі;
 • на всіх видах транспорту;
 • на комунальних об’єктах;
 • у закладах соціального захисту;
 • у пенітенціарних установах;
 • для антисептики рук на об’єктах, діяльність яких вимагає дотримуватися гігієни, у т. ч. у побуті для обробки рук персоналу, який доглядає за новонародженими, людьми літнього віку, хворими, у подорожах тощо.

Послідовність операцій втирання антисептика для гігієнічної обробки рук згідно з Європейським стандартом EN 1500 наведено на рис. 1. Руки після антисептичної обробки не мити.

Рутинну антисептичну обробку рук без наступного миття проводити до та після огляду кожного пацієнта, а також до та після кожної медичної маніпуляції.

Методика гігієнічної антисептичної обробки шкіри рук

До та після контакту без видимого забруднення рук

Мінімум 3 мл антисептика Стерилліум гель відбирають безпосередньо з пластикового флакона або за допомогою дозуючого пристрою в заглиблення сухої долоні. Після цього засіб активно втирають у долоні, пальці, між пальцями, у шкіру на тильній стороні долоні, у кутикули та піднігтьові щілини.

Засіб втирати протягом 30 с.

Протягом усього часу обробки руки слід зволожувати антисептичним засобом.

В особливих випадках, а саме:

а) При краплинному забрудненні рук – ретельно видалити забруднення одноразовою серветкою просоченою засобом Стерилліум гель, потім руки обробити антисептичним засобом Стерилліум гель за методикою (див. рис. 1).

б) При забрудненні рук виділеннями, секретами, кров'ю – руки спочатку помити водою, потім – зі звичайним милом або милом з антимікробним ефектом, запобігаючи розбризкуванню води в оточуюче середовище та на одяг (наприклад, у разі забруднення кров’ю). Ретельно висушити руки за допомогою безволокнистого одноразового рушника. Після чого руки необхідно обробити антисептиком за стандартною методикою (див. рис. 1). У разі необхідності зону забруднення дезінфікують та одягають новий спецодяг.

2. Хірургічна антисептична обробка рук медичного персоналу спрямована проти транзиторної та резидентної мікрофлори шкіри рук.

Хірургічна антисептика рук здійснюється перед кожним операційним втручанням.

Методика хірургічної антисептичної обробки шкіри рук

Перед кожним хірургічним втручанням

1. Миють руки і передпліччя водою з м'якою емульсією, наприклад, Бактолінбазік, потім ретельно змивають. Стерильну щітку для нігтів застосовують тільки у разі необхідності, оскільки щітка може призвести до мікроушкоджень шкіри.

2. Ретельно висушити руки за допомогою безволокнистого одноразового рушника. Руки мають бути сухими.

3. Антисептичний засіб Стерилліум гель відбирають із дозатора в суху долоню (ліктем кілька разів натискають на важіль дозатора) і зволожують руки та передпліччя.

Протягом 1,5 хвилини втирають Стерилліум гель у шкіру рук (див. рис. 1) і передпліч, включаючи кистьові та ліктьові суглоби. При цьому періодично відбирають стільки порцій антисептика, скільки потрібно, щоб протягом усього часу втирання руки були зволожені засобом.

Долоні треба тримати вище рівня ліктів.

Останню порцію антисептичного засобу втирати у шкіру до висихання.

На всю процедуру використовувати не менше 6 мл (2хЗ мл) засобу.

УВАГА! Не надягати рукавички на вологі від антисептика руки, дочекатися повного висихання шкіри рук.

Антисептичний засіб відбирають за допомогою дозатора у заглиблення долоней сухих рук. За наведеною схемою антисептик енергійно втирають у шкіру рук до кистьових суглобів. На кожній стадії рух повторюють 5 разів. Після закінчення шостої стадії окремі стадії повторюють до закінчення часу експозиції. У разі необхідності повторити втирання з новою порцією антисептичного засобу. Слідкувати за тим, щоб протягом усього часу втирання руки залишалися вологими від засобу.

Гігієнічна антисептика шкіри рук для профілактики захворювань, що викликаються встановленими збудниками:

Найменування Експозиція
мультирезистентний золотистий стафілокок (MRSA) 15 с;
ентерогеморагічна кишкова паличка (EHEC) 15 с;
мікобактерії туберкульозу*  15 с;
віруси герпесу тип 1, 2 15 с;
вакцинія віруси 15 с;
віруси грипу А 15 с;
віруси пташиного грипу А 15 с;
віруси гепатиту В**, С*** / ВІЛ 30 с;
віруси SARS-CoV 30 с;
аденовірусами 2 хв;
поліовірусами 3 хв;
ротавіруси 30 с;
норовіруси 30 с.


* Для профілактики туберкульозу процедуру повторити двічі (за рекомендаціями RKI****).
** Антиген тест без білкового навантаження 30 с; з білковим навантаженням 30 с.
*** Тест по BVDV (воловий вірус вірусної діареї) – вірус сурогатний вірусу гепатиту С.
**** Інститут Роберта Коха

Для профілактики інфекцій, спричинених поліомавірусами, руки обробляти протягом 15 хв.

Слідкувати за тим, щоб протягом усього часу втирання руки залишалися вологими від препарату.

Дозування.

У медичній практиці:

Гігієнічна антисептична обробка шкіри рук – мінімум 3 мл засобу втирати в сухі руки протягом 30 с.
Хірургічна антисептична обробка шкіри рук – мінімум 6 мл (2хЗ мл) засобу втирати в руки порціями протягом 1,5 хв (2х45 с).

У промисловості:

3 мл Стерилліум гелю втирати в суху шкіру рук протягом 30 секунд, не змивати.

В інших галузях, де потрібне дотримання гігієнічних норм, та в побуті:

3 мл Стерилліум гелю втирати в суху шкіру рук протягом 30 секунд, не змивати.

Передозування

Не встановлено.

Побічні ефекти

В осіб підвищеної чутливості можливе подразнення шкіри.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Не встановлена.

Термін придатності

2 роки 6 місяців.

Умови зберігання

Легкозаймистий. Слід дотримуватися правил техніки безпеки під час роботи зі спиртовмісними засобами. Зберігати при температурі не вище 25°С у недоступних для дітей місцях!

Упаковка

Флакони по 100 мл, 475 мл, флакони по 475 мл з дозатором, флакони по 975 мл.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку