Летнее увлажнения_1300x350 (1)

Влітку на шкіру обличчя та тіла впливають різні негативні фактори, які знижують її тургор, роблять в'ялою, сухою, тонкою, схильною до проблем. Випаровування посилюється і тому, що великі ділянки тіла не прикриті одягом. Засмага, висока температура повітря, пил, морська вода, УФ-випромінювання порушують природний водний баланс шкірного покриву. Тому одним із найважливіших етапів догляду за шкірою стає її зволоження.

Значення зволоження шкіри

Неправильно вважати, що в іншу пору року цьому етапу можна приділяти менше уваги. Від кількості води в клітинах та міжклітинному середовищі залежить молодість шкіри, її здоровий, сяючий вигляд. Очищення епідермісу від жиру, поту, пилу, косметики дозволить зволожуючим засобам глибоко проникнути у тканину.

Влітку рекомендується вмиватися 2 рази на день – вранці та ввечері. Занадто часто умивання порушує природну жирову плівку, що захищає від надмірного випаровування вологи та впливу УФ-випромінювання. Для зволоження використовуються різні косметичні засоби, що містять гіалуронову кислоту, яка зв'язує вологу, та інші компоненти, здатні тривалий час підтримувати водний та ліпідний баланс епідермісу.

Якщо відчуваються стягнутість, печіння, виникають лущення, гіперпігментація, висипання, слід звернутися до фахівців – дерматолога або лікаря-косметолога. Салонні процедури швидко відновлять водно-ліпідний баланс та усунуть неприємні симптоми.

Які засоби радять фахівці?

Але й у домашніх умовах можна ефективно зберігати вологу в епідермісі. На щастя, сучасна косметична промисловість випускає безліч різноманітних засобів, які можна застосовувати самостійно. Фахівці неодноразово наголошували, що зволоження має бути не лише зовнішнім, а й внутрішнім.

Так, наприклад, на увагу заслуговує серія від Health Pro (США). До неї входять різноманітні за складом засоби, що містять вітаміни, натуральні олії, екстракти лікарських рослин та інші біоактивні речовини:

Кожний продукт складається із натуральних компонентів і розроблений для певного типу шкіри. Надійні желатинові капсули зберігають незмінною формулу протягом тривалого часу. Немає необхідності підтримувати спеціальні умови зберігання, комплекс простий у використанні і має доведену ефективність. Він живить, зволожує, захищає епідерміс обличчя та шиї.

Щоб підтримати гідробаланс зсередини, рекомендують використовувати спреї із запатентованою формулою від бренду Apnas Natural (США):

Розробник серії унікальних спреїв для перорального використання має власні наукові лабораторії, які не лише створили інноваційну добавку, але й провели її тестування на ефективність та безпечність. До складу також включені вітаміни, мінерали, біоактивні речовини, які забезпечують високу опірність епідермісу та всього організму, а також заповнюють дефіцит речовин, що використовуються для:

  • побудови елементів тканин;
  • синтезу колагену та еластину, що створюють «каркас» для підтримки пружності, форми, гладкості шкіри;
  • покращення обміну речовин;
  • захисту клітин та нейтралізації вільних радикалів;
  • регенерації та відновлення як на клітинному, так і на тканинному рівні.

Додатковим плюсом всіх цих засобів є їх компактність, простота використання, доведена безпека та висока ефективність.