Вітаміни для підвищення енергії

Вид
Вид

Засоби для підвищення життєвих сил і працездатності

            У житті кожної людини існують моменти, коли особливо важливо перебувати в так званому «зібраному стані». Як правило, таким моментам передує виснажливий період підготовки. Щоб безсонні ночі, багатогодинна праця або банальний брак вітамінів для життєвого тонусу не сказався на кінцевому результаті, організму необхідно допомагати. Також перешкодити повноцінномужиттю може апатія і постійне бажання спати викликане стресами, погодними аномаліями і різними захворюваннями. Засобам, спрямованим на подолання подібних станів і присвячена дана сторінка.

         Як діють вітаміни для підвищення енергії?

            До даної групи належать різноманітні речовини включаючи полівітаміни, рослинні екстракти та «чисті» біохімічні речовини, які надають багатогранно стимулюючу дію. В основі дії лежить активізація біохімічних реакцій, які поповнюють енергетичний запас тканин. Завдяки даній властивості стимулюється нервова, імунна та ендокринна система. Певні вітаміни для бадьорості мають свою переважну спрямованість, яка залежить від складу препарату. Деякі компоненти можуть надавати пряму збудливу дію на нервову систему. Дія інших пов'язана зі стимуляцією гіпофіза, підшлункової залози і кори надниркових залоз.

         Які вітаміни для енергії включаються до складу комплексних засобів?

Для стимуляції нервової системи до складу полівітамінів включають представників групи В (В1, В2, В5, В6, В12). Як імуностимулятор додають вітамін С. Також в їх склад можуть входити різноманітні мікроелементи і вітаміни які підвищують тонус всього організму.

         Як вибрати кращі вітаміни для енергії?

            Якщо причина симптомів криється в нестачі вітамінів пов'язаних з недостатнім надходженням або тривалими інфекційними захворюваннями ідеальним засобом будуть полівітаміни. Їх же можна використовувати з профілактичною метою. У тому випадку якщо превалюють емоційні чинники можна використовувати комплекси, що містять рослинні екстракти. Однак слід пам'ятати, що вітаміни для тонусу містять рослинні екстракти можуть підвищувати артеріальний тиск. Перед використанням подібних засобів бажано проконсультуватися з лікарем.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення