Амінокапронова кислота порошок пакетик 1,0 г №10

КОД: 200788
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

  Амінокапронова кислота порошок пакетик 1,0 г №10

  0,00 грн.

  Доступность: знятий з продажу

  Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
 2. Доставка
  • Доставка Кур'єром
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно
  Міста безкоштовної доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних   

  Шановні клієнти, будь-яка Ваша аптека завтра може бути зачинена. Щоб не допустити свавілля, просимо підтримати петицію на сайті Верховної Ради України:


 • add.ua-Здоровье ООО ФК (Украина, Харьков)-Амінокапронова кислота порошок пакетик 1,0 г №10-02

Наявність: знятий з продажу

Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Здоровье ООО ФК (Украина, Харьков)
 • Форма товару: Порошок
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/6566/01/01
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АМІНОКАПРОНОВА  КИСЛОТА


Склад лікарського засобу:

діюча речовина: aminocaproic acid;

1 пакет містить амінокапронової кислоти 1 г.


Лікарська форма.

Порошок для орального застосування.


Порошок білого або майже білого кольору без запаху.


Назва і місцезнаходження виробника.

ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров'я».

Україна 61013 м. Харків вул. Шевченка 22.


Фармакотерапевтична група.

Антигеморагічні засоби. Інгібітори фібринолізу. Код АТС В02А А01.


Специфічний кровоспинний засіб який застосовується при кровотечах зумовлених підвищенням фібринолізу.

Механізм специфічної дії зумовлений конкурентним пригніченням активаторів плазміногену і частковим пригніченням активності плазміну (у високих дозах) а також інгібуванням біогенних поліпептидів – кінінів.

Пригнічує активуючу дію стрептокінази урокінази та тканинних кіназ на процеси фібринолізу нейтралізує ефекти калікреїну трипсину і гіалуронідази зменшує проникність капілярів.

Амінокапронова кислота чинить антиалергічну противірусну дію посилює детоксикуючу функцію печінки. Вона інгібує протеолітичну активність асоційовану з вірусом грипу. Амінокапронова кислота здійснює гальмуючий вплив на різні етапи взаємодії вірусу з чутливими клітинами а також пригнічує протеолітичний процесинг гемаглютиніну. Внаслідок цього не створюється функціонально-активний білок вірусу грипу який забезпечує його інфекційну активність та знижується кількість дочірнього інфекційного вірусу.

Амінокапронова кислота не тільки виявляє противірусну активність але також поліпшує деякі клітинні і гуморальні показники специфічного захисту організму при респіраторних вірусних інфекціях.

Після прийому внутрішньо швидко всмоктується у верхніх відділах травного тракту. Максимальна концентрація у крові у дорослих і підлітків досягається через 2-3 години. З білками крові практично не зв'язується. Частково (10-15 %) біотрансформується у печінці; інша частина виводиться нирками переважно у незміненому вигляді. За добу з організму виводиться близько 60 % введеної дози (при нормальній функції нирок).

При порушенні сечовидільної функції можлива кумуляція препарату.


Показання для застосування.

Профілактика і лікування паренхіматозних кровотеч геморагій зі слизових оболонок менорагій кровотеч із ерозій і виразок шлунка та кишечнику. Профілактика кровотеч при операціях на печінці легенях підшлунковій залозі. Різні види гіперфібринолізу у т. ч. пов'язані з застосуванням тромболітичних препаратів та масивного переливання консервованої крові. Як симптоматичний засіб – кровоточивість зумовлена тромбоцитопенією та якісною неповноцінністю тромбоцитів (дисфункціональна тромбоцитопенія).

Лікування і профілактика  грипу та ГРВІ  у дітей і дорослих.


Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до амінокапронової кислоти схильність до тромбозів і емболій синдром дисемінованого внутрішньосудинного згортання макрогематурія тяжкі порушення функції нирок тяжка форма ішемічної хвороби серця порушення мозкового кровообігу.


Належні заходи безпеки при застосуванні.

З обережністю призначають при захворюваннях серця печінковій і/або нирковій недостатності.

Не рекомендується застосування препарату при гематурії (у зв'язку з небезпекою розвитку гострої ниркової недостатності).

При менорагіях ефективний прийом з першого до останнього дня місячних.

Під час терапії препаратом рекомендується перевірка фібринолітичної активності крові і рівня фібриногену.


Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат протипоказаний при вагітності. Недоцільне застосування жінкам з метою профілактики підвищеної крововтрати при пологах тому що можливе виникнення тромбоемболічних ускладнень. При необхідності застосування годування груддю слід припинити.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. У період лікування слід утримуватися від керування автотранспортом і виконання потенційно небезпечних видів діяльності внаслідок можливих побічних реакцій (запаморочення).


Діти. Препарат можна застосовувати  дітям першого року життя.


Спосіб застосування та дози.

Призначають внутрішньо під час або після їди розчинивши порошок у солодкій воді або запиваючи нею. Добову дозу для дорослих ділять на 3-6 прийомів для дітей – на 3-5 прийомів.

Помірно виражене підвищення фібринолітичної активності. Дорослим зазвичай призначають у добовій дозі 5-24 г (5-24 пакети).

Для дітей віком до 1 року разова доза становить 0 05 г/кг маси тіла (але не більше 1 г). Добова доза для дітей: віком до 1 року становить 3 г (3 пакети) 2-6 років – 3-6 г (3-6 пакетів) 7-10 років – 6-9 г (6-9 пакетів). Для підлітків максимальна добова доза – 10-15 г (10-15 пакетів).

Гострі кровотечі (у т.ч. гастроінтестинальні). Дорослим призначають 5 г (5 пакетів) потім по 1 г (1 пакет) щогодини (протягом не більше 8 годин) до повної зупинки кровотечі. Добова доза для дітей при гострих крововтратах: віком до 1 року – 6 г (6 пакетів) 2-4 років – 6-9 г (6-9 пакетів)                  5-8 років – 9-12 г (9-12 пакетів) 9-10 років – 18 г (18 пакетів).

Субарахноїдальний крововилив. Дорослим призначають у добовій дозі 6-9 г (6-9 пакетів).

Травматична гіфема. Призначають у дозі 0 1 г/кг маси тіла кожні 4 години (але не більше              24 г/добу) протягом 5 діб.

Метрорагії асоційовані з внутрішньоматковими протизаплідними засобами. Призначають по 3 г (3 пакети) кожні 6 годин.

Профілактика і зупинка кровотечі при стоматологічних втручаннях. Дорослим призначають по     2-3 г (2-3 пакети) 3-5 разів на добу.

Для дорослих середня добова доза становить 10-18 г (10-18 пакетів) максимальна добова доза –  24 г (24 пакети). Курс лікування – 3-14 днів.

Грип гострі респіраторні вірусні інфекції у дітей і дорослих.

Препарат застосовують перорально і місцево. Для перорального застосування препарат попередньо розчиняють з розрахунку 1 г (1 пакет) амінокапронової кислоти у двох столових ложках   підсолодженої кип’яченої води одержуючи таким чином 5 % розчин.

Перорально препарат призначають у дозах:

-   дітям перших двох років життя – 1-2 г (1-2 пакети) на добу (20-40 мл 5 % розчину) – по 1-2 чайні ложки 4 рази на день (0 02-0 04 г/кг – разова доза) можна додавати до їжі або напоїв;

-   дітям у віці 2-6 років – 2-4 г (2-4 пакети) на добу (40-80 мл 5 % розчину) – 1-2 столові ложки 4 рази на день;

-   дітям у віці 7-10 років – 4-5 г (4-5 пакетів) на добу запиваючи водою або приймати з їжею чи напоями;

-   підліткам та дорослим – 5-8 г (5-8 пакетів) на добу – по 1-2 пакети 4-5 разів на день запиваючи водою або приймати з їжею чи напоями.

Для точнішого приготування розчину та його дозування доцільно використовувати медичний шприц без голки об’ємом 10 або 20 мл.

Водночас рекомендовано застосування амінокапронової кислоти місцево. Кожні 3 години закладати у кожен носовий хід на 5-10 хвилин ватні турунди рясно зволожені 5 % розчином амінокапронової кислоти приготовленим на непідсолодженій воді або у вказані терміни інстилювати (капати) по 3-5 крапель цього розчину у кожен носовий хід. Розчин також можна використовувати для інгаляцій.

При тяжких гіпертоксичних формах грипу або ГРВІ дози препарату можуть бути підвищені до рівня максимальних що рекомендовані для дітей при помірно вираженому підвищенні фібринолітичної активності.

При лікуванні грипу та ГРВІ у дорослих препарат амінокапронової кислоти можна застосовувати у таких дозах як і підліткам. Амінокапронову кислоту у разі необхідності можна застосовувати у комбінації з іншими противірусними препаратами та інтерфероном і його індукторами.

Інтраназальні інстиляції розчину амінокапронової кислоти (3-4 рази на день) доцільно проводити протягом епідемічного періоду з метою профілактики що можна доповнити пероральним (як при лікуванні) застосуванням препарату в осередках інфекції при контакті з хворим.

Тривалість перорального застосування амінокапронової кислоти при грипі та ГРВІ складає               3-7 днів.

Тривалість лікування залежить від тяжкості захворювання і визначається лікарем індивідуально. Також лікар може коригувати дозу та призначати повторний курс лікування.


Передозування.

Симптоми: посилення побічних явищ утворення тромбів емболії. При тривалому застосуванні (більше 6 днів) високих доз (для дорослих – більше 24 г на добу) – геморагії.

Лікування: відміна препарату симптоматична терапія.


Побічні ефекти.

Препарат зазвичай добре переноситься проте можливе виникнення наступних побічних реакцій.

З боку серцево-судинної системи: ортостатична гіпотензія субендокардіальний крововилив брадикардія аритмії.

З боку травного тракту: нудота блювання діарея.

З боку системи згортання крові: порушення згортання крові.

З боку нервової системи: головний біль запаморочення шум у вухах судоми.

Інші: можливі реакції гіперчутливості (у т. ч. катаральні явища верхніх відділів дихальних шляхів) шкірне висипання міоглобінурія рабдоміоліз гостра ниркова недостатність.

Побічні явища є рідкими і дозозалежними; при зниженні дози вони зазвичай зникають.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При прийомі внутрішньо добре поєднується з тромбіном. Ефект препарату послаблюють антиагреганти та антикоагулянти прямої і непрямої дії. Спільне застосування з естрогенвмісними контрацептивами фактором згортання крові IX підвищує ризик тромбоемболій.


Термін придатності. 2 роки.


Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 oС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.


Упаковка.

Порошок для орального застосування по 1 г у пакетах № 10 (1х10) або у пакетах спарених              № 10 (2х5) у коробці.


Категорія відпуску. Без рецепта.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Количество в упаковке 10
Форма товару Порошок
Виробник Здоровье ООО ФК (Украина, Харьков)
Реєстраційне посвідчення UA/6566/01/01
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання не вище +25°С
Головний медикамент Аминокапроновая кислота
код моріону 141394
Відгуки
Напишіть власний відгук
Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
Как заказать

КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

 • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
 • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
 • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
 • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
 • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
 • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
 
Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

 

– Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

 

После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

 0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

 

САМОВЫВОЗ

Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

 

 

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення