Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Аплікатор у транспортній пробірці пластиковий стрижень з середовищем Amies 10 мл
8,60 ₴
Цзянсу, Китай
Код товару:
268409
У список

Аплікатор у транспортній пробірці пластиковий стрижень з середовищем Amies 10 мл

Цзянсу, Китай
Немає в наявності
8,60 ₴
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Цзянсу, Китай
Форма товару Аплікатор
шт. 1
Штрих-код 6933298700878
Кількість в упаковці 1
Бренд Amies
код моріону 240078
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Аплікатор у транспортній пробірці пластиковий стрижень з середовищем Amies

Аплікатори (сваби) або зонд-тампони (тампон зонди) призначені для відбору зразків біоматеріалу для лабораторних досліджень та підходять для короткого контакту з тілом людини, включаючи післяопераційні рани. Аплікатори для збору та транспортування бактеріологічних зразків з транспортним середовищем агарового гелю Amies та вугіллям забезпечать виживання бактерій в зразках під час їх транспортування до клінічної лабораторії. Аплікатор з нетоксичним стержнем з алюмінію і наконечником з намотуванням із віскози ідеально підходить для важкого або делікатного відбору зразків. Вузькі розміри намотування (0,9 мм), висока гнучкість та міцність стержня дозволяють застосовувати аплікатор для забору біоматеріалу з органів сечостатевої системи, уретри, очей та носоглотки. Також цей аплікатор відмінно підходить для застосування в педіатрії.

Віскозна голівка прикріплена до стержня за допомогою нетоксичного клею. Стержень стійкий до перепадів температури, гнучкий, не ламається.

Для збереження зразків та безпеки користувача транспортне середовище агарового гелю Amies та вугілля міститься в циліндричній пробірці Ø12 х 155 мм, виготовленій з прозорого, небиткого медичного поліпропілену (ПП). Пробірка закривається герметичною кришкою з поліетилену (HDPE). Колір кришки відрізняється в залежності від типу середовища. Діаметр кришки дорівнює діаметру пробірки. Для правильної ідентифікації зразка на пробірці передбачена наліпка. На кожній етикетці надруковані код позиції, номер партії та термін придатності.

Транспортне середовище Amies дозволяє вижити багатьом мікроорганізмам, таким як Shigella flexneri (Шигела Флекснера), Neisseria (гонокок), Trichomonas vaginalis (трихомонада вагінальна), Enterobacterias (ентеробактерії), Haemophilus (гемофільна пиличка), Corynebacterium (коринебактерії), Streptococcus pneumonie (пневмокок), Streptococcus pyrogenes (стрептокок групи А), Salmonella typhi (сальмонела), Brucella abortus (бруцела). Також доведено, що формула Amies з вугіллям покращує відновлення Neisseria gonorrhoeae, Vibrio cholerae, і, крім того, її часто рекомендують для Bordetella pertussis.

Вид товару: аплікатор, транспортний тампон, сваб, тампон-зонд, зонд тампон.

Мікробіологічний статус: стерильний.

Матеріал намотування: віскоза.

Матеріал стержня: алюміній.

Пробірка: 12 х 155 мм.

Середовище: Amies та вугілля.

Поле для запису: є поле для запису.

Упаковка: індивідуальна упаковка.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку