Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Артелак Сплеск краплі очні флакон 10 мл
285,10 ₴
Dr. Gerhard Mann (Німеччина)
Код товару:
232390
У список

Артелак Сплеск краплі очні флакон 10 мл

Dr. Gerhard Mann (Німеччина)
Упаковка В наявності
285,10 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
Безкоштовно
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Dr. Gerhard Mann (Німеччина)
Форма товару Краплі
Штрих-код 4029835000180
Кількість в упаковці 1
Бренд Артелак
Об'єм 10 мл
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 18.09.2023
Провірено
Інструкція

Артелак Сплеск (Artelac Splash) інструкція по застосуванню

Склад

0,24 % гіалуронат натрію, хлорид натрію, хлорид калію, динатрію фосфат додекагідрат, натрію дигідрофосфат дигідрат та вода для ін’єкцій.

Опис

Artelac Splash/Артелак Сплеск це кришталево чистий зволожуючий офтальмологічний розчин який містить 0,24% гіалуронової кислоти (у вигляді натрієвої солі). Оскільки продукт не містить консервантів, він дуже добре переноситься. Зволожуючий офтальмологічний розчин забезпечує швидке і тривале полегшення симптомів сухого ока.

Очні краплі представлені у багатодозовій системі без консервантів (PFMD). Після відкриття використання можливе протягом не більше 6 місяців.

Artelac Splash/Артелак Сплеск — офтальмологічний розчин першого вибору для миттєвого заспокоєння та зволоження сухих очей. Він природно зволожує і заспокоює сухі очі, зменшуючи симптоми втомлених, напружених очей і навіть очей, що сльозяться.

Artelac Splash/Артелак Сплеск підходить для зволоження та повторного зволоження м’яких та жорстких контактних лінз, значно підвищуючи комфорт під час їх носіння протягом усього дня.

Коли слід використовувати Artelac Splash/Артелак Сплеск?

Artelac Splash/Артелак Сплеск — оптимальний варіант офтальмологічного розчину. Містить природний зволожувач гіалуронову кислоту (у вигляді натрієвої солі), який знаходиться в структурах здорового людського ока та природній слізній плівці.

Artelac Splash/Артелак Сплеск маючи високу схильність до зв’язування з водою, допомагає підтримувати товстий шар слізної плівки і стабілізувати її, забезпечуючи миттєве зволоження при усіх симптомах сухих очей. Цей офтальмологічний розчин ідеально підходить всім, хто страждає на ряд легких та помірних симптомів сухих очей, таких як подразнення, втома, напруження, відчуття стороннього тіла в оці та/або посилена сльозотеча.

Чинники, які відіграють певну роль у розвитку сухості та втоми очей:

 • зовнішні фактори, наприклад, тривала робота за комп’ютером і, як наслідок, недостатнє кліпання очима, кондиціювання повітря, опалення, тютюновий дим, вітер, а також носіння контактних лінз;
 • інші фактори, наприклад, певні системні захворювання, оперативні втручання на оці або прийом деяких лікарських препаратів (протизаплідні, антигістамінні та сечогінні засоби, бета-блокатори, спазмолітики).

Показання

Змащування, зволоження і повторне зволоження при сухості очей та під час носіння як м’яких, так і жорстких контактних лінз, протягом усього дня.

Спосіб застосування та дози Артелак Сплеск

При потребі, закапайте одну краплю Artelac Splash/Артелак Сплеск в око. Оскільки офтальмологічний розчин не містить консервантів, краплі можна використовувати кожен день і стільки разів на день, скільки виникає потреба.

Загальні примітки:

Мийте руки перед кожним використанням. Уникайте контакту кінчика флакона з пальцями або очима, щоб запобігти можливому інфікуванню розчину або травмуванню.

Перед кожним використанням зніміть напівпрозорий білий захисний ковпачок з кінчика флакона за допомогою обертальних рухів.

Увага! Перед першим використанням і якщо флаконом не користувались протягом деякого часу:помістіть флакон кінчиком донизу і кілька разів натисніть механізм насоса до появи краплі.

Тримайте флакон, як зазначено: покладіть великий палець на ергономічну підставку, а іншими пальцями обхопіть нижню частину флакона. На дно флакона слід розмістити два пальці.

Помістіть флакон кінчиком донизу. Трохи відкиньте голову. Обережно потягніть нижню повіку ока пальцем вільної руки, тримайте флакон вертикально над очима. Обережнонатисніть механізм насоса для нанесення однієї краплі в око.Закрийте око і повільно порухайте ним, щоб рідина оптимально розподілилась по його поверхні.

Одразу після використання видаліть залишкові краплі та помістіть напівпрозорий білий захисний ковпачок на кінчик флакона. Через особливості конструкції флакону, у ньому може залишитись невелика кількість розчину. Проте, заявлений об’єм наповнення може бути повністю використаний з флакона.

Протипоказання Артелаку Сплеск

Не використовуйте цей продукт, якщо ви надмірно чутливі до якогось з його компонентів

Побічні реакції Артелаку Сплеск

Про реакції місцевої гіперчутливості повідомляли дуже рідко. У таких випадках лікування слід припинити. Якщо у вас виникає постійний дискомфорт або подразнення, припиніть використання розчину та зверніться до лікаря.

Зверніть увагу, що після першого використання або після невикористання протягом деякого часу, необхідне первинне накачування розчину. При накачуванні розчину, флакон слід тримати кінчником-дозатором донизу.

Інформація про безпеку пацієнтів з важким пошкодженням рогівки: у дуже рідкісних випадках повідомляли про відкладення фосфату кальцію на рогівці під час офтальмологічного застосування препаратів, що містять фосфат.

Особливості застосування препарату

Не торкайтесь поверхні очей кінчиком флакона, щоб запобігти можливому пошкодженню поверхні ока або забрудненню розчину.

Після відкриття не давайте флакон для використання іншим особам.

Необережне застосування розчину, що суперечить інструкції по використанню, може призвести до вислизання флакону з руки та пошкодження ока.

Після використання видаліть залишкові краплі.

Зачекайте приблизно 15 хвилин перед використанням іншого препарату для очей.

Утилізуйте медичний пристрій через 6 місяців з початку першого користування флаконом.

Не використовуйте після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Не використовуйте, якщо упаковка або флакон пошкоджені.

Artelac Splash/Артелак Сплеск заповнюють у флакон з дрібними пластиковими деталями, які можуть проковтнути маленькі діти. Небезпека задухи. Тому Artelac Splash/Артелак Сплеск слід зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

Флакон для багаторазового використання без консервантів (PFMD) в упаковках по 10 мл, 2 x 10 мл та 2 x 15 мл.

Умови зберігання

Зберігати при температурі від +1 до + 25 °С.

Конструкція флакона дозволяє використовувати протягом 6 місяців після відкриття.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку