Краплі для очей

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Очні краплі

 На сучасному фармакологічному ринку можна знайти безліч різноманітних крапель для очей. Їх використовують для профілактики і лікування багатьох очних хвороб, таких як: кон'юнктивіт, кератит, іридоцикліт, катаракта та інші. Не варто самостійно підбирати очні краплі, це може погано позначитися на ваших очах, і тим більше на здоров'я, а краще відразу проконсультуватися з досвідченим фахівцем.

Кому необхідно приймати краплі для очей

Людям, що страждають на цукровий діабет, оскільки ця хвороба негативно позначається на зорі.

При катаракті та глаукомі. На ранніх стадіях можна застосовувати Рибофлавін, Катахром, Віцеін, ці препарати здатні уповільнити або зовсім зупинити процес зростання катаракти. При глаукомі призначають ТРАВАТАН, Ксалатан, вони нормалізують очний тиск.

У кого є короткозорість і далекозорість, теж необхідно приймати очні краплі.

Ціна очних крапель і спосіб застосування

Очні краплі слід приймати суворо за призначенням лікаря в один і той же час, і не пропускати прийоми, тоді результати не змусять себе довго чекати. Перед тим як закапати очі, потрібно обов'язково вимити руки, потім необхідно лягти на спину і трохи відтягнути верхню повіку, і дивитися верх. Закапати потрібно рівно стільки крапель, скільки вказано в інструкції, потім рекомендується закрити очі і помасажувати внутрішній куточок, для того щоб ліки рівномірно розподілилося на слизової оболонки і дало хороший ефект. Якщо у вашому рецепті зазначено кілька видів очних крапель, то застосовувати їх слід з різницею в 10-20 хвилин. Курс лікування в середньому повинен становити 3 місяці. Слідкуйте за свої здоров'ям, вчасно звертайтеся до лікаря і все буде добре. Краще займатися профілактикою хвороба, ніж її лікувати.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення