Аугментин ES порошок для приготування суспензії 600 мг/42, 9 мг/5 мл 100 мл

КОД: 187478
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

  Аугментин ES порошок для приготування суспензії 600 мг/42, 9 мг/5 мл 100 мл

  209,00 грн.

  Доступность: Есть в наличии

  Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
 2. Доставка
  • Доставка Кур'єром
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно
  Міста безкоштовної доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних • add.ua-Аугментин ES порошок для приготування суспензії 600 мг/42, 9 мг/5 мл 100 мл-01
209,00 грн.

Наявність: Є в наявності

Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Кількість
Замовити в один клік
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Форма товару: Порошок, Флакон
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/0987/04/01
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу


АУГМЕНТИН™ ES

(AUGMENTINÔ ES)

 

Склад:

діючі речовини: амоксицилін клавуланова кислота;

1 флакон містить порошок для приготування 100 мл суспензії  такого складу:

5 мл суспензії містять амоксициліну (у формі амоксициліну тригідрату) 600 мг і клавуланової кислоти (у формі калію клавуланату) 42 9 мг;

допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний натрію карбоксиметилцелюлоза 12 аспартам (Е 951) ксантанова камедь кремнію діоксид штучний полуничний ароматизатор.

 

Лікарська форма. Порошок для оральної суспензії.

Основні фізико-хімічні властивості: сипучий порошок майже білого кольору з характерним полуничним запахом.


Фармакотерапевтична група. Антибактеріальні засоби для системного застосування.  Бета-лактамні антибіотики. Пеніциліни. Код АТХ J01C R02.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Амоксицилін – напівсинтетичний антибіотик з широким спектром антибактеріальної активності проти багатьох грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів. Амоксицилін чутливий до бета-лактамази та зазнає розпаду під її впливом тому спектр активності амоксициліну не включає мікроорганізми що синтезують цей фермент. Клавуланова кислота має бета-лактамну структуру подібну до пеніцилінів та має властивості інактивувати      бета-лактамазні ферменти властиві мікроорганізмам резистентним до пеніцилінів і цефалоспоринів. Зокрема вона має виражену активність щодо важливих з клінічної точки зору плазмідних бета-лактамаз які часто відповідають за виникнення перехресної резистентності до антибіотиків. Присутність клавуланової кислоти у складі Аугментину ES захищає амоксицилін від розпаду під дією ферментів бета-лактамаз і розширює спектр антибактеріальної дії амоксициліну включаючи до нього багато мікроорганізмів   резистентних до амоксициліну та інших антибіотиків групи бета-лактамів.

Мікроорганізми наведені нижче категоризовані відповідно до чутливості до амоксициліну/клавуланату in vitro.

Чутливі мікроорганізми

Грампозитивні аероби: Bacillus anthracis Enterococcus faecalis Listeria monocytogenes Nocardia asteroids Streptococcus pneumoniae Streptococcus pyogenes Streptococcus agalactiae Streptococcus viridans інші β-гемолітичні види Streptococcus   Staphylococcus aureus (метицилінчутливі штами) Staphylococcus saprophyticus (метицилінчутливі штами) коагулазонегативні стафілококи (метицилінчутливі штами).

Грамнегативні аероби: Bordetella pertussis Haemophilus influenza Haemophilus parainfluenzae Helicobacter pylori Moraxella catarrhalis Neisseria gonorrhoeae Pasteurella multocida Vibrio cholera.

Інші: Borrelia burgdorferi Leptospirosa ictterohaemorrhagiae Treponema pallidum.

Грампозитивні анаероби: види Clostridium Peptococcus niger Peptostreptococcus magnus Peptostreptococcus micros види Peptostreptococcus.

Грамнегативні анаероби: види Bacteroides  (включаючи Bacteroides fragilis) види Capnocytophaga Eikenella corrodens види Fusobacterium види Porphyromonas види Prevotella.

Штами з можливою набутою резистентністю

Грамнегативні аероби: Escherichia coli Klebsiella oxytoca Klesiella pneumonia види Klebsiella Proteus mirabilis Proteus vulgaris види Proteus види Salmonella види Shigella.

Грампозитивні аероби: види Corynebacterium Enterococcus faecium.

Нечутливі мікроорганізми

Грамнегативні аероби: види Acinetobacter Citrobacter freundii види Enterobacter Hafnia alvei Legionella pneumophila Morganella morganii види Providencia види Pseudomonas види Serratia Stenotrophomas maltophilia Yesinia enterolitica.

Інші: Chlamydia pneumonia Chlamydia psittaci види Chlamydia Coxiella burnetti види Mycoplasma.

Фармакокінетика.

Фармакокінетичні параметри Аугментину ES при застосуванні для лікування дітей у дозі    45 мг/кг кожні 12 годин наведені у таблиці:


Препарат

Сmax

(мг/л)

Tmax

(год)

AUC

(мг/год/л)

T1/2

(год)

Аугментин ES

600/42 9 мг/5 мл

Доза: 45 мг/кг амоксициліну кожні

12 годин

амоксицилін

15 7

2 0

59 8

1 4

клавуланова кислота

1 7

1 1

4 0

1 1


Обидва компоненти препарату – амоксицилін і клавуланова кислота – мають низький рівень зв’язування з білками крові приблизно 70 % препарату залишається у сироватці крові у незв’язаному стані.


Клінічні характеристики.

Показання.

Інфекції у дітей віком від 3 місяців до досягнення дітьми маси тіла 40 кг спричинені або імовірно спричинені пеніцилінрезистентними штамами Streptococcus pneumonia такі як:

- гострий середній отит;

- негоспітальна пневмонія.


Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату до будь-яких антибактеріальних засобів групи пеніциліну.

Наявність в анамнезі тяжких реакцій гіперчутливості (в т.ч. анафілаксії) пов’язаних із застосуванням інших бета-лактамних агентів (у т.ч. цефалоспоринів карбапенемів або монобактамів).

Наявність в анамнезі жовтяниці або дисфункції печінки пов’язаних із застосуванням амоксициліну/клавуланової кислоти.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Одночасне застосування пробенециду не рекомендується. Пробенецид знижує ниркову канальцеву секрецію амоксициліну. Одночасне його застосування з Аугментином ES може призвести до підвищених рівнів амоксициліну в крові протягом тривалого часу проте не впливає на рівні клавуланової кислоти.

Одночасне застосування алопуринолу під час лікування амоксициліном може збільшити імовірність алергічних шкірних реакцій. Даних щодо одночасного застосування Аугментину ES та алопуринолу немає.

Як і інші антибіотики Аугментин може впливати на флору кишечнику що призведе до зменшення реабсорбції естрогенів та зменшення ефективності комбінованих пероральних контрацептивних засобів.

За даними літератури існують окрeмі повідомлення про збільшення рівня міжнародного нормалізованого співвідношення (INR) у пацієнтів які лікуються аценокумаролом або варфарином та приймають амоксицилін. Якщо таке застосування необхідне слід ретельно контролювати протромбіновий час або рівень міжнародного нормалізованого співвідношення з додаванням або припиненням лікування Аугментином.

Пеніциліни можуть зменшувати виведення метотрексату що може спричинити зростання токсичності останнього.

У хворих які лікуються мікофенолатом мофетілом після початку застосування перорального амоксициліну з клавулановою кислотою може зменшитися предозова концентрація активного метаболіту мікофенольної кислоти приблизно на 50 %. Ця зміна предозового рівня може  не точно відповідати зміні загальної експозиції мікофенольної кислоти.


Особливості застосування.

Перед початком терапії Аугментином ES необхідно точно визначити наявність в анамнезі реакцій гіперчутливості до пеніцилінів цефалоспоринів або інших бета-лактамних агентів (див розділи «Протипоказання» та «Побічні реакції»).

Серйозні а часом навіть летальні випадки гіперчутливості (анафілактоїдні реакції) відомі у пацієнтів під час терапії пеніциліном. Ці реакції імовірніші в осіб з аналогічними реакціями на пеніцилін у минулому. У разі виникнення алергічних реакцій слід припинити терапію Аугментином ES і розпочати  альтернативну терапію. Серйозні анафілактичні реакції потребують негайного лікування із застосуванням адреналіну. Також може виникнути необхідність у оксигенотерапії внутрішньовенному введенні стероїдів і підтримці дихальної функції включаючи інтубацію.

Якщо доведено що інфекція зумовлена мікроорганізмами чутливими до амоксициліну необхідно зважити можливість переходу з комбінації амоксицилін/клавуланова кислота на амоксицилін відповідно до офіційних рекомендацій.

Аугментин ES не слід призначати якщо є підозра на інфекційний мононуклеоз оскільки при застосуванні амоксициліну при цій патології спостерігалися випадки короподібного висипання.

Тривале застосування препарату іноді може спричиняти надмірне зростання нечутливої до Аугментину ES мікрофлори.

Розвиток мультиформної еритеми асоційованої з пустулами на початку лікування може бути симптомом гострого генералізованого екзантематозного пустульозу (див. розділ «Побічні реакції»). У такому разі необхідно припинити лікування і в подальшому протипоказане введення амоксициліну.

Аугментин слід з обережністю застосовувати пацієнтам з порушенням функції печінки (див. розділи «Спосіб застосування та дози» «Протипоказання» «Побічні реакції»).

Про побічні реакції з боку печінки повідомляли головним чиному у чоловіків та пацієнтів літнього віку вони асоціювалися з тривалим лікуванням. У дітей про такі явища повідомлялося дуже рідко. В усіх групах пацієнтів симптоми та ознаки зазвичай виникали під час або одразу після лікування але у деяких випадках вони з’являлися через кілька місяців після припинення лікування. Загалом ці явища були зворотними. Побічні реакції з боку печінки можуть бути тяжкими та дуже рідко мати летальний наслідок. Такі випадки виникали у пацієнтів з тяжкими супутніми захворюваннями або при супутньому застосуванні лікарських засобів відомих потенційним негативним впливом на печінку (див. розділ «Побічні реакції»).

При застосуванні майже всіх антибактеріальних препаратів повідомлялося про виникнення антибіотикоасоційованого коліту що може варіювати від легкого ступеня до такого що загрожує життю (див. розділ «Побічні реакції»). Тому важдиво мати це на увазі у разі виникнення у пацієнтів діареї під час або після застосування антибіотика. У разі виникнення антибіотикоасоційованого коліту лікування Аугментином слід негайно припинити звернутися за медичною допомогою та почати відповідне лікування.

Загалом Аугментин ES добре переноситься і має низькі показники токсичності властиві антибіотикам пеніцилінового ряду. При тривалому застосуванні слід періодично контролювати функції органів і систем включаючи функцію нирок печінки та гемопоез.

Зрідка у пацієнтів які приймають Аугментин та пероральні антикоагулянти може спостерігатися понаднормове подовження протромбінового часу (підвищення рівня міжнародного нормалізованого співвідношення). При одночасному прийомі антикоагулянтів потрібен відповідний моніторинг. Може знадобитися  корекція дози пероральних антикоагулянтів для підтримки необхідного рівня антикоагуляції.

При можливих ураженнях нирок пацієнтам з кліренсом креатиніну більше ніж 30 мл/хв коррекції дози препарату не потрібно. У пацієнтів з кліренсом креатиніну менше ніж 30 мл/хв застосування Аугментину не рекомендується в зв’язку з тим що рекомендацій щодо застосування препарату хворим з нирковою недостатністю немає (див. розділ «Спосіб застосування та дози»).

У пацієнтів зі зниженою екскрецією сечі дуже рідко може спостерігатися кристалурія головним чином при парентеральному введенні препарату. Тому для зменшення можливості виникнення кристалурії рекомендується під час лікування високими дозами амоксициліну підтримувати адекватний баланс між випитою рідиною та виведеною сечею (див. розділ «Передозування»).

При лікуванні амоксициліном для визначення рівня глюкози в сечі слід використовувати ферментативні реакції з глюкозооксидазою оскільки інші методи можуть давати хибно-позитивні результати.

Присутність клавуланової кислоти у препараті може спричиняти неспецифічне зв’язування IgG і альбуміну на мембранах еритроцитів тому як наслідок можливий хибно-позитивний результат при проведенні тесту Кумбса.

Є повідомлення про хибно-позитивні результати тестів на наявність Aspergillus у пацієнтів які отримували амоксицилін/клавуланову кислоту (при застосуванні Bio-Rad Laboratories Platelis Aspergillus EIA тесту). Тому такі позитивні результати у пацієнтів які лікуються амоксициліном/клавулановою кислотою слід інтерпретувати з обережністю та підтверджувати іншими діагностичними методами.

Аугментин ES містить аспартам (кожні 5 мл суспензії містять 7 мг фенілаланіну) тому його слід з обережністю застосовувати для лікування хворих на фенілкетонурію.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Репродуктивні дослідження на тваринах не виявили ніякої тератогенної дії. За обмеженими даними щодо застосування амоксициліну/клавуланової кислоти вагітним ризик виникнення вроджених аномалій не зріс. В одному дослідженні у жінок з передчасним розривом оболонок плода повідомлялося що профілактичне застосування Аугментину  може бути пов’язано з підвищенням ризику некротизуючого ентероколіту у новонароджених. Як і у випадку з усіма ліками слід уникати застосування препарату у період вагітності крім випадків коли лікар вважає це за необхідне.

Обидва компоненти препарату екскретуються у грудне молоко (немає інформації стосовно впвливу клавуланової кислоти на немовля яке знаходиться на грудному годуванні). Відповідно у немовляти яке знаходиться на грудному годуванні можлива поява діареї та грибкової інфекції слизових оболонок тому годування груддю слід припинити.

Аугментин у період годування груддю можна застосовувати лише тоді коли на думку лікаря користь від застосування буде переважати ризик.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Дослідження щодо впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами не проводилось. Однак можуть виникнути побічні реакції (наприклад алергічні реакції запаморочення конвульсії) що можуть впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.


Спосіб застосування та дози.

Препарат слід застосовувати згідно з офіційними рекомендаціями щодо антибіотикотерапії та при наявності місцевої чутливості до антибіотика. Чутливість до амоксициліну/клавуланату відрізняється у різних регіонах та може змінюватися з часом. Слід враховувати дані місцевої чутливості до антибіотиків та у разі необхідності проводити мікробіологічне визначення збудника хвороби та тест на чутливість до антибіотиків.

Діапазон пропонованих доз залежить від очікуваних мікроорганізмів та їх чутливості до антибактеріальних препаратів тяжкості захворювання та локалізації інфекції віку маси тіла та функції нирок пацієнта.

Діти віком від 3 місяців до досягнення дітьми маси тіла 40 кг:

Рекомендовану дозу Аугментину ES 90/6 4 мг/кг/добу розподілену на 2 прийоми з              12-годинним інтервалом протягом 10 днів призначає лікар.

Аугментин ES містить іншу кількість клавуланової кислоти (у формі калієвої солі) ніж будь-яка інша форма суспензії Аугментину. Аугментин ES містить 42 9 мг клавулановї кислоти на 5 мл суспензії тоді як суспензія Аугментину 200 мг/5 мл містить 28 5 мг клавуланової кислоти на 5 мл а суспензія 400 мг/5 мл містить 57 мг клавуланової кислоти на 5 мл. Тому Аугментин ES не може бути замінений жодною  іншою формою суспензії Аугментину.

Порушення функції печінки. Застосовувати обережно; проводити моніторинг функції печінки з регулярними інтервалами. Наявних даних недостатньо для формулювання рекомендацій щодо дозування.

Порушення функції нирок. Рекомендації щодо застосування для лікування цієї групи пацієнтів відсутні.

Щоб звести до мінімуму ризик небажаного впливу Аугментину ES на шлунково-кишковий тракт препарат слід приймати на початку вживання їжі. При цьому всмоктування Аугментину ES оптимальне

Курс лікування не повинен перевищувати 14 днів без його перегляду.

Починати лікування можна з парентерального введення препарату а продовжувати формою препарату для перорального застосування.

Інструкція для приготування суспензії.

Порошок що міститься у  флаконі слід розвести до утворення  суспензії як описано нижче.

До 100 мл флакона з порошком слід додати 90 мл води. Воду додавати у 2 прийоми. Спочатку додати приблизно 2/3 зазначеної кількості води щоб порошок у флаконі вільно покрився водою закривати кришечкою та струсити флакон до утворення суспензії. Потім додавати залишок води і струсити знову. При першому розведенні суспензії слід дати постояти протягом 5 хвилин до повної дисперсії.

При розведенні утворюється суспензія білого кольору з жовтуватим або сіруватим відтінком.

Перед застосуванням суспензію слід добре збовтати.


Діти.

Препарат у формі суспензії призначати дітям віком від 3 місяців до досягнення дітьми маси тіла 40 кг. Дітям з масою тіла більше 40 кг призначати препарат в іншій лікарській формі.


Передозування.

Передозування може супроводжуватися симптомами з боку шлунково-кишкового тракту та розладом водно-електролітного балансу. Ці явища лікують симптоматично приділяючи увагу корекції водно-електролітного балансу. Повідомлялося про випадки кристалурії що в окремих випадках може призводити до ниркової недостатності (див розділ «Особливості застосування»).

Судоми можуть виникати у пацієнтів з порушенням функції нирок або у пацієнтів які отримують високі дози препарату.

Аугментин ES може бути видалений з кровотоку методом гемодіалізу.


Побічні реакції. 

Побічні ефекти були класифіковані за частотою їх виникнення – від дуже частих до дуже рідких.

Застосовується така класифікація частоти виникнення побічних ефектів:

дуже часто ³ 1/10;

часто ³ 1/100 та < 1/10;

нечасто ³ 1/1000 та < 1/100;

рідко ³ 1/10000 та < 1/1000;

дуже рідко < 1/10000;

частота невідома.

Інфекції та інвазії.

Часто – кандидоз шкіри та слизових оболонок.

Частота невідома – надмірне зростання нечутливої мікрофлори.

Кровоносна та лімфатична системи.

Рідко – оборотна лейкопенія (включаючи нейтропенію) та тромбоцитопенія.

Частота невідома – оборотний агранулоцитоз і гемолітична анемія. Збільшення часу кровотечі та протромбінового індексу.

Імунна система.

Частота невідома – ангіоневротичний набряк анафілаксія сироваткоподібний синдром алергічний васкуліт.

Нервова система.

Нечасто – запаморочення головний біль.

Частота невідома – оборотна гіперактивність та конвульсії. Конвульсії можуть виникати у пацієнтів з порушеною функцією нирок або у тих хто отримує високі дози препарату.

Шлунково-кишкові реакції.

Часто – діарея нудота блювання.

Нудота частіше асоціюється з високими дозами препарату. Вищезазначені симптоми з боку шлунково-кишкового тракту можуть бути зменшені при прийомі препарату на початку їди.

Нечасто – порушення травлення.

Частота невідома – антибіотикоасоційований коліт (включаючи псевдомембранозний коліт і геморагічний коліт див. розділ «Особливості застосування») чорний «волосатий» язик.

Дуже рідко у дітей спостерігається поверхнева зміна забарвлення зубів. Належний догляд за порожниною рота може попередити це явище. Зміну забарвлення можна усунути за допомогою чищення зубів.

Гепатобіліарні реакції.

Нечасто помірне підвищення рівня АСТ та/або АЛТ спостерігається у хворих які лікуються  антибіотиками  групи бета-лактамів.

Частота невідома – гепатити та холестатична жовтяниця. Ці явища виникають при застосуванні інших пеніцилінів і цефалоспоринів.

Гепатити виникають головним чином у чоловіків і хворих літнього віку і їх виникнення може бути пов’язане з тривалим лікуванням препаратом.

У дітей такі явища виникають дуже рідко.

Ознаки та симптоми захворювання виникають під час або одразу після лікування але в деяких випадках можуть виникнути через кілька тижнів після закінчення лікування. Ці явища можуть бути тяжкими але завичай мають оборотний характер. Надзвичайно рідко мають місце летальні випадки які завжди трапляються у пацієнтів з тяжким основним захворюванням або у пацієнтів які одночасно лікуються препаратами що мають негативний вплив на печінку.

Шкіра та підшкірні тканини.

Нечасто – шкірні висипання свербіж кропив’янка.

Рідко – поліморфна еритема.

Частота невідома – синдром Стівенса-Джонсона токсичний епідермальний некроліз пухирчастий ексфоліативний дерматит гострий генералізований екзантематозний пустульоз.

У разі появи будь-якого алергічного дерматиту лікування слід припинити.

Нирки та сечовидільна система.

Частота невідома – інтерстиціальний нефрит кристалурія (див. розділ «Передозування»).


Термін придатності.

2 роки.

Приготована суспензія – 10 днів.


Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Приготовану суспензію зберігати в холодильнику при температурі від 2 до 8 °С та використати протягом 10 днів. Не заморожувати.


Упаковка. Скляний флакон з алюмінієвою кришечкою що накручується (містить всередині полімерну (полівінілхлоридну або поліолефінову) плівку) з контролем першого відкриття та пластиковою мірною ложкою з позначками 2 5 мл та 5 мл вміщені у картонну коробку.


Категорія відпуску. За рецептом.


Виробник.  Глаксо Веллком Продакшн Франція/
                     Glaxo Wellcome Production France.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.      


Глаксо Веллком Продакшн ЗІ де ля Пейеньєр 53100 Майєнн Франція/
Glaxo Wellcome Production ZI de la Peyenniere 53100 Mayenne France.

Виробник.  СмітКляйн Бічем Фармасьютикалс Велика Британія/
                   SmithKline Beecham Pharmaceuticals United Kingdom.                

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.      

СмітКляйн Бічем Фармасьютикалс Кларендон Роуд Ворсінг Вест Сассекс BN14 8QH Велика Британія/

SmithKline Beecham Pharmaceuticals Clarendon Road Worthing West Sussex BN14 8QH United Kingdom.
Додаткова інформація
Додаткова інформація
Кратність 1
Об'єм 100 мл
Форма товару Порошок Флакон
Реєстраційне посвідчення UA/0987/04/01
Умови відпуску за рецептом
Температура зберiгання не вище +25°С
Головний медикамент Аугментин
код моріону 72068
Відгуки
Напишіть власний відгук
Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
Как заказать

КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

 • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
 • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
 • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
 • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
 • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
 • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
 
Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

 

– Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

 

После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

 0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

 

САМОВЫВОЗ

Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

 

 

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Переглянуті ліки
 1. Аскорутин таблетки №50

  Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення