Береш магній плюс В6 таблетки №30

КОД: 128876
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

  Береш магній плюс В6 таблетки №30

  0,00 грн.

  Доступность: знятий з продажу

  Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
 2. Доставка
  • Доставка Кур'єром
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно
  Міста безкоштовної доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних   

  Шановні клієнти, будь-яка Ваша аптека завтра може бути зачинена. Щоб не допустити свавілля, просимо підтримати петицію на сайті Верховної Ради України:


 • add.ua-Beres (Венгрия)-Береш магній плюс В6 таблетки №30-01

Наявність: знятий з продажу

Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Beres (Венгрия)
 • Форма товару: Таблетки
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату

Береш® МАГНІЙ ПЛЮС В6

(BERES  MAGNESIUM  PLUS  B6)Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 1 таблетка вкрита плівковою оболонкою містить піридоксину 1 6 мг (у формі 1 9448 мг піридоксину гідрохлориду) магнію 250 мг (у формі 352 92 мг магнію оксиду важкого та 463 93 мг магнію цитрату);

допоміжні речовини: кальцію гідрофосфат безводний целюлоза мікрокристалічна кросповідон магнію стеарат плівкове покриття АкваПоліш Рожевий 048.15 (гідроксипропілметилцелюлоза полідекстроза тальк гліцерин титану діоксид (Е-171) заліза оксид жовтий (Е-172) заліза оксид червоний (Е-172) заліза оксид чорний (Е-172)).


Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Таблетки довгастої форми вкриті плівковою оболонкою бежевого кольору з розподільчою рискою з обох боків.


Назва і місцезнаходження виробника. ЗАT “Береш Фарма” 5005 м. Сольнок вул. Надьшандор Йожеф б.39 Угорщина.


Фармакотерапевтична група. Комплекс вітамінів групи В з мінералами.

Код АТС А11Е С.

Комбінований препарат що містить магній і вітамін В6.

Магній – мінеральний елемент що впливає майже на всі функції організму. Найважливіші його дії наступні:

·      участь в енергетичних процесах. Аденозинтрифосфат (АТФ) що є джерелом хімічної енергії може вступати у процес синтезу енергії тільки у формі магнієвої солі. Також магній є кофактором ферменту що  каталізує цей процес;

·      магній є структурним елементом для формування кісток і зубів;

·      регулює проникність мембран клітини та органел клітини (у тому числі  мітохондріальних) що призводить до збільшення пружності стінок кровоносних судин

поліпшення скорочувальної здатності серцевого м'яза зниження можливості розвитку аритмій;

·      бере участь у діяльності понад 300 ферментів;

·      захищає клітини від надмірного надходження  кальцію;

·      є антагоністом кальцію і в цій якості відіграє регулюючу роль у деяких біологічних процесах;·      опосередковано підвищує активність антиоксидантної захисної системи;

·      зменшує можливість формування судомних станів (еклампсія прееклампсія) які спостерігаються у першу чергу при  вагітності;

·      має протитромботичну активність.

Вітамін В6 (піридоксин) – як кофермент бере участь в обміні білків (переамінування декарбоксилювання дезамінування пересульфурація утворення нікотинової кислоти з триптофану синтез гемоглобіну);

як кофермент бере участь в обміні вуглеводів і жирних кислот
(перетворення глікогену у глюкоза-1-фосфат перетворення лінолевої кислоти в арахідонову кислоту).

Магній.  Активно всмоктується з верхнього відділу тонкої кишки всмоктування підсилюється 1 25-дигідроксихолекальциферолом. Ступінь всмоктування складає 30-40 % від прийнятої дози. Магнію цитрат та магнію оксид мають хороший профіль всмоктування.

Має місце спеціальний транспорт через цитоплазматичну та мітохондріальну мембрани. У регулюванні внутрішніх рівнів Mg++ (цитоплазматичних та мітохондріальних) основним елементом є фермент Ca ++-Mg++- аденозинтрифосфатаза. Зазвичай переміщення кальцію та магнію є протилежним.

У середньому в організмі дорослої людини вміст  Mg++ складає 1000 ммоль. Близько 50 %  цієї кількості вбудовано в кісткову тканину  (30 % від цієї кількості може замінюватись). Внутрішньоклітинний та зовнішньоклітинний магній складає 45 % та 5 % відповідно. У плазмі крові концентрація магнію  коливається від 0 75 до 1 2 ммоль/л причому 30 % магнію у плазмі зв’язані з білками. Взаємодіє значною мірою з  кальцієм менше – з калієм.

Більша частина магнію вбудованого в кістки та зуби не може замінюватися але магній депонується також у м’язових тканинах нирках печінці та серці.

Основним органом виведення магнію з організму є нирки (діапазон 1-250 ммоль) але вони також приймають участь у зберіганні магнію в організмі шляхом реабсорбції основної кількості в проксимальних канальцях (у товстому-висхідному сегменті петлі Генле) причому виведення складає  приблизно 3-5 % відфільтрованого магнію.

Метаболізм всіх компонентів значною мірою скорочується  при недостатньому функціонуванні  нирок та печінки.

Вітамін В6.   Різні форми  вітаміну В6 всмоктуються  шляхом пасивної дифузії головним чином  у тонкій та клубовій кишці.

В крові основною формою вітаміну В6 є піридоксаль фосфат який щільно пов’язаний з білками плазми (альбуміном) лише його незначна частина знаходиться у формі вільного піридоксаля. Піридоксаль більшою мірою  здатен проходити через клітинні мембрани ніж його фосфатна форма. Піридоксаль який пройшов через клітинну мембрану знову фосфорилюється при участі кінази та таким чином – основною тканинною формою є піридоксаль фосфат. Взаємодіє з леводопою.

Вітаміни депонуються у двох формах: частково у формі піридоксаль фосфату частково – у формі піридоксамін фосфату. У зв’язаному з білками стані більш значна кількість може бути виявлена в печінці нирках головному мозку селезінці та скелетній мускулатурі.

Виводиться із сечею у формі різних метаболітів головним з яких є 4-піридоксинова кислота.

Метаболізм всіх компонентів значною мірою скорочується  при недостатньому функціонуванні  нирок.


Показання для застосуванняЛікування дефіциту магнію. Профілактика дефіциту магнію при станах що вимагають його підвищеного споживання (вагітність період  годування груддю підвищене фізичне навантаження).Лікування з метою відновлення належного рівня магнію в організмі при:

– первинному дефіциті спричиненому зниженим споживанням магнію з їжею (спеціальна дієта дієта для схуднення);

– вторинному дефіциті магнію спричиненому зниженим всмоктуванням (недостатність підшлункової залози хвороба Крона ульцерозний коліт) або підвищеними втратами магнію (пронос підвищене виведення із сечею опіки) а також при вторинному дефіциті магнію зумовленому певними видами лікарської терапії (деякі антибіотики імуносупресивні засоби діуретики та хіміотерапевтичні препарати).

Профілактика дефіциту магнію при:

– хронічній фізичній і розумовій втомі дратівливості стресі депресії розладах сну головному болю міалгії інтенсивних фізичних і розумових навантаженнях;

– процесі старіння; хворобах з порушенням вуглеводного обміну що характеризуються несприйнятливістю до інсуліну  (ожиріння знижена толерантність до глюкози інсуліннезалежний цукровий діабет);

– первинній артеріальній гіпертензії; ішемічній хворобі серця; деяких видах серцевої аритмії; інсульті.


Протипоказання. Підвищена чутливість до інгредієнтів препарату одночасне застосування інших лікарських препаратів що містять магній одночасне застосування з леводопою. Гіпермагніємія гіпервітаміноз В6. Застосування препарату протипоказане у разі тяжкої ниркової недостатності атріовентрикулярної блокади міастенії гравіс тяжкої артеріальної гіпотензії діареї фенілкетонурії.


Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Під час вагітності або годування груддю можливо застосовувати звичайну добову дозу яку призначають для дорослих по 1 таблетці  1 раз на добу.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Препарат не впливає на здатність керувати  транспортом і працювати з  іншими механізмами.

Діти. Препарат протипоказаний дітям віком до 3 років.Спосіб застосування та дози.

З метою лікування

Для дорослих: звичайне добове дозування – по 1-1 5 таблетки 1 раз на добу.

Діти віком  3-10 років: по 1/2 таблетки 1 раз на добу при необхідності таблетку слід розтерти.

Для дітей старше 10 років: по 1-1 5 таблетки 1 раз на добу.

З метою профілактики

Дорослі та діти старше 10 років – по 1 таблетці 1 раз на добу.

Таблетки варто приймати після прийому їжі і запивати достатньою кількістю рідини.

Тривалість курсу лікування – не менше 4-6 тижнів. Залежно від стану хворого за призначенням лікаря можливо повторювати курс лікування.  Тривалість профілактичного курсу – 6-8 тижнів.


Передозування. Симптоми передозування можуть виникнути тільки при тривалому застосуванні доз що багаторазово перевищують запропоновану добову дозу.

Симптоми можливої інтоксикації: слабкість нудота блювання брадикардія гіпорефлексія парестезія і у тяжкому випадку – сплутаність свідомості.

Як антидот можна застосувати кальцій   100-200 мг внутрішньовенно протягом 5-10 хвилин крім того може бути застосований гемодіаліз.

Побічні ефекти. При застосуванні препарату дуже рідко (у випадку перевищення доз рекомендованих вище) можуть спостерігатися пронос або біль в ділянці живота. 

У таких випадках застосування препарату необхідно припинити!

Можливий розвиток алергічних реакцій нудоти блювання шкірних реакцій у тому числі свербіжу та кропив’янки.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Магній знижує ступінь всмоктування деяких перорально застосовуваних лікарських препаратів (наприклад таких як тетрацикліни препаратів що містять кальцій залізо бісфосфонати) тому інтервал між прийомом цих препаратів і препарату «Береш® Магній плюс В6» має становити не менше 3 годин.

Калійзберігаючі діуретики можуть збільшувати тубулярну реабсорбцію магнію тому їх можна приймати тільки під контролем лікаря.

Магній може знижувати рівень глікозидів наперстянки у плазмі крові тому пацієнтам які приймають препарати наперстянки препарат можна  призначати тільки під постійним лікарським контролем!

Застосування гідралізину ізоніазиду пеніциламіну та пероральних контрацептивів збільшує потребу у вітаміні В6.


Термін придатності. 2 роки.


Умови зберігання.  Зберігати в сухому недоступному для дітей місці при температурі не вище   25 °С.


Упаковка. По 10 таблеток у блістері по 3 або 6 блістерів у картонній коробці.


Категорія відпуску. Без рецепта.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Количество в упаковке 30
Форма товару Таблетки
Виробник Beres (Венгрия)
Головний медикамент Береш
код моріону 84141
Відгуки
Напишіть власний відгук
Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
Как заказать

КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

 • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
 • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
 • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
 • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
 • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
 • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
 
Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

 

– Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

 

После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

 0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

 

САМОВЫВОЗ

Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

 

 

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення