Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Вікрил USP 4-0 (1/2 кола) колюча голка 17,5 мм 75 см BX128
125,90 ₴
Ethicon (Шотландія)
Код товару:
239039
У список

Вікрил USP 4-0 (1/2 кола) колюча голка 17,5 мм 75 см BX128

Ethicon (Шотландія)
Немає в наявності
125,90 ₴
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Ethicon (Шотландія)
Форма товару Нитка
Кількість в упаковці 1
Бренд Вікрил Плюс
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Вікрил USP 5-0 (1/2 кола) колюча голка

Шовний матеріал Вікрил є синтетичним стерильним шовним матеріалом, що розсмоктується. Виготовляється з кополімеру, який на 90% складається з гліколіду та на 10% з L-лактиду. Емпірична формула кополімеру – (С2H2O2)m(C3H4O2)n. Покривається сумішшю з рівних частин кополімеру гліколіду та лактиду (Поліглактин 370) та стеарату кальцію. Відомо, що сополімер Поліглактин 910, Поліглактин 370 і кальцію стеарат, не мають антигенних властивостей. Вони є апірогенними і викликають незначну реакцію тканин при розсмоктуванні.

Показання до застосування

Вікрил призначається для апроксимації м'яких тканин, включаючи використання в хірургії очей. Так само при анастомозі периферичних нервів та в мікрохірургії на судинах менше 2 мм діаметром. Безпека та ефективність застосування даних шовних матеріалів у серцево-судинній хірургії не встановлена. Шовний матеріал Вікрил має чудові маніпуляційні властивості, достатню міцність нитки, низьку гніт. Особливе покриття нитки надає їй оптимальних властивостей для зручності роботи хірурга. За рахунок спеціального плетіння шовних ниток створюється вузол заданої та надійної фіксації.

Спосіб застосування

Слід вибирати та накладати шви, враховуючи такі фактори: стан хворого, хірургічний досвід, техніку хірургічного втручання та розмір рани.

Попередження та запобіжні заходи

Як і у випадку з будь-якими іншими сторонніми тілами ця нитка, при тривалому контакті з сольовим розчином (наприклад, у сечовивідних або жовчовивідних шляхах) може призвести до утворення конкрементів. Шовні матеріали, що залишаються на шкірі понад 7 днів, можуть спричинити локальне роздратування. Вони мають бути зняті згідно з інструкцією. У тканинах з недостатнім кровопостачанням слід використовувати шовні матеріали, що розсмоктуються, з обережністю, тому що може відбутися відторгнення шовного матеріалу і сповільнене розсмоктування.

Підшкірні шви повинні бути накладені якнайглибше для зменшення еритеми та індурації, які зазвичай пов'язані з процесом розсмоктування. Крім того, застосування цього шовного матеріалу не рекомендується у літніх, виснажених і ослаблених хворих, а також якщо присутні умови, що уповільнюють загоєння рани.

Застереження

Побічні реакції, пов'язані з використанням цього матеріалу, включають тимчасове локальне подразнення в місці рани, тимчасову запальну реакцію на сторонні тіла, почервоніння, набряклість і ущільнення в процесі розсмоктування внутрішньошкірних швів. Як і будь-яке інше стороннє тіло, цей шовний може загострювати існуючу інфекцію.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку