Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Біолакт Єва 1500 мг порошок стік №10
344,60 ₴
Ildong Pharmaceutical (Південна Корея)
Код товару:
732108
У список

Біолакт Єва 1500 мг порошок стік №10

Ildong Pharmaceutical (Південна Корея)
Упаковка В наявності
344,60 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 45 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям з 3-х роківз 3-х років
 • ВагітнимВагітним можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я вагітних жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я годуючих жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Ildong Pharmaceutical (Південна Корея)
Форма товару Стік
шт. 1
Штрих-код 4820214450370
Бренд Біолакт
код моріону 717168
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Біолакт Єва (Biolact Eva) інструкція по застосуванню

Склад

В 1 стіку:

 • Високоефективні штами живих пробіотичних бактерій (L. Acidophilus, B.Longum, E. Faecium) - більш ніж 3 × 10 КУО;
 • Екстракт журавлини - 120 мг;
 • Цинк - 3,45 мг;
 • Магнію лактат - 15 мг

допоміжні речовини: кислота кристалічна глюкоза, рослинний крем-порошок, порошок йогурту змішаний, мікрокристалічна целюлоза, полідекстроза, фруктоолігосахаріди, сухе знежирене молоко, ксиліт, кукурудзяний крохмаль, сорбіт, сухе незбиране молоко, стеарат магнію, порошок екстракту індійського агрусу.

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом

Імунологічні та біологічні властивості

Биолакт Єва - комбінований пробіотик з уро-антисептичними властивостями, що містить лактобактерії, біфідобактерії та ентерококи, підтримує фізіологічну рівновагу кишкової мікрофлори і забезпечує комфортне функціонування шлунково-кишкового тракту.

Лактобактерії продукують молочну кислоту і пригнічують ріст патогенних мікроорганізмів, поступово їх витісняючи як природний конкурент. Ентерококи і біфідобактерії беруть участь в процесах ферментативного розщеплення жирів, білків і складних вуглеводів, у процесах синтезу і всмоктування вітамінів. Наявність в Біолакт Єва різних корисних штамів дозволяє надавати позитивний вплив на стан і травні функції всього кишечника (особливо при наявності бродильної диспепсії і явищ метеоризму), а також надає детоксикаційні властивості.

Біолакт Єва підтримує функціонування нормальної кишкової мікрофлори шляхом:

 • Створення несприятливих умов для розмноження патогенних мікроорганізмів;
 • Участі в синтезі вітамінів і в метаболізмі жовчних кислот;
 • Поліпшення ферментативного розщеплення білків, жирів, складних вуглеводів.

Біолакт Єва містить бактерії з 4-кратним покриттям (Quadro coating technology), що забезпечує високу ступінь виживання і збереження активності живих бактерій у зовнішньому середовищі (протягом виробничого процесу і зберігання), і захищає бактерії від дії шлункового соку і жовчі. Завдяки системі покриття збільшується кількість живих бактерій, які досягають кишечника, що сприяє їх адгезії і розмноженню на епітеліальних клітинах кишечника. Захист покриття не порушується, поки на бактерії не почне впливати рН середовища в тонкому кишечнику, в якому пробіотики ефективні.

Після розчинення покриття в кишечнику бактерії регідруються і починають активно розмножуватися, в тому числі - завдяки наявності в Біолакт Єва пребіотиків - лактулози і фруктоолігосахаридів, які є живильним субстратом для корисних бактерій. Унікальна оболонка і система захисту максимізує рівень виживання бактерій і істотно збільшує їх ефективність у порівнянні з непокритими бактеріями.

Бактерії, що входять до складу Біолакт Єва, колонізують різні відділи травного тракту, забезпечує відновлення балансу кишкової мікрофлори як в тонкому, так і в товстому відділах кишечника. Це, в свою чергу, підвищує неспецифічну резистентність організму, підтримує рівновагу імунної, нервової та інших систем, покращує засвоєння поживних речовин і вітамінів.

Показання

Рекомендований з метою профілактики:

 • дисбактеріозу, що виникає в результаті вживання антибіотиків в урології і гінекології;
 • в комплексній терапії інфекцій сечовивідних шляхів і запальних процесів в гінекологічній і урологічній практиці, що супроводжуються дисбактеріозом.
 • В якості підтримуючого засобу при лікуванні урологічних інфекцій;
 • При алергічних захворюваннях (атопічний дерматит, екзема та інші алергодерматози, харчова алергія);
 • У комплексі заходів при остеопорозі, в т.ч. у жінок в період менопаузи (для поліпшення засвоєння кальцію);
 • У комплексі заходів щодо усунення дисбактеріозу піхви у жінок;
 • Для поліпшення загального стану при синдромі хронічної втоми. 

Протипоказання

 • Не застосовувати Біолакт Єва в разі алергії на його компоненти.
 • Не слід запивати Біолакт Єва гарячими напоями і приймати одночасно з алкоголем.
 • Не застосовувати Біолакт Єва після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
 • Не слід використовувати в якості заміни повноцінного раціону харчування. 

Особливості застосування препарату

Пробіотіки є фізіологічними для людини продуктами. Передозування ними практично неможлива. На відміну від фармакопейних препаратів, пробіотики можуть призначати дітям від трьох років майже в тих же дозах, що і дорослим. Можливе застосування під час вагітності та лактації. Не спостерігається небажаних взаємодій Біолакт Єва з лікарськими засобами. 

Спосіб застосування та дози

Для підтримки нормальної травної функції приймайте по 1 стику Біолакт Єва - 1 раз в день. 

При шлункових розладах по 1 стіки 2-3 рази на день. 

Побічні реакції

Біолакт Єва добре переноситься; немає інформації про його побічні ефекти. Можливий розвиток послаблення при дефекації у людей зі схильністю до проносів. Уникнути цього ефекту можна шляхом зменшення разової дози в два рази в порівнянні з базовою і поступовим її збільшенням протягом одного тижня.

Умови зберігання

Біолакт Єва не вимагає особливих умов зберігання при низькій температурі. Ліофілізація бактерій і 4-кратна оболонка забезпечують тривале збереження високої біологічної активності мікроорганізмів при кімнатній температурі. Зберігати при температурі не вище 25 °С в темному, недоступному для дітей місці. Уникати попадання на продукт прямого сонячного світла і високої вологості.

Термін придатності

2 роки. Кінцевий термін придатності вказаний на упаковці.

Упаковка

Порошок по 1500 мг в стіках. За 10 стіків в пачці з картону. Продукт не містить ГМО.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку