Біовен 10% розчин для інфузій 100 мл

КОД: 264114
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

   Біовен 10% розчин для інфузій 100 мл

   6727,00 грн.

   Доступность:Есть в наличии

   Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
  • Доставка
   • Доставка Кур'єром
   • Самовивіз
   • Доставка Новою поштою
   При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно кур'єром
   Міста безкоштовної доставки
   • Київ
   • Одеса
   • Харків
   • Дніпро
   • Львів
   • Івано-Франківськ
   • Вінниця
   • Запоріжжя
   • Кременчук
   • Кривий Ріг
   • Тернопіль
   Оплата
   Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
   Нам довіряють
   • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
   • 100% товарів сертифіковані
   • Термінова доставка по Україні за 24 години
   • Працюємо без вихідних


    

  add.ua-Биофарма ЗАО (Украина, Киев)-Біовен 10% розчин для інфузій 100 мл-30

  Наявність:Є в наявності

  6727,00 грн.
  Повтор замовлення
  Замовлення кожний(і):
  Ціна дійсна при замовленні на сайті
  • Виробник: Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
  • Форма товару: Розчин
  • Температура зберігання: від +2°С до +8°С
  • Реєстраційне посвідчення: UA/14526/01/02
  Інструкція

  І Н С Т Р У К Ц І Я

  про застосування медичного імунобіологічного препарату


  БІОВЕН

  BIOVEN

  (імуноглобулін людини нормальний рідкий

  для внутрішньовенного введення)


  Загальна характеристика:

  міжнародна непатентована назва: Human normal immunoglobulin for intravenous administration;

  основні властивості:препарат є імунологічно активною білковою фракцією що виділена з плазми крові людини. Кожна порція плазми перевірена на відсутність поверхневого антигену вірусу гепатиту В антитіл до ВІЛ-1 ВІЛ-2 антитіл до вірусу гепатиту С. Міні пули та виробничі пули плазми перевіряються на відсутність генетичного матеріалу вірусів ВІЛ 1  вірусу гепатиту В вірусу гепатиту С та парвовірусу В19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР); відсутність поверхневого антигену вірусу гепатиту В антитіл до ВІЛ-1 ВІЛ-2 антитіл до вірусу гепатиту С. Імуноглобулін очищують та концентрують методом фракціонування плазми етиловим спиртом та іонообмінною хроматографією. Кожна серія препарату проходить стадію інактивації вірусів сольвент/детергентним методом.

  Прозора або злегка опалесцююча  рідина безбарвна  або злегка жовтуватого кольору. Препарат не містить консервантів та антибіотиків.


  Кількісний та якісний склад:

  1 мл препарату містить:

  діюча речовина: імунологічно активна білкова фракція імуноглобуліну G - 0 1 г;

  допоміжні речовини: гліцин (кислота амінооцтова) – 15 4 мг вода для ін’єкцій.


  Форма випуску.Розчин для інфузій 10 %.


  Код АТС. J06B A02. Імуноглобуліни.


  Імунологічні та біологічні властивості. Препарат є імунологічно активною білковою фракцією (співвідношення підкласів імуноглобуліну G у препараті: IgG1: 43–75 % IgG2: 16–48 % IgG3: 1 7–7 5 %   IgG4: 0 8–11 7%) граничний вміст імуноглобуліну А у препараті складає 25 мкг/мл.

  Діючим компонентом препарату є антитіла що володіють специфічною активністю проти різних збудників захворювань – вірусів і бактерій у т.ч. гепатиту А і В герпесу вітряної віспи грипу кору паротиту поліомієліту краснухи коклюшу стафілококу кишкової палички пневмококів. Має також неспецифічну активність що проявляється у підвищенні резистентності організму.

  Препарат володіє низькою спонтанною антикомплементарною активністю.

  Препарат є нативним імуноглобуліном G зберігає всі біологічні властивості: активацію комплементу ефекторну і опсоно-фагоцитарну функції.  

  Висока ефективність препарату забезпечується швидким і стовідсотковим надходженням антитіл до кровотоку і нормальним періодом напіввиведення з організму.

  Для інактивації потенційно присутніх вірусів технологія виробництва включає обробку розчину напівфабрикату сумішшю розчинника (три-н-бутилфосфат) і неіоногенної поверхнево активної речовини (полісорбат 80) – сольвент/детергентну обробку. Розчинник і детергент видаляються у виробничому процесі іонообмінною хроматографією. Дані про ефективність інактивації модельних вірусів наведені у табл. 1.

  Таблиця 1

  Ефективність інактивації/видалення вірусів

  Вірус

  Фактор падіння титру

  Результат випробування методом ПЛР  Вірус імунодефіциту людини 1

  5 0 lg TCID50/см3

  -


  Вірус гепатиту С

  5 5 lg TCID50/см3

  -


  Вірус простого герпесу 2-го типу

  6 0 lg TCID50/см3

  -


  Вірус вірусної діареї великої рогатої худоби

  5 5 lg10 TCID50/см3

  -


  Вірус псевдосказу

  6 3 lg10 TCID50/см3

  +


  Ентеровірус свиней 1-го типу

  4 6 lg10 TCID50/см3

  +


  Аденовірус людини 4-го типу

  1 2 lg10 TCID50/см3

  +


  Вірус гепатиту каченят 1-го типу

  3 3 lg10 ELD50/см3

  н/д


  Вірус везикулярного стоматиту

  7 0 lg10 TCID50/см3

  н/д


  н/д – немає даних


  Показання для застосування. Препарат використовують для замісної імунотерапії в процесі лікування первинних і вторинних імунодефіцитних станів і пов'язаних з ними захворювань а також для лікування і профілактики захворювань що викликані бактеріальною і вірусною інфекцією. Препарат призначають дорослим з 18 років.

  Застосовують при лікуванні:

  - синдромів первинного імунодефіциту: вроджена агаммаглобулінемія або гіпогаммаглобулінемія важкий комбінований імунодефіцит некласифікований варіабельний імунодефіцит синдром Віскотт-Олдрича;

  -          вторинного синдрому дефіциту антитіл - цитопенії різноманітного ґенезу (гострий та хронічний лейкоз апластична анемія стан після терапії цитостатиками) важкі форми бактеріально-токсичних та вірусних інфекцій (включаючи хірургічні ускладнення що супроводжуються бактеріємією і септикопіємічними станами та при підготовці хірургічних хворих до операції);

  -          аутоімунних захворювань - ідіопатична тромбоцитопенічна пурпура з високим ризиком кровотечі або перед хірургічним втручанням для корекції кількості тромбоцитів синдром Гієна-Барре хронічна запальна нейропатія (що демієлінізує) запальна міопатія гранулематоз Вегенера дерматоміозит системні захворювання сполучної тканини (ревматоїдний артрит та ін.) синдром Кавасакі;

  -          трансплантації кісткового мозку.


  Спеціальні застереження. Деякі серйозні побічні реакції можуть бути пов’язані зі швидкістю введення  препарату. Пацієнти що отримують  імуноглобулін вперше зазвичай відчувають слабку побічну дію з більшою частотою ніж ті що знаходяться на регулярній терапії імуноглобуліном.  Вказані нижче параметри швидкості введення слід дотримуватись і за пацієнтами необхідно  ретельно спостерігати як під час інфузії так і протягом однієї години після закінчення першої інфузії. У випадку появи побічних реакцій швидкість інфузії повинна бути знижена або  сама інфузія припинена до зникнення небажаних симптомів. Якщо після припинення введення  симптоми зберігаються то доцільна симптоматична терапія. У випадку шоку слід дотримуватись вказівок по протишоковій терапії. У пацієнтів з цукровим діабетом та ризиком ниркової недостатності а також у хворих системною червоною вовчанкою з задіяними нирками протягом  3 днів після введення препарату слід вимірювати рівень креатиніну. При наступних інфузіях за пацієнтами необхідно ретельно  спостерігати протягом 20 хвилин з моменту закінчення  введення препарату.

  Спосіб застосування і дози. Препарат вводять внутрішньовенно крапельно з початковою швидкістю 0 5– 1 0 мл/хв протягом 15 хвилин (15 крапель/хв) потім 1 мл/хв протягом наступних 15 хвилин (20 крапель/хв). Кількість препарату що залишилася може бути введена зі швидкістю 1 2 – 1 5 мл/хв (25 – 30 крапель/хв) за умови відсутності будь яких небажаних побічних реакцій.   Якщо при цьому не спостерігається ніяких небажаних реакцій то подальше введення препарату  може  здійснюватись зі швидкістю  1 5 мл/хв  (30 крапель/хвилину )

  При вродженій агаммаглобулінемії або гіпогаммаглобулінемії важкому комбінованому імунодефіциті синдромі Віскотт-Олдрича некласифікованому варіабельному імунодефіциті – по 4–5 мл (0 4-0 5 г)/кг (мінімальна доза – 2 мл (0 2 г)/кг максимальна – 8 мл (0 8 г)/кг) кожні 3–4 тижні підбір дози здійснюється індивідуально залежно від вираженості інфекційного синдрому (оптимальним вважається досягнення рівня сироваткового IgG 5 г/л але не менше 3–4 г/л).

  При замісній терапії при вторинному імунодефіциті як правило – по 2–4 мл (0 2–0 4 г)/кг кожних 3-4 тижні.

  При цитопеніях різноманітного ґенезу (гострий та хронічний лейкоз апластична анемія стан після терапії цитостатиками) – по 2–4 мл (0 2–0 4 г)/кг/добу протягом 4–5 діб або 10 мл (1 г)/кг/добу протягом 2-х діб.

  При важких формах бактеріально-токсичних та вірусних інфекцій (включаючи хірургічні ускладнення що супроводжуються бактеріємією і септикопіємічними станами та при підготовці хірургічних хворих до операції) – по 4 мл (0 4 г)/кг/добу 1–4 доби.

  При ідіопатичній тромбоцитопенічній пурпурі – по 2–4 мл (0 2–0 4 г)/кг/добу протягом 2–5 діб або 8–10 мл (0 8–1 г)/кг/добу в першу добу та в разі необхідності на третю добу.

  При синдромі Гієна-Барре хронічній запальній нейропатії (що демієлізує) запальній міопатії гранулематозі Вегенера – по 2–4 мл (0 2 - 0 4 г)/кг/добу протягом 3–7 діб при необхідності – 5-денні курси лікування повторюються з інтервалами у 4 тижні.

  При дерматоміозиті – по 10 мл (1 г) кг/добу протягом 3–5 діб.

  При системних захворюваннях сполучної тканини (ревматоїдний артрит та ін.) – по 2–5 мл (0 2–0 5 г)/кг/добу протягом 5 діб.

  При синдромі Кавасакі – по 10–20 мл (1–2 г)/кг у рівних дозах за 2–5 діб або 20 мл (2 г)/кг одноразово (доповнення до терапії ацетилсаліциловою кислотою).

  При трансплантації кісткового мозку 5 мл (0 5 г)/кг одноразово за 7 діб до трансплантації потім – 1 раз на тиждень протягом 3 місяців після трансплантації.


  Побічна дія. Реакції на введення імуноглобуліну як правило відсутні. У рідкісних випадках можуть виникнути місцеві реакції у вигляді гіперемії а також підвищення температури до 37 5 оС протягом першої доби. У пацієнтів із зміненою реактивністю можуть виникнути алергічні реакції різноманітного типу у виключно рідкісних випадках – анафілактичний шок. У зв'язку з цим особи що одержали препарат повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин  з моменту закінчення введення препарату.


  Протипоказання. Введення імуноглобуліну протипоказане особам що мають у анамнезі важкі  алергійні реакції на введення білкових препаратів крові людини. Хворим що страждають на алергійні хвороби або мають схильність до алергійних реакцій при введенні імуноглобуліну  та  в наступні 8 діб рекомендуються антигістамінні засоби. Особам що страждають на імунопатологічні системні захворювання (імунні хвороби крові колагеноз нефрит та ін.) препарат призначають після консультації з відповідним спеціалістом. У період загострення алергічного процесу введення препарату проводять після висновку алерголога за життєвими показаннями.


  Особливості застосування.Препарат Біовен приймають лише в умовах стаціонару при дотриманні  правил асептики. Перед застосуванням розчин повинен бути кімнатної температури. Каламутні та з осадом розчини не використовують. Для введення препарату необхідно застосовувати окрему інфузійну систему.

  Після введення препарату щеплення проти кору й епідемічного паротиту проводять не раніше ніж через 3 місяці. Після вакцинації проти цих інфекцій препарат слід вводити не раніше ніж

  через 2 тижні; у разі потреби застосування Біовену раніше цього терміну вакцинацію проти кору або епідемічного паротиту слід повторити. Щеплення проти інших інфекцій можуть бути проведені в будь-які терміни до або після введення препарату.


  Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Лікування препаратом можна поєднувати з застосуванням будь-яких  лікарських засобів.


  Умови зберігання. Зберігають у сухому захищеному від світла місці при температурі від 2 до    25 °С.

  Зберігати в недоступному для дітей місці.


  Термін придатності. 2 роки.


  Умови відпуску. За рецептом.


  Пакування. По 10 мл 25 мл 50 мл 100 мл у пляшці або флаконі. По 1 пляшці  або флакону в коробці.


  Виробник. ТОВ «БІОФАРМА ПЛАЗМА» Україна.


  Місцезнаходження. Україна 03680 м. Київ вул. М. Амосова 9 тел. (044) 275-16-04

  (044) 275-91-50 (044) 521-15-39.  У випадку побічної дії (ускладнення) після застосування МІБП необхідно направити термінове повідомлення до:

  Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України (01021 м. Київ вул. Грушевського 7 тел: (044) 253-61-94);

  Державного підприємства “Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України” (03151 м. Київ вул. Ушинського 40 тел. (044) 393-75-86) та на адресу підприємства-виробника.

  Додаткова інформація
  Додаткова інформація
  Об'єм100 мл
  Форма товаруРозчин
  ВиробникБиофарма ЗАО (Украина, Киев)
  Реєстраційне посвідченняUA/14526/01/02
  Умови відпускуза рецептом
  Температура зберiганнявід +2°С до +8°С
  Головний медикаментБиовен
  код моріону406473
  Відгуки
  Напишіть власний відгук
  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  Як замовити

  ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

  • 1. Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
  • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в корзину».
  • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення».
  • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
  • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
  • 6. Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

   
  Продукція (косметичні та гігієнічних кошти, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється покупцеві з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.
   

  - Коли можна забирати замовлення? (Самовивезення з аптеки)
   

  Після отримання смс - підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку був оформлений замовлення.
  Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не був готовий або не був зібраний - прохання повідомити нам про це по телефону

   0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

   САМОВИВІЗ

   Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону, або через сайт.

   Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

   Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

   Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності/

   

  Аналоги

  Аналоги Біовен 10% розчин для інфузій 100 мл

  1. Подібний терапевтичний ефект
  2. add.ua-Биофарма ЗАО (Украина, Киев)-Біовен 10% розчин для інфузій 50 мл-20

   Біовен 10% розчин для інфузій 50 мл

   Виробник: Биофарма ЗАО (Украина, Киев)

   3721,00 грн.
  3. add.ua-Биофарма ЗАО (Украина, Киев)-Біовен Моно 5% рідина 100 мл-20

   Біовен Моно 5% рідина 100 мл

   Виробник: Биофарма ЗАО (Украина, Киев)

   3648,50 грн.
  4. add.ua-Биофарма ЗАО (Украина, Киев)-Біовен 10% розчин для інфузій 50 мл-20

   Біовен 10% розчин для інфузій 50 мл

   Виробник: Биофарма ЗАО (Украина, Киев)

   3422,00 грн.
  5. add.ua-Биофарма ЗАО (Украина, Киев)-Біовен Mоно рідина 50 мл-20

   Біовен Mоно рідина 50 мл

   Виробник: Биофарма ЗАО (Украина, Киев)

   1808,50 грн.
  6. add.ua-Биофарма ЗАО (Украина, Киев)-Біовен 10% розчин для інфузій 25 мл-20

   Біовен 10% розчин для інфузій 25 мл

   Виробник: Биофарма ЗАО (Украина, Киев)

   1754,00 грн.
  7. add.ua-Биофарма ЗАО (Украина, Киев)-Біовен Моно 5% рідина 25 мл-20

   Біовен Моно 5% рідина 25 мл

   Виробник: Биофарма ЗАО (Украина, Киев)

   985,50 грн.
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Переглянуті ліки
  1. Зовіракс 5% крем 2 г

   Glaxo Operations UK (Велика Британія)
  2. Презервативи LEX Classic №12

   Долфі, Дніпропетровськ (Україна)
  3. Устілки Lucky Step Siesta LS331 чорні (р.38)

   Алком Торговий Дiм ТОВ (Київ)
  Акции
  Новинки
  Спецпредложения
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення