Бревелак капсули №20

КОД: 260271
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Kendy (Болгарія)-Бревелак капсули №20-03

Наявність:Є в наявності

273,90 грн.
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Kendy (Болгарія)
 • Форма товару: Капсули
Kendy (Болгарія)
 • Дорослим можна
 • Дітям з 1-го року
 • Вагітним можна
 • Під час лактації можна
 • Алергетикам з обережністю
 • Дібетикам можна
Інструкція

Бревелак (brevelac) інструкція по застосуванню

Склад

Опис

Показання

Протипоказання Бревелаку

Особливості застосування препарату

Спосіб застосування та дози Бревелак

Термін придатності

Умови зберігання

Упаковка

Склад

1 капсула тверда містить:

основні речовини:

 • пробіотичні культури − не менше 1,5 × 109 КУО: Lactobacillus helveticus R0052, Lactococcus lactis ssp. lactis R1058, Bifidobacterium longum R0175, Lactobacillus rhamnosus R0011, Bifidobacterium breve R0070, Streptococcus thermophilus R0083, Bifidobacterium bifidum R0071, Lactobacillus casei R0215, Lactobacillus plantarum R1012;
 • вітамін С (аскорбінова кислота) − 50 мг;
 • фруктоолігосахариди − 39 мг;
 • вітамін В2 (рибофлавін) − 0,6 мг;
 • вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) − 0,6 мг;
 • вітамін В1 (тіаміну мононітрат) − 0,5 мг;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, магнію стеарат (антизлежувач), капсула: гіпромелоза (наповнювач), титану                                     діоксид (замутнювач).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 1 капсулу: білки – 0,007 г, вуглеводи – 0,42 г, жири – 0,0044 г; 7,45 кДж (1,75 ккал).

Опис

Бревелак — це комбінований пробіотик, до складу якого входять штами лакто- та біфідобактерій: Lactobacillus helveticus, Lactococcus lactis ssp. lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium breve, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum.

Бревелак оптимізує функції організму, регулює рівновагу та нормалізує склад мікрофлори кишечнику, підтримує нормальний баланс вагінальної мікрофлори. Лактобактерії, що входять до складу Бревелаку, розщеплюють вуглеводи з утворенням молочної кислоти. Створене ними кисле середовище сприяє розвитку біфідобактерій, які становлять 85–95% нормальної мікрофлори організму людини.

Лакто- та біфідобактерії наділені високою антагоністичною активністю проти широкого спектра патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів, пригнічують життєдіяльність стафілококів, шигел, ротавірусів, протея, ентеропатогенної кишкової палички, деяких дріжджеподібних грибів, протидіють їх адгезії до слизової оболонки кишечнику.

Лакто- та біфідобактерії створюють сприятливі умови для розвитку корисної мікрофлори кишечнику, підтримують та регулюють фізіологічну рівновагу його мікрофлори, сприяють нормалізації мікробіоценозу ШКТ.

Лакто- та біфідобактерії підвищують неспецифічну резистентність організму, володіють імуномодулювальними властивостями. Бактерії нормальної мікрофлори, що входять до складу Бревелаку, активують пристінкове травлення, беруть участь у ферментному розщепленні білків, жирів, вуглеводів, у процесах метаболізму жовчних кислот та ХС (проявляють гіпохолестеринемічні властивості).

Лакто- та біфідобактерії синтезують амінокислоти, пантотенову кислоту, вітаміни: К та групи В, сприяють всмоктуванню заліза, кальцію, вітаміну D. Більшість вагінальної мікрофлори в нормі становлять Lactobacillus. Лактобактерії створюють кисле середовище в піхві, підтримують баланс між корисними і шкідливими мікроорганізмами (бактерії, гриби) та підвищують захисні властивості слизової оболонки.

Під впливом різних факторів — гормонального дисбалансу; зниженого імунітету (на тлі інших захворювань); вагітності, що також змінює баланс гормонів; при застосуванні деяких лікарських препаратів (антибіотики, гормональні препарати, контрацептиви та ін.); при недостатній або надмірній гігієні статевих органів; при неправильному застосуванні тампонів; при інфекціях сечовивідних шляхів; при частій зміні статевих партнерів — баланс порушується і відбувається активне розмноження хвороботворних мікроорганізмів, що призводить до розвитку дисбактеріозу піхви.

При вагінальному дисбіозі в урогенітальному тракті різко зростає концентрація кишкових мікроорганізмів. При цьому в кишковому та вагінальному вмісті знижується рівень корисних бактерій роду Lactobacillus і Bifidobacterium. Такі мікроорганізми, як Gardnerella та Mycoplasma hominis, які раніше вважалися виключно вагінально-дисбіозною флорою, часто виділяються з кишечнику. Це підтверджує взаємозв’язок дисбіотичних процесів, що відбуваються в різних органах, і необхідністю комплексної корекції порушень мікрофлори травного тракту. Також актуальна нормалізація мікрофлори кишечнику в післяпологовий період, коли захисні властивості піхвової екосистеми мінімальні у зв’язку із травмуванням родового каналу, зниженням вмісту естрогенів і зростанням рівня патогенних мікроорганізмів унаслідок цього. Такі порушення становлять високий ризик розвитку післяпологових інфекційних ускладнень.

Лактобактерії, що входять до складу капсул Бревелак, є типовими представниками природної мікрофлори піхви і спрямовані на відновлення та збереження природного балансу її мікрофлори. Лактобактерії, що входять до складу Бревелаку, створюють природне кисле середовище піхви, запобігають закріпленню патогенних мікроорганізмів на поверхні слизової оболонки та підвищують її захисні властивості.

Фруктоолігосахариди — це утворені внаслідок ферментації волокна. Вони не перетравлюються, але швидко ферментуються мікрофлорою ободової кишки, виділяють низькомолекулярні жирні кислоти, відомі як леткі жирні кислоти. Завдяки ферментації фруктоолігосахариди стають безпосереднім джерелом харчування для епітеліальних клітин товстого кишечнику. Фруктоолігосахариди є живильним субстратом для росту і розмноження корисних для організму лакто- та біфідобактерій, які позитивно впливають на роботу ШКТ: пригнічують ріст патогенних бактерій, покращують травлення та засвоювання поживних речовин; створюють оптимальні умови для формування нормального мікробіоценозу піхви, позитивно впливають на імунну систему кишечнику.

Бревелак містить також вітаміни, необхідні для зміцнення імунної системи організму. Комбінація пробіотичних культур та вітамінів стимулює захисні механізми кишечнику і таким чином підвищує стійкість організму.

Вітамін С (аскорбінова кислота) бере участь у різних видах обміну речовин, сприяє засвоєнню організмом низки вітамінів, регулює обмін ХС. Забезпечує нормальне функціонування нервової системи, печінки, залоз внутрішньої секреції (гіпофіз, надниркові залози, щитоподібна залоза тощо). Підтримує міцність стінок кровоносних судин (через участь у синтезі колагену — проміжної сполучної тканини), підвищує стійкість організму до зовнішніх впливів та інфекцій.

Вітамін В1 (тіаміну мононітрат) регулює біологічний процес декарбоксилювання піровиноградної кислоти, процеси синтезу жирних кислот, дезамінування та переамінування амінокислот. Необхідний для утворення ацетилхоліну — передавача нервових імпульсів. Забезпечує нормальне функціонування нервової (центральної та периферичної), серцево-судинної, травної, ендокринної та інших систем організму.

Тіамін покращує циркуляцію крові та бере участь у кровотворенні, позитивно впливає на рівень енергії, ріст, нормальний апетит, здатність до навчання і необхідний для тонусу м’язів травного тракту, шлунка та серця. Тіамін виступає як антиоксидант, захищаючи організм від руйнівного впливу старіння, алкоголю і тютюну. Потреба у вітаміні В1 підвищується під час хвороби та в період одужання, у стресових ситуаціях, при фізичних навантаженнях, у період вагітності і годування грудьми, у пацієнтів із гіперфункцією щитовидної залози. Потреба в тіаміні також підвищується з віком: у людей літнього віку знижується здатність засвоювати та метаболізувати тіамін.

Вітамін В2 регулює обмін амінокислот, з яких утворюються білки клітин і тканин організму. Поліпшує світловий і колірний зір, функціональний стан нервової, серцево-судинної та травної систем. Стимулює кровотворення, бере участь у регуляції функції печінки, шкіри, слизової оболонки тощо.

Вітамін В6 регулює обмін білків, жирів і вуглеводів. Необхідний для засвоєння організмом триптофану, метіоніну, цистеїну та інших амінокислот. Бере участь в утворенні арахідонової кислоти з ліноленової та вітаміну РР із триптофану. Доведена ліпотропна дія, стимулює утворення гемоглобіну. Потреба в піридоксині підвищується при прийомі антидепресантів і пероральних контрацептивів, під час стресу та підвищених навантажень, при кишковій інфекції, гепатиті, променевій терапії.

Добове надходження вітамінів: С, В1 , В2, В6 при вживанні дієтичної добавки Бревелак згідно з рекомендованими добовими дозами для дорослого населення та дітей віком від 1 року та старше не досягає трикратного значення норми.

Показання

Рекомендації щодо застосування: у якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело пробіотичних лакто- і біфідобактерій, фруктоолігосахаридів та вітамінів з метою регуляції діяльності мікрофлори шлунково-кишкового тракту, поліпшення травлення, підтримки нормального балансу вагінальної мікрофлори.

Комплекс про- та пребіотиків, вітамінів, що входять до складу:

 • сприяє підвищенню імунітету та запобігає розвитку дисбактеріозу, гастроентериту, диспепсії, діареї (пов’язаних із прийомом антибіотиків тощо), госпітальної діареї, транзиторних дисфункцій кишківнику (діареї, закрепу, метеоризму, кольок), пов’язаних зі зміною раціону харчування, поїздками та іншими причинами);
 • сприяє підвищенню толерантності до лактози молока; покращенню мікрофлори шкіри;
 • підтримує нормальний баланс вагінальної мікрофлори в ситуаціях, пов’язаних із підвищеним ризиком його порушення, у тому числі після перенесених захворювань, під час та після лікування антибіотиками й іншими лікарськими засобами.

Можливе застосування з метою профілактики інфекції, викликаної Clostridium difficile.

Протипоказання Бревелаку

Індивідуальна чутливість до складових компонентів.

Не є лікарським засобом

Спосіб застосування та дози Бревелак

За рекомендацією лікаря

 • дітям раннього віку (від 1 до 3 років) − вживати по 1 капсулі 1-2 рази на добу,
 • дітям віком від 3 до 12 років − вживати по 1 капсулі 3 рази на добу,
 • дітям віком від 12 років та старше і дорослим − по 1-2 капсули 3 рази на добу.

Капсули вживати під час їди, запивати великою кількістю питної води.

Дітям віком від 1 до 3 років та особам, які не можуть проковтнути цілу капсулу, її необхідно розкрити, вміст висипати в ложку і змішати з невеликою кількістю питної води кімнатної температури.

Тривалість курсу споживання визначає лікар індивідуально.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Особливості застосування препарату

Перед застосуванням дієтичної добавки та при одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря. Для розчинення вмісту капсули використовувати питну воду гарантованої безпеки та якості. Неприпустиме використання питної води з колодязів та каптажних джерел.

Для максимальної ефективності інтервал між прийомом дієтичної добавки та антибіотиків має становити не менше 3 годин.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Необхідність вживання в період вагітності та лактації визначається лікарем індивідуально.

Упаковка

Капсули тверді №10 або №20 у блістерах, у картонній коробці. Маса 1 капсули: 390 мг ± 10 %.

Термін придатності

Придатний до (дата): вказано на упаковці. Номер партії (серії) виробництва: вказано на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

Наявність в аптеках
Додаткова інформація

Додаткова інформація Бревелак капсули №20

Обліковий номер260271
Умови відпускубез рецепта
БрендБревелак
ВиробникKendy (Болгарія)
Форма товаруКапсули
код моріону263037
Відгуки

Відгуки Бревелак капсули №20

Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
* - Поля, обов'язкові для заповнення
Як замовити

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
 • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
 • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
 • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
 • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
 • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


САМОВИВІЗ

Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Інші товари