Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Деваксіл вушні краплі 10 мл
146,50 ₴
Чарлi ПП Харкiв
Код товару:
267525
У список

Деваксіл вушні краплі 10 мл

Чарлi ПП Харкiв
Дивитись аналоги Немає в наявності
146,50 ₴
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям від 3 роківвід 3 років
 • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я годуючих жінок, і відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Чарлi ПП Харкiв
Форма товару Краплі
Штрих-код 4820114131447
Кількість в упаковці 1
Бренд Деваксіл
Об'єм 10 мл
Призначення Для здоров'я вуха
Температура зберiгання від +5°С до +25°С
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 18.09.2023
Провірено
Інструкція

Деваксіл інструкція по застосуванню

Склад

Вода дистильована, гліцерин, натрію саліцилат, ПЕГ-40 гідрогенізована рицинова олія, борна кислота, перекис водню.

Властивості

Профілактично-гігієнічний отологічний засіб «Деваксил» є комбінацією компонентів, які можуть застосовуватися для розчинення та видалення вушних сірчаних пробок та попередження їх формування в результаті накопичення вушної сірки, регулярної гігієни вух при підвищеній утворенні сірки, особливо при відчутті закладеності вушного каналу, жаб свербіж, почервоніння та інші неприємні відчуття у зовнішньому слуховому каналі.

Комбінація гліцерину з гідрогенізованим касторовим маслом сприяє пом'якшенню та відновленню природного рівня зволоженості шкіри зовнішнього вушного каналу.

Перекис водню сприяє розчиненню сірчаної пробки та полегшує її подальше видалення з вушного каналу. Перекис водню, у складі розчину, при контакті з вушною сіркою, пошкодженою шкірою та слизовими оболонками вступає в реакцію, в результаті якої вивільняється активний кисень, який сприяє очищенню поверхні, розчиненню та інактивації органічних речовин (в т.ч. сірки вушної).

Натрію саліцилат має протизапальні, підсушуючі, антисептичні, кератолітичні та кератопластичні властивості. Сприяє зменшенню неприємних відчуттів у зовнішньому слуховому каналі.

Борна кислота затримує ріст та розвиток бактерій завдяки антисептичним та антимікробним властивостям, запобігає наслідкам надмірного вироблення шкірного сала та утворенню надлишку сірки.

Рекомендації щодо застосування

Профілактично-гігієнічний отологічний засіб «Деваксил» може застосовуватися для розчинення та видалення вушних сірчаних пробок та попередження їх формування внаслідок накопичення вушної сірки, регулярної гігієни вух при підвищеній утворенні сірки (особливо при користуванні слуховими апаратами, телефонними гарнітурами та головними телефонами). зовнішній слуховий прохід, після перебування в запилених місцях або зонах підвищеної вологості, занять водними видами спорту та відпочинку), особливо при відчутті закладеності вушного каналу, скаргах на свербіж, почервоніння та інші неприємні відчуття у зовнішньому слуховому каналі.

Спосіб застосування та дози

Ретельно вимийте руки з милом та водою. Перед застосуванням краплі слід нагріти до температури тіла, потримавши флакон у руках. Переверніть флакон кінчиком крапельниці вниз або зробіть так, щоб засіб потрапив до крапельниці. Нахилиться або лягайте на бік так, щоб вухо, яке закопується, було вгорі. М'яко потягніть вухо назад і вгору, щоб відкрити слуховий прохід. Закапайте потрібну кількість крапель у вухо. Акуратно натисніть на козелок, щоб краплі потрапили у слуховий прохід. Тримайте голову нахиленої або залишайтеся в положенні на боці протягом кількох хвилин. Після цього, при необхідності, очистіть вушну раковину. Після використання одразу закрийте флакон кришкою та вимийте руки.

Для видалення вушних пробок кількість розчину залежить від розмірів слухового каналу, від 2 до 4 крапель в кожен слуховий канал 2-3 рази на день протягом 3-4 днів.

Для попередження накопичення надлишку вушної сірки у зовнішньому слуховому проході та для регулярної гігієни вух при підвищеному її утворенні: по 2-4 краплі в кожний слуховий канал двічі на місяць. Повторне застосування можливе після консультації з лікарем.

Застереження

Призначений лише для зовнішнього застосування. Уникати контакту з очима. Дітям віком від 3 років рекомендується застосовувати під наглядом дорослих. Перед застосуванням рекомендується консультація лікаря. Перекис водню, що входить до складу засобу, вступаючи в реакцію зі шкірою слухового проходу та/або вушною сіркою, може спричинити почуття шипіння у вусі.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компонента, вік до 3х років, гнійний отит, перфорація барабанної перетинки, вагітність та період годування груддю.

Термін придатності

24 місяці від дати виготовлення. Після розтину використовувати протягом 1 місяця.

Упаковка

По 10 ml (мл) у флаконі зі скла коричневого кольору, обладнаному крапельницею - ковпачком із поліетилену та стрічкою контролю першого розтину.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 4 до 25 °С.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку