Домрид 10 мг таблетки №10

КОД: 26248
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Kusum Healthcare (Індія)-Домрид 10 мг таблетки №10-03

Наявність:Є в наявності

37,60 грн.
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Kusum Healthcare (Індія)
 • Форма товару: Таблетки
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/8976/01/01
Kusum Healthcare (Індія)
 • Дорослим можна
 • Дітям з 12-ти років при масі тіла більше 35 кг
 • Вагітним не можна
 • Під час лактації не можна
 • Алергетикам з обережністю
 • Дібетикам можна
Інструкція

Інструкція домрид таблетки

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діюча речовина домрид: домперидону малеат(domperidone maleate);

1 таблетка містить домперидону малеат еквівалентно домперидону 10 мг;

допоміжні речовини домрид: целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, Opadry II 31 G 58920 білий*.

*Opadry II 31 G 58920 білий: гіпромелоза, лактози моногідрат, титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь, тальк.

Лікарська форма

Таблетки домрид, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

круглі двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою білого кольору.

Фармакотерапевтична група

Стимулятори перистальтики. Код АТХ А03F A03.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Домрид – антагоніст дофаміну з протиблювальними властивостями. Домперидон незначною мірою проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр. Застосування домперидону дуже рідко супроводжується екстрапірамідними побічними діями, особливо у дорослих, але

Домрид стимулює виділення пролактину з гіпофіза. Його протиблювальна дія, можливо, зумовлена поєднанням периферичної (гастрокінетичної) дії та антагонізму до рецепторів дофаміну у тригерній зоні хеморецепторів, що знаходиться поза гематоенцефалічним бар’єром у задній ділянці (area postrema). Дослідження на тваринах,

 а також низькі концентрації, що визначались у мозку, вказують на переважно периферичну дію домперидону на рецептори дофаміну.

Дослідження у людини показали, що при застосуванні внутрішньо Домрид підвищує тиск у нижніх відділах стравоходу, покращує антродуоденальну моторику та прискорює звільнення шлунка. Домрид не впливає на шлункову секрецію.

Фармакокінетика.

Всмоктування.

Домрид швидко абсорбується при пероральному прийомі натще, максимальна концентрація у плазмі крові (Cmax) досягається приблизно через 60 хвилин. Низька абсолютна біодоступність перорального домперидону (приблизно 15 %) зумовлена екстенсивним метаболізмом першого проходження у стінці кишечнику та у печінці. Хоча у здорових людей біодоступність домперидону збільшується при прийомі після їди, хворим зі скаргами на шлунково-кишковий тракт слід приймати домперидон за 15-30 хвилин до їди.

Знижена кислотність шлунка зменшує абсорбцію Домрид. При пероральному прийомі препарату домрид після їди максимальна абсорбція дещо уповільнюється, а площа під фармакокінетичною кривою <<концентрація - час>> (AUC) дещо збільшується.

Розподіл.

При пероральному прийомі Домрид не акумулюється і не індукує власний обмін; максимальний рівень у плазмі крові через 90 хвилин (21 нг/мл) після двотижневого перорального прийому по 30 мг на добу був майже таким самим, як після прийому першої дози (18 нг/мл). Домперидон на 91-93 % зв’язується з білками плазми крові. Дослідження розподілу домперидону, що були проведені на тваринах за допомогою препарату домрид, міченого радіоактивним ізотопом, показали його значний розподіл у тканинах, але низьку концентрацію у мозку. У тварин невеликі кількості препарату проникають крізь плаценту.

Метаболізм.

Домрид швидко та екстенсивно метаболізується у печінці шляхом гідроксилювання та           N-деалкілування.

Виведення.

Виведення із сечею та калом становить відповідно 31 % та 66 % від пероральної дози. Виділення препарату домрид у незміненому вигляді становить невеликий відсоток (10 % - із калом та приблизно 1 % – із сечею). Період напіввиведення з плазми крові після прийому разової дози становить 7-9 годин у здорових добровольців, але подовжений у хворих із тяжкою нирковою недостатністю.

Показання

Для полегшення симптомів нудоти та блювання.

Протипоказання

Домрид протипоказаний:

- хворим зі встановленою підвищеною чутливістю до препарату домрид або до допоміжних речовин;

- хворим із пролактин-секреторною пухлиною гіпофіза (пролактиномою);

- хворим із тяжкими або помірними порушеннями функції печінки та/або нирок (див. розділ «Особливості застосування»);

- хворим із відомим подовженням інтервалів серцевої провідності, зокрема QTс, хворим зі значними порушеннями балансу електролітів або із фоновими хворобами серця, такими як застійна серцева недостатність (див. розділ «Особливості застосування»);

- хворим із печінковою недостатністю;

- якщо стимуляція рухової функції шлунка може бути небезпечною, наприклад при шлунково-кишковій кровотечі, механічній непрохідності або перфорації;

- протипоказане одночасне застосування кетоконазолу, еритроміцину або інших сильнодіючих інгібіторів CYP3A4;

- протипоказане одночасне застосування лікарських засобів, які подовжують інтервал QT, таких як флуконазол, еритроміцин, ітраконазол, пероральний кетоконазол, посаконазол, ритонавір, саквінавір, телапревір, вориконазол, кларитроміцин, аміодарон, телітроміцин та ін. (за виключенням апоморфіну, див. розділи «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій» та «Особливості застосування»).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Антихолінергічні препарати можуть нейтралізувати антидиспептичну дію Домрид. У зв’язку з фармакодинамічною та/або фармакокінетичною взаємодіями підвищується ризик виникнення подовження QT-інтервалу. Не слід приймати антацидні та антисекреторні препарати одночасно з Домрид, оскільки вони знижують його біодоступність після прийому внутрішньо (див. розділ «Особливості застосування»).

Домрид метаболізується переважно шляхом CYP3A4. За даними досліджень in vitro та у людини супутнє застосування лікарських засобів, що значною мірою пригнічують цей фермент, може призвести до підвищення рівня домперидону у плазмі крові.

При застосуванні Домрид супутньо з потужними інгібіторами CYP3A4, здатними подовжувати інтервал QT, спостерігалися клінічно значущі зміни інтервалу QT. Тому застосування домперидону з певними препаратами протипоказане (див. розділ «Протипоказання»).

Супутнє застосування нижченаведених лікарських засобів разом із Домрид протипоказане.

Усі лікарські засоби, які подовжують інтервал QT:

-         антиаритмічні препарати класу ІА (наприклад, дизопірамід, хінідин, гідрохінідин);

-         антиаритмічні препарати класу ІІІ (наприклад, аміодарон, дофетилід, дронедарон, ібутилід, соталол);

-         деякі нейролептичні препарати (наприклад, галоперидол, пімозид, сертиндол);

-         деякі антидепресанти (наприклад, циталопрам, есциталопрам);

-         деякі антибіотики (наприклад, левофлоксацин, моксифлоксацин, еритроміцин, спіраміцин);

-         деякі протигрибкові препарати (наприклад, пентамідин);

-         деякі протималярійні препарати (наприклад, галофрантин, люмефантрин);

-         деякі шлунково-кишкові препарати (наприклад, цизаприд, доласетрон, прукалоприд);

-         деякі антигістамінні препарати (наприклад, мекітазин, мізоластин);

-         деякі препарати, що застосовуються при онкологічних захворюваннях (наприклад, тореміфен, вандетаніб, вінкамін);

-         деякі інші препарати (наприклад, бепридил, метадон, дифеманіл);

-         апоморфін, якщо лише користь від сумісного застосування перевищує ризики, і лише за умови суворого дотримання рекомендованих заходів щодо сумісного застосування.

При одночасному пероральному застосуванні кетоконазолу або еритроміцину invivo було підтверджено, що ці препарати значною мірою пригнічують пресистемний метаболізм Домрид, опосередкований CYP3A4. При супутньому застосуванні 10 мг Домрид перорально 4 рази на добу та 200 мг кетоконазолу перорально 2 рази на добу у період спостереження було відзначено подовження  інтервалу QТc у середньому на 9,8 мсек; окремі значення коливалися від 1,2 до 17,5 мсек. При супутньому застосуванні 10 мг Домрид 4 рази на добу та 500 мг еритроміцину перорально 3 рази на добу інтервал QТc у період спостереження подовжувався в середньому на 9,9 мсек, інтервал окремих значень становив від 1,6 до 14,3 мсек. Рівноважні значення Cmax і AUC (площа під фармакокінетичною кривою <<концентрація - час>>) Домрид зростали приблизно втричі у кожному з цих досліджень взаємодії. Внесок підвищених плазмових концентрацій Домрид на спостережуваний ефект на QТc  невідомий. У цих дослідженнях у випадку монотерапії Домрид (10 мг перорально 4 рази на добу) інтервал QТc подовжувався, в середньому, на 1,6 мсек (дослідження кетоконазолу) та 2,5 мсек (дослідження еритроміцину), у той час як застосування лише кетоконазолу (200 мг 2 рази на добу) або еритроміцину (500 мг 3 рази на добу) призводило до збільшення інтервалу QТc у період спостереження на 3,8 та 4,9 мсек відповідно.

У зв’язку з фармакодинамічною та/або фармакокінетичною взаємодіями підвищується ризик виникнення подовження QT-інтервалу.

Прикладами сильних інгібіторів CYP3A4, з якими протипоказано застосовувати Домрид:

-     азольні протигрибкові препарати, такі як флуконазол*, ітраконазол, кетоконазол* і вориконазол*;

-     макролідні антибіотики, такі як кларитроміцин* і еритроміцин*;

-     інгібітори протеази;

-     інгібітори ВІЛ-протеази, такі як ампренавір, атазанавір, фосампренавір, індинавір, нелфінавір, ритонавір і саквінавір;

-     антагоністи кальцію, такі як дилтіазем і верапаміл;

-     аміодарон*;

-     амрепітант;

-     нефазодон;

-     телітроміцин*.

*- пролонгують інтервал QTc.

Одночасне застосування наступних речовин вимагає обережності.

Обережно слід застосовувати препарат домрид з препаратами, що спричиняють брадикардію і гіпокаліємію, а також із такими макролідами, що можуть спричиняти подовження інтервалу QT: азитроміцин і рокситроміцин (кларитроміцин протипоказано, оскільки це потужний інгібітор CYP3A4).

Слід з обережністю застосовувати Домрид супутньо з потужними інгібіторами CYP3A4, які не спричиняли подовжень інтервалу QT, такими як індинавір, і за пацієнтами слід пильно наглядати на випадок появи ознак чи симптомів небажаних реакцій.

Вищенаведений перелік є репрезентативним, але не є вичерпним.

Домрид можна поєднувати з:

-   нейролептиками, дію яких він посилює;

- дофамінергічними агоністами (бромокриптином, L-допою), небажані периферичні дії яких, такі як порушення травлення, нудоту, блювання, він пригнічує без нейтралізації основних властивостей.

Оскільки Домрид чинить прокінетичну дію на шлунок, теоретично це може впливати на всмоктування пероральних препаратів, що застосовуються супутньо, зокрема на лікарські форми пролонгованого вивільнення або кишковорозчинні. Однак у пацієнтів, стан яких вже стабілізувався на тлі застосування дигоксину або парацетамолу, супутнє застосування Домрид не впливало на рівні цих препаратів у крові.

Особливості застосування

Домрид не рекомендується застосовувати при захитуванні.

Препарат домрид слід застосовувати з обережністю пацієнтам літнього віку або пацієнтам із наявними захворюваннями серця або із захворюваннями серця в анамнезі.

Серцево-судинні ефекти. Домрид був пов’язаний із пролонгацією інтервалу QT на ЕКГ. Під час постмаркетингового спостереження зафіксовано дуже рідкісні випадки пролонгації QT та тріпотіння-мерехтіння шлуночків у пацієнтів, які приймали Домрид. Ці повідомлення включали інформацію про пацієнтів з іншими несприятливими чинниками ризику, електролітними порушеннями та супутньою терапією, які можуть бути сприяючими факторами.Подовження інтервалу QT, яке спостерігали у здорових добровольців при застосуванні ними домперидону згідно з рекомендованим режимом дозування у звичайних терапевтичних дозах (по 10 або 20 мг 4 рази на добу), не мало клінічного значення.

Сумісне застосування з апоморфіном. Домрид протипоказано застосовувати сумісно з лікарськими засобами, що подовжують інтервал QT, включаючи апоморфін, за винятком випадків, коли користь від сумісного застосування перевищує ризики, і лише за умови суворого дотримання рекомендованих заходів щодо сумісного застосування.

Застереження.

домрид слід з обережністю застосовувати пацієнтам із легкими порушеннями функції печінки та/або нирок.

Через підвищений ризик шлуночкової аритмії Домрид не рекомендується застосовувати пацієнтам із подовженням інтервалів серцевої провідності, зокрема QTc, пацієнтам зі значними порушеннями балансу електролітів (гіпокаліємією, гіперкаліємією, гіпомагніємією) або брадикардією, або пацієнтам із фоновими хворобами серця, такими як застійна серцева недостатність. Відомо, що порушення балансу електролітів (гіпокаліємія, гіперкаліємія, гіпомагніємія) та брадикардія є станами, що підвищують проаритмогенний ризик.

У випадку появи ознак чи симптомів, що можуть бути пов’язані із серцевою аритмією, застосування препарату  Домрид потрібно припинити, а пацієнту слід негайно проконсультуватися з лікарем.

Порушення функції нирок. Період напіввиведення Домрид при тяжких порушеннях функції нирок подовжений. При тривалому застосуванні частоту дозування домперидону слід зменшити до 1-2 разів на добу залежно від тяжкості порушення. Також може виникнути потреба у зниженні дози.

Антацидні або антисекреторні препарати не слід приймати одночасно з препаратом Домрид, оскільки вони знижують пероральну біодоступність Домрид (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»). При сумісному застосуванні препарат Домрид слід приймати перед їдою, а антацидні або антисекреторні препарати – після їди.

Застосування домрид з кетоконазолом. У дослідженнях взаємодії з пероральною формою кетоконазолу відзначалося подовження QT-інтервалу. Хоча значення цього дослідження чітко не встановлено, слід обрати альтернативне лікування, якщо показана протигрибкова терапія кетоконазолом (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Слід враховувати наступну інформацію щодо ризику розвитку ускладнень серцево-судинних захворювань, зумовлених лікарськими засобами, що містять Домперидог:

 • Деякі епідеміологічні дослідження показали, що домперидон може асоціюватися з підвищеним ризиком тяжких шлуночкових аритмій або раптової серцевої смерті.
 • Ризик серйозних шлуночкових аритмій або раптової серцевої смерті може бути вищим у пацієнтів віком від 60 років або при пероральному застосуванні доз препарату домрид більше 30 мг на добу. Тому слід з обережністю застосовувати Домрид пацієнтам літнього віку. Пацієнтам віком від 60 років перед прийомом препарату домрид слід проконсультуватися з лікарем.
 • Домрид слід призначати дорослим та дітям у найнижчій ефективній дозі.

Співвідношення ризику та користі застосування Домрид залишається сприятливим.

Якщо у Вас встановлена непереносимість деяких цукрів, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб, оскільки препарат домрид містить лактозу.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Дані щодо постмаркетингового застосування домперидону вагітним жінкам обмежені. Тому  у період вагітності слід призначати лише тоді, коли, на думку лікаря, очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для плода.

Кількість Домрид, яка може потрапити в організм немовляти з грудним молоком, надзвичайно низька. Максимальна відносна доза для немовлят (%) оцінюється на рівні близько 0,1 % від дози для матері з поправкою на масу тіла. Невідомо, чи він шкодить немовляті, тому матерям, які приймають Домрид,варто утриматися від годування груддю. Слід проявляти обережність у разі наявності чинників ризику подовження інтервалу QTc у дітей, які перебувають на грудному годуванні. Після експозиції в результаті проникнення препарату домрид у грудне молоко не можна виключити появу побічних ефектів, зокрема кардіологічних ефектів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Враховуючи побічні дії з боку нервової системи, пацієнтам необхідно бути уважними при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Дорослі і діти віком від 12 років і масою тіла не менше 35 кг: по 1 таблетці (10 мг) 3 рази на добу.

Максимальна добова доза – 3 таблетки (30 мг на добу).

Рекомендується приймати препарат Домрид перед вживанням їжі. Всмоктування препарату домрид дещо затримується, якщо його приймати після вживання їжі. Тривалість лікування не повинна перевищувати 1 тиждень.

Діти

Препарат  домрид застосовувати для лікування дітей віком від 12 років і масою тіла не менше 35 кг.

Домрид слід призначати дітям у найнижчій ефективній дозі протягом найкоротшого періоду.

Передозування

Симптоми. Симптомами передозування домрид можуть бути ажитація, порушення свідомості, судоми, сонливість, дезорієнтація та екстрапірамідні реакції, особливо у дітей.

Лікування. Специфічного антидоту Домрид немає, але у випадку значного передозування рекомендовано промивання шлунка протягом 1 години після прийому препарату домрид та застосування активованого вугілля, а також пильне спостереження за пацієнтом та підтримуюча терапія. Антихолінергічні препарати, засоби для лікування хвороби Паркінсона можуть бути ефективними для контролю екстрапірамідних реакцій.

Побічні реакції

За умови дотримання рекомендацій з дозування та тривалості лікування Домрид зазвичай переноситься добре і небажані явища виникають нечасто.

З боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи анафілаксію, анафілактичний шок, пiдвищену чутливість.

З боку ендокринної системи: підвищення рівня пролактину.

Психічні розлади: нервозність, роздратованість, збудження, депресія, тривожність, зниження або відсутність лібідо.

З боку нервової системи: екстрапірамідні розлади, безсоння, запаморочення, спрага, судоми, млявість, головний біль, сонливість, акатизія.

З боку серцево-судинної системи: набряк, відчуття серцебиття, порушення частоти та ритму серцевих скорочень, подовження інтервалу QT (частота невідома), серйозні шлуночкові аритмії, шлуночкові аритмії на зразок «torsade de pointes»), раптова серцева смерть.

З боку шлунково-кишкового тракту: сухість у роті, короткочасні кишкові спазми, діарея, гастроінтестинальні розлади, включаючи абдомінальний біль, регургітацію, зміну апетиту, нудоту, печію, запор.

З боку органів зору: окулогірні кризи.

З боку шкіри та підшкірних тканин: свербіж, висипання, кропив’янка, ангіоневротичний набряк.

З боку репродуктивної системи та молочних залоз: галакторея, збільшення молочних залоз/гінекомастія, чутливість молочних залоз, виділення з молочних залоз, аменорея, набряк молочних залоз, біль у ділянці молочних залоз, порушення лактації, нерегулярний менструальний цикл.

З боку опорно-рухової системи та сполучної тканини: біль у ногах.

З боку сечовидільної системи: затримка сечі, дизурія, часте сечовипускання.

Загальні розлади: астенія.

Інше: кон’юнктивіт, стоматит.

Зміни лабораторних показників: відхилення від норми показників функціональних тестів печінки, підвищення рівня АЛТ, АСТ і холестерину, підвищення рівня пролактину в крові.

Оскільки гіпофіз знаходиться поза гематоенцефалічним бар’єром, Домрид може спричинити підвищення рівня пролактину. У поодиноких випадках така гіперпролактинемія може призводити до нейроендокринних побічних ефектів, таких як галакторея, гінекомастія та аменорея.

У період постмаркетингового застосування препарату домрид відмінностей у профілі безпеки застосування препарату домрид  у дорослих та дітей відзначено не було, за винятком екстрапірамідних розладів та інших явищ, судом і збудження, пов’язаних із центральною нервовою системою, що спостерігалися переважно у дітей.

Термін придатності

4 роки.

Умови зберігання

Зберігати  в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати  у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 таблеток домрид  у блістері; по 1 або 3 блістери у картонній упаковці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Наявність в аптеках
Додаткова інформація

Додаткова інформація Домрид 10 мг таблетки №10

Обліковий номер26248
Форма товаруТаблетки
ВиробникKusum Healthcare (Індія)
Реєстраційне посвідченняUA/8976/01/01
Умови відпускубез рецепта
Температура зберiганняне вище +25°С
Головний медикаментДомрид
код моріону105256
Відгуки

Відгуки Домрид 10 мг таблетки №10

Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
* - Поля, обов'язкові для заповнення
Як замовити

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
 • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
 • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
 • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
 • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
 • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


САМОВИВІЗ

Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

Аналоги

Аналоги Домрид 10 мг таблетки №10

 1. Збіг складу і діючої речовини
 2. add.ua-Янссен Силаг (Франция)-Мотилиум таблетки при нудоті, по 10 мг, 30 шт-20

  Мотилиум таблетки при нудоті, по 10 мг, 30 шт

  Виробник: Янссен Силаг (Франция)

  200,60 грн.
 3. add.ua-Medochemie (Кіпр)-Моторикум 10 мг таблетки №20-20

  Моторикум 10 мг таблетки №20

  Виробник: Medochemie (Кіпр)

  106,60 грн.
 4. add.ua-Kusum Healthcare (Індія)-Домрид 10 мг таблетки №30-20

  Домрид 10 мг таблетки №30

  Виробник: Kusum Healthcare (Індія)

  93,40 грн.
 5. add.ua-Янссен Силаг (Франция)-Мотилиум таблетки при нудоті, по 10 мг, 10 шт-20

  Мотилиум таблетки при нудоті, по 10 мг, 10 шт

  Виробник: Янссен Силаг (Франция)

  92,50 грн.
 6. add.ua-Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)-Моторикс 0,01 г таблетки №30-20

  Моторикс 0,01 г таблетки №30

  Виробник: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

  73,90 грн.
 7. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Домідон 10 мг таблетки №30-20

  Домідон 10 мг таблетки №30

  Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

  65,20 грн.
 8. add.ua-Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)-Моторикс 0,01 г таблетки №10-20

  Моторикс 0,01 г таблетки №10

  Виробник: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

  Відсутній на складі

 9. add.ua-Pharmascience (Канада)-Мотинол 10 мг таблетки №30-20

  Мотинол 10 мг таблетки №30

  Виробник: Pharmascience (Канада)

  Відсутній на складі

 1. Подібний терапевтичний ефект
 2. add.ua-Гледфарм-Домрид SR 30 мг таблетки №30-20

  Домрид SR 30 мг таблетки №30

  Виробник: Гледфарм

  192,70 грн.
 3. add.ua-Kusum Healthcare (Індія)-Домрид 1 мг/мл суспензія 100 мл-20

  Домрид 1 мг/мл суспензія 100 мл

  Виробник: Kusum Healthcare (Індія)

  140,10 грн.
 4. add.ua-Kusum Healthcare (Індія)-Домрид 1 мг/мл суспензія 60 мл-20

  Домрид 1 мг/мл суспензія 60 мл

  Виробник: Kusum Healthcare (Індія)

  108,20 грн.
 5. add.ua-Kusum Healthcare (Індія)-Домрид SR 30 мг таблетки №10-20

  Домрид SR 30 мг таблетки №10

  Виробник: Kusum Healthcare (Індія)

  Відсутній на складі

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Інші товари