Донорміл (снодійне) таблетки №30

КОД: 3328
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-UPSA (Франція)-Донорміл (снодійне) таблетки №30-01

Наявність:Є в наявності

194,70 грн.
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: UPSA (Франція)
 • Форма товару: Таблетки
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/7213/02/01
BMS (Франція)
 • Дорослим можна
 • Дітям з 15-ти років
 • Вагітним можна
 • Під час лактації з обережністю
 • Алергетикам з обережністю
 • Дібетикам можна
Інструкція

Донорміл (Donormyl) інструкція по застосуванню

Склад

Лікарська форма

Фармако-терапевтична група

Фармакологічні властивості

Показання

Протипоказання Донормілу

Особливості застосування препарату

Спосіб застосування та дози Донорміл

Передозування

Побічні реакції Донормілу

Термін придатності

Умови зберігання

Упаковка

Категорія відпуску з аптеки

Склад

діюча речовина: доксиламіну сукцинат;

 • 1 таблетка містить доксиламіну сукцинату 15 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат; натрію кроскармелоза; целюлоза мікрокристалічна; магнію стеарат; гіпромелоза; макрогол 6000; барвникова дисперсія, до складу якої входять гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), пропіленгліколь, вода очищена.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

прямокутні білі таблетки з двосторонньою насічкою для поділу.

Фармако-терапевтична група

Антигістамінні засоби для системного застосування. Код ATХ R06A A09.

Снодійні та седативні засоби. Код ATХ N05C M.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Доксиламіну сукцинат є блокатором Н1–гістамінових рецепторів класу етаноламінів, що має седативний та атропіноподібний ефекти. Було продемонстровано, що він зменшує час, необхідний для засинання, а також покращує тривалість і якість сну.

Фармакокінетика.

Максимальна концентрація у плазмі крові (Сmax) досягається у середньому через 2 години (Тmax) після прийому доксиламіну сукцинату.

Середній період напіввиведення з плазми крові (Т½) становить у середньому 10 годин.

Доксиламіну сукцинат частково метаболізується у печінці шляхом деметилювання та N–ацетилювання. Період напіввиведення може значно збільшитися в осіб літнього віку або у пацієнтів із нирковою або печінковою недостатністю.

Різні метаболіти, що утворюються при розпаді молекули, не є кількісно значущими, оскільки 60 % застосованої дози виявляється у сечі у формі незміненого доксиламіну.

Клінічні характеристики.

Показання

 • Періодичне безсоння у дорослих.

Протипоказання Донормілу

 • Гіперчутливість до доксиламіну сукцинату або до допоміжних речовин або до інших антигістамінних засобів.
 • Гостра закритокутова глаукома в анамнезі пацієнта або в сімейному анамнезі.
 • Уретропростатичні розлади з ризиком затримки сечі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Комбінації , яких треба уникати.

Алкоголь посилює седативний ефект більшості Н1–антигістамінних засобів. Слід уникати вживання алкогольних напоїв та прийому лікарських засобів, що містять етанол.

Слід уникати вживання з натрію оксибутиратом, з огляду на посилення пригнічення центральної нервової системи. Порушення швидкості реакції може призводити до небезпеки при керуванні автотранспортом та роботі з іншими механізмами.

Комбінації, які слід брати до уваги.

З атропіном та атропіноподібними лікарськими засобами (іміпрамінові антидепресанти, більшість атропіноподібних Н1–антигістамінних засобів, антихолінергічні протипаркінсонічні засоби, атропінові спазмолітичні лікарські засоби, дизопірамід, фенотіазинові нейролептики, а також клозапін) внаслідок виникнення таких побічних ефектів як затримка сечі, запор, сухість у роті;

З іншими седативними лікарськими засобами (похідними морфіну (знеболювальні, засоби, що застосовуються для лікування кашлю і замісної терапії), нейролептиками; барбітуратами, бензодіазепінами; анксіолітиками, крім бензодіазепінів (мепробамат); іншими снодійними засобами, седативними антидепресантами (амітриптилін, доксепін, міансерин, міртазапін, триміпрамін); седативними Н1–антигістамінними засобами; антигіпертензивними засобами центральної дії; іншими: баклофен, талідомід) внаслідок посилення пригнічення центральної нервової системи. Порушення швидкості реакції може призводити до небезпеки при керуванні автотранспортом та роботі з іншими механізмами.

З іншими снодійними засобами, у зв’язку з пригніченням центральної нервової системи.

Особливості застосування препарату

Безсоння може мати різні причини, які не вимагають обов'язкового прийому ліків, тому перед початком застосування лікарського засобу рекомендована консультація з лікарем.

Лікарський засіб містить лактозу, тому він протипоказаний у випадках вродженої галактоземії, при синдромі порушення абсорбції глюкози та галактози, лактазній недостатності.

Як і всі снодійні або седативні засоби, доксиламіну сукцинат може загострювати синдром нічного апное (збільшення кількості і тривалості зупинок дихання).

Ризик зловживання та виникнення лікарської залежності низький. Однак повідомлялося про випадки зловживання, внаслідок чого виникала лікарська залежність. Необхідно ретельно контролювати ознаки зловживання або залежності від лікарського засобу. Тривалість лікування не повинна перевищувати 5 днів. Не рекомендується застосовувати лікарський засіб пацієнтам із розладами, спричиненими прийомом психоактивних речовин, в анамнезі.

Доксиламіну сукцинат залишається в організмі протягом приблизно 5 періодів напіввиведення (див. розділ «Фармакокінетика»).

Період напіввиведення може бути значно довшим у осіб літнього віку або в осіб, які страждають від ниркової або печінкової недостатності. При повторних застосуваннях лікарський засіб або його метаболіти досягають рівноважного стану набагато пізніше та на більш високому рівні. Ефективність і безпечність лікарського засобу можуть бути оцінені тільки після досягнення рівноважного стану.

Може бути потрібна корекція дози (див. розділ «Спосіб застосування та дози»).

Н1–антигістамінні засоби слід застосовувати з обережністю пацієнтам літнього віку через ризик виникнення когнітивних розладів, седативного ефекту, повільної реакції та/або вертиго/запаморочень, що може збільшити ризик падінь (наприклад, коли люди встають вночі) з наслідками, які часто є серйозними для даної категорії пацієнтів.

У пацієнтів літнього віку з нирковою або печінковою недостатністю спостерігається підвищення концентрації лікарського засобу в плазмі та зниження плазмового кліренсу. Рекомендується зменшити дозу лікарського засобу.

Для запобігання сонливості протягом дня необхідно пам’ятати, що тривалість сну після прийому лікарського засобу повинна бути не менше 7 годин.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

На підставі наявних даних доксиламін можна застосовувати у період вагітності після консультації з лікарем. Якщо цей лікарський засіб застосовувати у кінці вагітності, атропіноподібні та седативні властивості цієї молекули слід брати до уваги при спостереженні за новонародженим.

Невідомо, чи проникає доксиламін у грудне молоко, тому не рекомендується застосовувати лікарський засіб у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Необхідно звертати увагу на ризик виникнення денної сонливості, особливо в осіб, які керують автотранспортом або працюють з іншими механізмами, яка може розвинутися при прийомі цього лікарського засобу. У випадках недостатньої тривалості сну ризик порушення швидкості реакції підвищується.

Див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій».

Спосіб застосування та дози Донорміл

Для перорального застосування. Застосовувати за 15–30 хвилин до сну.

Рекомендована доза становить 7,5–15 мг на добу (½–1 таблетка на добу). При необхідності дозу можна збільшити до 30 мг на добу (2 таблетки на добу).

Пацієнтам літнього віку та пацієнтам із нирковою або печінковою недостатністю рекомендується зменшити дозу.

Тривалість курсу лікування становить 2–5 днів.

Якщо безсоння зберігається довше 5 днів, необхідно проконсультуватися з лікарем щодо доцільності подальшого застосування лікарського засобу.

Діти.

Лікарський засіб не застосовувати дітям віком до 18 років.

Передозування

Першими ознаками гострого отруєння є сонливість і ознаки антихолінергічних ефектів: збудження, розширення зіниць, параліч акомодації, сухість у роті, почервоніння обличчя і шиї, гіпертермія, синусова тахікардія. Делірій, галюцинації та атетозні рухи частіше спостерігаються у дітей; іноді вони є передвісниками судом – рідкісних ускладнень масивного отруєння – або навіть коми. Навіть якщо судоми не виникають, гостре отруєння доксиламіном іноді спричиняє рабдоміоліз, який може ускладнитися гострою нирковою недостатністю. Такий м'язовий розлад є поширеним, що вимагає проведення систематичного скринінгу шляхом вимірювання активності креатинфосфокінази.

Лікування симптоматичне. При ранньому початку лікування рекомендується застосовувати активоване вугілля (50 г дорослим, 1 г/кг дітям).

Побічні реакції Донормілу

Антихолінергічні ефекти: запор, затримка сечовипускання, сухість у роті, порушення зору (порушення акомодації, нечіткість зору, галюцинації, дефект зору), сильне серцебиття, сплутаність свідомості.

Денна сонливість: при розвитку такого ефекту необхідно зменшити дозу.

Повідомлялося про випадки зловживання та виникнення лікарської залежності.

Крім того, відомо, що H1–антигістамінні лікарські засоби спричиняють седативний ефект, когнітивні розлади та порушення психомоторної активності.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 або по 30 таблеток у тубі. 1 туба в картонній коробці.

Категорія відпуску з аптеки

№ 10 – без рецепта;

№ 30 – за рецептом.

Наявність в аптеках
Додаткова інформація

Додаткова інформація Донорміл (снодійне) таблетки №30

Обліковий номер3328
Форма товаруТаблетки
ВиробникUPSA (Франція)
БрендДонорміл
Реєстраційне посвідченняUA/7213/02/01
Умови відпускубез рецепта
Температура зберiганняне вище +25°С
Головний медикаментДонормил
код моріону62911
Відгуки

Відгуки Донорміл (снодійне) таблетки №30

Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
* - Поля, обов'язкові для заповнення
Як замовити

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
 • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
 • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
 • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
 • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
 • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


САМОВИВІЗ

Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

Аналоги

Аналоги Донорміл (снодійне) таблетки №30

 1. Збіг складу і діючої речовини
 2. add.ua-BMS (Франція)-Донорміл таблетки №10-20

  Донорміл таблетки №10

  Виробник: BMS (Франція)

  103,40 грн.
 3. add.ua-Красная Звезда ОАО (Украина, Харьков)-Сондокс 15 мг таблетки №30-20

  Сондокс 15 мг таблетки №30

  Виробник: Красная Звезда ОАО (Украина, Харьков)

  81,70 грн.
 4. add.ua-Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)-Сонміл 15 мг таблетки №30-20

  Сонміл 15 мг таблетки №30

  Виробник: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

  Звичайна ціна: 111,10 грн.

  Special Price 75,90 грн.

 5. add.ua-Красная Звезда ОАО (Украина, Харьков)-Сондокс 0,015 г таблетки №10-20

  Сондокс 0,015 г таблетки №10

  Виробник: Красная Звезда ОАО (Украина, Харьков)

  27,70 грн.
 6. add.ua-Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)-Сонміл 15 мг таблетки №10-20

  Сонміл 15 мг таблетки №10

  Виробник: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

  Відсутній на складі

 1. Подібний терапевтичний ефект
 2. add.ua-Orion (Фінляндія)-Дексдор концентрат для розчину для інфузій 100 мкг/мл ампули 2 мл №5-20
 3. add.ua-Фитофарм ОАО (Украина, Артемовск)-Седафітон таблетки №96-20

  Седафітон таблетки №96

  Виробник: Фитофарм ОАО (Украина, Артемовск)

  352,80 грн.
 4. add.ua-Фарма Старт ООО (Украина, Киев)-Седістрес таблетки №60-20

  Седістрес таблетки №60

  Виробник: Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

  269,40 грн.
 5. add.ua-Фитофарм ОАО (Украина, Артемовск)-Седафітон форте капсули №48-20

  Седафітон форте капсули №48

  Виробник: Фитофарм ОАО (Украина, Артемовск)

  230,00 грн.
 6. add.ua-Dr. Gustav Klein (Німеччина)-Карвеліс краплі 100 мл-20

  Карвеліс краплі 100 мл

  Виробник: Dr. Gustav Klein (Німеччина)

  208,60 грн.
 7. add.ua-Max Zeller Sohne (Швейцарія) Аллуна таблетки №10-20

  Аллуна таблетки №10

  Виробник: Max Zeller Sohne (Швейцарія)

  189,70 грн.
 8. add.ua-Фитофарм ОАО (Украина, Артемовск)-Седафітон таблетки №48-20

  Седафітон таблетки №48

  Виробник: Фитофарм ОАО (Украина, Артемовск)

  189,00 грн.
 9. add.ua-Schwabe (Німеччина)-Дорміплант таблетки №25-20

  Дорміплант таблетки №25

  Виробник: Schwabe (Німеччина)

  172,70 грн.
 10. add.ua-Lek (Словенія)-Персен Форте капсули №20-20

  Персен Форте капсули №20

  Виробник: Lek (Словенія)

  164,90 грн.
 11. add.ua-Lek (Словенія)-Персен таблетки №40-20

  Персен таблетки №40

  Виробник: Lek (Словенія)

  163,10 грн.
 12. add.ua-Lek (Словенія)-Персен Найт капсули №20-20

  Персен Найт капсули №20

  Виробник: Lek (Словенія)

  160,10 грн.
 13. add.ua-IVAX Pharmaceuticals (Чехія)-Ново-Пасит таблетки №30-20

  Ново-Пасит таблетки №30

  Виробник: IVAX Pharmaceuticals (Чехія)

  160,00 грн.
 14. add.ua-Фарма Старт ООО (Украина, Киев)-Седістрес таблетки №30-20

  Седістрес таблетки №30

  Виробник: Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

  146,70 грн.
 15. add.ua-Lek (Словенія)-Персен Кардіо 200 мг/160 мг капсули №16-20
  144,80 грн.
 16. add.ua-Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)-Седавіт таблетки №20-20

  Седавіт таблетки №20

  Виробник: Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

  Звичайна ціна: 180,40 грн.

  Special Price 139,00 грн.

 17. add.ua-Фарма Старт ООО (Украина, Киев)-Біосон таблетки №30-20

  Біосон таблетки №30

  Виробник: Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

  138,90 грн.
 18. add.ua-Dr. Gustav Klein (Німеччина)-Карвеліс краплі 50 мл-20

  Карвеліс краплі 50 мл

  Виробник: Dr. Gustav Klein (Німеччина)

  133,00 грн.
 19. add.ua-Фитофарм ОАО (Украина, Артемовск)-Седафітон Форте капсули №24-20

  Седафітон Форте капсули №24

  Виробник: Фитофарм ОАО (Украина, Артемовск)

  119,60 грн.
 20. add.ua-UPSA (Франція)-Донорміл 15 мг шипучі таблетки №10-20

  Донорміл 15 мг шипучі таблетки №10

  Виробник: UPSA (Франція)

  115,00 грн.
 21. add.ua-Беліса краплі 40 мл-20

  Беліса краплі 40 мл

  Виробник: Ні

  98,60 грн.
 1. Аналог в інших формах випуску
 2. add.ua-Астрафарм ТОВ (Україна, Вишневе)-Соннікс 15 мг таблетки №30-20

  Соннікс 15 мг таблетки №30

  Виробник: Астрафарм ТОВ (Україна, Вишневе)

  73,20 грн.
Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Інші товари