Ферроченто AKT капсули №30
0,00 ₴
При замовленні від 600 грн. - Персен Форте у ПОДАРУНОК (діє тільки для Нової пошти та Укрпошти)
PharmaSuisse Laboratories Srl.
Код товару:
263408
У список

Ферроченто AKT капсули №30

PharmaSuisse Laboratories Srl.
Немає в наявності
0,00 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник PharmaSuisse Laboratories Srl.
Форма товару Капсули
шт. 1
Кількість в упаковці 30
Бренд Ферроченто AKT
код моріону 520073
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Ферроченто AKT (Ferrocento Act) інструкція по застосуванню

Склад:

активні інгредієнти:

1 желатинова капсула містить (6S)-5-метилтетрагідрофолат) фолієвої кислоти – 400,0 мкг, заліза пірофосфату 375 мг (що еквівалентно 30 мг заліза), аскорбінової кислоти (вітаміну С) 80 мг;

допоміжні речовини: соняшникова олія, соняшниковий лецитин, моно- та дигліцериди жирних кислот; оболонка: харчовий желатин, гліцерол, окис заліза.

Основні фізико-хімічні властивості:

м’які капсули яйцеподібної форми, червоного кольору.

Властивості

Ферроченто Акт спеціально розроблений препарат для забезпечення оптимального вмісту фолатів та заліза у жінок під час вагітності та після пологів.

Властивості Ферроченто Акт визначаються фармакологічними ефектами L-5-метилтетрагідрофолату, заліза (ІІІ) пірофосфату та вітаміну С, що входять до його складу.

L-5-метилтетрагидрофолат (метилфолат) є домінуючої формою фолату, яка ціркулює в плазмі крові та бере участь в біологічних процесах, а саме біосинтезі ДНК, циклі перетворення гомоцистеїну в метіонін, а P5P-залежні ферменти – в цистеїн. Метилфолат забезпечує достатню присутність фолатів у тканинах незалежно від поліморфізму генів, які кодують активність ферменту. Рівень фолатів в еритроцитах значно вищий при прийомі метилфолату, ніж при застосуванні фолієвої кислоти. Крім цього, метилфолат не маскує дефіцит вітаміну В12.

Залізо бере участь у процесі утворення гемоглобіну. Залізо, що всмокталося, зв’язується з феритином і зберігається в печінці. Пізніше у кістковому мозку воно включається до складу гемоглобіну.

У препараті Ферроченто Акт тривалентне залізо є складовою інноваційного комплексу SunActive®Fe – мікронізоване залізо (ІІІ) пірофосфат у вигляді часточок розміром приблизно 0,3 мкм, що забезпечує високу абсорбцію та біодоступність іонів заліза.

Вітамін С підвищує рівень фолату в крові та покращує абсорбцію заліза в кишківнику.

Показання

Для попередження розвитку анемії, що пов’язана з дефіцитом фолієвої кислоти та заліза протягом планування вагітності, у період вагітності та у період годування груддю.

Профілактика розвитку у плода вроджених вад: дефектів нервового стовбура, гідроцефалії, вовчої пащі, заячої губи, мозкових гриж; дефіцит фолієвої кислоти, пов’язаний з незбалансованим або незадовільним харчуванням.

Профілактика різних ускладнень вагітності: спонтанний аборт, передчасні пологи, передчасне відшарування плаценти.

Профілактика анемій при запальних захворюваннях кишечнику (захворювання Крона, неспецифічний виразковий коліт), синдромі мальабсорції (глютенова ентеропатія або целіакія).

Менорагія, стани після хірургічних втручань.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату, дефіцит вітаміну В12, злоякісні новоутворення, злоякісні анемії, нелікований дефіцит кобаламіну; надмірний вміст заліза в організмі (наприклад, гемохроматоз, гемосидероз); розлад механізмів виведення заліза (свинцева анемія, сидероахрестична анемія, таласемія);

Особливості застосування

Ферроченто Акт не впливає на еритропоез і не застосовується при анемії, що не спричинена дефіцитом заліза.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Показане застосування у рекомендованих дозах під час вагітності для профілактики розвитку у плода дефектів нервового стовбура. Препарат можна застосовувати у період годування груддю в рекомендованих дозах.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами

Не впливає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не відома.

Спосіб застосування

Препарат призначають дорослим з профілактичною метою внутрішньо після їжі. Якщо лікар не призначив інакше, препарат приймають щодня по 1 капсулі на добу.

Тривалість застосування

Рекомендується застосування препарату не менш ніж за 1 місяць до запліднення, протягом вагітності та у період годування груддю.

Побічні реакції

Не спостерігались.

Термін придатності

2 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25°С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 м’яких желатинових капсул у блістері. По 3 блістери у картонній коробці.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.