Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Фертиловіт Омега капсули №90
999,00 ₴
Gonadosan AG (Швейцарія)
Код товару:
743075
У список

Фертиловіт Омега капсули №90

Gonadosan AG (Швейцарія)
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 55 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Gonadosan AG (Швейцарія)
Форма товару Капсули
Штрих-код 9120045080230
Бренд Фертиловіт
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Фертиловіт Омега інструкція по застосуванню

Добавка дієтична з Омега-3 поліненасиченими жирними кислотами, докозагексаєновою та ейкозапентаєновою кислотами.

Захист, безпека та  здоров’я

 • Захист: споживання Омега-3 поліненасичених жирних кислот (ПНЖК) сприяє нормальному розвитку мозку та очей у плода та дитини, що перебуває на грудному вигодовуванні.

Вживання Омега -3  ПНЖК забезпечує нормальний перебіг вагітності.

 • Безпека: не містить штучні барвники, глютен, лактозу, консерванти, генетично модифіковані речовини та компоненти тваринного походження.
 • Здоров’я: профілактика серцево-судинних захворювань, ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії; нормалізація рівня холестерину, при гіпертригліцеридемії як доповнення до дієтотерапії.

Омега-3 ПНЖК застосовуються в комплексній терапії порушень чоловічої репродуктивної функції. Насичення мембран сперматозоїдів Омега-3 ПНЖК покращує їх структуру та еластичність.  Омега-3 ПНЖК мають протизапальні властивості.

Необхідно пам’ятати, що Омега-3 ПНЖК відіграють важливу роль у нормальному перебігу вагітності та формуванні практично усіх органів і систем новонародженого. Омега-3 ПНЖК відносяться до незамінних жирних кислот. Вони не синтезуються в організмі людини та повинні щоденно надходити ззовні в достатній та збалансованій кількості.

Фертиловіт Омега-3 та його переваги

Фертиловіт Омега-3 – спеціально розроблена дієтична добавка до раціону харчування жінок під час вагітності та лактації, яка забезпечує підтримку організму омега-3- поліненасиченими жирними кислотами.

Омега-3 ПНЖК – грають важливу роль у забезпеченні життєдіяльності організму людини. Омега-3 ПНЖК формують адекватну реакцію клітин організму на дію зовнішніх патогенних факторів, регулюють ліпідний обмін, попереджають розвиток запалення, утворення тромбів, порушення серцевого ритму. Вживання Омега-3 ПНЖК під час вагітності рекомендується для профілактики тромбофілії та запобігання ризику розвитку синдрому втрати плода, преєклампсії, передчасних пологів, серцево-судинних ускладнень.

Ейкозапентаєнова кислота (ЕПК) – незамінна довголанцюгова поліненасичена жирна кислота, яка посилює ефективність антиоксидантних систем організму, нормалізує процеси транспорту ліпідів у крові, репарацію мембран клітин, активацію іммунокомпетентних клітин. ЕПК сприяє нормалізації стану при гіперліпідемії, артеріальної гіпертензії і схильності до тромбозів. ЕПК забезпечує  нормальний перебіг вагітності, знижує ризик розвитку ускладнень вагітності.  

Докозагексаєнова кислота (ДГК) – незамінна довголанцюгова поліненасичена жирна кислота є найважливішим компонентом усіх клітинних мембран організму та входить до складу функціонально важливих структурних ліпідів головного мозку та сітківки ока. На етапі швидкого розвитку головного мозку та тканин плоду, необхідно забезпечити надходження оптимальної кількості ДГК для забезпечення позитивного розвитку дитини, а саме – когнітивного розвитку, моторики та зору.

Вживання ДГК протягом вагітності значно знижує ризик передчасних пологів.

Захист

Омега-3 ПНЖК є важливим структурним компонентом сірої речовини головного мозку та забезпечує розвиток інтелектуальних здібностей, зорового аналізатору, дрібної моторики й моторно-зорової координації дитини. Надходження в достатній кількості Омега‑3 ПНЖК в організм вагітної і жінки, що годує груддю, життєво необхідне для правильного формування та розвитку центральної нервової системи плода. Особливо висока потреба в Омега-3 ПНЖК під час фетального розвитку плоду та після пологів, поки не закінчиться біохімічний розвиток сітківки ока та мозку. Протягом перших 6 місяців життя новонароджені продовжують вживати з грудним молоком велику кількість ДГК, яка накопичується в тканинах мозку. Дослідження свідчать, що матері які вживали протягом вагітності Омега-3 ПНЖК народжують дітей з більш високим розумовим розвитком.   

Результати клінічних досліджень свідчать про те що застосування Омега-3 ПНЖК запобігає виникненню патологічних станів у вагітних (звичне невиношування, передчасні пологи різного генезу, тромбофілічні порушення будь-якого генезу, преєклампсія, післяпологові депресії).

Безпека

Фертиловіт Омега-3 не містить лактозу, глютен та консерванти. Капсули з Омега-3 містять виключно висококонцентровані та високоочищені концентрати жирних кислот. Це гарантує найвищу, стандартизовану та стабільну якість згідно  найсуворішим законодавчим вимогам ЄС.

Здоровя

Дані мультицентрових клінічних досліджень дозволяють рекомендувати застосування   Омега-3 ПНЖК для преконцепційної профілактики, для забезпечення нормального перебігу вагітності, при метаболічному синдромі, синдромі системної запальної відповіді, у післяпологовому періоді та протягом періоду лактації.

Омега-3 ПНЖК впливають на ліпіди плазми крові, знижуючи рівень тригліцеридів, що призводить до зменшення рівня ліпопротеїнів дуже низької щільності. Крім того, Омега-3 ПНЖК впливають на гемостаз і знижують ризик тромбоутворення, помірно знижують артеріальний тиск. Фертиловіт Омега-3 можна вживати в якості первинної профілактики атеросклерозу та серцево-судинних захворювань. У складі комплексної терапії атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, артерільної гіпертензії; для вторинної профілактики інфаркту міокарда як доповнення до стандартних методів лікування; при гіпертригліцеридемії як доповнення до дієтотерапії, якщо остання недостатньо ефективна.

Фертиловіт Омега-3 застосовується в комплексній терапії порушень чоловічої репродуктивної функції. Однією з причин розвитку чоловічого безпліддя може бути пошкодження клітинних мембран сперматозоїдів і їх генетичного матеріалу. Насичення мембран сперматозоїдів ДГК сприяє нормалізації їх функції і поліпшення параметрів спермограми, зниження рівня фрагментації ДНК сперматозоїдів.

Харчова цінність

Склад Фертиловіту Омега-3 забезпечує спеціальні потреби в Омега-3 ПНЖК:

  Денна доза (1 капсула)   NRV (%)*
Омега-3 жирні кислоти 280 мг -
з них ейкозапентаєнова кислота 40 мг -
докозагексаєнова кислота 200 мг -


*цінність поживних речовин відповідно до норм ЄС

Форма випуску

Капсули.

Упаковка

90 капсул. Вага: 59,3 г.

Склад:

активні інгредієнти: 1 капсула містить: Омега-3 жирні кислоти 280 мг, ейкозапентаєнова кислота- 40 мг, докозагексаєнова кислота- 200 мг.

Допоміжні речовини: желатин, гліцерин, антиоксидант α-токоферол.

Фертиловіт Омега-3 не містить штучні барвники, глютен і лактозу.

Спосіб застосування

Рекомендовано приймати Фертиловіт Омега-3 по 1 капсулі на день, запиваючи достатньою кількістю води.

Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем. Дієтичні добавки не замінюють повноцінний раціон харчування.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до будь-якого компоненту Фертиловіт Омега-3.

Умови зберігання

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Кінцева дата споживання (Вжити до:) або дата виробництва (Виготовлено) та номер партії (Серія) вказані на упаковці.

Не є лікарським засобом.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку