Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Флавамед розчин від кашлю 15 мг/5 мл 100 мл
120,40 ₴
Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)
Код товару:
106167
У список

Флавамед розчин від кашлю 15 мг/5 мл 100 мл

Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)
Упаковка В наявності
120,40 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно
від 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 35 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 60 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)
Форма товару Розчин
шт. 1
Штрих-код 4013054010693
Головний медикамент Флавамед
Бренд Флавамед
код моріону 77283
Об'єм 100 мл
Умови відпуску без рецепта
Реєстраційне посвідчення UA/3591/01/01
Температура зберiгання не вище +25°С
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 25.06.2022
Провірено
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу


ФЛАВАМЕД® РОЗЧИН ВІД КАШЛЮ

(FLAVAMED® COUGH SOLUTION)


Склад:

діюча речовина: амброксол гідрохлорид;

1 мл розчину орального містить амброксолу гідрохлориду  3 мг; 1 мірна ложка по 5 мл містить амброксолу гідрохлориду 15 мг;

допоміжні речовини: гліцерин (85%) кислота бензойна (Е 210) сорбіту розчин що не кристалізується 70 % (Е 420)   гідроксіетилцелюлоза концентрат ароматичної речовини із запахом малини вода очищена.


Лікарська форма. Розчин оральний.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна злегка коричнюватого кольору рідина із запахом малини.


Фармакотерапевтична група. Засоби що застосовують при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби.

Код АТХ R05C B06.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Діюча речовина Флавамед® розчину від кашлюамброксол гідрохлорид збільшує секрецію залоз дихальних шляхів. Амброксол посилює виділення легеневого сурфактанта шляхом прямого впливу на пневмоцит типу ІІ у альвеолах та клітинах Клара у бронхіолах а також стимулює циліарну активність. Це призводить до збільшення секреції та виділення слизу і покращення мукоциліарного кліренсу.

Активація секреції рідини і збільшення мукоциліарного кліренсу полегшують виведення слизу та зменшують кашель.

Ефекти препарату проявляються через 30 хвилин після застосування та зберігаються протягом 6-12 годин залежно від дози.

Амброксолу гідрохлорид продемонстрував протизапальний вплив in vitro. Дослідження in vitro виявили що амброксолу гідрохлорид значно зменшує вивільнення цитокіну з крові та тканинне зв’язування мононуклеарних і поліморфнонуклеарних клітин.

Після застосування амброксолу гідрохлориду підвищуються концентрації антибіотиків (амоксициліну цефуроксиму еритроміцину) у бронхолегеневому секреті та у мокроті.

Фармакокінетика.

Абсорбція. Абсорбція амброксолу гідрохлориду швидка і досить повна з лінійною залежністю у терапевтичному діапазоні. Максимальні рівні у плазмі крові досягаються через 1-3 години після прийому.

Розподіл. Розподіл амброксолу гідрохлориду з крові до тканин швидкий і різко виражений з найвищою концентрацією активної речовини у легенях. Об’єм розподілу при пероральному прийомі становить 552 л. У плазмі крові у терапевтичному діапазоні приблизно 90 % препарату зв’язується з білками крові.


Метаболізм та виведення. Приблизно 30 % дози після перорального застосування виводиться через пресистемний метаболізм. Амброксолу гідрохлорид метаболізується головним чином у печінці шляхом глюкуронізації і розщеплення до дибромантранілової кислоти (приблизно 10 % дози). Клінічні дослідження на мікросомах печінки людини показали що CYP3A4 відповідає за метаболізм амброксолу гідрохлориду до дибромантранілової кислоти.

За 3 дні перорального прийому близько 6 % дози виводяться у незміненій формі тоді як приблизно 26 % дози у кон’югованій формі з сечею.

Період напіввиведення з плазми крові становить близько 7-12 годин. Загальний кліренс становить приблизно 660 мл/хв. Нирковий кліренс становить приблизно 83 % від загального.

Фармакокінетика в особливих груп хворих. У пацієнтів із порушенням функції печінки виведення амброксолу гідрохлориду зменшене що зумовлює в 1 3-2 рази вищий рівень у плазмі крові. Оскільки терапевтичний діапазон амброксолу гідрохлориду достатньо широкий змінювати дозування не потрібно.

Вік та стать не мають клінічно значущого впливу на фармакокінетику амброксолу гідрохлориду тому будь-яка корекція дози не потрібна.


Клінічні характеристики.

Показання. Секретолітична терапія при гострих і хронічних бронхопульмональних захворюваннях пов’язаних із порушеннями бронхіальної секреції та ослабленням просування слизу.


Протипоказання. Флавамед® розчин від кашлю не можна застосовувати пацієнтам з відомою гіперчутливістю до амброксолу гідрохлориду або до інших компонентів препарату.

Флавамед® розчин від кашлю дітям віком до 2 років застосовувати за призначенням лікаря.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Одночасне застосування препарату Флавамед® розчин від кашлю та засобів що пригнічують кашель може призвести до надмірного накопичення слизу внаслідок пригнічення кашльового рефлексу. Тому така комбінація можлива тільки після ретельної оцінки лікарем співвідношення очікуваної користі та можливого ризику від застосування.


Особливості застосування.

Усього кілька повідомлень надійшло про тяжкі ураження шкіри: синдром Стівенса-Джонсона та синдром Лайєлла що збіглися у часі із застосуванням амброксолу. Здебільшого їх можна пояснити тяжкістю перебігу основного захворювання та/або одночасним застосуванням іншого препарату. Також на початковій стадії синдрому Стівенса-Джонсона або синдрому Лайєлла у пацієнтів можуть бути неспецифічні подібні до ознак початку грипу симптоми такі як пропасниця ломота риніт кашель і біль у горлі. Помилково при таких неспецифічних подібних до ознак початку грипу симптомах можна застосувати симптоматичне лікування препаратами проти кашлю і застуди. Тому при появі нових уражень шкіри або слизових оболонок слід негайно звернутися за медичною допомогою та припинити лікування амброксолу гідрохлоридом.

Оскільки амброксол може посилювати секрецію слизу то препарат Флавамед® розчин від кашлю слід з обережністю застосовувати при порушенні бронхіальної моторики та посиленій секреції слизу (наприклад при такому рідкісному захворюванні як первинна дискінезія війок).

Пацієнтам із порушеною функцією нирок або тяжким ступенем печінкової недостатності слід приймати Флавамед® розчин від кашлю тільки після консультації з лікарем. При застосуванні амброксолу як і будь-якої діючої речовини яка метаболізується в печінці а потім виводиться нирками відбувається накопичення метаболітів які утворюються в печінці у пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю.

Флавамед® розчин від кашлю містить сорбіт тому препарат протипоказаний при вродженій непереносимості фруктози яка зустрічається досить рідко. Кожна мірна ложка (5 мл) розчину орального містить 1 75 г сорбіту що дорівнює 0 15 хлібної одиниці. Сорбіт може виявляти незначний проносний ефект.  Калорійність сорбіту становить 2 6 ккал/г.

Обережності при застосуванні препарату слід дотримуватися пацієнтам з непереносимістю гістаміну. Оскільки амброксол впливає на метаболізм гістаміну і здатний спричинити появу симптомів алергії (таких як головний біль закладеність носа свербіж шкіри) слід уникати тривалого застосування даного препарату.

Оскільки муколітичні засоби можуть порушувати бар’єрну функцію слизової оболонки шлунка амброксол слід вживати з обережністю пацієнтам із виразковою хворобою шлунка у анамнезі.

У разі наявності постійного або рецидивуючого кашлю у дітей віком від 2-4 років необхідне проведення діагностики перед початком лікування.


Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність. Даних щодо застосування амброксолу вагітним жінкам дотепер недостатньо особливо для періоду до 28 тижня вагітності. Амброксол не продемонстрував ніяких тератогенних ефектів у ході досліджень на тваринах.

Однак слід дотримуватися  звичних застережних заходів прийому ліків у період вагітності. Особливо в I триместрі вагітності не рекомендується застосовувати Флавамед® розчин від кашлю. Амброксол гідрохлорид проникає через плацентарний бар’єр.

Годування груддю. Амброксолу гідрохлорид проникає у грудне молоко.

Флавамед® розчин від кашлю не рекомендується застосовувати у період годування груддю.

Репродуктивна функція. Існує недостатня кількість даних відносно впливу амброксолу на фертильність у жінок. В експериментах на тваринах шкідливого впливу амброксолу на репродуктивну функції виявлено не було.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Немає даних щодо впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Досліджень впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не проводили.


Спосіб застосування та дози.

Рекомендуються наступні дози для застосування Флавамед® розчин від кашлю:

Діти віком до 2 років. ½ мірної ложки (2 5 мл) розчину орального 2 рази на добу що становить 15 мг амброксолу на добу.

Діти віком від 2 до 5 років. ½ мірної ложки (2 5 мл) розчину орального 3 рази на добу що становить 22 5 мг амброксолу на добу.

Діти віком від 6 до 12 років. 1 мірна ложка (5 0 мл) розчину орального 2-3 рази на добу що становить 30-45 мг амброксолу на добу.

Дорослі та діти віком від 12 років. 2 мірні ложки (10 0 мл) розчину орального 3 рази на добу що становить 90 мг амброксолу на добу в перші 2-3 доби а далі – по 2 мірні ложки (10 мл) розчину орального 2 рази на добу що становить 60 мг амброксолу на добу.

Дозу для дорослих у разі необхідності можна збільшити до 20 мл 2 рази на добу (еквівалентно 120 мг амброксолу гідрохлориду на добу).

Флавамед®  розчин від кашлю приймати незалежно від прийому їжі за допомогою мірної ложки.
Флавамед
®  розчин від кашлю не слід приймати довше 4-5 днів без консультації лікаря.

Флавамед®  розчин від кашлю не містить алкоголю.


Діти. Флавамед® розчин від кашлю можна застосовувати дітям від 2 років. Дітям віком до 2-х років застосовувати лише за призначенням лікаря.


Передозування.

Досі немає повідомлень щодо специфічних симптомів передозування. Симптоми відомі з поодиноких повідомлень про передозування та/або випадки помилкового застосування ліків відповідають відомим побічним діям Флавамед® розчин від кашлю в рекомендованих дозах і потребують симптоматичного лікування.


Побічні реакції.

Для оцінки частоти побічних явищ було використано таку класифікацію:

дуже часто

≥1/10;

часто

≥1/100 - <1/10;

нечасто

≥1/1000 - <1/100;

рідко

≥1/10000 - <1/1000;

дуже рідко

<1/10000;

невідомо

неможливо оцінити на основі наявних даних.
З боку імунної системи та шкіри і підшкірної клітковини:

рідко – шкірний висип кропив’янка;

невідомо – ангіоневротичний набряк свербіж анафілактичні реакції (включаючи анафілактичний шок) інші реакції гіперчутливості; еритема.

З боку шкірі та підшкірної клітковини:

дуже рідко – тяжкі шкірні реакції такі як синдром Стівенса-Джонсона та епідермальний некроліз (синдром Лайєлла).

З боку нервовї системи:

часто – дисгевзія (розлад смаку).

З боку шлунково-кишкового тракту:

часто – нудота;

нечасто – блювання діарея диспепсія біль у животі сухість у роті;

дуже рідко – запор слинотеча;

невідомо – сухість у горлі.

З боку дихальної системи органів грудної клітки та середостіння:

часто – зниження чутливості у ротовій порожнині і глотці;

дуже рідко – ринорея;

невідомо – диспное (як симптом реакції гіперчутливості).

З боку сечовидільної системи:

дуже рідко – дизурія.

Загальні розлади:

нечасто – гарячка реакції з боку слизових оболонок.


Термін придатності. 3 роки. Після першого відкриття флакона – 6 місяців. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.


Умови зберігання. Спеціальні умови зберігання не вимагаються. Зберігати в недоступному для дітей місці.


Упаковка. По 60 мл або 100 мл розчину у флаконі; по 1 флакону з мірною ложкою в картонній коробці.


Категорія відпуску. Без рецепта.


Виробник.

БЕРЛІН-ХЕМІ АГ.


Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Глінікер Вег 125 12489 Берлін Німеччина.

Завантажити повну інструкцію
Збіг складу і діючої речовини
Подібний терапевтичний ефект
 1. Респикс спрей 13 мл
  Респикс спрей 13 мл
  Francia Farmaceutici Industria Farmaco Biologica (Італія)
  Код товару: 267098
  Упаковка В наявності
  273,40 ₴
 2. Мукосол розчин для ін'єкцій 7,5 мг/мл 2 мл ампули №10
  Мукосол розчин для ін'єкцій 7,5 мг/мл 2 мл ампули №10
  Лекхім-Харків ЗАТ (Україна, Харків)
  Код товару: 214596
  Упаковка В наявності
  261,30 ₴
  1/10 упаковки
  В наявності
  26,13 ₴
 3. Флавамед 30 мг таблетки №50
  Флавамед 30 мг таблетки №50
  Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)
  Код товару: 18719
  Упаковка В наявності
  170,50 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  34,10 ₴
 4. Лазолван 15 мг/2 мл розчин для інгалації 100 мл в інтернет-аптеці
  Лазолван 15 мг/2 мл розчин для інгалації 100 мл
  Boehringer Ingelheim (Німеччина)
  Код товару: 117511
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 135,59 ₴ Звичайна ціна 193,70 ₴
 5. Флавамед Макс 60 мг таблетки шипучі №10
  Флавамед Макс 60 мг таблетки шипучі №10
  Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)
  Код товару: 261402
  Упаковка В наявності
  132,90 ₴
 6. Флавамед форте 100 мл
  Флавамед форте 100 мл
  Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)
  Код товару: 25265
  Упаковка В наявності
  120,40 ₴
 7. Лазолван 30 мг таблетки №50 в Україні
  Лазолван 30 мг таблетки №50
  Boehringer Ingelheim (Німеччина)
  Код товару: 3614
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 110,95 ₴ Звичайна ціна 158,50 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  Спеціальна ціна 22,19 ₴ Звичайна ціна 31,70 ₴
 8. Флавамед 30 мг таблетки №20
  Флавамед 30 мг таблетки №20
  Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)
  Код товару: 18718
  Упаковка В наявності
  80,60 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  40,30 ₴
 9. Аброл 15 мг/5 мл сироп 100 мл
  Аброл 15 мг/5 мл сироп 100 мл
  Кусум Фарм ТОВ (Україна, Київ)
  Код товару: 196930
  Упаковка В наявності
  72,40 ₴
 10. Муколван 0,75% ампули 2 мл №5
  Муколван 0,75% ампули 2 мл №5
  ОЗ ДНЦЛЗ ТОВ (Україна, Харків)
  Код товару: 5104
  Упаковка В наявності
  65,90 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  13,18 ₴
 11. Лазолван 30 мг таблетки №20 замовити
  Лазолван 30 мг таблетки №20
  Boehringer Ingelheim (Німеччина)
  Код товару: 1764
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 53,83 ₴ Звичайна ціна 76,90 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  Спеціальна ціна 26,92 ₴ Звичайна ціна 38,45 ₴
 12. Амброксол 15 мг сироп 100 мл
  Амброксол 15 мг сироп 100 мл
  Борщагівський ХФЗ ЗАТ НВЦ (Україна, Київ)
  Код товару: 3547
  Упаковка В наявності
  53,20 ₴
 13. Амброксол-Тева 30 мг таблетки №20
  Амброксол-Тева 30 мг таблетки №20
  Merckle (Німеччина)
  Код товару: 265992
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 45,63 ₴ Звичайна ціна 70,20 ₴
 14. Нео-бронхол пастилки №20
  Нео-бронхол пастилки №20
  Divapharma (Німеччина)
  Код товару: 227377
  Немає в наявності
 15. Амбробене 7,5 мг/мл розчин оральний 100 мл
  Амбробене 7,5 мг/мл розчин оральний 100 мл
  Ratiopharm (Німеччина)
  Код товару: 37245
  Немає в наявності
 16. Амбробене 30 мг таблетки №20
  Амбробене 30 мг таблетки №20
  Ratiopharm (Німеччина)
  Код товару: 110833
  Немає в наявності
 1. Лазолван 30 мг/5 мл сироп зі полунично-вершковим смаком 200 мл ADD
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 161,63 ₴ Звичайна ціна 230,90 ₴
 2. Лазолекс 7.5 мг/мл розчин 2 мл ампули №5
  Лазолекс 7.5 мг/мл розчин 2 мл ампули №5
  Ніко ТОВ (Україна, Київ)
  Код товару: 212674
  Упаковка В наявності
  137,60 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  27,52 ₴
 3. Аброл SR 75 мг таблетки №20
  Аброл SR 75 мг таблетки №20
  Кусум Фарм ТОВ (Україна, Київ)
  Код товару: 205234
  Упаковка В наявності
  128,10 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  64,05 ₴
 4. Лазолван МАКС 75 мг капсули №10 замовити
  Лазолван Макс 75 мг капсули №10
  Boehringer Ingelheim (Німеччина)
  Код товару: 212612
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 127,12 ₴ Звичайна ціна 181,60 ₴
 5. Бронховал 30 мг таблетки №20
  Бронховал 30 мг таблетки №20
  Sandoz Pharmaceuticals (Словенія)
  Код товару: 22945
  Немає в наявності
 6. Аброл 15 мг/2 мл розчин для інгаляцій/перорального застосування 100 мл
  Упаковка В наявності
  114,70 ₴
 7. Лазолван 30 мг/5 мл сироп зі полунично-вершковим смаком 100 мл купити
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 101,36 ₴ Звичайна ціна 144,80 ₴
 8. Аброл SR 75 мг таблетки №10
  Аброл SR 75 мг таблетки №10
  Kusum Healthcare (Індія)
  Код товару: 740044
  Упаковка В наявності
  100,40 ₴
 9. Аброл 30 мг/5 мл сироп 100 мл
  Аброл 30 мг/5 мл сироп 100 мл
  Кусум Фарм ТОВ (Україна, Київ)
  Код товару: 196929
  Упаковка В наявності
  95,10 ₴
 10. Лазолван 15 мг сироп зі смаком лісових ягід 200 мл ADD
  Лазолван 15 мг сироп зі смаком лісових ягід 200 мл
  Boehringer Ingelheim (Німеччина)
  Код товару: 201274
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 90,23 ₴ Звичайна ціна 128,90 ₴
 11. Лазолван 15 мг сироп зі смаком лісових ягід 100 мл ціна
  Лазолван 15 мг сироп зі смаком лісових ягід 100 мл
  Boehringer Ingelheim (Німеччина)
  Код товару: 187934
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 61,18 ₴ Звичайна ціна 87,40 ₴
 12. Амброксол 30 сироп 100 мл
  Амброксол 30 сироп 100 мл
  Борщагівський ХФЗ ЗАТ НВЦ (Україна, Київ)
  Код товару: 22682
  Упаковка В наявності
  57,50 ₴
 13. Амбролітин 15 мг/5 мл сироп флакон 100 мл
  Амбролітин 15 мг/5 мл сироп флакон 100 мл
  Sopharma (Болгарія)
  Код товару: 210828
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 54,34 ₴ Звичайна ціна 83,60 ₴
 14. Амбротард 75 мг таблетки №10
  Амбротард 75 мг таблетки №10
  Борщагівський ХФЗ ЗАТ НВЦ (Україна, Київ)
  Код товару: 37327
  Немає в наявності
 15. Аброл 30 мг таблетки №20
  Аброл 30 мг таблетки №20
  Кусум Фарм ТОВ (Україна, Київ)
  Код товару: 196937
  Упаковка В наявності
  48,80 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  24,40 ₴
 16. Амброксол-Дарниця 30 мг таблетки №20
  Амброксол-Дарниця 30 мг таблетки №20
  Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 117374
  Упаковка В наявності
  31,08 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  15,54 ₴
 17. Амброксол-здоров'я 15 мг/5 мл сироп 100 мл
  Амброксол-здоров'я 15 мг/5 мл сироп 100 мл
  Здоров'я ТОВ (Україна, Харків)
  Код товару: 6750
  Упаковка В наявності
  29,67 ₴
 18. Амброксол 30 мг таблетки №20
  Амброксол 30 мг таблетки №20
  Київмедпрепарат ВАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 6195
  Упаковка В наявності
  19,30 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  9,65 ₴
 19. Амброксолу гідрохлорид 30 мг таблетки №20
  Амброксолу гідрохлорид 30 мг таблетки №20
  Борщагівський ХФЗ ЗАТ НВЦ (Україна, Київ)
  Код товару: 3309
  Упаковка В наявності
  19,30 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  9,65 ₴
 20. Амброксол Лекхім 0.03 г таблетки №20
  Амброксол Лекхім 0.03 г таблетки №20
  Лекхім-Харків ЗАТ (Україна, Харків)
  Код товару: 140191
  Упаковка В наявності
  15,58 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  7,79 ₴

Відгуки користувачів

5.0
1 відгук
5 зірок
100% (1)
4 зірки
0% (0)
3 зірки
0% (0)
2 зірки
0% (0)
1 зірка
0% (0)
 1. Марина
  20.02.20
  Очень хорошие шипучие таблетки. Мне после пневмании очень помогли.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку