Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Флемоксин Солютаб 250 мг таблетки №20
101,83 ₴
Astellas Pharma Europe (Нідерланди)
Код товару:
2921
У список

Флемоксин Солютаб 250 мг таблетки №20

Astellas Pharma Europe (Нідерланди)
1/4 упаковки В наявності
25,46 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно
від 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 35 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 60 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям можноможно
 • ВагітнимВагітним з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може надавати підвищений негативний вплив на здоров'я вагітних жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає всілякі ризики. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • Під час лактаціїПід час лактації з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я годуючих жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування даного лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • АлергікамАлергікам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я алергіків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Astellas Pharma Europe (Нідерланди)
Форма товару Таблетки
шт. 4
Штрих-код 8715239090112
Головний медикамент Флемоксин
Кількість в упаковці 20
код моріону 83257
Кратність 4
Умови відпуску без рецепта
Реєстраційне посвідчення UA/4379/01/02
Температура зберiгання не вище +25°С
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 01.07.2022
Провірено
Інструкція

Інструкція Флемоксин Солютаб 250 (Flemoxin Solutab) 250 мг таблетки

Склад

діюча речовина Флемоксин: amoxicillin

1 таблетка містить амоксициліну (в формі амоксициліну тригідрату) - 125 мг, 250 мг, 500 мг, 1000 мг;

допоміжні речовини Флемоксин: целюлоза мікрокристалічна, целюлоза дисперсна, кросповідон, ванілін, ароматизатор мандариновий, ароматизатор лимонний, сахарин, магнію стеарат.

Лікарська форма

Флемоксин - таблетки, що диспергуються.

Основні фізико-хімічні властивості:

Флемоксин - таблетки білого або майже білого кольору (при зберіганні можливий світло жовтий відтінок), довгастої форми з гравуванням «231» для Флемоксину Солютабу 125 мг, «232» - для Флемоксину Солютабу 250 мг, «234» - для Флемоксину Солютабу 500 мг, «236» - для Флемоксину Солютабу 1000 мг, позначкою на одному боці та рискою на іншому боці.

Фармакотерапевтична група

Протимікробні засоби для системного застосування. Бета-лактамні антибіотики. Пеніциліни широкого спектру дії. Амоксицилін. Код АТС J01CA04. Можно придбати за вигідною ціною.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Флемоксин Солютаб 250 - бактерицидний антибіотик широкого спектра дії групи напівсинтетичних пеніцилінів.

Дані іn vitro щодо чутливості до амоксициліну деяких клінічно значущих мікроорганізмів.

Активність     in vitro     Середня мінімальна інгібуюча концентрація (МІС)    
0.01 – 0.1 мкг/мл     0.1 – 1 мкг/мл     1 – 10 мкг/мл    
Грампозитивні мікроорганізми     Streptococci групи А     Streptococci групи B     Str. pneumonie     Cl.welchii     Cl. tetani     Staph. aureus (бета-лактамазонегативні штами     B. anthracis     L.subtilis     L. monocytogenes     Str. faecalis    
Грамнегативні мікроорганізми     N. gonorrhoeae      N. meningitidis     H. influenzae     Bordetella pertussis     E. coli      P. mirabilis     S. typhi     Sh. sonnei     V.cholerae    

Амоксицилін неактивний до мікроорганізмів, які виробляють бета-лактамази, наприклад, таких як Pseudomonas, Klebsiella, індол-позитивних штамів Proteus та штамів Enterobacter. Рівень резистентності чутливих мікроорганізмів може бути варіабельним на різних територіях.

Фармакокінетика.

Всмоктування Флемоксин. Після перорального прийому таблеток «Флемоксин Солютаб» амоксицилін всмоктується швидко і практично повністю (85 - 90 %), Флемоксин Солютаб кислотостійкий. Прийом їжі практично не впливає на абсорбцію Флемоксин Солютабу. Максимальна концентрація активної речовини у плазмі крові при прийомі таблеток «Флемоксин Солютаб» досягається через 1-2 години. Після прийому внутрішньо 375 мг амоксициліну у плазмі крові реєструвалася максимальна концентрація активної речовини, яка становить 6 мкг/л. При подвоєнні (або зниженні у 2 рази) дози Флемоксин Солютабу максимальна концентрація у плазмі крові також змінюється (збільшується або зменшується) у 2 рази.

Розподіл Флемоксин. Приблизно 20 % амоксициліну зв’язується з білками плазми крові. Амоксицилін проникає у слизові оболонки, кісткову тканину та внутрішньоочну рідину, мокротиння у терапевтично ефективних концентраціях. Концентрація амоксициліну в жовчі перевищує її концентрацію в крові у 2-4 рази. В амніотичній рідині та пуповинних судинах концентрація амоксициліну становить 25-30 % від його рівня у плазмі крові вагітної жінки. Амоксицилін погано проникає у спинномозкову рідину; однак при запаленні мозкових оболонок (наприклад при менінгітах) концентрація у спинномозковій рідині становить приблизно 20 % від концентрації у плазмі крові.

Метаболізм Флемоксин. Амоксицилін частково метаболізується, більшість його метаболітів неактивна щодо мікроорганізмів, але володіють алергенними властивостями.

Виведення Флемоксин. Амоксицилін елімінується переважно нирками, приблизно 80 % - шляхом канальцевої екскреції, 20 % - шляхом клубочкової екстракції. Приблизно 90 % амоксициліну виводиться через 8 годин, 60-70 % у незмінному стані нирками. При відсутності порушень функції нирок період напіввиведення амоксициліну становить 1-1,5 години. У недоношених, новонароджених дітей та немовлят до 6 місяців – 3 - 4 години.

При порушенні функції нирок (кліренс креатиніну рівний або менше 15 мл/хв) період напіввиведення амоксициліну збільшується і досягає при анурії 8,5 години.

Період напіввиведення Флемоксину не змінюється при порушенні функції печінки.

Показання

Інфекції, спричинені чутливими до лікарського засобу мікроорганізмами:

 • органів дихання;
 • органів сечостатевої системи;
 • органів шлунко-кишкового тракту (ШКТ);
 • шкіри та м’яких тканин.

Протипоказання

За інструкцією при підвищеній чутливісті до амоксициліну або інших бета-лактамних антибіотиків (пеніцилінів і цефалоспоринів), а також до будь-яких з допоміжних речовин Флемоксин Солютабу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При одночасному застосуванні алопуринолу та амоксициліну може підвищуватися ризик виникнення шкірних алергічних реакцій.

Описані окремі випадки збільшення рівня міжнародного нормалізованого відношення (МНВ) у пацієнтів, які одночасно приймали амоксицилін та аценокумарол або варфарин. Якщо таке застосування необхідне, слід ретельно контролювати протромбіновий час або МНВ з додаванням або припиненням лікування амоксициліном. Крім того, може виникати необхідність проведення корекції дози пероральних антикоагулянтів.

Пеніциліни можуть зменшувати виведення метотрексату, що може спричинити зростання токсичності останнього.

При лікуванні Флемоксином для визначення рівня глюкози в сечі слід використовувати неферментативні реакції з глюкозооксидазою, оскільки неферментні методи можуть давати хибнопозитивні результати.

Пробенецид, фенілбутазон, оксифенбутазон, меншою мірою - ацетилсаліцилова кислота та сульфінпіразон, пригнічують тубулярну секрецію препаратів пеніцилінового ряду, що призводить до збільшення періоду напіввиведення та концентрації амоксициліну в плазмі крові.

Як і інші антибіотики, Флемоксин може мати вплив на флору кишечнику, що призводить до зменшення реабсорбції естрогенів та зменшення ефективності комбінованих пероральних контрацептивних засобів.

Препарати, що мають бактеріостатичну функцію (антибіотики тетрациклінового ряду, макроліди, хлорамфенікол), можуть нейтралізувати бактерицидний ефект амоксициліну. Паралельне застосування аміноглікозидів є можливим (синергічний ефект).

Особливості застосування

Гіперчутливість.

Перед початком лікування Флемоксином необхідно точно визначити наявність в анамнезі реакцій гіперчутливості до пеніцилінів, цефалоспоринів або інших алергенів.

Серйозні, а часом навіть летальні випадки гіперчутливості (анафілактоїдні реакції та тяжкі шкірні побічні реакції) спостерігаються у пацієнтів під час терапії пеніциліном. Такі реакції вірогідніше виникають у хворих з наявністю гіперчутливості до пеніцилінів в анамнезі чи наявності гіперчутливості до різних алергенів. У разі виникнення алергічної реакції терапію амоксициліном слід припинити та призначити відповідне лікування.

Гострий коронарний синдром, асоційований з реакцією гіперчутливості (синдром Коуніса)

При лікуванні Флемоксином у рідкісних випадках повідомлялось про реакції гіперчутливості (гострий коронарний синдром, асоційований з реакцією гіперчутливості, див. розділ «Побічні реакції»); у разі виникнення таких реакцій необхідно застосовувати відповідне лікування.

Нечутливі мікроорганізми

Флемоксин не підходить для лікування деяких інфекцій, якщо патогенні збудники нечутливі або ймовірно резистентні до амоксициліну; до лікування амоксициліном слід розглянути чутливість ймовірного збудника (див. розділ «Фармакологічні властивості»). Це стосується, зокрема, лікування пацієнтів з інфекціями сечовивідних шляхів та серйозними інфекціями вуха, горла і носа.

Інфекційний мононуклеоз.

У пацієнтів з інфекційним мононуклеозом чи лейкемоїдними реакціями лімфатичного типу часто (в 60-100% випадках) відмічалася екзантема, яка не являється наслідком гіперчутливості до пеніцилінів. Таким чином, антибіотики класу ампіциліну не слід застосовувати у пацієнтів з мононуклеозом.

Флемоксин не рекомендується застосовувати для лікування хворих із гострим лімфолейкозом через підвищений ризик еритематозних висипань на шкірі.

Перехресна резистентність. Може існувати перехресна гіперчутливість та перехресна резистентність між пеніцилінами та цефалоспоринами.

Резистентність.

Тривале застосування Флемоксин Солютабу іноді може спричиняти надмірний ріст нечутливої до Флемоксин Солютабу мікрофлори. Як і при застосуванні інших пеніцилінів широкого спектру дії, можуть виникати суперінфекції.

Псевдомембранозний коліт.

При застосуванні практично всіх антибактеріальних препаратів, включаючи Флемоксин, повідомлялося про розвиток антибіотикоасоційованого коліту від легкого ступеня до такого, що становить загрозу життю. При виникненні антибіотикоасоційованого коліту, слід вжити відповідних заходів. Слід також вжити необхідні заходи при виникненні геморагічних колітів чи реакцій гіперчутливості.

Лікарські засоби, що пригнічують перистальтику в даному випадку протипоказані.

Ниркова недостатність.

У пацієнтів з нирковою недостатністю, виведення Флемоксину може знижуватись в залежності від ступеня ниркової недостатності. При тяжкій нирковій недостатності необхідно зменшувати дозу Флемоксину.

Судоми

У пацієнтів з порушенням функції нирок у поодиноких випадках можуть виникати судоми. Особливо це стосується пацієнтів, що приймають високі дози Флемоксин та/або хворих з факторами ризику (наприклад, епілепсія в анамнезі, схильністю нападів судом, при супутньому лікуванні епілепсії або захворюваннях ЦНС) (див. розділ «Побічні реакції»).

Кристалурія

При застосуванні високих доз Флемоксин Солютабу необхідно вживати достатню кількість рідини для профілактики кристалурії, яка може бути викликана амоксициліном. Наявність високої концентрації Флемоксину у сечі може спричинити випадання осаду в сечовому катетері, тому його слід візуально перевіряти через певні проміжки часу (див. розділи «Побічні реакції» та «Передозування»).

Реакції з боку шкіри

Поява на початку лікування Флемоксином генералізованої еритеми з гарячкою, асоційованої з пустулами, може бути симптомом гострого генералізованого екзантематозного пустульозу. У такому разі необхідно припинити лікування Флемоксином і в подальшому протипоказано застосовувати амоксицилін.

Реакція Яриша-Герксгеймера

Після початку терапії Флемоксином хвороби Лайма спостерігалася Реакція Яриша-Герксгеймера (див. розділ «Побічні реакції»). Це безпосередньо обумовлено бактерицидною дією амоксициліну на бактерії, що викликають хворобу Лайма, спірохету Borrelia burgdorferi. Пацієнти мають бути поінформовані, що це поширений наслідок лікування хвороби Лайма антибіотиками; зазвичай, симптоми зникають при одужанні.

При лікуванні Флемоксином протягом тривалого часу рекомендовано періодично оцінювати функцію систем організму, включаючи ниркову, печінкову та гемопоетичну систему. Під час терапії високими дозами Флемоксину слід регулярно контролювати показники крові. Повідомлялося про підвищення рівня печінкових ферментів та зміни кількості клітин крові (див. розділ «Побічні реакції»).

Застереження для недоношених дітей і в неонатальному періоді: слід контролювати функцію нирок, печінки та крові.

Антикоагулянти

Зрідка у пацієнтів, які отримували Флемоксин, було зареєстровано подовження протромбінового часу.

При паралельному застосуванні антикоагулянтів необхідний належний моніторинг.

Для підтримання бажаного рівня згортання крові може знадобитися коригування дози пероральних антикоагулянтів (див. розділи «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій» та «Побічні реакції»).

Комбінована терапія для ерадикації Helicobacter pylori: при застосуванні амоксициліну в складі комбінованої терапії для ерадикації Helicobacter pylori слід ознайомитися з інструкцією для медичного застосування інших лікарських засобів, що застосовуються для комбінованої терапії.

Вплив Флемоксину на результати діагностичних тестів

Збільшення рівня Флемоксину в сироватці крові та сечі може вплинути на результати деяких лабораторних досліджень. Через високу концентрацію амоксициліну в сечі, хімічні методи часто дають хибно-позитивні результати.

При визначенні глюкози в сечі під час лікування амоксициліном рекомендується використовувати ферментативні глюкозооксидазні методи.

Наявність Флемоксину може впливати на результати тесту естріолу у вагітних жінок.

Застосування в період вагітності та або годування груддю

Дослідження амоксициліну на тваринах показали відсутність тератогенної дії. Амоксицилін застосовується в клінічній практиці з 1972 року і його застосування під час вагітності підтверджено клінічними дослідженнями. При необхідності призначення Флемоксину під час вагітності необхідно провести оцінку відношення потенційного ризику для плоду та очікуваної користі для жінки.

Флемоксин у незначній кількості виділяється в грудне молоко. Застосування в період годування груддю можливе, ризик для дитини незначний за винятком можливої сенсибілізації. Годування груддю слід припинити, якщо у новонародженого шлунково-кишкові розлади (діарея, кандидоз або висипання на шкірі).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Не проводились дослідження впливу Флемоксин на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами. Проте можуть виникати побічні реакції (наприклад алергічні реакції, запаморочення, судоми), які можуть впливати на здатність керувати автомобілем або іншими механізмами (див. розділ «Побічні ефекти»).

Спосіб застосування та дози

При інфекціях помірного чи середнього ступеня тяжкості рекомендовані наступні дози Флемоксину:

Дорослі (включаючи пацієнтів похилого віку) : внутрішньо 500 -750 мг 2 рази на добу або 500 мг 3 рази на добу.

Діти з масою тіла <40 кг

Добова доза Флемоксин для дітей становить 40-90 мг/кг/добу, розділивши на 2-3 прийоми (не перевищувати дозу 3 г/добу), залежно від показань, тяжкості захворювання і чутливості мікроорганізмів (див. розділи «Особливості застосування», «Фармакологічні властивості»).

Дані фармакокінетики та фармакодинаміки показують, що застосування тричі на добу володіє кращою ефективністю, ніж при прийомі двічі на добу (рекомендуються, якщо дози становлять верхню межу рекомендованих доз).

Дітям з масою тіла більше, ніж 40 кг, слід застосовувати Флемоксин в рекомендованих для дорослих дозах.

Спеціальні рекомендації.

Тонзиліт: Флемоксин 50 мг/кг/добу, розділивши на 2 прийоми.

Гострий середній отит: в зоні високої поширеності пневмококу із зниженою чутливістю до пеніцилінів, дозовий режим повинен відповідати національним/локальним рекомендаціям.

Рання стадія хвороба Лайма (ізольована еритема мігрантів): 50 мг/кг/добу, розподіливши на 3 прийоми, протягом 14-21 днів.

Профілактика ендокардиту: Флемоксин 50 мг амоксициліну/кг маси тіла, при прийомі разової дози за 1 годину до планової хірургічної процедури.

Гонорея (гостра, неускладнена): прийом разової дози Флемоксин 3 г.

При лікуванні інфекцій з тяжко доступними вогнищами, наприклад, гострий середній бактеріальний отит, кращим є трьохкратний прийом Флемоксин Солютабу.

При лікуванні хронічних захворювань, при рецидивах, інфекціях тяжкого перебігу, рекомендується прийом Флемоксин Солютабу 3 рази на добу в дозах по 750-1000 мг 3 рази на добу; дітям – до 60 мг/кг/добу (розподілених на 3 прийоми).

Тривалість застосування.

У випадку інфекцій легкого та середнього ступеня тяжкості Флемоксин Солютаб приймають протягом 5-7 днів. Однак у випадку інфекцій, спричинених стрептококом, тривалість лікування повинна становити не менше 10 днів.

При лікуванні хронічних захворювань, локальних інфекційних уражень, інфекцій тяжкого перебігу дози Флемоксин Солютабу повинні визначатися клінічною картиною захворювання.

Прийом Флемоксин Солютабу треба продовжувати протягом 48 годин після зникнення симптомів захворювання.

Пацієнти з порушеннями функції нирок.

Необхідно знизити дозу Флемоксин Солютабу 250 у пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю.

У пацієнтів з кліренсом креатиніну нижче, ніж 30 мл/хв, рекомендовано збільшувати інтервал між прийомом Флемоксин Солютабу і зменшувати добову дозу Флемоксин Солютабу (див. розділ «Особливості застосування», «Фармакологічні властивості»).

Ниркова недостатність у дорослих пацієнтів (включаючи пацієнтів похилого віку)

Кліренс креатиніну, мл/хв     Доза     Інтервал між прийомом    
>30     Відсутня необхідність в корекції дози     -    
10-30     500 мг     12 год    
<10     500 мг     24 год    

Гемодіаліз: в кінці процедури гемодіалізу необхідно прийняти 500 мг амоксициліну.

Ниркова недостатність у дітей з масою тіла менше 40 кг

Кліренс креатиніну, мл/хв     Доза     Інтервал між прийомом    
>30     Звичайна доза     Відсутня необхідність в зміні    
10-30     Звичайна доза     12 год ( відповідно до 2/3 дози)    
<10     Звичайна доза     24 год (відповідно до 1/3 дози)    


Пацієнти з порушеннями функції печінки.

Порушення функції печінки не впливає на період напіввиведення Флемоксин Солютабу.

Спосіб застосування

Флемоксин Солютаб 250 призначають незалежно від прийому їжі (до їди, під час прийому їжі, після їди). Флемоксин Солютаб можна проковтнути, запивши склянкою води; можна також розвести у воді (у 20 мл - ½ склянки), з утворенням солодкуватої суспензії, що має приємний лимонно-мандариновий смак.

Діти

Дітям з масою тіла <40 кг добова доза Флемоксин становить 40-90 мг/кг/добу, розділивши на 2-3 прийоми  (не перевищувати дозу 3 г/добу), залежно від показань, тяжкості захворювання і чутливості мікроорганізмів.

Дані фармакокінетики/фармакодинаміки показують, що відмічається краща ефективність при прийомі 3 рази на добу, тому прийом двічі на добу рекомендований тільки, якщо застосовується доза верхньої рекомендованої межі.

Дітям з масою тіла більше, ніж 40 кг, слід застосовувати Флемоксин в рекомендованих для дорослих дозах.

Передозування

Симптоми флемоксин: при передозуванні Флемоксин виникають порушення функції травного тракту такі, як  нудота, блювання, діарея; наслідком чого може бути порушення водно-електролітного балансу. Повідомлялося про випадки кристалурії, що іноді призводили до ниркової недостатності.

Лікування флемоксин: слід викликати блювання або провести промивання шлунка, після чого прийняти активоване вугілля та осмотичний послаблювальний засіб (натрію сульфат). Слід підтримувати водний та електролітний баланс. Амоксицилін можна видалити з кровотоку шляхом гемодіалізу. Специфічний антидот невідомий.

Побічні реакції

Найчастіше повідомлялось про такі побічні реакції Флемоксин: діарея, нудота та блювання.

Побічні реакції, отримані під час проведення клінічних досліджень та післяреєстраційного нагляду амоксициліну представлені  нижче відповідно до класифікації MEdDRA.

Побічні реакції класифіковані за частотою їх виникнення:

дуже часто (≥1/10),

часто (≥1/100 та <1/10),

нечасто (≥1/1000 та <1/100),

рідко (≥1/10 000 та <1/1 000),

дуже рідко (<1/10 000),

частота невідомо (неможливо оцінити за наявними даними).

Інфекції та інвазії  
Дуже рідко     Кандидоз шкіри та слизових оболонок,надмірний ріст нечутливих мікроорганізмів.      
Розлади з боку крові та лімфатичної системи  
Дуже рідко     Лейкопенія (у тому числі тяжка, зворотна;     нейтропенія або агранулоцитоз), зворотна тромбоцитопенія та гемолітична анемія.     Збільшення часу кровотечі та протромбінового індексу  (див. розділ «Особливості застосування»).      
Розлади  з боку імунної системи  
Дуже рідко     Тяжкі алергічні реакції, включаючи анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, анафілаксію, сироваткову хворобу, алергічний васкуліт (див. розділ «Особливості застосування»).                   
Частота невідома   Реакція Яриша-Герксгеймера (див. розділ  «Особливості застосування») та гострий коронарний синдром, асоційований з реакцією гіперчутливості (синдром Коуніса) (див. розділ «Особливості застосування»).      
Розлади з боку нервової системи        
Дуже рідко     Гіперактивність, запаморочення, судоми (у випадках порушення функції нирок або у випадках передозування).      
Частота невідома     Асептичний менінгіт.      
Розлади з боку травного тракту  
Дані клінічних випробувань  
* Часто     Діарея та нудота            
* Нечасто   Блювота      
           
Дані  постмаркетингових спостережень
Дуже рідко     Антибіотикоасоційований коліт, включаючи   псевдомембранозний коліт і геморагічний коліт.            Чорний волосатий язик           #Зміна кольору зубів    
З боку печінки та жовчовидільних шляхів
Дуже рідко   Гепатит, холестатична жовтяниця, помірне підвищення рівня печінкових ферментів (АСТ, АЛТ).    
Розлади з боку шкіри та підшкірної клітковини
Дані клінічних випробувань
* Часто     Висип шкіри    
* Нечасто     Кропив'янка і свербіж    
Дані  постмаркетингових спостережень
Дуже рідко     Реакції з боку шкіри, такі як мультиформна еритема, синдром Стівенса-Джонсона,токсичний епідермальний некроліз, гострий генералізований екзантематозний пустульоз, пухирчастий ексфоліативний дерматит  та  реакція  на лікарський засіб, що супроводжується еозинофілією та системними проявами (DRESS синдром).    
Розлади з боку нирок і  сечовидільного тракту
Дуже рідко     Інтерстиціальний нефрит,     Кристалурія (див. розділи «Особливості застосування» та «Передозування»).    
* Частота  зазначених небажаних реакцій була отримана в результаті оцінки даних клінічних досліджень, в яких загалом брали участь приблизно 6000 дорослих та дітей, які приймали амоксицилін. # У дітей з'явилася поверхнева зміна кольору  зубів. Належний догляд за зубами може допомогти уникнути зміни кольору зубів,  так як наліт зазвичай знімається щіткою  для зубів.


Термін придатності

5 років.

Умови зберігання

Зберігати Флемоксин Солютаб при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці.

Зберігати Флемоксин Солютаб у недоступному для дітей місці

Упаковка

По 5 таблеток у блістері, по 4 блістери у картонній пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Завантажити повну інструкцію
Збіг складу і діючої речовини
Подібний терапевтичний ефект
Аналог в інших формах випуску
 1. Оспамокс 250 мг/5 мл 6,6 г, порошок для суспензії 60 мл
  Упаковка В наявності
  201,20 ₴
 2. Оспамокс 500 мг/5 порошок 12 г для суспензії 60 мл
  Упаковка В наявності
  189,60 ₴
 3. Флемоксин Солютаб 1000 мг таблетки №20
  Флемоксин Солютаб 1000 мг таблетки №20
  Astellas Pharma Europe (Нідерланди)
  Код товару: 5681
  Упаковка В наявності
  188,90 ₴
  1/4 упаковки
  В наявності
  47,23 ₴
 4. Оспамокс ДТ 1000 мг таблетки №20
  Оспамокс ДТ 1000 мг таблетки №20
  Sandoz (Австрія)
  Код товару: 263856
  Упаковка В наявності
  186,20 ₴
 5. Оспамокс 1000 мг таблетки №12
  Оспамокс 1000 мг таблетки №12
  Sandoz (Австрія)
  Код товару: 16721
  Упаковка В наявності
  185,20 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  92,60 ₴
 6. Оспамокс 500 мг таблетки №12
  Оспамокс 500 мг таблетки №12
  Sandoz (Австрія)
  Код товару: 15621
  Упаковка В наявності
  150,30 ₴
 7. Оспамокс 125 мг/5 мл порошок для суспензії 5,1 г, 60 мл
  Немає в наявності
 8. Флемоксин Солютаб 125 мг таблетки №20
  Флемоксин Солютаб 125 мг таблетки №20
  Astellas Pharma Europe (Нідерланди)
  Код товару: 3485
  Упаковка В наявності
  92,00 ₴
  1/4 упаковки
  В наявності
  23,00 ₴
 9. Амоксил 500 мг таблетки №20
  Амоксил 500 мг таблетки №20
  Київмедпрепарат ВАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 6430
  Упаковка В наявності
  79,90 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  39,95 ₴
 10. Амоксил 0,25 г таблетки №20
  Амоксил 0,25 г таблетки №20
  Київмедпрепарат ВАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 4360
  Упаковка В наявності
  58,10 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  29,05 ₴
 11. Оспамокс ДТ 500 мг таблетки №20
  Оспамокс ДТ 500 мг таблетки №20
  Sandoz (Австрія)
  Код товару: 263855
  Немає в наявності
 12. Оспамокс ДТ диспергуються 1000 мг таблетки №12
  Немає в наявності
 13. Флемоксин Солютаб 500 мг таблетки №20
  Флемоксин Солютаб 500 мг таблетки №20
  Astellas Pharma Europe (Нідерланди)
  Код товару: 2920
  Немає в наявності
 14. Оспамокс ДТ диспергуються 500 мг таблетки №12
  Немає в наявності
 1. Амоксил ДТ 500 мг таблетки №20
  Амоксил ДТ 500 мг таблетки №20
  Київмедпрепарат ВАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 210730
  Упаковка В наявності
  80,60 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  40,30 ₴
 1. Медоклав 1.2 г порошок для приготування розчину №10
  Упаковка В наявності
  630,70 ₴
  1/10 упаковки
  В наявності
  63,07 ₴
 2. Амоксиклав 1000 мг/200 мг порошок для розчину №5
  Упаковка В наявності
  461,60 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  92,32 ₴
 3. Аугментин 625 мг таблетки №14
  Аугментин 625 мг таблетки №14
  GlaxoSmithKline Export (Великобританія)
  Код товару: 19522
  Упаковка В наявності
  173,70 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  86,85 ₴
 4. Флемоклав Солютаб 500/125 мг таблетки №20
  Флемоклав Солютаб 500/125 мг таблетки №20
  Astellas Pharma Europe (Нідерланди)
  Код товару: 25549
  Упаковка В наявності
  153,59 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  30,72 ₴
 5. Медоклав 875 мг/125 мг таблетки №14
  Медоклав 875 мг/125 мг таблетки №14
  Medochemie (Кіпр)
  Код товару: 139572
  Упаковка В наявності
  145,30 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  72,65 ₴
 6. Флемоклав Солютаб 250/62,5 мг таблетки №20
  Флемоклав Солютаб 250/62,5 мг таблетки №20
  Astellas Pharma Europe (Нідерланди)
  Код товару: 25550
  Немає в наявності
 7. Медоклав 500 мг/125 мг таблетки №16
  Медоклав 500 мг/125 мг таблетки №16
  Medochemie (Кіпр)
  Код товару: 139578
  Немає в наявності
 8. Флемоклав Солютаб 875/125 мг таблетки №14
  Флемоклав Солютаб 875/125 мг таблетки №14
  Astellas Pharma Europe (Нідерланди)
  Код товару: 139099
  Немає в наявності
 9. Амоксиклав 600 мг порошок для розчину №5
  Немає в наявності
 10. Флемоклав Солютаб 125/31,25 мг таблетки №20
  Флемоклав Солютаб 125/31,25 мг таблетки №20
  Astellas Pharma Europe (Нідерланди)
  Код товару: 131041
  Немає в наявності
 11. Аугментин SR 1000 мг + 62,5 мг таблетки №28
  Аугментин SR 1000 мг + 62,5 мг таблетки №28
  GlaxoSmithKline Export (Великобританія)
  Код товару: 213649
  Немає в наявності

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку