Налаштування
Шрифт:
  • А
  • А
  • А
Колір:
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
Фото
  • ЧБ
  • Колір
  • Вимк.
Повна версія
Гель Клякса для вмивання 250 мл
0,00 ₴
Альянс краси (Україна)
Арт.
773376
У список

Гель Клякса для вмивання 250 мл

Альянс краси (Україна)
Дивитись аналоги Немає в наявності
0,00 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Альянс краси (Україна)
Форма товару Гель
Час застосування Універсальний
Зона застосування Обличчя
Бренд Клякса
Країна виробництва Україна
Ознака Вітчизняний
Об'єм 250 мл
Стать Діти
Призначення Очищення
Тип шкіри Для всіх типів
Класифікація Мас-маркет
Опис
Громадська Яна
Перевірено: Громадська Яна Автор
Ризванюк Оксана
Перевірено: Ризванюк Оксана Рецензент
Оновлено: 03.10.2025
Перевірено
Опис

Гель Клякса для вмивання

Опис

Klyaksa – український виробник засобів для догляду за ніжною та чутливою шкірою дитини. В асортименті виробника винятково натуральні та якісні товари. Особливої уваги заслуговує чудовий гель для вмивання «Ніжні щічки і чисті руки».

Продукт розроблений для дбайливого очищення шкіри обличчя та рук від забруднень. Містить лише природні компоненти. Мийна формула ґрунтується на екстрактах ромашки та вівса, які заспокоюють подразнення, і Д-пантенолі в поєднанні з гліцерином, які м'яко очищують шкіру від забруднень і сприяють швидкому загоєнню пошкоджень. Після використання гелю шкіра отримує надійний захист від руйнівних факторів зовнішнього середовища, стає свіжою, шовковистою і надзвичайно гладкою.

У складі немає барвників, парабенів. Засіб дуже приємно пахне. У разі контакту з водою утворює м'яку піну. З цим чарівним гелем діти будуть чистими, здоровими та задоволеними.

Склад

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, PEG-4 Rapeseed Аmide, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydroxyethyl Urea, Arnica Montana Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Avena Sativa Kernel Extract, Hydrogenated Olive Oil, Panthenol, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Parfum, PEG/PPG-120/10 Trimethylolpropane Trioleate (and) Laureth-2; Benzyl Alcohol, 5-Chlor-2-Methyl-4-Isotiazolin-3-one, Polyquaternium-7, Allantoin, Citric Acid, EDTA.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація/інструкція до препарату носить ознайомчий характер і призначена виключно для інформаційних цілей.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку