Гентаксан порошок 2 г

КОД: 9221
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

  Гентаксан порошок 2 г

  0,00 грн.

  Доступность: знятий з продажу

  Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
 2. Доставка
  • Доставка Кур'єром
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно
  Міста безкоштовної доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних • add.ua-Борщаговский ХФЗ ЗАО НПЦ (Украина, Киев)-Гентаксан порошок 2 г-03

Наявність: Відсутній на складі

Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Борщаговский ХФЗ ЗАО НПЦ (Украина, Киев)
 • Форма товару: Порошок
 • Реєстраційне посвідчення: UA/1279/01/01
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу


ГЕНТАКСАН

(GENTAXAN)


Склад:

діючі речовини:

1 флакон флакон-крапельниця по 2 г містить гентаксану: гентаміцину сульфату в перерахуванні на гентаміцин і безводну речовину – 0 048 г (48 мг) L-триптофану – 0 028 г (28 мг) цинку сульфату гептагідрату – 0 020 г (20 мг) метоксану – достатню кількість для одержання маси вмісту флакона 2 г;

1 флакон флакон-крапельниця по 5 г містить гентаксану: гентаміцину сульфату в перерахуванні на гентаміцин і безводну речовину – 0 120 г (120 мг) L-триптофану – 0 070 г (70 мг) цинку сульфату гептагідрату – 0 050 г (50 мг) метоксану – достатню кількість для одержання маси вмісту флакона 5 г.


Лікарська форма.

Порошок для зовнішнього застосування.


Основні фізико-хімічні властивості: аморфний порошок білого або білого зі світло-жовтим відтінком кольору без запаху.


Фармакотерапевтична група.

Антибіотики в комбінації з хіміотерапевтичними препаратами. Код АТХ D 06 С.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Гентаксан – комбінований антимікробний препарат пролонгованої дії для місцевого застосування що містить аміноглікозид гентаміцину сульфат кремній-органічний сорбент – поліметилсилоксан (метоксан) і сполуку цинку з триптофаном. Гентаміцину сульфат – антибіотик широкого спектра дії з бактерицидним ефектом активний відносно патогенних грампозитивних мікроорганізмів – Staphylococcus aureus streptococcus Mycobacterium spp. і грамнегативних мікрорганізмів – Pseudomonas aeruginosa Aerobacter aeruginosa Escherichia coli Proteus spp. Klebsiella spp. Serratia spp. Shigella spp. Salmonella spp. Citrobacter spp. Providenta spp. Yersinia spp. Поліметилсилоксан забезпечує сорбційно-дезінтоксикаційні властивості та разом з цинктриптофаном потенціює антибактеріальні ефекти антибіотика та підтримує протимікробну концентрацію антибіотика в рані на терапевтичному рівні протягом 8 діб. Аплікаційна терапія препаратом Гентаксан знижує на 2-3-тю добу кількість мікроорганізмів у рані до мінімального рівня (102-103 в 1 г) прискорює перехід фази гідратації у фазу дегідратації попереджає розвиток можливих гнійно-септичних ускладнень. Завдяки сорбційним властивостям препарат поглинає токсичні продукти життєдіяльності мікроорганізмів низькомолекулярних токсичних метаболітів тканин (піровиноградна та молочна кислоти перекисні сполуки продукти окиснення амінокислот поліпептиди ліпіди та ін.) продукти дегідратації фібрину. Механізм дії препарату Гентаксан пов’язаний не тільки з пригніченням синтезу білка мікроорганізмів але також із порушенням ліпідного шару клітинної стінки внаслідок утворення комплексів. Гентаксан зменшує прояви місцевої та загальної інтоксикації маючи антибактеріальні властивості дренажну та протинабрякову дії нормалізує мікроциркуляцію газообмін рН середовища в рані. Це сприяє очищенню ран від продуктів ексудації та розпаду тканин зникненню місцевих запальних реакцій стимуляції росту грануляційної тканини покращенню процесу загоєння запобігає утворенню келоїдних рубців. Гентаксан також очищає рани при опіках зменшує запальні реакції при їхньому лікуванні скорочує площу глибоких опіків запобігаючи руйнуванню тканин прискорює формування грануляційного покриву при глибоких опіках та епітелізацію при поверхневих опіках сприяє якісній підготовці ран до аутодермопластики.

Фармакокінетика.

Не вивчалась оскільки Гентаксан є препаратом несистемного застосування діє тільки поверхнево та не має резорбтивного ефекту.


Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування ран інфікованих збудниками чутливими до препарату:

 • інфіковані хірургічні рани (післяопераційні нагноєння флегмони абсцеси);
 • травматичні інфіковані рани різної локалізації та генезу;
 • трофічні виразки які виникають на фоні хронічної венозної недостатності облітеруючого атеросклерозу тромбофлебітів поверхневих вен нижніх кінцівок;
 • опіки ІІ та ІІІ А – ІІІ Б ступенів;
 • різні форми бешихового запалення;
 • пролежні;
 • рани у пацієнтів з різними захворюваннями при яких знижуються регенеративні процеси (цукровий діабет імунодефіцит променеве ураження);
 • профілактика сепсису при поширених гнійних процесах;
 • попередження утворення келоїдних рубців.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до гентаміцину сульфату та інших компонентів які входять до складу препарату Гентаксан.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Взаємодія препарату Гентаксан з іншими лікарськими засобами не вивчена але можливе посилення дії при місцевому застосуванні з антибіотиками що мають бактерицидний ефект.


Особливості застосування.

Гентаксан можна наносити на поверхню ран тільки після ретельної хірургічної обробки. Препарат запобігає прилипанню пов’язок та появі болю при їх зніманні.

При місцевому застосуванні препарат не чинить місцевої подразнюючої дії однак не можна допускати потрапляння Гентаксану в очі.

Тривале застосування препарату може призвести до надмірного росту нечутливих мікроорганізмів. При розвитку подразнення сенсибілізації або суперінфекції на тлі застосування препарату лікування слід припинити та призначити відповідну терапію.
Застосування у період вагітності або годування груддю.

Немає даних щодо застосування препарату в період вагітності або годування груддю. При необхідності застосування препарату Гентаксан під час вагітності або в період годування груддю лікар повинен надати рекомендації враховуючи співвідношення користь/ризик.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.


Спосіб застосування та дози.

Гентаксан застосовувати місцево протягом усього часу лікування ран до їх повного загоєння. У початковій стадії (1-5-й день) пов’язки змінювати 1-2 рази на добу після зменшення запальних процесів очищення рани від гнійно-некротичних мас появи грануляції та епітелізації рани – 1 раз протягом 1-2 діб. Гентаксан наносити на поверхню рани через пробку-крапельницю (отвір у пробці) знявши кришку після ретельної хірургічної обробки промивання рани розчинами антисептиків з обов’язковим подальшим підсушуванням з таким розрахунком щоб він рівномірним шаром (0 5-1 мм) покривав поверхню рани. При великих ураженнях наприклад при опіках можливе одноразове застосування 8-12 г препарату. Після нанесення Гентаксану проводять дренування рани за загальними правилами та накладають пов’язку. При поширених ранових дефектах тканин допускається пухке тампонування марлевими серветками. При частковому відходженні препарату Гентаксан разом з виділеннями з рани та пов’язкою рану підсушити марлевими тупферами та додатково нанести препарат у вищенаведеній разовій дозі без будь-яких інших маніпуляцій у рані.

Для лікування опіків Гентаксан наносити на опікову поверхню як у перші 5-6 діб так і в період секвестрації опікового струпа (до 15 діб). При цьому препарат фіксувати на рані за допомогою асептичної пов’язки. Під час перев’язок Гентаксан треба повністю видалити з поверхні опікових ран за допомогою антисептиків або спеціальних шампунів для ран. Застосування препарату можливе на будь-яких частинах тіла опікового хворого.

У випадках коли хірургічна обробка рани не може бути виконана у повному обсязі препаратом Гентаксан засипати рану у дозі 0 5-4 г залежно від площі ураження та накласти пов’язку на час який не перевищує 24 години.


Діти.

Гентаксан можна застосовувати при лікуванні дітей всіх вікових категорій оскільки він є препаратом несистемного застосування діє тільки поверхнево та не має резорбтивного ефекту.


Передозування.

Можливі алергічні реакції що потребують відміни препарату та проведення десенсибілізуючої терапії.


Побічні реакції.

Можливе виникнення побічних реакцій зумовлених наявністю гентаміцину сульфату у складі препарату: алергічні реакції включаючи еритему кропив’янку контактний дерматит свербіж.


Термін придатності. 4 роки.


Умови зберігання. В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.


Упаковка. по 2 г або 5 г у скляному флаконі-крапельниці; по 2 г у скляному  флаконі;  по  2 г  або  5 г  у  пластиковому  флаконі.


Категорія відпуску. Без рецепта.


Виробник. Публічне акціонерне товариство «Науково-виробничий центр «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод».


Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності. Україна 03134 м. Київ вул. Миру 17.


Додаткова інформація
Додаткова інформація
Кратність 1
Форма товару Порошок
Виробник Борщаговский ХФЗ ЗАО НПЦ (Украина, Киев)
Реєстраційне посвідчення UA/1279/01/01
Умови відпуску без рецепта
Головний медикамент Гентаксан
код моріону 25498
Відгуки
Напишіть власний відгук
Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
Как заказать

КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

 • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
 • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
 • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
 • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
 • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
 • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
 
Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

 

– Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

 

После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

 0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

 

САМОВЫВОЗ

Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

 

 

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Переглянуті ліки
 1. ТераФлю пакетики №10

  Ні
 2. Андипал форте таблетки №100

  Монфарм (Украина, Монастырище)
 3. Доппельгерц Актив Магній + калій таблетки №30

  Queisser Pharma (Германия)
 4. Кофеїн-бензоат натрію 0,2 г таблетки №10

  Борщаговский ХФЗ ЗАО НПЦ (Украина, Киев)
 5. Карбамазепін 0,2 г таблетки №50

  Технолог ЗАО (Украина, Умань)
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення