Гептрал 400 мг ампули №5

КОД: 1875
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

  Гептрал 400 мг ампули №5

  1 007,63 грн.

  Доступность: Есть в наличии

  Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
 2. Доставка
  • Доставка Кур'єром
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  При сумі замовлення від 200 грн. доставка здійснюється безкоштовно
  Міста безкоштовної доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних


 • add.ua-Abbott Lab. (Швейцария)-Гептрал 400 мг ампули №5-05
1 007,63 грн.

Наявність: Є в наявності

Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Кількість
Замовити в один клік
 • Виробник: Abbott Lab. (Швейцария)
 • Форма товару: Ампули
 • Реєстраційне посвідчення: UA/6993/02/01
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу


ГЕПТРАЛ®

(HEPTRAL®)


Склад:

Діюча речовинаадеметіонін;

1 флакон з ліофілізованим порошком містить 760 мг адеметіоніну 1 4-бутандисульфонату що відповідає 400 мг катіону адеметіоніну;

допоміжні речовини: розчинник містить L-лізин натрію гідроксид воду для ін’єкцій.Фармакотерапевтична група. Засоби що впливають на систему травлення і процеси метаболізму. Код АТХ А16А А02.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Аденозилметіонін адеметіонін натуральна амінокислота що присутня практично у всіх тканинах і рідких середовищах організму Адеметіонін перш за все діє як коензим тадонор метильної групи у багатьох реакціях трансметилювання що є важливим метаболічним процесом у людини і у тварин. Перенесення метильних груп (трансметилювання) адеметіоніну також є важливим метаболічним процесом при будуванні фосфоліпідної мембрани клітин та відіграє роль у текучості мембран.

Адеметіонін здатний проникати через гематоенцефалічний бар’єр. Високі концентрації адеметіоніну впливають на процеси трансметилювання які є дуже важливими у мозковій тканині завдяки впливу на метаболізм катехоламінів (допаміну адреналіну норадреналіну) індоламінів (серотоніну мелатоніну) та гістаміну.

Адеметіонін є попередником в утворенні фізіологічних сульфурованих сполук (цистеїну таурину глютатіону коензиму А та ін.) у реакціях транссульфурування. Глютатіон найпотужніший антиоксидант є важливим компонентом для печінкової детоксикації. Адеметіонін підвищує рівень глютатіону у пацієнтів з ураженням печінки як алкогольного так і неалкогольного ґенезу.

Фолієва кислота та вітамін В12 є есенціальними конутрієнтами у процесах метаболізму та відновлення адеметіоніну. 

Фармакокінетика.

Абсорбція. У людини після внутрішньовенного введення фармакокінетичний профіль адеметіоніну є біекспоненціальним зі швидкою фазою розподілу у тканинах та кліренсом із періодом напіввиведення близько 1 5 години. Абсорбція при внутрішньом’язовому введенні – 96 % максимальна плазмова концентрація досягається через 45 хв після застосування. Після внутрішнього застосування кишковорозчинних таблеток адеметіоніну (400-1000 мг) максимальна плазмова концентрація що досягається є дозозалежною та становить 0 5-1 мг/л через 3-5 годин. Біодоступність після перорального застосування підвищується якщо адеметіонін застосовують між прийомами їжі. Плазмова концентрація знижується до початкового значення протягом 24 годин.

Розподіл. Об’єм розподілу становить 0 41 та 0 44 л/кг для доз адеметіоніну 100 мг та 500 мг відповідно. Зв’язування з білками сироватки крові незначне і становить ≤ 5 %.

Метаболізм. Процес метаболізму адеметіоніну є циклічним і називається циклом адеметіоніну. На першому етапі цього циклу адеметіонінзалежна метилаза використовує адеметіонін як субстрат для продукції S-аденозилгомоцистеїну який потім гідролізується до гомоцистеїну та аденозину за допомогою S-аденозилгомоцистеїнгідралази. Гомоцистеїн у свою чергу піддається зворотній трансформації до метіоніну шляхом переносу метильної групи від            5-метилтетрагідрофолату. Зрештою метіонін може перетворитися в адеметіонін завершуючи цикл.

Виведення. У дослідженнях кліренсу речовин мічених радіоактивною міткою при пероральному застосуванні радіоактивно міченого (метил 14С) адеметіоніну у здорових добровольців виведення із сечею радіоактивної речовини становило 15 5 ± 1 5 % через 48 годин та виведення із фекаліями становило 23 5 ± 3 5 % через 72 години при цьому у стійких пулах залишалось інкорпоровано приблизно 60 % речовини. 


Клінічні характеристики.

Показання.

Внутрішньопечінковий холестаз у дорослих у тому числі у хворихна хронічний гепатит різної етіології та цироз печінки;

                    внутрішньопечінковий холестаз у вагітних;

                    депресивні синдроми. 


Протипоказання.

Генетичні дефекти що впливають на метіоніновий цикл таабо спричиняють гомоцистинурію таабо гіпергомоцистеїнемію наприклад недостатність цистатіонінбетасинтази дефект метаболізму вітамінуВ12).

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої допоміжної речовини препарату (див. розділ «Склад»). 


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Повідомлялося про розвиток серотонінового синдрому у пацієнта який застосовував адеметіонін на тлі прийому кломіпраміну ХочаРоль адеметіоніну у даному випадку припускається теоретично слід з обережністю застосовувати адеметіонін одночасно з селективними інгібіторами зворотного захоплення серотоніну трициклічними антидепресантами (такими як кломіпрамін) препаратами та рослинними засобами що містять триптофан (див. «Особливості застосування»). 


Особливості застосування. Цей лікарський засіб містить менше ммоль мгдозу натрію тобто практично вільний від натрію

Внутрішньовенне введення необхідно проводити дуже повільно.

Оскільки недостатність вітаміну В12 та фолієвої кислоти може спричинити зменшення концентрації адеметіоніну Пацієнтам з групи ризику анемія захворювання печінки вагітність або можливість розвитку вітамінної недостатності через інші хвороби або спосіб харчування такий як вегетаріанство необхідно регулярно проводити аналіз крові для перевірки плазмових рівнів цих речовин Якщо виявлено недостатність рекомендується лікування вітаміном В таабо фолієвою кислотою до або під час застосування адеметіоніну У разі неможливості проведення зазначених досліджень пацієнтам з групи ризику рекомендується застосування вітаміну В таабо фолієвої кислоти згідно з інструкціями для медичного застосування цих лікарських засобів див Фармакологічні властивості Метаболізм.

Адеметіонін не рекомендується для застосування пацієнтам із біполярними психозами. Повідомлялося про пацієнтів у яких відбувся перехід від депресії до гіпоманії або манії при лікуванні адеметіоніном.

Опубліковано одне повідомлення про розвиток серотонінового синдрому у пацієнта який застосовував адеметіонін на тлі прийому кломіпраміну. Хоча роль адеметіоніну у даному випадку припускається теоретично слід з обережністю застосовувати адеметіонін одночасно з селективними інгібіторами зворотного захоплення серотоніну трициклічними антидепресантами (такими як кломіпрамін) препаратами та рослинними засобами що містять триптофан (див. «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Ефективність застосування адеметіоніну для лікування депресії була продемонстрована в ході короткотривалих клінічних спостережень (3-6 тижнів). Ефективність застосування адеметіоніну тривалістю більше 6 тижнів для лікування депресії невідома. Існує багато способів лікування депресії тому пацієнти повинні проконсультуватися з лікарем для визначення оптимальної терапії. Пацієнтів слід попередити про необхідність інформування лікаря якщо під час терапії адеметіоніном симптоми їх захворювання (депресії) не проходять або погіршуються. Пацієнти з депресією зазвичай знаходяться у групі підвищеного ризику щодо скоєння суїциду або інших серйозних вчинків тому потребують ретельного спостереження та постійної психіатричної допомоги під час лікування адеметіоніном з метою контролю ефективності лікування.

Були повідомлення про короткотривалу появу або посилення відчуття тривоги у пацієнтів які приймають адеметіонін. У більшості випадків у перериванні терапії не було необхідності. Іноді відчуття тривоги зникало після зменшення дозування або припинення терапії.

Вплив на імунологічний аналіз гомоцистеїну.

Адеметіонін впливає на імунологічний аналіз гомоцистеїну результати якого можуть помилково вказувати на підвищений рівень гомоцистеїну у плазмі крові у пацієнтів які приймають адеметіонін. У зв’язку з цим таким пацієнтам рекомендується застосовувати неімунологічні методи визначення рівня гомоцистеїну у плазмі крові.

Печінкова недостатність. Фармакокінетичні характеристики не відрізняються у здорових добровольців та пацієнтів із хронічним захворюванням печінки.

Слід контролювати рівні аміаку у пацієнтів з прециротичною або циротичною стадією гіперамоніємії які застосовують таблетки адеметіоніну.

Ниркова недостатність. Існують обмежені клінічні дані щодо застосування адеметіоніну пацієнтам з нирковою недостатністю. Таким пацієнтам адеметіонін слід застосовувати з обережністю.

Самогубство/суїцидальні думки.

Депресія пов’язана з підвищеним ризиком виникнення суїцидальних думок
суїцидальної поведінки і самогубства (суїцидальних подій). Ризик зберігається до настання ремісії при лікуванні депресії. Суттєвого покращення може не відбутися протягом перших тижнів лікування або протягом кількох тижнів після початкового курсу терапії тому за пацієнтами з депресією необхідний ретельний нагляд поки не буде спостерігатися поліпшення стану.

Інші психічні захворювання при яких застосовують даний препарат також можуть бути пов’язані з підвищеним ризиком суїцидальної поведінки. Крім того такі захворювання можуть бути пов'язані з важким депресивним розладом. При лікуванні пацієнтів з важким депресивним розладом слід проявляти велику обережність і вживати таких же самих заходів безпеки що і при лікуванні пацієнтів з іншими психічними захворюваннями. 


Застосування у період вагітності або годування груддю.

Застосування високих доз адеметіоніну у ІІІ триместрі вагітності не спричиняло будьяких побічних реакцій Адеметіонін у І та ІІ триместрі вагітності слід застосовувати лише після ретельної оцінки лікарем співвідношення користь для вагітноїризик для плода

У період годування груддю адеметіонін застосовують тільки тоді коли користь від його застосування переважає ризик для немовляти. 


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

У деяких пацієнтів протягом терапії адеметіоніном може виникнути запаморочення У таких випадках слід утриматися від керування транспортними засобами або роботи з іншими механізмами до повного зникнення симптомів що можуть впливати на швидкість реакції при зазначених видах діяльності


Спосіб застосування та дози.

Лікування зазвичай розпочинають з парентерального введення препарату з подальшим застосуванням препарату у формі таблеток або одразу із застосування таблеток Добову дозу таблеток можна розподілити на прийоми Готувати розчин для інєкцій потрібно безпосередньо перед застосуванням.

Початкова терапія

Внутрішньовенно або внутрішньом’язово: рекомендована доза становить 5-12 мг/кг маси тіла на добу. Звичайна початкова доза становить 400 мг/добу загальна добова доза не має перевищувати 800 мг. Тривалість початкової парентеральної терапії становить 15-20 днів при лікуванні депресивних синдромів та 2 тижні при лікуванні захворювань печінки.

Перорально (внутрішньо): для прийому внутрішньо слід застосовувати препарат Гептрал® у формі таблеток кишковорозчинних. Рекомендована доза становить 10-25 мг/кг маси тіла на добу. Звичайна початкова доза становить 800 мг/добу (2 таблетки) загальна добова доза не має перевищувати 1600 мг (4 таблетки).

Підтримуюча терапія

Застосовувати внутрішньо по 2-4 таблетки  на добу (800-1600 мг/добу).

Тривалість терапії залежить від тяжкості та перебігу захворювання та визначається лікарем індивідуально.

Ліофілізований порошок розчинити у спеціальному розчиннику що додається безпосередньо перед застосуванням. Препарат можна вводити у вигляді внутрішньом’язових або внутрішньовенних ін’єкцій. Внутрішньовенне введення проводити дуже повільно. Невикористану частину розчину потрібно викинути.

Адеметіонін не слід змішувати з лужними розчинами або розчинами що містять іони кальцію. Якщо ліофілізований порошок має інший колір крім від білого до жовтуватого (через наявність тріщин у флаконі або через вплив підвищеної температури) необхідно утриматися від його застосування.

Пацієнти літнього віку.

На основі наявного клінічного досвіду не виявлено відмінностей у реакціях на лікування між пацієнтами літнього віку та молодшими пацієнтами. Лікування пацієнтів літнього віку рекомендується розпочинати з найменшої рекомендованої дози зважаючи на зниження печінкової ниркової або серцевої функції наявність супутніх патологічних станів та застосування інших лікарських засобів. 


Діти.

Безпека та ефективність застосування адеметіоніну дітям не встановлені 


Передозування.

Рідко повідомлялося про випадки передозування адеметіоніном При передозуванні рекомендований нагляд за пацієнтом та застосування симптоматичного лікування у разі потреби. 


Побічні реакції.

В ході клінічних досліджень адеметіонін застосовували більш ніж пацієнтів Найчастіше під час лікування адеметіоніном повідомлялося про головний біль діарею та нудоту.

Про нижченаведені побічні реакції повідомлялося з вказаною частотою в ході клінічних досліджень застосування адеметіоніну (n=2115) а також у спонтанних повідомленнях. Побічні реакції класифіковано за системами органів (згідно з MedDRA) та за частотою виникнення: дуже часті (≥1/10) часті (≥1/100 <1/10) нечасті (≥1/1000 <1/100) поодинокі (≥1/10000 <1/1000) рідкісні (<1/10000).

Шлунково-кишкові розлади: часті – біль у животі діарея нудота; нечасті – сухість у роті диспепсія метеоризм шлунково-кишковий біль шлунково-кишкова кровотеча шлунково-кишкові розлади блювання; поодинокі – здуття живота езофагіт.

Загальні розлади та реакції у місці введення: нечасті – астенія набряк гіпертермія озноб* реакції у місці введення* некроз у місці введення*; поодинокі – нездужання.

Порушення з боку імунної системи: нечасті – гіперчутливість анафілактоїдні реакції або анафілактичні реакції (наприклад гіперемія диспное бронхоспазм біль у спині дискомфорт у грудній клітці зміни артеріального тиску (гіпотензія гіпертензія) або частоти пульсу (тахікардія брадикардія))*.

Інфекції та інвазії: нечасті – інфекції сечовивідних шляхів.

Порушення з боку опорно-рухової системи та сполучної тканини: нечасті – артралгія м’язові судоми.

Розлади з боку нервової системи: часті – головний біль; нечасті – запаморочення парестезії.

Психічні розлади: часті – тривога безсоння; нечасті – ажитація сплутаність свідомості.

Порушення з боку дихальної системи органів грудної клітки та середостіння: нечасті – набряк гортані*.

Зміни з боку шкіри та підшкірної клітковини: часті – свербіж; нечасті – гіпергідроз ангіоневротичний набряк* алергічні шкірні реакції (наприклад висипання свербіж кропив’янка еритема)*.

Судинні розлади: нечасті – припливи гіпотензія флебіт.

Рідко були повідомлення про суїцидальні думки/поведінку (див. розділ «Особливості застосування»). 

* Побічні реакції зі спонтанних повідомлень що не спостерігались у ході клінічних досліджень класифіковані за частотою виникнення «нечасті» з огляду на те що верхня межа 95 % довірчого інтервалу для очікуваної частоти не перевищує 3/Х де Х=2115 (загальна кількість добровольців у клінічних дослідженнях).


Термін придатності. Порошок ліофілізований у флаконах роки Розчинник в ампулах – 3 роки.

На вторинній упаковці (картонній коробці) дата виробництва препарату вказується за порошком ліофілізованим. Термін придатності кінцевого препарату визначається відносно того компонента (порошок ліофілізований або розчинник) термін придатності якого закінчується раніше.Несумісність. Адеметіонін розчин для інєкцій не слід змішувати з лужними розчинами або розчинами що містять іони кальцію 


Упаковка. Скляних флаконів з ліофілізованим порошком та ампул мл з розчинником для порошку в контурній чарунковій упаковці запечатаній алюмінієвою фольгою. По одній контурній чарунковій упаковці у картонній коробці.  Виробник. Фамар Лєгль Франція/Famar L’Aigle France та Фамар А.В.Е. Алімос Плант 63 вул. Аг. Дімітріу Греція/Famar A.V.E. Alimos Plant 63 Ag. Dimitriou str. Greece. 


Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності. Юзін де Сен Ремі вул. де л’Іль 28380 Сен Ремі Сюр Авр Франція/Usine de Saint Remy rue de l’Isle 28380 Saint Remy Sur Avre France та Агіу Дімітріу 63 Алімос Аттика 17456 Греція/Agiou Dimitriou 63 Alimos Attiki 17456 Greece. 


Повідомити про небажане явище при застосуванні препарату або про скаргу на якість препарату Ви можете за телефоном +380 44 498 6080 (цілодобово).

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Об'єм Недоступний
Количество в упаковке 5
Форма товару Ампули
Виробник Abbott Lab. (Швейцария)
Реєстраційне посвідчення UA/6993/02/01
Умови відпуску за рецептом
Головний медикамент Гептрал
код моріону 46794
Відгуки
Напишіть власний відгук

Лише зареєстровані користувачі можуть написати відгуки. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь

Как заказать

КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

 • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
 • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
 • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
 • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
 • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
 • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
 
Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

 

– Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

 

После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

 0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

 

САМОВЫВОЗ

Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

 

 

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ТІЛЬКИ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Переглянуті ліки
 1. Гепабене капсули №30

  Ratiopharm (Германия)
 2. Силібор-70 70 мг капсули №20

  Здоровье ООО (Украина, Харьков)
 3. Бетаргін ампули №20

  Ні
 4. Хофітол 200 мг таблетки №180

  Lab. Rosa-Phytopharma (Франция)
 5. Урсофальк 250 мг капсули №10

  Dr. Falk (Германия)
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення