Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Гірчичник пакет +103 сімейний №10
8,10 ₴
Калина
Код товару:
240814
У список

Гірчичник пакет +103 сімейний №10

Калина
Упаковка В наявності
8,10 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 55 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям можнаможна
 • ВагітнимВагітним з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може надавати підвищений негативний вплив на здоров'я вагітних жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякіими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • Під час лактаціїПід час лактації з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я годуючих жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування даного лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • АлергікамАлергікам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я алергіків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Калина
Форма товару Гірчичники
Штрих-код 4820184600539
Кількість в упаковці 10
Інструкція

Гірчичник пакет +103

Пакет із паперу ламінованого та паперу термозварювальної або нетермозварюваної пористої, розділений перфорацією на чотири пакетики, рівномірно заповнених гірчичною сумішшю жовтого кольору з чорними вкрапленнями, без грудок, зі специфічним запахом гірчичного порошку.

Область застосування – медичні установи та індивідуальне використання

Показання

Гірчичники – пакети призначені для аплікації на шкіру людини, як місцевоподразнюючий засіб при захворюваннях серцево-судинної, бронхо – легеневої систем, периферичної та центральної нервових систем, захворювань суглобів та хребта. Застосовують при міозитах, радикулітах, невралгії, бронхітах, пневмонії, ларинготрахеїті, головному болі тощо. і як профілактичний засіб за загального нездужання.

Спосіб застосування

Перед застосуванням гірчичник – пакет струсити в горизонтальному положенні для досягнення рівномірного розподілу суміші по всіх чотирьох осередках пакета. Не змінюючи положення пакета, опустити його на кілька секунд у теплу воду та накласти пористою стороною паперу на шкіру. Зверху покрити сухим рушником. При появі сильного печіння гірчичник – пакет знімають

Протипоказання

Підвищена чутливість, пошкодження шкіри у місці накладення гірчичника – пакета, туберкульоз, злоякісні новоутворення, варикозне розширення вен

Побічні реакції

При підвищеній індивідуальній чутливості до гірчиці можливі місцеві реакції

Застереження

Гірчичник-пакет не можна накладати на ділянку серця

Зберігання

Зберігати при температурі від 5°C до 35°C

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку