Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Immune COV (Іммун КОВ) краплі 30 мл
3 250,00 ₴
Libi Pharm/RR Eco Med
Код товару:
743475
У список

Immune COV (Іммун КОВ) краплі 30 мл

Libi Pharm/RR Eco Med
Немає в наявності
3 250,00 ₴
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям з 5-ти роківз 5-ти років
 • ВагітнимВагітним з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може надавати підвищений негативний вплив на здоров'я вагітних жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякіими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • Під час лактаціїПід час лактації з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я годуючих жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування даного лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Libi Pharm/RR Eco Med
Форма товару Краплі
Штрих-код 7290013007995
Кількість в упаковці 1
Об'єм 30 мл
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання не вище +30°С
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 02.12.2022
Провірено
Інструкція

Іммун КОВ (Immune COV) інструкція по застосуванню

Склад

Активні інгредієнти: евгенол, β-каріофіллен, каріофіллен; 1,8-цинеол; α- і β -пінен, γ-терпінен, α-терпінен, камфен, лімонен, борнеол; естрагол (метілхавікол), оцімен, метілевгенол; гумулен, борні ацетат, линалилацетат, ліналоол, склареола, α-терпінеол; суміш терпіноідов (монотерпенов, сеськвітерпенов, ірідоіди), естрагол (метілхавікол), евгенол, цинеол, оцімен, пінен, цинк, селен.

Допоміжні речовини: етиловий спирт, екстракти гвоздики, евкаліпта, хвої, базиліка, шавлії. Містить екстракти гліцерину, настоянку трав, антиоксидантні мікроелементи та інші запатентовані елементи, в концентрації дозволеної для БАДів. Випускається в рідкій формі. Запатентована формула.

Властивості

Immune Cov - це унікальне поєднання складних компонентів і рослин, окремі різновиди яких виростають в особливих умовах і тільки в Ізраїлі. Також, до складу входять природні мінерали, здобуті в Мертвому морі.

Механізм дії

Після перорального прийому при вірусному захворюванні препарат запобігає міграції нових віріонів з клітини в клітину, одночасно контролюючи надмірну активність імунної системи, яка викликає серйозний негативний ефект у пацієнтів з коронавірусів, грипом, ГРВІ.

При бактеріальній інфекції — протимікробні інгредієнти Immune Cov проникають в бактерії і пригнічують подальше відтворення патогена.

Однією з основних проблем при COVID-19 і пневмонії є гострий респіраторний дистрес-синдромом (ГРДС). Він же є однією з основних причин смерті при COVID-19, грипі і важких запаленнях легенів. Застосування Immune Cov у вигляді доповнення до рекомендованих лікарських засобів показує ефективність при станах, що супроводжуються ОРДС.

Препарат Immune COV заснований на новому механізмі дії і застосовується як на стадії зараження, так і після інфікування. Immune COV довів свою ефективність при інфекційних захворюваннях, лікуванні гіпоксичних станів із запаленням легень і продемонстрував зменшення запальних реакцій, пов’язаних з цитоксиновим штормом та спричинених сепсисом. Дослідження продемонстрували значне зменшення запалення легенів, гіперчутливості дихальних шляхів, порушення механіки легень і легеневого оксидативного стресу.

Immune Cov - це революційний підхід до терапії SARS-CoV2, грипу, запалення легенів, вірусних інфекцій, станів пов'язаних з гострим і хронічним запаленням і постковідних станів.

Протягом лічених годин після першого прийому відбувається значне зниження температури, больових відчуттів в м'язах, суглобах, зменшення головного болю і поліпшення загального стану. Скорочує дні хвороби. Попереджує та зменшує незворотні процеси пошкодження тканин при запальної реакції організму, включаючи фіброз легенів.

Дія Immune Cov - балансування імунної активності організму шляхом регуляції протизапальних механізмів і запобігання цитокинового шторму - надмірної реакції імунної системи.

Є захищеним авторським продуктом, розробленим в 2020 році.

Показання

 • Пацієнти з Covid-19 під час хвороби;
 • Допомога в зменшенні цитокінового шторму;
 • Підвищення сатурації;
 • Пацієнти, які одужують від Covid-19, хворі на грип;
 • Зниження температури тіла при вірусних захворюваннях. Респіраторні захворювання, викликані Covid-19;
 • Для запобігання СПОН (поліорганної недостатності) у пацієнтів з Covid-19.

Спосіб використання та дози Immune Cov

 • Пацієнти з Covid-19 або інші ГРВІ та запальні захворювання

Дорослі: в перші 4 дні лікування приймати:

 1. Вранці 60 крапель.
 2. Потім 30 крапель кожні 3 години.
 3. Перед сном повторна доза з 60 крапель.
 4. При масі тіла більше 70 кг для лікування потрібно 90 крапель вранці.
 5. З 5 дня використовувати по 30 крапель 2 рази в день.

Дитячий вік 5-10 років: в перші 4 дні лікування приймати по 30 крапель в день. Починаючи з 5 дня лікування, використовуйте 20 крапель в день.

 • При високих температурах і гострій фазі хвороби рекомендовано
 1. 90 крапель перша доза з ранку.
 2. Далі 50 крапель кожні 3 години.
 3. Вечірня доза 90 крапель перед сном.

Продовжувати до одужання. У важких станах терапію великими дозами можна проводити до 14 днів.

 • Профілактична програма

Дорослі: 30 крапель в день.

Дитячий вік 5-10 років по 10 крапель на добу.

Перед додаванням у воду флакон з Іммуне КОВ необхідно збовтати!

Препарат Immune Cov необхідно приймати за годину до їжі або через 3 години після їжі.

Під час застосування засобу необхідно пити не менше 3 літрів рідини на добу (за відсутності протипоказів).

Увага! Засіб не є монопрепаратом для лікування і необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря, що призначаються залежно від тяжкості захворювання і стану пацієнта.

Застереження

Вагітним, дітям до 2 років, при онкологічних захворюваннях або лікуванні імунодепресантами, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем перед використанням.

Умови зберігання

В темному, сухому місці, при температурі 4-30°С.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку