Інфанрикс суспензія для ін'єкцій шприц 0,5 мл №1

КОД: 204008
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

   Інфанрикс суспензія для ін'єкцій шприц 0,5 мл №1

   859,40 грн.

   Доступность:Есть в наличии

   Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
  • Доставка
   • Доставка Кур'єром
   • Самовивіз
   • Доставка Новою поштою
   При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно кур'єром
   Міста безкоштовної доставки
   • Київ
   • Одеса
   • Харків
   • Дніпро
   • Львів
   • Івано-Франківськ
   • Вінниця
   • Запоріжжя
   • Кременчук
   • Кривий Ріг
   • Тернопіль
   Оплата
   Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
   Нам довіряють
   • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
   • 100% товарів сертифіковані
   • Термінова доставка по Україні за 24 години
   • Працюємо без вихідних
  Наявність:Є в наявності

  859,40 грн.
  Повтор замовлення
  Замовлення кожний(і):
  Ціна дійсна при замовленні на сайті
  • Форма товару: Суспензія
  • Температура зберігання: від +2°С до +8°С
  • Реєстраційне посвідчення: UA/15120/01/01
  Інструкція

  (!)Транспортування та зберігання вакцин. Перевозити і зберігати вакцину потрібно в термоконтейнерах з термоіндикаторами або в транспорті, де є система охолодження, при температурі від 0 °С до +8 °С. Не зберігати препарати на полицях дверей холодильника, також поблизу продуктів харчування.

  Інфанрикс (інструкція по застосуванню)

  Склад

  Одна доза (0 5 мл) містить:

  діючі речовини:дифтерійний анатоксин - не менше 30 МО;правцевий анатоксин - не менше 40 МО;детоксикований кашлюковий анатоксин (PT) - 25 мкг;філаментозний гемаглютинін (FHA) - 25 мкг;пертактин (PRN) - 8 мкг.
  Дифтерійний та правцевий анатоксини отримані з культур Corynebacterium diphtheria і Clostridium tetani інактивують і очищують. Компоненти безклітинної кашлюкової вакцини (PT FHA і пертактин) готують шляхом вирощування І фази культури Bordetella pertussis із якої PT FHA і пертактин екстрагують та обробляють формальдегідом. Інактивація РТ є незворотньою.

  Допоміжні речовини: алюмінію гідроксид натрію хлорид та вода для ін‘єкцій.Кінцева вакцина приготовлена у фізіологічному розчині.

  Лікарська форма

  суспензія для ін’єкцій.

  Основні фізико-хімічні властивості:

  мутна рідина повільно осідаючи утворює білий осад. Безбарвний супернатант.

  Інфаринкс - комбінована вакцина для профілактики дифтерії правця кашлюку що складається з очищених дифтерійного та правцевого анатоксинів а також суміші трьох очищених антигенів збудника кашлюку (кашлюковий анатоксин філаментозний гемаглютинін пертактин) адсорбованих на гідроокису алюмінію.

  Інфаринкс відповідає вимогам Всесвітньої організації охорони здоров’я до виробництва біологічних речовин вакцин для профілактики дифтерії та правця. При виробництві вакцини субстанції людського походження не використовуються.

  Фармакотерапевтична група

  Бактеріальні вакцини. Код АТХ. J07AJ52.

  Імунологічні і біологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Імунна реакція після первинної імунізації вакциною Інфаринкс

  Через один місяць після 3-дозового курсу первинної вакцинації проведеної у перші 6 місяців життя більш ніж 99% немовлят вакцинованих ІНФАНРИКС™ мали титри антитіл більші за 0 1 МО/мл як для дифтерії так і для правця. Вакцина містить кашлюкові антигени (РТ FHA і пертактин) що відіграють важливу роль у формуванні специфічного імунітету проти кашлюку. Імунна відповідь на ці антигени була більше ніж у 95 % цих дітей (за даними клінічних випробувань).

  Імунна реакція після бустерної вакцинації вакциною Інфаринкс

  Після введення бустерної дози Інфаринкс на другому році життя (13 - 24 місяці) всі раніше вакциновані немовлята мали титри антитіл більші за 0 1 МО/мл як для дифтерії так і для правця. Імунна відповідь на кашлюкові антигени була більше ніж у 96% цих дітей.

  Фармакокінетика.

  Оцінка фармакокінетичних властивостей не є обов’язковою для вакцин.

  Показання

  Активна первинна імунізація проти дифтерії правця і кашлюку у дітей віком від 2 місяців. Вакцина Інфаринкс показана також у вигляді бустерної дози для дітей які раніше були імунізовані вакциною для профілактики дифтерії правця і кашлюку.

  Щеплення дітей на території України здійснюється згідно з вимогами діючих наказів МОЗ України щодо профілактичних щеплень.

  Протипоказання

  Вакцину Інфаринкс не слід призначати особам з відомою гіперчутливістю до будь-якого компоненту вакцини або особам у яких виникли ознаки гіперчутливості після попереднього введення вакцини Інфаринкс або вакцини для профілактики дифтерії правця і кашлюку з цільноклітинними компонентами.

  Вакцина Інфаринкс протипоказана для щеплення дітей у яких виникла енцефалопатія невідомої етіології протягом 7 днів після попереднього щеплення вакциною що містила кашлюковий компонент. У цьому випадку курс вакцинації слід продовжити вакциною з дифтерійним і правцевими компонентами.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Інфаринкс може призначатися у будь-якому часовому співвідношенні з іншими вакцинами призначеними для щеплення дітям.

  Інфаринкс може призначатися в одному шприці з вакциною для профілактики захворювань викликаних Haemophilus influenzae тип b (Хіберикс). Інші ін’єкційні вакцини слід вводити обов’язково у різні ін’єкційні ділянки.

  У пацієнтів які отримують імуносупресивну терапію або у пацієнтів з імунодефіцитом може бути не отримана адекватна імунна відповідь на введення вакцини.

  Особливості застосування

  Згідно з належною клінічною практикою вакцинації повинні передувати перегляд медичної карти пацієнта (особливо щодо попередньої вакцинації і можливих випадків побічної дії) і клінічне обстеження.

  Як і при застосуванні інших вакцин введення вакцини Інфаринкс повинно бути відкладено в осіб з гострими захворюваннями що супроводжуються лихоманкою. Проте наявність незначної інфекції не є протипоказанням до проведення імунізації.

  Якщо відомо що будь-який з наведених нижче симптомів був у часі пов’язаний з отриманням вакцини з кашлюковим компонентом рішення про подальше щеплення повинно бути ретельно обмірковане. Можуть бути обставини такі як висока захворюваність на кашлюк коли потенційна користь переважає можливий ризик зокрема оскільки ці події не пов’язані з тривалими ускладненнями.

  Наступні реакції раніше розглядалися як протипоказання для введення DTPw вакцин (цільноклітинних) і зараз можуть розглядатися як реакції при яких вакцину слід призначати з обережністю:

  • температура ≥ 40 5 °С у межах 48 годин після вакцинації не пов’язана з іншими причинами які можна ідентифікувати;
  • колапс або шокоподібний стан (гіпотонічно-гіпореспонсивний епізод) у межах 48 годин після вакцинації;
  • пронизливий плач або крик що триває ≥ 3 годин спостерігається у межах 48 годин після вакцинації;
  • судоми з лихоманкою або без неї що мають місце в межах 3 днів після вакцинації або без неї.

  У дітей з прогресуючими неврологічними порушеннями включаючи інфантильні спазми неконтрольовану епілепсію або прогресуючу енцефалопатію краще відкласти імунізацію проти кашлюка (Ра-ацелюлярним кашлюк Pw-цільноклітинний кашлюк) до покращення або стабілізації стану. Однак рішення про застосування кашлюкової вакцини слід приймати на індивідуальній основі після ретельного зваження можливих ризиків та переваг.

  Судоми з лихоманкою в анамнезі або судоми в сімейному анамнезі не є протипоказанням для щеплення.

  ВІЛ не є протипоказанням для щеплення.

  Як і при застосуванні всіх інших ін’єкційних вакцин на випадок виникнення анафілактичних реакцій після введення вакцини потрібно мати напоготові усе необхідне для проведення відповідного лікування. Тому пацієнти повинні бути під наглядом не менше 30 хвилин після вакцинації.

  Як і всі вакцини для профілактики дифтерії правця і кашлюку ІНФАНРИКС™ слід вводити впродовж курсу вакцинації кожну наступну дозу вакцини глибоко внутрішньом’язово бажано в іншу ін’єкційну ділянку.

  Вакцину Інфаринкс слід призначати з обережністю особам з тромбоцитопенією або порушенням згортання крові оскільки при внутрішньом’язовому введенні у таких осіб можуть мати місце кровотечі.

  Цей лікарський засіб містить менше 1 ммоль (23 мг)/дозу натрію тобто практично вільний від натрію.

  За жодних обставин вакцину Інфаринкс не слід вводити внутрішньовенно.

  При призначенні первинної імунізації недоношеним немовлятам (≤ 28 тижнів гестації) слід мати на увазі потенційний ризик розвитку у них апное та необхідність контролю за дихальною функцією протягом 48 – 72 годин після вакцинації особливо у випадку якщо немовля має в анамнезі респіраторний дистрес-синдром. Оскільки користь вакцинації у цієї групи немовлят є високою від вакцинації не слід відмовлятись або її відкладати.

  Обморок (запаморочення) може виникнути під час або раніше будь-якої вакцинації як психогенна відповідь на голку. Важливо наявність процедури для запобігання травм при запамороченні.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Оскільки Інфаринкс не призначена для використання у дорослих то належні дані щодо використання в період вагітності або лактації у людей та належні репродуктивні дослідження на тваринах відсутні.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Не стосується даної групи.

  Спосіб застосування та дози

  Рекомендована доза вакцини 0 5 мл. Курс первинної вакцинації складається з трьох доз на першому році життя з наступним введенням бустерної дози на другому та шостому році життя.

  Вакцина Інфаринкс призначена для глибокого внутрішньом’язового введення.

  Вакцину Інфаринкс слід призначати з обережністю особам із тромбоцитопенією або порушеннями згортання крові оскільки при внутрішньом’язовому введенні у таких осіб можуть мати місце кровотечі. Місце ін’єкції слід міцно притиснути (не розтираючи) принаймі дві хвилини.

  За жодних обставин вакцину Інфаринкс не слід вводити внутрішньовенно.

  Інструкція з застосування/використання.

  Вакцина Інфаринкс представлена у вигляді мутної білої суспензії. Під час зберігання спостерігається білий осад та прозора надосадова рідина. Перед введенням вакцину необхідно добре струсити щоб отримати гомогенну мутну білу суспензію і візуально перевірити на наявність будь-яких механічних включень та/або зміни зовнішнього вигляду. Слід утилізувати вакцину якщо будь-що з переліченого вище було виявлено.

  Діти.

  Вакцина Інфаринкс застосовується у дітей віком від 2 місяців.

  Передозування

  За даними післяліцензійного фармаконагляду надходили повідомлення про випадки передозування. Побічні явища що виникали при передозуванні не відрізнялися специфічністю і були подібними до тих що спостерігалися під час звичайного введення вакцини.

  Побічні реакції

  Клінічні дослідження

  Наведений нижче профіль безпеки базується на даних отриманих при імунізації більш ніж 11 400 пацієнтів.

  Як і при застосуванні вакцини DTPa та комбінованих вакцин що містять DTPa повідомляли про збільшення частоти місцевих реакций та лихоманки після бустерної вакцинації порівняно із первинним курсом вакцинації. Частота виникнення побічних ефектів на одну дозу вакцини визначена наступним чином:

  Дуже часто: > 10 %.

  Часто: > 1 % та < 10 %.

  Нечасто: > 0 1 % та < 1 %.

  Рідко: > 0 01 % та < 0 1 %.

  Дуже рідко: < 0 01 %.

  Порушення з боку кровоносної та лімфатичної системи

  Дуже рідко: лімфаденопатія1.

  Порушення метаболізму та аліментарні розлади

  Часто: втрата апетиту2.

  Порушення психіки

  Дуже часто: дратівливість.

  Часто: неспокій2 пронизливий крик.

  Порушення функції нервової системи

  Дуже часто: сонливість.

  Нечасто: головний біль1.

  Порушення дихання органів грудної порожнини та середостіння

  Нечасто: кашель1 бронхіт1.

  Порушення шлунково-кишкового тракту

  Часто: шлунково-кишкові розлади такі як: діарея і блювання.

  Порушення функції шкіри та підшкірних тканин

  Часто: свербіж.

  Нечасто: висипання.

  Рідко: кропивниця.

  Загальні порушення та реакції у місці ін’єкції:

  Дуже часто: почервоніння місцева припухлість у місці ін’єкції (< 50 мм) лихоманка

  > 38 оС.

  Часто: біль2 місцева припухлість у місці ін’єкції (> 50 мм)3.

  Нечасто: реакції у місці ін’єкції включаючи затвердіння втомлюваність1 лихоманка > 39 1 оС дифузний набряк кінцівки у яку здійснювалася ін’єкція що іноді розповсюджується на найближчий суглоб.3

  Післяліцензійний фармаконагляд

  Порушення з боку кровоносної та лімфатичної системи

  Тромбоцитопенія4.

  Порушення імунітету

  Алергічні реакції (включаючи анафілактичні та анафілактоїдні реакції).

  Порушення функції нервової системи

  Колапс або шокоподібний стан (гіпотонічні – гіпореспонсивні епізоди) судоми (з або без лихоманки) протягом 2 – 3 днів після вакцинації.

  Порушення дихальної системи

  Апное (див. розділ „Особливості застосування” щодо інформації про апное у недоношених немовлят (≤ 28 тижнів гестації)).

  Порушення з боку шкіри та підшкірних тканин

  Ангіоневротичний набряк.

  Загальні порушення та патологічні реакції у місці ін’єкції

  Опухання всієї ін’єкованої кінцівки3.

  1. Спостерігалися лише при бустерній вакцинації.
  2. Спостерігались часто при бустерній вакцинації.
  3. У дітей яким були введені первинні дози ацеллюлярної вакцини для профілактики кашлюку ймовірність виникнення реакцій припухлості після введення бустерної дози більша у порівнянні із такими що отримали цільноклітинні вакцини для профілактики кашлюку. Місцева припухлість (> 50 мм) та дифузна припухлість може виникати частіше (дуже часто та часто відповідно) якщо бустерна доза вводиться у віці між 4 та 6 роками. Ці реакції минають у середньому через 4 дні.
  4. Спостерігались при вакцинації D та T вакцинами.

  Термін придатності

  3 роки. Дата закінчення терміну придатності зазначена на упаковці.

  Умови зберігання

  Зберігати при температурі від 2 до 8 °С. Не заморожувати. Захищати від світла. Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Несумісність

  Вакцину Інфаринкс не можна змішувати з іншими вакцинами в одному шприці за виключенням вакцини Інфаринкс.

  Упаковка

  Суспензія для ін’єкцій по 1 дозі (0 5 мл) у попередньо заповнених шприцах № 1 у комплекті з однією або двома голками.

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Додаткова інформація
  Додаткова інформація
  Количество в упаковке1
  Форма товаруСуспензія
  Реєстраційне посвідченняUA/15120/01/01
  Умови відпускуза рецептом
  Температура зберiганнявід +2°С до +8°С
  Головний медикаментИнфанрикс
  код моріону49139
  Відгуки
  Напишіть власний відгук
  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  1. marishkaba
   16 червня 2017 р.
   вакцина инфанрикс
   вакцина переносится хорошо. редко бывает - это минус
  Как заказать

  КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

  • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
  • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
  • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
  • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
  • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
  • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
   
  Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

   

  – Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

   

  После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

  Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

   0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

   

  САМОВЫВОЗ

  Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

  После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

  Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

  Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

   

   

  Завантажити повну інструкцію
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Переглянуті ліки
  1. Доппельгерц Актив Омега-3 капсули №80

   Queisser Pharma (Німеччина)
  2. Синафлан-Фітофарм 0,025 % туба 15 г

   Фитофарм ОАО (Украина, Артемовск)
  3. Етацизин 0,05 г таблетки №50

   Олайнфарм АО (Латвия, Олайне)
  4. Зубна паста Lacalut Basic 75 г

   Naturwaren (Німеччина)
  Акции
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення