Ізо-мік аерозоль 15 мл

КОД: 18263
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Микрохим ООО (Украина, Рубежное)-Ізо-мік аерозоль 15 мл-02

Наявність:Є в наявності

278,40 грн.
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Микрохим ООО (Украина, Рубежное)
 • Форма товару: Аерозоль
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/2621/01/01
Микрохим ООО (Украина, Рубежное)
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу


ІЗО-МІК®

(ISO-MIК)


Склад:

діюча речовина: ізосорбіду динітрат;

1 доза спрею містить ізосорбіду динітрату ізосорбіду динітрату водного (у перерахунку на 100 % ізосорбіду динітрат) – 1 25 мг;

допоміжні речовини: макрогол-400; етанол 96 %.


Лікарська форма. Спрей сублінгвальний дозований.


Основні фізико-хімічні властивості:прозора безбарвна рідина зі спиртовим запахом.


Фармакотерапевтична група.

Вазодилататори що застосовуються у кардіології. Органічні нітрати. Код АТХ С01D А08.


Фармакологiчнi властивостi.

Фармакодинаміка.

Ізосорбіду динітрат спричиняє розслаблення гладких м’язів судин що призводить до вазодилатації. При цьому розслаблюються як периферичні артерії так і вени. Такий ефект сприяє венозному «пулінгу» крові і зменшує венозне повернення до серця; таким чином знижується шлуночковий кінцевий діастолічний тиск і об’єм (переднавантаження). Дія на артерії а при вищих дозах на артеріоли призводить до зниження системного судинного опору (післянавантаження). Це в свою чергу полегшує роботу серця.

Вплив як на переднавантаження так і післянавантаження призводить до подальшого зменшення споживання серцем кисню.

Ізосорбіду динітрат спричиняє також перерозподіл кровотоку до субендокардіальних відділів серця у випадку коли коронарна циркуляція частково ускладнена атеросклеротичними ураженнями. Такий вплив ймовірно пояснюється селективною дилатацією великих коронарних судин. Дилатація колатеральних артерій спричинена нітратами може поліпшувати перфузію постстенотичного міокарда. Окрім цього нітрати протидіють появі та усувають коронарні спазми.

У пацієнтів із застійною серцевою недостатністю нітрати поліпшують гемодинаміку у спокої та при навантаженні. Цей позитивний ефект чиниться внаслідок низки патогенетичних механізмів включаючи поліпшення клапанної регургітації (завдяки зменшенню шлуночка) і зменшення потреби міокарда в кисні.

Внаслідок зменшення потреби в кисні і збільшення його постачання нітрати обмежують пошкодження міокарда при інфаркті. Таким чином застосування ізосорбіду динітрату може бути корисним для пацієнтів які перенесли інфаркт міокарда.

Впливи на інші системи органів включають розслаблення мускулатури бронхів а також м’язів травного тракту жовчо- та сечових шляхів. Є також повідомлення про розслаблення гладких м’язів матки.

Механізм дії.

Подібно до всіх органічних нітратів ізосорбіду динітрат діє як донор оксиду азоту (NO). Оксид азоту спричиняє розслаблення гладких м’язів судин шляхом стимуляції гуанілілциклази і подальшого збільшення концентрації циклічного внутрішньоклітинного гуанозилмонофосфату (cGMP). Таким чином стимулюється cGMP-залежна протеїнкіназа і внаслідок цього змінюється фосфорилювання протеїнів у клітині гладкого м’яза. Це в свою чергу спричиняє дефосфорилювання легких ланцюжків міозину і зниження контрактильності.

Фармакокінетика.

Після розприскування у ротовій порожнині активна речовина – ізосорбіду динітрат дуже швидко всмоктується. Дія препарату починається вже через 1-3 хвилини після застосування максимальна концентрація в плазмі крові досягається протягом 3-6 хвилин. Період напіввиведення становить 30-60 хвилин. Протягом 90-120 хвилин концентрація в плазмі крові повертається до вихідного рівня. Ізосорбіду динітрат метаболізується з утворенням ізосорбіду-2-мононітрату та ізосорбіду-5-мононітрату з періодами напіввиведення що становлять відповідно 1 5-2 години та 4-6 годин. Обидва метаболіти мають фармакологічну активність.

При застосуванні в ротовій порожнині ізосорбіду динітрат минає швидкий метаболізм у печінці завдяки чому досягається значно вища біодоступність – 60-100 % (при пероральному застосуванні – 15-30 %).


Клiнiчнi характеристики.

Показання.

Призначають дорослим:

          для профілактики і лікування нападів стенокардії;

          при гострому інфаркті міокарда;

          при гострій лівошлуночковій серцевій недостатності.


Протипоказання.

Препарат протипоказаний при:

        підвищеній чутливості до ізосорбіда динітрату інших нітратних сполук або інших компонентів препарату;

        гострій судинній недостатності (шок судинний колапс);

        кардіогенному шоці при неможливості корекції кінцевого діастолічного тиску лівого шлуночка за допомогою відповідних заходів;

        вираженій гіпотензії (систолічний АТ нижче 90 мм рт. ст.);

        гіпертрофічній обструктивній кардіоміопатії;

        констриктивному перикардиті;

        тампонаді серця;

        тяжкій анемії;

        підвищеному внутрішньочерепному тиску (у тому числі при черепно-мозковій травмі геморагічному інсульті) оскільки венодилатація може призвести до його подальшого підвищення;

        кровотечі гіповолемії (ізосорбіду динітрат знижуючи венозне повернення може спровокувати синкопе);

        аортальному стенозі мітральному стенозі;

        первинних легеневих захворюваннях (через ризик виникнення гіпоксемії що може бути спричинена перерозподілом кровоточу у зоні гіпервентиляції) токсичному набряку легень легеневому серці;

        закритокутовій глаукомі;

        тяжких порушеннях функцій печінки та/або нирок гіпертиреоз;

        стенокардії викликаній гіпертрофічною обструктивною кардіоміопатією;

        сумісному застосуванні з інгібіторами фосфодіестерази (наприклад силдинафілом тадалафілом варденафілом);

        гострому інфаркті міокарда з низьким тиском наповнення.

Під час терапії нітратами не можна застосовувати інгібітори фосфодіестерази (наприклад силденафіл див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами»).



Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Гіпотензивна дія препарату може посилюватись при одночасному застосуванні з іншими судинорозширювальними засобами такими як бета-блокатори блокатори кальцієвих каналів вазодилататори тощо етанолом нейролептиками та трициклічними антидепресантами.

Інгібітори фосфодіестерази (силденафіл тадалафіл варденафіл) – під час застосування ізосорбіду динітрату протипоказане лікування еректильної дисфункції цими препаратами оскільки існує потенційна небезпека неконтрольованої артеріальної гіпотензії небезпечних для життя серцево-судинних ускладнень. У разі потреби інгібітори фосфодіестерази слід приймати не раніше ніж через 72 години після прийому нітратів.

Інгібітори АПФ фенотіазіни інші нітрати/нітрити хінідин новокаїн амід інгібітори МАО наркотичні анальгетики – потенціювання гіпотензивної дії ізосорбіду динітрату можливий розвиток ортостатичного колапсу.

Дизопірамід – можливе зменшення ефективності ізосорбіду динітрату.

Дигідроерготамін – концентрація дигідроерготаміну у крові може підвищуватися що призводить до підсилення його гіпертензивної дії.

Норадреналін ацетилхолін гістамін – послаблення їх ефектів при застосуванні з нітратами оскільки ізосорбіду динітрат може бути їх фізіологічним антагоністом.

Гепарин – можливе зниження його антикоагулянтного ефекту.

Міотичні засоби – ізосорбіду динітрат зменшує їх ефективність.

Атропін та інші препарати що мають М-холіноблокуючу дію (наприклад етацизин етмозин) – можливе зменшення судинорозширювальної дії ізосорбіду динітрату та підвищення внутрішньо очного тиску.

Алкоголь – можливі тяжкі дисульфідам-алкогольні реакції в т.ч. тяжка гіпотензія колапс.

При одночасному застосувані симпатоміметичних засобів (адреналіну ефедрину норадреналіну нафтизину мезатону ізадрину) можливе зниження антиангінального ефекту ізосорбіду динітрату.


Особливості застосування.

Препарат можна застосовувати з особливою обережністю і при ретельному спостереженні лікаря:

          при порушенні функції лівого шлуночка (лівошлуночкова недостатність); слід уникати зниження систолічного АТ нижче ніж 90 мм рт. ст.;

          ортостатичній дисфункції;

          захворюваннях що супроводжуються підвищенням внутрішньочерепного тиску (хоча подальше підвищення тиску відбувається лише при введенні великих доз нітрогліцерину);

          при застосуванні препарату може розвинутися толерантність до інших препаратів які містять нітрати.

Застереження: розчин містить 85 об. % етилового спирту.

Запобігати потраплянню розчину в очі.

Пацієнтів слід попередити що антиангінальний ефект ізосорбіду динітрату тісно пов'язаний з його режимом дозування тому запропонованого графіку дозування слід ретельно дотримуватися.

Препарат слід з обережністю призначати пацієнтам з гіпотиреозом гіпотермією недостатнім харчуванням а також пацієнтам літнього віку з огляду на вікові зміни функції печінки нирок та серця супутні захворювання та прийом інших ліків.

Відміняти Ізо-Мік® слід поступовим зниженням дози.

Для попередження артеріальної гіпотензії та «нітратного» головного болю лікування слід починати з мінімальної дози.

Лікування препаратом може викликати розвиток ортостатичних реакцій що частіше виникають при одночасному вживанні алкоголю або інших вазодилататорів.

У пацієнтів із дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази можливий розвиток гострого гемолізу (фавізму) при застосуванні ізосорбіду динітрату.

Прийом ізосорбіду динітрату може впливати на результати колориметричного визначення холестеролу.

Пацієнти що знаходяться на підтримуючій терапії препаратом повинні бути поінформовані що  їм не можна приймати препарати які містять інгібітори фосфодіестерази (наприклад силденафіл тадалафіл варденафіл) через ризик розвитку неконтрольованої гіпотензії.

У хворих з закритокутовою глаукомою можливе підвищення внутрішньоочного тиску.


Застосування у період вагітності або годування груддю.

Даних стосовно безпеки застосування ізосорбіду динітрату в період вагітності недостатньо. У      І триместрі вагітності застосування препарату протипоказане. У ІІ-ІІІ триместрах вагітності препарат слід застосовувати тільки з урахуванням співвідношення очікувана користь для матері/потенційний ризик для плода.

При необхідності застосування препарату в період годування груддю грудне вигодовування слід припинити.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Препарат може знижувати швидкість реакції викликати запаморочення та порушення зору тому слід утримуватися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами на час лікування.


Спосіб застосування та дози.

Препарат призначати тільки дорослим. Для розприскування у ротовій порожнині. Доза повинна бути адаптована до індивідуальних особливостей пацієнта.

Для припинення нападу стенокардії або перед фізичним чи емоційним навантаженням що може спричинити напад слід упорснути препарат у ротову порожнину 1-3 рази з інтервалом між упорскуваннями 30 секунд.

Разову дозу (до 3 упорскувань) для припинення нападу стенокардії можна збільшувати лише за рекомендацією лікаря.

При гострому інфаркті міокарда або гострій серцевій недостатності починати з                           1-3 упорскувань. У разі відсутності ефекту протягом 5 хвилин можна зробити ще одне впорскування. Якщо і в наступні 10 хвилин поліпшення не спостерігається можна повторити застосування спрею під ретельним контролем артеріального тиску.

Була описана толерантність (зниження ефективності) а також перехресна толерантність з іншими препаратами нітратної групи (зниження ефекту у випадку попередньої терапії іншим нітратом). Щоб запобігти зниженню або втраті ефекту слід уникати частого прийому високих доз.

Інструкція для застосування.

Перед першим застосуванням препарату слід декілька разів натиснути на розпилювач направляючи бризки в повітря доки не сформується рівномірна хмаринка спрею. Тепер препарат готовий до застосування.

Якщо після останнього застосування препарату минуло більше доби перше розприскування слід зробити в повітря для запобігання застосуванню неповної дози.

При застосуванні флакон слід тримати вертикально розпилювачем догори.

Флакон піднести впритул до рота і натиснувши на розпилювач впорснути розчин до рота таким чином:

–     зробити глибокий вдих;

          затримати дихання;

–     натискаючи на розпилювач упорснути розчин до рота (при цьому може виникнути легке печіння на язиці);

          закрити рот і протягом наступних 30 секунд дихати лише через ніс.

Розчин не слід вдихати. Для гарантії бездоганної дії слід натиснути на розпилювач не перериваючи і до кінця та знов відпустити. Час від часу слід перевіряти роботу розпилювача особливо при тривалому невикористанні.


Діти.

Не застосовувати.


Передозування.

Симптоми:

          зниження артеріального тиску до рівня систолічного АТ < 90 мм рт. ст.;

          блідість;

          посилене потовиділення;

          слабке наповнення пульсу;

          тахікардія;

          запаморочення (у тому числі ортостатичні реакції при зміні положення тіла);

          головний біль;

–     слабкість;

–     нудота;

–     блювання;

–     діарея;

          ортостатична гіпотензія.

Відносно пацієнтів які приймали інші нітрати повідомлялося про випадки метгемоглобінемії. Під час біотрансформації ізосорбіду динітрату вивільнюються нітритні іони що можуть індукувати метгемоглобінемію та ціаноз з наступним тахіпное відчуттям тривоги втратою свідомості та зупинкою серця. Не можна виключити можливості цієї побічної реакції при передозуванні ізосорбіду динітрату.

Надмірні дози можуть спричинити підвищення внутрішньочерепного тиску що іноді призводить до церебральних симптомів.

Лікування:

          припинити застосування препарату;

          у випадку артеріальної гіпотензії надати пацієнтові горизонтального положення з опущеною головою та піднятими вище рівня голови ногами;

          забезпечити надходження кисню;

          збільшити об’єм циркулюючої плазми крові;

          провести спеціальну протишокову терапію (пацієнт повинен перебувати у відділенні інтенсивної терапії).

Спеціальні заходи:

          підвищення артеріального тиску якщо він надто низький;

          додаткове застосування норадреналіну або інших судинозвужувальних засобів; застосовувати адреналін у такій ситуації не рекомендується (переважає негативний ефект над позитивним);

Лікування метгемоглобінемії: відновлювальна терапія з вітаміном С метиленовим синім або толуїдинсинім – за вибором застосування кисню (у разі потреби) штучна вентиляція легень заміна крові (за потреби). Гемодіаліз є неефективним.

У випадку ознак зупинки дихання або кровообігу негайно слід вживати реанімаційні заходи.


Побічні реакцiї.

З боку серцево-судинної системи: периферичний набряк (зазвичай у пацієнтів із лівошлуночковою недостатність); короткочасна гіперемія обличчя; артеріальна гіпертензія та/або ортостатична гіпотензія; брадикардія; порушення серцевого ритму; рефлекторна тахікардія; при першому застосуванні або при збільшенні дози спостерігається падіння артеріального тиску та/або при зміні положення тіла інколи при значному зниженні артеріального тиску може спостерігатися посилення симптоматики стенокардії; може розвинутися колапс (що іноді супроводжується брадиаритмією (уповільненням пульсу) та короткочасною втратою свідомості (синкопе). Застосування спрею може спричинити тимчасову гіпоксемію через відносний перерозподіл кровоточу в альвеолярні зони з гіповентиляцією. У хворих на ішемічну хворобу серця це може призвести до тимчасової гіпоксії міокарда.

З боку травного тракту: нудота; блювання; печія; сухість у роті; запор.

Загальні розлади: відчуття слабкості; легке печіння на язиці після розпирскування препарату у ротовій порожнині.

З боку нервової системи: крововилив у гіпофіз у пацієнтів з недіагностованою пухлиною гіпофіза; головний біль; запаморочення; сонливість; відчуття жару; «нітратний» головний біль на початку лікування який зазвичай поступово зменшується/зникає при подальшому прийомі препарату але може бути сильним та стійким.

З боку шкіри та підшкірної тканини: почервоніння шкіри та алергічні реакції включаючи висипання свербіж ангіоневротичний набряк; блідість шкірних покровів; в окремих випадках спостерігається ексфоліативний дерматит; синдром Стівенса – Джонсона.

З боку органів зору: нечіткість зору; закрито кутова глаукома; випадки зорових галюцинацій; звуження поля зору.

Загальні порушення: приливи; пітливість; діафорез; гематологічні побічні ефекти включаючи метгемоглобінемію; випадки ізосорбіду динітратіндуктивної гемолітичної анемії у пацієнтів з супутньою недостатністю глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.

Були описані випадки розвитку толерантності до ізосорбіду динітрату а також перехресної толерантності до інших нітратів.

Тривале застосування високих доз та/або скорочення інтервалу між прийомами може призвести до зниження або навіть до втрати ефекту препарату.

Повідомлялося про випадки значного збільшення рівня реніну та альдостерону в плазмі крові асоційованого зі зниженням швидкості гломерулярної фільтрації та кліренсу осмотично вільної води у хворих на цироз печінки особливо з асцитом.


Термін придатності. 5 роки.


Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 30 °С в оригінальній упаковці подалі від вогню.

Зберігати у недоступному для дітей місці.


Упаковка. По 15 мл (300 доз) у флаконах з розпилювачем у пачці.


Категорія відпуску. За рецептом.


Виробник. ТОВ Науково-виробнича фірма «МІКРОХІМ».


Мiсцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна 93000 Луганська обл. м. Рубіжне вул. Леніна 33.

Наявність в аптеках
Додаткова інформація

Додаткова інформація Ізо-мік аерозоль 15 мл

Обліковий номер18263
Об'єм15 мл
Форма товаруАерозоль
ВиробникМикрохим ООО (Украина, Рубежное)
Реєстраційне посвідченняUA/2621/01/01
Умови відпускуза рецептом
Температура зберiганняне вище +25°С
Головний медикаментИзо-мик
код моріону135618
Відгуки

Відгуки Ізо-мік аерозоль 15 мл

Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
* - Поля, обов'язкові для заповнення
Як замовити

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
 • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
 • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
 • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
 • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
 • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


САМОВИВІЗ

Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Інші товари