Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Ентерожерміна капсули №12
219,20 ₴
Doppel Farmaceutici (Італія)
Код товару:
203688
У список

Ентерожерміна капсули №12

Doppel Farmaceutici (Італія)
Упаковка В наявності
219,20 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно
від 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 35 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 60 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям з 28 днівз 28 днів
 • ВагітнимВагітним можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я вагітних жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я годуючих жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Doppel Farmaceutici (Італія)
Форма товару Капсули
шт. 1
Штрих-код 3582910054894
Кількість в упаковці 12
Бренд Ентерожерміна
код моріону 145707
Умови відпуску без рецепта
Реєстраційне посвідчення UA/4234/02/01
Температура зберiгання не вище +25°С
Інструкція

Ентерожерміна (Enterogermina) інструкція по засточуванню

Склад

Діюча речовина: 1 капсула містить суміш спор полірезистентного штаму Bacillus clausii 2 × 109.

Допоміжні речовини: каолін, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.

Капсула: желатин, титану діоксид (Е 171), вода очищена.

Лікарська форма

Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості: тверді білі желатинові капсули, які містять дрібний порошок від білуватого кольору до кольору слонової кістки.

Фармакотерапевтична група

Антидіарейні мікробні препарати. Код АТХ А07F А.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка

Препарат Ентерожерміна – суспензія спор 4 штамів (SIN, O/C, T, N/R) Bacillus clausii, які зазвичай присутні в кишечнику та не виявляють патогенної активності.

Спори за своєю природою здатні переносити високу температуру та шлункову кислотність. У підтвердженій моделі in vitro спори Bacillus clausii продемонстрували здатність виживати в моделі, що імітує середовище шлунка (pH 1,4–1,5), до 120 хвилин (коефіцієнт виживання 96 %). У моделі, що імітує кишкове середовище (сольовий розчин жовчі та панкреатину, pH 8), спори Bacillus clausii продемонстрували здатність розмножуватися порівняно з початковою кількістю в статистично значущий спосіб (від 109 до 1012 колонієутворювальних одиниць (КУО)), починаючи з 240 хвилини після інкубації. У дослідженні, яке проводилося за участю 20 осіб, було відзначено, що в людей спори Bacillus clausii постійно живуть у кишечнику й можуть бути виявлені в калі до 12 днів після одноразового перорального прийому.

Завдяки дії Bacillus clausii препарат відновлює кишкову мікрофлору, змінену у результаті лікування лікарськими засобами, які призводять до дисбактеріозу (також відомого як дисбіоз), що також може бути пов'язаний зі шлунково-кишковими симптомами, такими як діарея, біль у животі та збільшення кількості повітря в кишечнику. Крім того, завдяки здатності Bacillus clausii синтезувати різні вітаміни, особливо групи В, препарат сприяє корекції дисвітамінозу, спричиненого застосуванням антибіотиків або хіміотерапевтичних препаратів. Завдяки метаболічній активності Bacillus clausii застосування препарату дає можливість досягти неспецифічного антигенного та антитоксичного ефекту.

Завдяки високій резистентності до хімічних і фізичних агентів спори Bacillus clausii проходять неушкодженими крізь бар'єр шлункового соку в кишечник, де вони перетворюються в метаболічно активні вегетативні клітини.

У двох відкритих рандомізованих контрольованих клінічних дослідженнях лікарський засіб Ентерожерміна продемонстрував зниження тривалості гострої діареї у дітей віком від 6 місяців.

За умови прийому під час лікування антибіотиками та протягом наступних 7–10 днів Ентерожерміна продемонструвала зниження частоти болю в животі та діареї, пов'язаних з лікуванням антибіотиками.

Повідомлені нижче 2 основні механізми сприяють ефекту Bacillus clausii у відновленні кишкової бактеріальної флори.

Інгібування зростання патогенних бактерій

Трьома ймовірними механізмами дії B. clausii є: колонізація вільних екологічних ніш, що робить неможливим зростання інших мікроорганізмів; конкуренція за зв'язок з епітеліальними клітинами, що особливо стосується спор у початковій і проміжній фазах гермінації; вироблення антибіотиків і/або ферментів, які секретуються в кишковому середовищі. У дослідженні in vitro спори Bacillus clausii продемонстрували вироблення бактеріоцинів і антибіотиків, таких як клаузин, з антагоністичною активністю проти грампозитивних бактерій Staphylococcus aureus, Clostridium difficile, Enterococcus faecium.

Імуномодулююча активність

Спори Bacillus clausii, застосовані перорально, у моделях in vitro та in vivo на мишах продемонстрували стимулювання вироблення інтерферону-гамма та збільшення проліферації CD4+ T-лімфоцитів.

Фармакокінетика

Немає даних.

Показання

Лікування та профілактика дисбактеріозу кишечнику та пов'язаного з ним ендогенного дисвітамінозу.

Допоміжна терапія, спрямована на відновлення нормальної мікрофлори кишечнику, що порушується під час лікування антибіотиками або хіміотерапевтичними препаратами.

Протипоказання Ентерожерміни

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин.
Дитячий вік до 5 років включно.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії

Даних про взаємодію препарату з іншими лікарськими засобами немає.

Особливості щодо застосування

Препарат має високий ступінь гетерологічної резистентності до антибіотиків, що дозволяє застосовувати його як для профілактики зміни мікрофлори кишечнику, спричиненої селективною дією антибіотиків (особливо антибіотиків широкого спектра дії), так і для відновлення вже порушеного балансу мікрофлори кишечнику.

Препарат не взаємодіє з такими антибіотиками: пеніцилін, цефалоспорини, тетрацикліни, макроліди, аміноглікозиди, новобіоцин, хлорамфенікол, тіамфенікол, лінкоміцин, ізоніазид, циклосерин, рифампіцин, налідиксова кислота та піпемідова кислота.

Якщо препарат призначати одночасно з антибіотиками, його слід застосовувати між двома прийомами антибіотика.

Цей лікарський засіб призначений винятково для перорального застосування. Забороняється вводити препарат ін'єкційним або будь-яким іншим шляхом. Некоректне застосування цього лікарського засобу призводило до виникнення важких анафілактичних реакцій, таких як анафілактичний шок.

Бактеріємія та сепсис

Постмаркетингові випадки бактеріємії, септицемії та сепсису були виявлені у пацієнтів з ослабленим імунітетом або у тяжкохворих пацієнтів, а також у недоношених дітей. У деяких хворих у тяжкому стані результат був летальним. Цим групам пацієнтів слід уникати застосування препарату Ентерожерміна (див. розділ «Побічні реакції»).

Застосування у період вагітності або годування груддю

Вагітність. Доступні дані щодо застосування капсул Ентерожерміна вагітним жінкам, є обмеженими, тому не можна зробити висновок щодо безпеки застосування препарату під час вагітності.

Препарат Ентерожерміна можна застосовувати під час вагітності лише у разі, коли потенційна користь для вагітної перевищує потенційні ризики, включно з ризиками для плода.

Період годування груддю. Доступні дані щодо застосування капсул Ентерожерміна в період годування груддю, а саме щодо наявності препарату у грудному молоці та впливу на немовля, є обмеженими, тому не можна зробити висновки щодо безпеки застосування препарату в період годування груддю.

Препарат Ентерожерміна можна застосовувати в період годування груддю, лише якщо потенційна користь для матері перевищує потенційні ризики, включно з ризиками для дитини, яка перебуває на грудному вигодовуванні.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Ентерожерміна не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози Ентерожерміна

Дорослим – по 2–3 капсули на добу;

Дітям віком від 5 років – по 1–2 капсули на добу.

Капсули ковтати цілими, запиваючи невеликою кількістю води або іншого напою.

Якщо пацієнту важко ковтати тверді капсули (особливо якщо це дитина раннього віку), краще вжити суспензію для перорального застосування.

Тривалість застосування визначає лікар залежно від стану пацієнта та перебігу захворювання.

Діти

Препарат застосовувати дітям віком від 5 років.

Дітям віком до 5 років препарат призначати у формі суспензії для перорального застосування.

Передозування

Дотепер не було жодних повідомлень про клінічні прояви передозування цим препаратом.

Побічні ефекти Ентерожерміни

З боку шкіри та підшкірних тканин

Частота невідома: реакції гіперчутливості, в тому числі висипання та кропив'янка, ангіоневротичний набряк.

Інфекційні та паразитарні захворювання

Частота невідома: бактеріємія, септицемія та сепсис (у пацієнтів з ослабленим імунітетом або у тяжкохворих пацієнтів) (див. розділ «Особливості застосування»).

Повідомлення про підозрювані побічні реакції

Дуже важливо повідомляти про підозрювані побічні реакції, що виникли після реєстрації препарату, оскільки це дає змогу постійно відстежувати співвідношення користь/ризик застосування цього лікарського засобу. Медичних працівників зобов'язують повідомляти про будь-які підозрювані небажані реакції через національну систему фармаконагляду.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Зберігати при температурі не вище 30 ºС.

Упаковка

№ 12, № 24 (12 × 2): по 12 капсул у блістері, по 1 або 2 блістери в картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Завантажити повну інструкцію
Подібний терапевтичний ефект
 1. Нормагут Інста порошок саше №30
  Нормагут Інста порошок саше №30
  Mega Lifesciences (Australia) (Австралія)
  Код товару: 721976
  Упаковка В наявності
  643,00 ₴
 2. Ентерол 250 мг капсули №30
  Ентерол 250 мг капсули №30
  Biocodex (Франція)
  Код товару: 236141
  Упаковка В наявності
  582,50 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  116,50 ₴
 3. Мутафлор суспензія оральна 1 мл ампули №5
  Мутафлор суспензія оральна 1 мл ампули №5
  Ardeypharm (Німеччина)
  Код товару: 204844
  Упаковка В наявності
  512,40 ₴
 4. Лінекс Бебі порошок для оральної суспензії 1,5 г №20
  Упаковка В наявності
  396,10 ₴
  1/20 упаковки
  В наявності
  19,81 ₴
 5. Лінекс форте капсули №14
  Лінекс форте капсули №14
  Lek (Словенія)
  Код товару: 201257
  Упаковка В наявності
  311,30 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  155,65 ₴
 6. Лінекс капсули №32
  Лінекс капсули №32
  Lek (Словенія)
  Код товару: 204726
  Упаковка В наявності
  273,40 ₴
  1/4 упаковки
  В наявності
  68,35 ₴
 7. Лактовіт форте капсули №28
  Лактовіт форте капсули №28
  Mili Healthcare (Великобританія)
  Код товару: 240149
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 259,65 ₴ Звичайна ціна 346,20 ₴
  1/4 упаковки
  В наявності
  Спеціальна ціна 64,91 ₴ Звичайна ціна 86,55 ₴
 8. Лацидофіл капсули №20
  Лацидофіл капсули №20
  Institut Rosell (Канада)
  Код товару: 116061
  Немає в наявності
 9. Хілак форте краплі оральні 100 мл
  Хілак форте краплі оральні 100 мл
  Ratiopharm (Німеччина)
  Код товару: 4749
  Упаковка В наявності
  237,00 ₴
 10. Ентерол 250 мг капсули №10
  Ентерол 250 мг капсули №10
  Biocodex (Франція)
  Код товару: 9552
  Упаковка В наявності
  235,70 ₴
 11. Ентерол 250 мг порошок пакетики №10
  Ентерол 250 мг порошок пакетики №10
  Biocodex (Франція)
  Код товару: 2972
  Упаковка В наявності
  235,60 ₴
  1/10 упаковки
  В наявності
  23,56 ₴
 12. Ентерожерміна 5 мл суспензія оральна №10 в аптеці
  Ентерожерміна 5 мл суспензія оральна №10
  Sanofi Aventis (Італія)
  Код товару: 20672
  Упаковка В наявності
  227,70 ₴
  1/10 упаковки
  В наявності
  22,77 ₴
 13. Лінекс Бебі порошок 1,5 г №10
  Лінекс Бебі порошок 1,5 г №10
  Lek (Словенія)
  Код товару: 240119
  Упаковка В наявності
  217,20 ₴
  1/10 упаковки
  В наявності
  21,72 ₴
 14. Нормагут капсули №10
  Нормагут капсули №10
  Mega Lifesciences (Australia) (Австралія)
  Код товару: 198439
  Упаковка В наявності
  200,90 ₴
  1/3 упаковки
  В наявності
  66,97 ₴
 15. Лінекс форте капсули №7
  Лінекс форте капсули №7
  Lek (Словенія)
  Код товару: 214368
  Упаковка В наявності
  159,60 ₴
 16. Лінекс капсули №16
  Лінекс капсули №16
  Lek (Словенія)
  Код товару: 22934
  Упаковка В наявності
  144,90 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  72,45 ₴
 17. Йогурт капсули №30
  Йогурт капсули №30
  Pharmascience (Канада)
  Код товару: 3407
  Упаковка В наявності
  144,40 ₴
 18. Лактовіт форте капсули №14
  Лактовіт форте капсули №14
  Mili Healthcare (Великобританія)
  Код товару: 240148
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 133,65 ₴ Звичайна ціна 178,20 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  Спеціальна ціна 66,83 ₴ Звичайна ціна 89,10 ₴
 19. Хілак форте краплі 30 мл
  Хілак форте краплі 30 мл
  Ratiopharm (Німеччина)
  Код товару: 1471
  Упаковка В наявності
  133,60 ₴
 20. Лактовіт форте капсули №30
  Лактовіт форте капсули №30
  Mili Healthcare (Великобританія)
  Код товару: 3621
  Немає в наявності

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку