Канеспор набор для лечения ногтей

КОД: 203757
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Bayer Pharma (Німеччина)-Канеспор набор для лечения ногтей-01
 • add.ua-Bayer Pharma (Німеччина)-Канеспор набор для лечения ногтей-01

Наявність:Є в наявності

332,20 грн.
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Bayer Pharma (Німеччина)
 • Форма товару: Набір
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/6241/01/01
Bayer Pharma (Германия)
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу


КАНЕСПОР® НАБІР

CANESPOR® NAILSET


Склад:

діючі речовини:1 г мазі містить 10 мг біфоназолу та 400 мг сечовини;

допоміжні речовини: віск білий парафін білий м’який ланолін.


Лікарська форма. Мазь для зовнішнього застосування.

Основні фізико-хімічні властивості: жовтуватого кольору однорідна мазь.


Фармакотерапевтична група. Протигрибкові засоби для застосування в дерматології. Біфоназол комбінації.

Код АТХD01A C60.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Активна діюча речовина препарату Канеспор® набір – біфоназол – є похідним імідазолу з широким спектром антимікотичної активності. Препарат активний щодо дерматофітів дріжджів пліснявих та інших грибків.

Біфоназол на відміну від інших похідних азолу та фунгіцидних засобів пригнічує біосинтез ергостеролу не на одному а на двох різних рівнях. Пригнічення синтезу ергостеролу призводить до структурних та функціональних порушень цитоплазматичної мембрани збудників.

Мінімальна інгібуюча концентрація для вказаних типів грибків складає 0 062-16 мкг/мл субстрату або менше. Біфоназол діє фунгіцидно на дерматофіти зокрема збудники трихофітії. Повний фунгіцидний ефект досягається при концентрації приблизно 5 мкг/мл при експозиції 6 годин. На дріжджові грибки наприклад роду Candida у концентрації 1-4 мкг/мл біфоназол діє переважно фунгістатично у концентрації 20 мкг/мл – фунгіцидно.

Біфоназол є ефективним в умовах резистентності збудників до інших протигрибкових препаратів. Дуже рідко виявляється первинна резистентність у чутливих видів грибків до біфоназолу. У ході досліджень не було виявлено розвитку вторинної резистентності у первинно чутливих штамів.

Сечовина розм’якшує зроговілі тканини. Сечовина є природною речовиною що знаходиться в організмі людини. У складі мазі сечовина розм’якшує кератин інфікованого нігтя що дає змогу неінвазивним шляхом безболісно видалити уражену частину нігтя. Дослідження in vitro продемонстрували що сечовина підвищує глибину проникнення біфоназолу в уражений ніготь. Таким чином комбінація біфоназолу та сечовини підсилює антимікотичну дію.


Фармакокінетика.

При лікуванні нігтів препаратом Канеспор® набір рівень біфоназолу у плазмі крові у всіх випадках був нижчим за поріг виявлення (тобто менше за 1 нг/мл).


Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування грибкових інфекцій нігтів пальців рук і ніг з атравматичним видаленням нігтів та одночасною антимікотичною дією.


Протипоказання.

Алергія на біфоназол або інші компоненти препарату.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Є дані що свідчать про можливу взаємодію між біфоназолом який застосовується місцево та варфарином що приз                водить до підвищення міжнародного нормованого співвідношення (зростання ризику кровотечі). Якщо біфоназол застосовується хворими які лікуються варфарином то слід проводити відповідний моніторинг.


Особливості застосування.

Запобігати потраплянню препарату в очі. Не ковтати. Зберігати у місцях недоступних для дітей.

Стійкий терапевтичний ефект залежить переважно від видалення ураженої ділянки нігтя та продовження лікування нігтьового ложа препаратом Канеспор® крем чи іншою лікарською формою біфоназолу.

Алергічні реакції на пластир можливі але спостерігаються дуже рідко. У разі алергічних реакцій проконсультуйтеся з лікарем. Можна використовувати іншу водонепроникну пов’язку або  хірургічний напальчник.

Хворим з алергічними реакціями на інші протигрибкові засоби з групи імідазолу (наприклад еконазол клотримазол міконазол) слід застосовувати Канеспор® набір з обережністю.

Якщо симптоми зберігаються слід звернутися до лікаря.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність.Дані доклінічних досліджень з безпеки та дані фармакокінетики в організмі людини не свідчать про шкідливий вплив біфоназолу на матір та дитину якщо Канеспор® набір застосовується у період вагітності. Але клінічні дані відсутні.  Як запобіжний захід протягом I триместру слід уникати застосування біфоназолу.

Годування груддю. Невідомо чи проникає біфоназол або сечовина у грудне молоко людини. Дослідження фармакодинаміки та токсикологічних даних у тварин свідчать про екскрецію біфоназолу та його метаболітів у грудне молоко. Тому протягом лікування біфоназолом слід припинити годування груддю.

Фертильність. Попередні клінічні дослідження не виявили що біфоназол може пригнічувати чоловічу або жіночу фертильність.

В результаті доклінічних досліджень сечовини не виявлено жодних свідчень щодо її пошкоджувального впливу на сперматозоїди або жіночу фертильність.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Цей лікарський засіб не впливає або має вкрай незначний вплив на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами.


Спосіб застосування та дози.

Препаратнаносити на уражений ніготь 1 раз на добу у такій кількості щоб вкрити всю поверхню тонким шаром. Лікування препаратом слід проводити ретельно кожен день та продовжувати поки розм’якшений уражений грибком ніготь не можна буде видалити. Це зазвичай триває 7-14 днів та залежить від розповсюдження інфекції та товщини нігтя.

Оброблений ніготь заклеїти пластиром на 24 години. Пластир замінювати 1 раз на добу. Після зняття пластиру пальці з ураженими нігтями мити у теплій воді приблизно 10 хвилин потім розм’якшену уражену тканину нігтя видалити скребком після чого ніготь просушити. У подальшому препарат Канеспор® набір застосовувати як вказано вище.

Немає необхідності закривати шкіру навколо нігтя. Але в деяких випадках може з’являтися подразнення. Тому край шкіри що оточує ніготь необхідно намастити цинковою пастою або іншим протизапальним препаратом для місцевого застосування до того як фіксувати пластир. Канеспор ® набір мазь для зовнішнього застосування впливає лише на нігті уражені грибком здорові ділянки залишаються незмінними.

Після видалення нігтя до продовження антимікотичного лікування лікар має впевнитись що оніхолізис повністю завершено та якщо необхідно провести остаточне чищення нігтьового ложа.

Після видалення нігтя що є результатом антимікотичної терапії препаратом Канеспор® набір нігтьове ложе необхідно обробляти препаратом Канеспор® крем 1 раз на добу приблизно протягом 4 тижнів.


Порядок застосування препарату:

   Рис. 1.

  Рис. 2.

  Рис. 3.

Ногу або руку помити в теплій воді та після цього ретельно витерти (рис. 1).


Помістити нижню частину туби у прорізь підставки та за допомогою ручки розташувати тубу по центру. Повільно повертати наконечник дозатора що обертається праворуч доти доки довжина смужки мазі що витиснулась не відповідатиме довжині ураженого нігтя (рис. 2).

Нанести дозу мазі на ніготь. Не натискати на нього й не втирати (рис. 3).

    Рис. 4.

     Рис. 5.

   Рис. 6.

Помістити половину пластиру під палець ноги або долоні. Пластир можна відрізати відповідно до розміру нігтя (рис. 4).

Завернути краї пластиру догори та добре їх притиснути (рис. 5).

Після цього покласти іншу половину пластиру на ніготь завертаючи клейкі кінці донизу. Добре притиснути (рис. 6).

    Рис. 7.

      Рис. 8.

   Рис. 9.

Зараз пластир розташований правильно й виконує роль захисної оболонки на пошкодженому нігті.

Слід тримати цю оклюзивну пов’язку на нігті протягом 24 годин (рис. 7).

Через 24 години зніміть пластир. Ногу або руку знову ретельно помити теплою водою та добре просушити (рис. 8).

За допомогою скребка ретельно зніміть розм’якшену частину ураженого нігтя (рис. 9).

Щодня ретельно виконуйте вищеописані операції. Процедуру необхідно повторити до повного очищення нігтьового ложа. На це зазвичай потрібно 7 – 14 днів.

Препарат Канеспор® набір діє безпосередньо на пошкоджений ніготь здорові ділянки залишаються незмінними. Після того як ніготь буде видалено необхідно провести протигрибкове лікування із застосуванням крему Канеспор® протягом приблизно чотирьох тижнів.


Діти. З огляду на існуючі клінічні дані немає підстав передбачати токсичні прояви у дітей. Однак дітям від 1 до 3 років препарат слід застосовувати лише під наглядом лікаря.


Передозування.

Повідомлень про випадки передозування при лікуванні препаратом не надходило.


Побічні реакції.

При лікуванні грибкових захворювань нігтів можливий розвиток шкірних та підшкірних тканинних порушень по краях або на ложі нігтя у вигляді контактного дерматиту мацерації відшарування шкіри злущування нігтя знебарвлення нігтя еритеми подразнення шкіри болю у кінцівці свербежу висипань. Можливий біль та набряк шкіри у місці застосування екзема кропив’янка пухирі сухість відчуття жару на шкірі. Ці побічні ефекти минають після припинення лікування.


Термін придатності. 3 роки.

Після відкриття туби термін придатності 3 місяці.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.


Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 ºС.


Упаковка.

По 10 г у тубі з дозатором смужками водостійкого пластиру № 15 скребком для нігтів № 1 у коробці.


Категорія відпуску. Без рецепта.


Виробник.

Байєр Фарма АГ Німеччина/ 

Bayer Pharma AG Germany.


Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Кайзер-Вільгельм-Алле 51368 Леверкузен Німеччина/

Kaiser-Wilhelm-Allee 51368 Leverkusen Germany.


Виробник.

Керн Фарма С.Л. Іспанія/

Kern Pharma S.L. Spain.


Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Полігон Індастріал Колон ІІ вул. Венус 72 Террасса 08228 Барселона Іспанія/

Poligon Industrial Colon II С/Venus 72 Terrassa 08228 Barcelona Spain.


Заявник.

Байєр Консьюмер Кер АГ Швейцарія/

Bayer Consumer Care AG Switzerland.


Місцезнаходження заявника.

Петер Меріан-Штрассе 84 4052 Базель Швейцарія/

Peter Merian-Strasse 84 4052 Basel Switzerland.

Наявність в аптеках
Додаткова інформація

Додаткова інформація Канеспор набор для лечения ногтей

Обліковий номер203757
Форма товаруНабір
ВиробникBayer Pharma (Німеччина)
Реєстраційне посвідченняUA/6241/01/01
Умови відпускубез рецепта
Температура зберiганняне вище +25°С
Головний медикаментКанеспор
код моріону165430
Відгуки

Відгуки Канеспор набор для лечения ногтей

Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
* - Поля, обов'язкові для заповнення
Як замовити

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
 • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
 • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
 • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
 • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
 • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


САМОВИВІЗ

Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Інші товари