Кларитин сироп 60 мл

КОД: 24462
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Schering-Plough Labo (Бельгія)-Кларитин сироп 60 мл-09
 • add.ua-Schering-Plough Labo (Бельгія)-Кларитин сироп 60 мл-09
 • add.ua-Schering-Plough Labo (Бельгія)-Кларитин сироп 60 мл-09
 • add.ua-Schering-Plough Labo (Бельгія)-Кларитин сироп 60 мл-09

Наявність:Є в наявності

93,30 грн.
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Хороший сироп Кларитин против аллергии, быстро и эффективно действует, страдаю хроническим ринитом, очень помогает, спасибо аптеке доброго дня за низкую цену и доставку.
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Schering-Plough Labo (Бельгія)
 • Форма товару: Сироп
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/2171/02/01
Schering-Plough Labo (Бельгія)
 • Дорослим можна
 • Дітям можно
 • Вагітним не можна
 • Під час лактації не можна
 • Алергетикам можна
 • Дібетикам з обережністю
Інструкція

Інструкція кларитин (Claritine) 1 мг/мл сироп

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діюча речовина: loratadine;

1 мл сиропу містить лоратадину 1 мг;

допоміжні речовини: пропіленгліколь, гліцерин, кислота лимонна безводна, натрію бензоат (Е 211), сахароза, штучний ароматизатор персик, вода очищена.

Лікарська форма

Сироп.

Основні фізико-хімічні властивості:

кларитин - прозорий від безбарвного до світло-жовтого кольору сироп, вільний від сторонніх включень.

Фармакотерапевтична група

Антигістамінні засоби для системного застосування. Код АТХ R06A Х13.

Фармакологічні властивості

Фаракодинаміка.

Лоратидин (діюча речовина препарату Кларитин) – трициклічний антигістамінний засіб із селективною активністю відносно периферичних Н1-рецепторів.

При застосуванні у рекомендованій дозі кларитин не чинить клінічно значущої седативної та антихолінергічної дії. Протягом тривалого лікування не було виявлено жодних клінічно значущих змін у показниках життєво важливих функцій, лабораторних дослідженнях, даних фізикального обстеження хворого або в електрокардіограмі. Кларитин® не має значущого впливу на активність Н2-гістамінових рецепторів. Не блокує захоплення норепінефрину та фактично не має впливу на серцево-судинну систему або на активність водія ритму.

Після разового прийому препарату (10 мг) на підставі проведених шкірних проб на гістамін з'ясовано, що антигістамінна дія клінічно помітна через 1-3 години, досягає пікового значення в інтервалі від 8 до 12 годин з моменту початку дії і триває 24 години. Не відзначалося розвитку стійкості при прийомі препарату протягом 28 днів.

Фармакокінетика.

Всмоктування кларитин. Лоратадин швидко та добре всмоктується. Прийом їжі незначно подовжує час всмоктування лоратадину, але не впливає на клінічний ефект. Біодоступність лоратадину та його активного метаболіту прямопропорційна дозі.

Розподіл кларитин. Лоратадин зв’язується активно (від 97% до 99%) з білками плазми крові, а його активний метаболіт – з помірною активністю (від 73% до 76%).

Період напіввиведення лоратадину та його активного метаболіту з плазми у здорових добровольців становить приблизно 1 та 2 години після застосування відповідно.

Біотрансформація. Після перорального прийому лоратадин швидко і добре всмоктується та метаболізується під впливом CYP3A4 та CYP2D6, головним чином, у дезлоратадин. Основний метаболіт дезлоратадин є фармакологічно активним і більшою мірою відповідає за клінічний ефект. Час досягнення максимальної концентрації лоратадину та дезлоратадину в плазмі крові становить 1-1,5 години та 1,5-3,7 години відповідно.

Виведення кларитин. Приблизно 40 % введеної дози виводяться з сечею і 42 % – з калом впродовж 10 днів, головним чином, у формі кон’югованих метаболітів. Приблизно 27 % введеної дози виводиться з сечею за перші 24 години. Менше 1 % діючої речовини виводиться у незміненій активній формі – як лоратадин або дезлоратадин.

Середній кінцевий період напіввиведення у здорових дорослих добровольців – 8,4 години (діапазон від 3 до 20 годин) для лоратадину і 28 годин (діапазон від 8,8 до 92 годин) для його основного активного метаболіту.

Порушення функцій нирок. У хворих з порушеннями функцій нирок площа під кривою «концентрація-час» (AUC) і максимальна концентрація у плазмі крові (Cmax) лоратадину та його активного метаболіту були вищими, ніж відповідні показники у пацієнтів з нормальною функцією нирок. Середній період напіввиведення лоратадину і його активного метаболіту не відрізнявся значною мірою від показників у здорових добровольців. У пацієнтів із хронічними порушеннями функцій нирок гемодіаліз не впливає на фармакокінетику лоратадину і його активного метаболіту.

Порушення функцій печінки. У пацієнтів із хронічним алкогольним ураженням печінки показники AUC і Cmax лоратадину були в два рази вищими, а відповідні показники їх активного метаболіту не змінювалися істотно при порівнянні з такими показниками у пацієнтів із нормальною функцією печінки. Період напіввиведення лоратадину і його активного метаболіту становить 24 і 37 годин відповідно і збільшується залежно від тяжкості захворювання печінки.

Пацієнти літнього віку. Показники фармакокінетики лоратадину і його активного метаболіту були аналогічними у здорових дорослих добровольців, у т.ч. і літнього віку.

Показання

Симптоматичне лікування алергічного риніту та хронічної ідіопатичної кропив’янки у дорослих та дітей віком від 2 років.

Протипоказання

Підвищена чутливість до активної речовини кларитин або до будь-якого іншого компонента препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Кларитин не посилює пригнічувальну дію алкоголю на психомоторні реакції.

Одночасне застосування кларитин з інгібіторами CYP3A4 або CYP2D6 може призводити до підвищення рівня лоратадину, що, в свою чергу, посилює побічні ефекти.

При одночасному застосуванні кларитин з кетоконазолом, еритроміцином, циметидином відзначалося підвищення концентрації лоратадину у плазмі крові, але це підвищення ніяк не виявлялося клінічно, у тому числі за даними електрокардіограми.

Діти

Дослідження взаємодії кларитин з іншими лікарськими засобами проводилися тільки з участю дорослих пацієнтів.

Особливості застосування

Кларитин слід застосовувати з обережністю пацієнтам із тяжким порушенням функції печінки.

кларитин містить 3 г цукрози у 5 мл; 6 г цукрози у 10 мл. З обережністю застосовують хворим на цукровий діабет. Може бути шкідливим для зубів. Сироп Кларитин® не слід призначати пацієнтам з рідкісними спадковими порушеннями толерантності до фруктози, галактози, спадковим дефіцитом лактази, синдромом порушення всмоктування глюкози-галактози або дефіцитом сахарази-ізомальтази. Якщо встановлена непереносимість деяких цукрів, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб.

Прийом кларитин необхідно припинити не пізніше ніж за 48 годин до проведення шкірних діагностичних алергопроб для запобігання хибним результатам.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Вагітність. Даних про застосування лоратадину вагітними жінками дуже мало. Дослідження на тваринах не виявили прямих або непрямих негативних ефектів, що стосуються репродуктивної токсичності. Бажано, як захід безпеки, уникати застосування препарату Кларитин® у період вагітності.

Годування груддю. Фізико-хімічні дані свідчать про виведення лоратадину/метаболітів із грудним молоком. Оскільки ризик для дитини не може бути виключений, препарат Кларитин® не слід застосовувати в період годування груддю.

Фертильність. Дані щодо впливу продукту на жіночу або чоловічу фертильність відсутні.

Здатність кларитин впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Кларитин не впливає або впливає незначним чином на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами. Проте пацієнтові необхідно повідомити, що дуже рідко повідомлялося про сонливість, що може впливати на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Спосіб застосування кларитин.

Застосовувати перорально. Сироп можна застосовувати незалежно від прийому їжі.

Дозування.

Дорослим та дітям віком від 12 років приймати по 10 мл сиропу кларитин (10 мг лоратадину) 1 раз на добу.

Дози для дітей віком від 2 до 12 років залежать від їх маси тіла

Діти з масою тіла більше 30 кг: 10 мл (10 мг) сиропу 1 раз на добу.

Діти з масою тіла до 30 кг: 5 мл (5 мг) сиропу 1 раз на добу.

Пацієнти літнього віку.

Не вимагається корекції дозування кларитин людям літнього віку.

Пацієнти з порушеннями функцій печінки.

Пацієнтам з порушеннями функцій печінки тяжкого ступеня слід призначати препарат у нижчій початковій дозі, оскільки можливе зниження кліренсу лоратадину. Для дорослих і дітей із масою тіла більше 30 кг рекомендована початкова доза складає 10 мг через день, а для дітей з масою тіла до 30 кг – 5 мг через день.

Пацієнти з порушеннями функцій нирок.

Немає необхідності в корекції дози кларитин для пацієнтів з порушеннями функцій нирок.

Діти

Ефективність та безпека застосування кларитин дітям віком до 2 років не встановлені.

Передозування

При передозуванні кларитин відзначалися антихолінергічні симптоми: сонливість, тахікардія та головний біль. При передозуванні рекомендовано симптоматичне та підтримуюче лікування упродовж необхідного періоду часу. Рекомендуються стандартні заходи щодо видалення препарату, який не всмоктався, зі шлунка: промивання шлунка, застосування подрібненого активованого вугілля з водою.

кларитин не виводиться шляхом гемодіалізу, також невідомо, чи виводиться лоратадин шляхом перитонеального діалізу. Після невідкладної допомоги пацієнт має залишитися під медичним наглядом.

Побічні реакції

У клінічних дослідженнях з участю дорослих і підлітків при застосуванні лоратадину в рекомендованій дозі 10 мг на добу при показаннях, що включають алергічний риніт (АР) і хронічну ідіопатичну кропив’янку (ХІК), про побічні реакції повідомлялося у 2 % пацієнтів (що перевищує показники у пацієнтів, які отримували плацебо). Найчастішими побічними реакціями, про які повідомлялося частіше, ніж при застосуванні плацебо, були: сонливість (1,2 %), головний біль (0,6 %), підвищений апетит (0,5 %) та безсоння (0,1 %). У клінічних дослідженнях у дітей віком від 2 до 12 років відзначалися такі небажані явища як головний біль (2,7 %), нервозність (2,3 %) або втома (1 %).

Побічні реакції, про які повідомлялося в ході постмаркетингового періоду, вказані нижче в таблиці за класами систем органів. Частота побічних реакцій визначалася таким чином: дуже часті (≥ 1/10), часті (від ≥ 1/100 до < 1/10), нечасті (від ≥ 1/1000 до < 1/100), поодинокі випадки (від ≥ 1/10 000 до < 1/1000), рідкісні випадки (< 1/10 000) і частота невідома (неможливо встановити за наявними даними).

У кожній групі побічні реакції вказані в порядку зниження серйозності.

Клас системи органів
Частота
Побічні ефекти
Імунна система
рідкісні випадки
анафілаксія, включаючи ангіоедему
Нервова система
рідкісні випадки
запаморочення, судоми
Серцево-судинна система
рідкісні випадки
тахікардія, відчуття серцебиття
Шлунково-кишковий тракт
рідкісні випадки
нудота, сухість у роті, гастрит
Гепатобіліарна система
рідкісні випадки
порушення печінкових функцій
Шкіра та підшкірна тканина
рідкісні випадки
висипання, алопеція
Загальні розлади
рідкісні випадки
підвищена втомлюваність

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати кларитин при температурі не вище 25 °С в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 60 мл або по 120 мл у флаконі, по 1 флакону з мірною ложкою у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Наявність в аптеках
Додаткова інформація

Додаткова інформація Кларитин сироп 60 мл

Обліковий номер24462
Об'єм60 мл
Форма товаруСироп
ВиробникSchering-Plough Labo (Бельгія)
Реєстраційне посвідченняUA/2171/02/01
Умови відпускубез рецепта
Температура зберiганняне вище +25°С
Головний медикаментКларитин
код моріону33583
Відгуки

Відгуки Кларитин сироп 60 мл

Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
* - Поля, обов'язкові для заповнення
 1. Ира
  18 липня 2019 р.
  против аллергии
  Хороший сироп Кларитин против аллергии, быстро и эффективно действует, страдаю хроническим ринитом, очень помогает, спасибо аптеке доброго дня за низкую цену и доставку.
Як замовити

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
 • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
 • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
 • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
 • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
 • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


САМОВИВІЗ

Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

Аналоги

Аналоги Кларитин сироп 60 мл

 1. Збіг складу і діючої речовини
 2. add.ua-Sandoz Pharmaceuticals (Словенія)-Лорано 10 мг таблетки №20-20

  Лорано 10 мг таблетки №20

  Виробник: Sandoz Pharmaceuticals (Словенія)

  109,70 грн.
 3. add.ua-Житомирская ФФ ООО (Украина, Житомир)-Лоратадин сироп 90 мл-20

  Лоратадин сироп 90 мл

  Виробник: Житомирская ФФ ООО (Украина, Житомир)

  30,30 грн.
 4. add.ua-Астрафарм ТОВ (Україна, Вишневе)-Лоратадин 10 мг таблетки №10-20

  Лоратадин 10 мг таблетки №10

  Виробник: Астрафарм ТОВ (Україна, Вишневе)

  18,60 грн.
 5. add.ua-Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)-Лоратадин 0,01 г таблетки №10-20

  Лоратадин 0,01 г таблетки №10

  Виробник: Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

  17,60 грн.
 6. add.ua-Стома АО (Украина, Харьков)-Лоратадин-Стома таблетки 0.01г N10-20

  Лоратадин-Стома таблетки 0.01г N10

  Виробник: Стома АО (Украина, Харьков)

  14,80 грн.
 7. add.ua-Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)-Лоратадин 0,01 г таблетки №20-20

  Лоратадин 0,01 г таблетки №20

  Виробник: Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)

  Відсутній на складі

 8. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Лоратадин-З 0.01 г таблетки №10-20

  Лоратадин-З 0.01 г таблетки №10

  Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

  Відсутній на складі

 9. add.ua-Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)-Лоратадин 0,01 г таблетки №10-20

  Лоратадин 0,01 г таблетки №10

  Виробник: Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)

  Відсутній на складі

 10. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Лоратадин сироп 100 мл-20

  Лоратадин сироп 100 мл

  Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

  Відсутній на складі

 11. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Лоратадин Фармак 0,01 г таблетки №10-20

  Лоратадин Фармак 0,01 г таблетки №10

  Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

  Відсутній на складі

 12. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Лоратадин Фармак 0,01 г таблетки №20-20

  Лоратадин Фармак 0,01 г таблетки №20

  Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

  Відсутній на складі

 13. add.ua-Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)-Лоризан 0,01 г таблетки №10-20

  Лоризан 0,01 г таблетки №10

  Виробник: Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

  Відсутній на складі

 14. add.ua-Hexal AG (Німеччина)-Лорано 10 мг таблетки №7-20

  Лорано 10 мг таблетки №7

  Виробник: Hexal AG (Німеччина)

  Відсутній на складі

 1. Подібний терапевтичний ефект
 2. add.ua-Schering-Plough Labo (Бельгія)-Кларитин 10 мг таблетки №10-20

  Кларитин 10 мг таблетки №10

  Виробник: Schering-Plough Labo (Бельгія)

  110,80 грн.
 3. add.ua-Schering-Plough Central East (Швейцарія)-Кларитин сироп 120 мл-20

  Кларитин сироп 120 мл

  Виробник: Schering-Plough Central East (Швейцарія)

  Відсутній на складі

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Інші товари