Для поліпшення роботи сайту ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з цим.
Крем Vigor Ліфтинг Азія матуючий нічний для обличчя 50 мл
0,00 ₴
Vigor
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Характеристики товара
Виробник | Vigor |
---|---|
Форма товару | Крем |
Класифікація | Натуральна |
Вік | 18+ |
Країна виробництва | Україна |
Зона застосування | Обличчя |
Час застосування | Ніч |
Ознака | Вітчизняний |
Об'єм | 50 мл |
Стать | Жінка |
Призначення | Ліфтінг |
Температура зберiгання | спеціальних умов зберігання немає |
Тип шкіри | Жирна, Нормальна, комбінована |
Опис
Крем Vigor Ліфтинг Азія матуючий нічний для обличчя
Для комбінованої та жирної шкіри.
Ніч - найсприятливіша пора, щоб подбати про здоров’я, красу та молодість. Під час сну попередньо очищена та розслаблена шкіра максимально «відгукується» на дію речовин, що відновлюють клітини. Унікальний нічний крем комплексно розв’язує проблеми «втомленої», в’янучої шкіри. Поки організм відпочиває, інноваційні косметичні активи проникають глибоко у тканини, заповнюють утворені зморшками заглибини, вирівнюють шкірний рельєф, а також нормалізують роботу сальних залоз, роблячи обличчя дивовижно матовим і ніжним.
Plantsil проникне глибоко у тканини, оздоровить клітини, забезпечить їх ендорфінами та живильною вологою, розгладить зморшки, створить стійкий «атласний» ефект і освіжить колір обличчя.
Олія насіння пасифлори (маракуї) відновить еластичність зрілої шкіри: прекрасно пом’якшить загрубілі ділянки, нормалізує діяльність сальних залоз і перешкодить утворенню комедонів.
MAT-XS Clinical усуне масний блиск та інші дефекти, притаманні шкірі жирного типу, надасть обличчю ніжного сяйва і здорового вигляду. Врегулює вироблення шкірного жиру, звузить розширені пори, покращить текстуру шкірного покриву.
Litchiderm (екстракт ягід лічі) ― потужний антиоксидант, що захищає від згубної дії вільних радикалів. Він подарує щедре зволоження, зніме ознаки втомленості, поверне шкірі рівномірний природний тон.
Вітаміни Е та С активізують утворення колагену, що відповідає за пружність тканин, прискорять загоєння шкірних ушкоджень.
Ефірна олія жасмину подбає про міжклітинний обмін речовин, тонізує, омолодить і м’яко відбілить шкіру.
Органічний гліцерин акумулює молекули води у клітинах, значно зменшить зів’ялість і тьмяність шкіри обличчя, вирівняє її структуру, зробить гладенькою і шовковистою. Підкреслить приємний відтінок засмаги й виведе пігментні плями.
Склад
- вітамін Е
- органічний гліцерин
- вітамін С
- ефірна олія жасмину
- Litchiderm
- MAT-XS Clinical
- Plantsil
- олія насіння пасифлори (маракуї)
Відгуки користувачів
Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Зверніть увагу
Інформація/інструкція до препарату носить ознайомчий характер і призначена виключно для інформаційних цілей.