Левінор 0,5% розчин 100 мл

КОД: 260911
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Инфузия ЗАО (Украина, Киев)-Левінор 0,5% розчин 100 мл-03

Наявність:Відсутній на складі

Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Инфузия ЗАО (Украина, Киев)
 • Форма товару: Розчин
 • Реєстраційне посвідчення: UA/15477/01/01
Инфузия ЗАО (Украина, Киев)
  Інструкція

  Левінор (Levinor) інструкція по застосуванню

  Склад

  діюча речовина: левофлоксацин;

  100 мл розчину містять левофлоксацину гемігідрату у перерахуванні на безводний 100 % левофлоксацин 500 мг;

  допоміжні речовини: натрію хлорид, динатрію едетат, кислота хлористоводнева розведена, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

  Лікарська форма

  Розчин для інфузій.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина від жовтого до зеленувато-жовтого кольору. Теоретична осмолярність – 300 мосмоль/л.

  Фармакотерапевтична група

  Антибактеріальні засоби групи хінолонів. Фторхінолони.

  Код АТХ J01M A12.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Левофлоксацин – синтетичний антибактеріальний засіб із групи фторхінолонів, S-енантіомер рацемічної суміші лікарського засобу офлоксацин.

  Механізм дії.

  Як антибактеріальний препарат із групи фторхінолонів левофлоксацин діє на комплекс ДНК-ДНК-гірази та топоізомеразу ІV.

  Співвідношення фармакокінетика/фармакодинаміка.

  Ступінь бактеріальної активності левофлоксацину залежить від співвідношення максимальної концентрації у сироватці крові (Сmax) чи площі під фармакокінетичною кривою (АUC) та мінімальної інгібуючої (пригнічувальної) концентрації (МІК (МПК)).

  Механізм резистентності.

  Основний механізм резистентності є наслідком мутації у генах gyr-A. In vitro існує перехресна резистентність між левофлоксацином та іншими фторхінолонами.

  Завдяки механізму дії зазвичай не існує перехресної резистентності між левофлоксацином та іншими класами антибактеріальних засобів.

  Межові значення.

  Рекомендовані Європейським комітетом з тестування антимікробної чутливості (EUCAST) межові значення МІК для левофлоксацину, що відділяють чутливі мікроорганізми від організмів проміжно чутливих (помірно резистентних) та проміжно чутливі від резистентних організмів, представлено у нижченаведеній таблиці тестування МІК (мг/л).

  Клінічні межові значення МІК EUCAST для левофлоксацину (20.06.2006):

  Таблиця 1

  Патоген
  Чутливі
  Резистентні
  Enterobacteriacae
  ≤ 1 мг/л
  > 2 мг/л
  Pseudomonas spp.
  ≤ 1 мг/л
  > 2 мг/л
  Acinetobacter spp.
  ≤ 1 мг/л
  > 2 мг/л
  Staphylococcus spp.
  ≤ 1 мг/л
  > 2 мг/л
  Staphylococcus pneumoniae1
  ≤ 1 мг/л
  > 2 мг/л
  Streptococcus A, B, C, G
  ≤ 1 мг/л
  > 2 мг/л
  H. influenzae
  M. catarrhalis2
  ≤ 1 мг/л
  > 1 мг/л
  Межові значення, не пов’язані з видами3
  ≤ 1 мг/л
  > 2 мг/л
  1Межове значення МІК між чутливими та проміжно чутливими (помірно резистентними) штамами було збільшено з 1 до 2 з метою стримування росту диких штамів цього мікроорганізму, що демонструють варіабельність даного параметра. Межові значення стосуються терапії високих доз.
  2Штами з величинами МІК, вищими від межового значення між чутливими та проміжно чутливими (помірно резистентними) штамами є дуже рідкісними чи про них нічого не повідомлялося. Тести на ідентифікацію та протимікробну чутливість на будь-якому такому ізоляті слід повторити і, якщо результат буде підтверджено, надіслати ізолят у референс-лабораторію.
  3 Межові значення МІК, не пов’язані з видами, були визначені, переважно виходячи з даних фармакокінетики/фармакодинаміки. Вони не залежать від розподілу МІК певних видів і використовуються лише для видів, яким не було визначено конкретне для виду межове значення, та не використовуються для видів, де тестування на чутливість не рекомендується чи для яких не існує достатньо доказів щодо сумнівних видів (Enterococcus, Neisseria,грамнегативні анаероби).


  Розповсюдженість резистентності може варіювати географічно та за часом для окремих видів, тому бажано отримати локальну інформацію про резистентність, особливо при лікуванні тяжких інфекцій. При необхідності слід звернутися за порадою до спеціаліста, коли місцева розповсюдженість резистентності є такою, що користь препарату, щонайменше при деяких типах інфекцій, є сумнівною.

  Зазвичай чутливі види

  Аеробні грампозитивні бактерії:

  Staphylococcus aureus метицилінчутливий, Staphylococcus saprophyticus, Streptococci, група С і G, Streptococcus agalactiae, Streptococcus pneumoniae, Streptococcus pyogenes.

  Аеробні грамнегативні бактерії:

  Eikenella corrodens, Haemophilus influenzae, Haemophilus para- influenzae, Klebsiella oxytoca, Moraxella catarrhalis, Pasteurella multocida, Proteus vulgaris, Providencia rettgeri.

  Анаеробні бактерії:

  Peptostreptococcus.

  Інші:

  Chlamydophila pneumoniae, Chlamydophila psittaci, Chlamidia trachomatis, Legionella pneumophila, Mycoplasma pneumoniae, Mycoplasma hominis, Ureaplasma urealyticum.

  Види, для яких набута (вторинна) резистентність може бути проблематичною

  Аеробні грампозитивні бактерії:

  Enterococcus faecalis, Staphylococcus aureus метицилінрезистентний*, Coagulase negative Staphylococcus spp .

  Аеробні грамнегативні бактерії:

  Acinetobacter baumannii, Citrobacter freundii, Enterobacter aerogenes, Enterobacter cloacae, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae, Morganella morganii, Proteus mirabilis, Providencia stuartii, Pseudomonas aeruginosa, Serratia marcescens.

  Анаеробні бактерії:

  Bacteroides fragilis.

  Суттєво резистентні штами

  Аеробні грампозитивні бактерії

  Enterococcus faecium

  *Механізм резистентності Staphylococcus aureus, імовірно, має корезистентність до фторхінолонів, включаючи левофлоксацин.

  Фармакокінетика.

  Абсорбція.

  Немає суттєвої різниці між фармакокінетикою левофлоксацину після внутрішньовенного та перорального введення.

  Рівноважний стан досягається протягом 48 годин при режимі дозування 500 мг один або два рази на добу.

  Розподіл.

  Приблизно 30-40 % левофлоксацину зв’язується з протеїном сироватки крові. Середній об’єм розподілу левофлоксацину становить близько 100 л після одноразового і повторного введення дози 500 мг, що вказує на його широке поширення у тканинах організму.

  Проникнення у тканини та рідини організму.

  Левофлоксацин має здатність проникати у слизову оболонку бронхів, рідину альвеолярного епітелію, альвеолярні макрофаги, тканини легенів, шкіри (вміст пухирів), тканину передміхурової залози та сечу. Однак у спинномозкову рідину левофлоксацин проникає погано.

  Біотрансформація.

  Левофлоксацин метаболізується дуже незначною мірою, метаболітами є дисметил-левофлоксацин та левофлоксацин N-оксид. Ці метаболіти становлять менше 5 % кількості препарату, що виділяється з сечею. Левофлоксацин – стереохімічно стабільний та не підлягає інверсії хіральної структури.

  Виведення.

  Після перорального та внутрішньовенного введення левофлоксацин виводиться з плазми крові відносно повільно (період напіввиведення становить 6-8 годин). Виведення відбувається зазвичай нирками (понад 85 % введеної дози). Середній виражений загальний кліренс левофлоксацину після введення однієї дози 500 мг становив 175 ± 29,2 мл/хв. Немає суттєвої різниці щодо фармакокінетики левофлоксацину після внутрішньовенного та перорального введення, що свідчить про взаємозамінність цих шляхів (перорального та внутрішньовенного).

  Лінійність.

  Левофлоксацин має лінійну фармакокінетику у діапазоні доз від 50 до 1000 мг.

  Пацієнти з нирковою недостатністю.

  На фармакокінетику левофлоксацину впливає ниркова недостатність. При зниженні функції нирок знижується ниркове виведення та кліренс, а періоди напіввиведення збільшуються, як видно з нижченаведеної таблиці:

  Таблиця 2

  Кліренс креатиніну (мл/хв)
  < 20
  20-49
  50-80
  Нирковий кліренс (мл/хв)
  13
  26
  57
  Період напіввиведення (години)
  35
  27
  9


  Пацієнти літнього віку.

  Немає значних відмінностей у фармакокінетиці левофлоксацину у молодих пацієнтів та пацієнтів літнього віку, крім відмінностей, пов’язаних із кліренсом креатиніну.

  Гендерні відмінності.

  Окремий аналіз щодо пацієнтів жіночої та чоловічої статі продемонстрував незначні відмінності у фармакокінетиці левофлоксацину залежно від статі. Не існує доказів того, що гендерні відмінності є клінічно значущими.

  Показання

  Призначати дорослим для лікування інфекцій, спричинених чутливими до препарату мікроорганізмами:

  • негоспітальна пневмонія;
  • ускладнені інфекції шкіри та м’яких тканин;

  (для вищезгаданих інфекцій Левофлоксацин слід застосовувати лише тоді, коли використання інших антибактеріальних засобів, які зазвичай рекомендовані для початкового лікування цих інфекцій, є недоцільним або неможливим);

  • пієлонефрит, ускладнені інфекції сечовивідних шляхів;
  • хронічний бактеріальний простатит.

  Слід враховувати офіційні рекомендації щодо належного використання антибактеріальних засобів.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до левофлоксацину або до інших хінолонів, епілепсія, побічні реакції з боку сухожиль після попереднього застосування хінолонів. Дитячий вік (до 18 років). Період вагітності або годування груддю.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Вплив інших лікарських засобів на препарат Левофлоксацин.

  Теофілін, фенбуфен або подібні нестероїдні протизапальні лікарські засоби.

  Не було виявлено фармакокінетичної взаємодії левофлоксацину з теофіліном. Проте можливе суттєве зниження судомного порогу при одночасному застосуванні хінолонів з теофіліном, нестероїдними протизапальними препаратами та іншими агентами, які зменшують судомний поріг. Концентрація левофлоксацину у разі наявності фенбуфену була приблизно на 13 % вищою, ніж при прийомі лише левофлоксацину.

  Пробенецид і циметидин.

  Пробенецид та циметидин статистично достовірно впливають на виведення левофлоксацину. Нирковий кліренс левофлоксацину знижується при наявності циметидину на 24 % та пробенециду на 34 %, оскільки обидва препарати здатні блокувати канальцеву секрецію левофлоксацину. Слід з обережністю ставитися до одночасного застосування левофлоксацину з лікарськими засобами, що впливають на канальцеву секрецію, такими як пробенецид та циметидин, особливо пацієнтам з нирковою недостатністю.

  Інша інформація.

  Клінічні дослідження фармакології продемонстрували, що на фармакокінетику левофлоксацину не було ніякого клінічно значущого впливу при прийомі левофлоксацину разом з такими лікарськими засобами: карбонатом кальцію, дигоксином, глібенкламідом, ранітидином.

  Вплив препарату Левофлоксацин на інші лікарські засоби.

  Циклоспорин.

  Період напіввиведення циклоспорину збільшується на 33 % при одночасному застосуванні з левофлоксацином.

  Антагоністи вітаміну К.

  При одночасному застосуванні з антагоністами вітаміну К (наприклад варфарином) повідомлялося про підвищення коагуляційних тестів (ПЧ/міжнародне нормалізаційне співвідношення) та/або кровотечі, які можуть бути вираженими. З огляду на це пацієнтам, які отримують паралельно антагоністи вітаміну К, необхідний контроль показників коагуляції.

  Лікарські засоби, що подовжують інтервал QT.

  Левофлоксацин, подібно до інших фторхінолонів, слід застосовувати з обережністю пацієнтам, які отримують лікарські засоби, відомі своєю здатністю подовжувати інтервал QT (наприклад протиаритмічні засоби класу ІА та ІІІ, трициклічні антидепресанти, макроліди, антипсихотичні засоби ).

  Інша важлива інформація.

  Левофлоксацин не впливає на фармакокінетику теофіліну, який є субстратом ферменту CYP1A2, тому можна вважати, що левофлоксацин не є інгібітором CYP1A2.

  Особливості застосування

  Для метицилінрезистентного S. аureus (MRSA) існує дуже висока імовірність корезистентності до фторхінолонів, у тому числі до левофлоксацину. У зв’язку з цим левофлоксацин не рекомендований для лікування інфекцій, відомим або підозрюваним збудником яких є MRSA, за винятком випадків, коли результати лабораторних тестів підтвердили чутливість збудника до левофлоксацину.

  Резистентність E. соli (найбільш поширений збудник інфекцій сечовивідних шляхів) до фторхінолонів варіює у різних країнах. При призначенні препарату слід враховувати місцеву поширеність резистентності E. соli до фторхінолонів.

  Тривалість введення.

  Рекомендована тривалість інфузії повинна становити принаймні 30 хвилин для 250 мг або 60 хвилин для 500 мг розчину левофлоксацину для інфузій. Відомо, що під час інфузії офлоксацину може розвинутися тахікардія та тимчасове зниження артеріального тиску. У рідкісних випадках через різке зниження артеріального тиску може розвинутися серцево-судинна недостатність. Якщо помітне зниження артеріального тиску відбувається під час інфузії левофлоксацину (L-ізомер офлоксацину), введення препарату потрібно негайно припинити.

  Вміст натрію потребує врахування пацієнтам, які перебувають на дієті з контрольованим споживанням натрію.

  Тендиніт та розриви сухожиль.

  Рідко можливі випадки тендиніту. Найчастіше це стосується ахіллового сухожилля та може призвести до розриву сухожилля. Ризик тендиніту та розриву сухожилля збільшується у пацієнтів літнього віку та у пацієнтів, які приймають кортикостероїди. Тому необхідне ретельне спостереження за такими пацієнтами, якщо їм призначають препарат Левофлоксацин. При підозрі на тендиніт застосування Левофлоксацинуслід негайно припинити та розпочати належне лікування (наприклад, забезпечивши іммобілізацію сухожилля).

  Захворювання, спричинені Clostridium difficile.

  Діарея, особливо у тяжких випадках, персистуюча та/або геморагічна, під час чи після лікування препаратом Левофлоксацин може бути симптомом хвороби, спричиненої Clostridium difficile, найбільш тяжкою формою якої є псевдомембранозний коліт. Якщо виникають підозри на псевдомембранозний коліт, слід одразу припинити інфузію препарату Левофлоксацин і пацієнтів слід негайно призначити підтримуючі засоби та застосовувати специфічну терапію (наприклад пероральний прийом ванкоміцину). Засоби, що пригнічують моторику кишечнику, протипоказані у цій клінічній ситуації.

  Пацієнти, схильні до судом.

  Розчин для інфузій Левофлоксацин протипоказаний пацієнтам з епілепсією в анамнезі. Цей препарат, як і інші хінолони, слід застосовувати з надзвичайною обережністю пацієнтам, схильним до судом, таким як пацієнти з ураженнями центральної нервової системи, при одночасній терапії фенбуфеном та подібними до нього нестероїдними протизапальними лікарськими засобами або препаратами, що підвищують судомну готовність (знижують судомний поріг), такими як теофілін. У разі появи судом лікування левофлоксацином слід припинити.

  Пацієнти з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.

  Пацієнти з латентними або явними дефектами активності глюкозо-6-фосфатдегідрогенази можуть бути схильними до гемолітичних реакцій при лікуванні антибактеріальними засобами групи хінолонів, тому левофлоксацин їм слід застосовувати з обережністю.

  Пацієнти з нирковою недостатністю.

  Оскільки левофлоксацин виводиться переважно нирками, потрібна корекція дози для хворих з ослабленою функцією нирок (нирковою недостатністю).

  Реакції підвищеної чутливості.

  Левофлоксацин може спричинити серйозні реакції підвищеної чутливості (наприклад ангіоневротичний набряк аж до анафілактичного шоку) після застосування початкової дози. У цьому випадку пацієнтам слід негайно припинити лікування і звернутися до лікаря.

  Тяжкі бульозні реакції.

  При застосуванні левофлоксацину відомо про виникнення тяжких бульозних реакцій, таких як синдром Стівенса-Джонсона або токсичний епідермальний некроліз (див. розділ «Побічні реакції»). При виникненні будь-яких реакцій з боку шкіри та/або слизових оболонок слід негайно припинити прийом левофлоксацину, звернутися до лікаря і у разі необхідності розпочати відповідне лікування.

  Гіпоглікемія.

  Як і у разі застосування інших хінолонів, повідомлялося про випадки гіпоглікемії, особливо у пацієнтів, хворих на цукровий діабет, які отримували супутню терапію гіпоглікемічними засобами перорально (наприклад глібенкламідом) або інсуліном. Рекомендується ретельне спостереження за рівнем глюкози в крові у пацієнтів, хворих на цукровий діабет.

  Профілактика фотосенсибілізації.

  Повідомлялося про випадки фоточутливості при застосуванні левофлоксацину. Щоб запобігти фотосенсибілізації, рекомендовано пацієнтам уникати під час лікування та протягом 48 годин після припинення прийому левофлоксацину впливу сильного сонячного світла або опромінення штучними джерелами УФ-променів (включаючи лампи штучного ультрафіолетового випромінювання, солярій).

  Пацієнти, які отримували антагоністи вітаміну К.

  З огляду на можливе збільшення показників коагуляційних тестів (ПЧ/міжнародне нормалізоване співвідношення) і/або кровотечі у пацієнтів, які приймали Левофлоксацин у поєднанні з антагоністом вітаміну К (наприклад варфарином), за коагуляційними тестами слід спостерігати, якщо ці лікарські засоби застосовувати одночасно.

  Психотичні реакції.

  Повідомлялося про психотичні реакції у пацієнтів, які приймають хінолони, включаючи левофлоксацин. Дуже рідко вони прогресували до суїцидальних думок та самодеструктивної поведінки, іноді лише після прийому однієї дози левофлоксацину. Якщо у пацієнта виникають ці реакції, прийом левофлоксацину слід припинити та вжити відповідних заходів. Рекомендується з обережністю застосовувати левофлоксацин пацієнтам із психотичними розладами чи пацієнтам із психічними захворюваннями в анамнезі.

  Подовження інтервалу QT.

  Слід з обережністю ставитися до застосування фторхінолонів, включаючи левофлоксацин, пацієнтам з відомими факторами ризику подовження інтервалу QT, такими як:

  • вроджений синдром подовження інтервалу QT;
  • супутнє застосування лікарських засобів, відомих своєю здатністю подовжувати інтервал QT (наприклад протиаритмічних засобів класу ІА та ІІІ, трициклічних антидепресантів, макролідів);
  • нескоригований електролітний дисбаланс (наприклад гіпокаліємія, гіпомагніємія);
  • хвороба серця (наприклад серцева недостатність, інфаркт міокарда, брадикардія).

  Пацієнти літнього віку та жінки більш чутливі до препаратів, що продовжують інтервал QT. Тому слід з обережністю використовувати фторхінолони, включаючи левофлоксацин, у цих групах пацієнтів.

  Периферична нейропатія.

  Повідомлялося про сенсорну або сенсомоторну периферичну нейропатію у пацієнтів, які приймають фторхінолони, включаючи левофлоксацин, яка може швидко наставати. Прийом левофлоксацину слід припинити, якщо у пацієнта спостерігаються симптоми нейропатії, щоб попередити виникнення необоротного стану.

  Гепатобіліарні порушення.

  Повідомлялося про випадки некротичного гепатиту аж до печінкової недостатності, що загрожує життю, при прийомі левофлоксацину, переважно у пацієнтів з тяжкими основними захворюваннями, наприклад сепсисом (див. розділ «Побічні реакції»). Пацієнтам слід рекомендувати припинити лікування та звернутися до лікаря, якщо виникають такі прояви та симптоми захворювання печінки як анорексія, жовтяниця, чорна сеча, свербіж чи болі в ділянці живота.

  Загострення міастенії гравіс.

  Фторхінолони, включаючи левофлоксацин, мають ефект нервово-м’язової блокади та можуть загострювати м’язову слабкість у пацієнтів з міастенією гравіс. У післяреєстраційному періоді відомо про серйозні побічні реакції, включаючи летальні випадки та стани, що потребували заходів з підтримки дихання, у пацієнтів з міастенією гравіс на тлі застосування фторхінолонів. Левофлоксацин не рекомендовано застосовувати пацієнтам з міастенією гравіс в анамнезі.

  Порушення зору.

  Якщо при прийомі левофлоксацину виникають будь-які порушення зору або побічні реакції з боку органів зору, слід негайно звернутися до лікаря.

  Суперінфекція.

  Застосування левофлоксацину, особливо тривале, може призводити до надмірного росту нечутливих (резистентних) до препарату мікроорганізмів. Якщо під час терапії розвивається суперінфекція, слід вжити належних заходів.

  Вплив на результати лабораторних досліджень.

  У пацієнтів, які отримували левофлоксацин, визначення опіатів у сечі може дати хибно-позитивний результат. Може виникнути необхідність підтвердження позитивних результатів на опіати, отримані при скринінговому тесті, за допомогою більш специфічних методів.

  Левофлоксацин може пригнічувати ріст Mycobacterium tuberculosis і у зв’язку з цим призводити до хибно-негативних результатів при бактеріологічній діагностиці туберкульозу.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Через відсутність досліджень і з огляду на можливі ушкодження хінолонами суглобового хряща в організмі, який росте, Левофлоксацин не можна призначати вагітним та жінкам, які годують груддю. Якщо під час лікування препаратом Левофлоксацин діагностується вагітність, про це слід повідомити лікаря.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Пацієнтам, які керують транспортними засобами, працюють з машинами та механізмами, слід враховувати можливі небажані реакції з боку нервової системи (запаморочення, заціпеніння, сонливість, сплутаність свідомості, розлади зору та слуху, рухові розлади, у т.ч. під час ходьби).

  Спосіб застосування та дози

  Перед застосуванням препарату необхідно провести пробу на чутливість. Препарат для внутрішньовенного введення застосовувати протягом 3 годин після перфорації гумової пробки. Захист від світла при інфузії не потрібний. При кімнатному освітленні розчин для внутрішньовенного введення можна зберігати не більше 3 діб без захисту від світла.

  Препарат вводити внутрішньовенно повільно 1 або 2 рази на добу. Дозування залежить від типу та тяжкості інфекції, а також чутливості до препарату можливого збудника.

  Для лікування дорослих з нормальною функцією нирок, у яких кліренс креатиніну становить понад 50 мл/хв, рекомендовано такі дози препарату:

  Таблиця 3

  Показання

   
  Доза, мг
  Кількість прийомів на добу
  Тривалість лікування*
  Негоспітальна
  пневмонія
  500
  1-2 рази
  7-14 днів
  Пієлонефрит
  500
  1 раз
  7-10 днів
  Ускладнені інфекції сечовивідних шляхів
  500
  1 раз
  7-14 днів
  Хронічний бактеріальний простатит
  500
  1 раз
  28 днів
  Ускладнені інфекції шкіри і м’яких тканин
  500
  1-2 рази
  7-14 днів


  * Відповідно до стану пацієнта через декілька днів можливий перехід від початкового внутрішньовенного введення до перорального прийому з тим самим дозуванням.

  Оскільки левофлоксацин виводиться переважно нирками, для хворих з ослабленою функцією нирок дозу потрібно зменшити.

  Дозування для дорослих пацієнтів з порушенням функції нирок, у яких кліренс креатиніну становить менше 50 мл/хв:

  Таблиця 4

  Кліренс креатиніну
  Режим дозування (залежно від тяжкості інфекції)
  50-20 мл/хв
  250 мг/24 години
  500 мг/24 години
  500 мг/12 годин
  перша доза – 250 мг
  наступні – 125 мг/24 год
  перша доза – 500 мг
  наступні – 250 мг/24 год
  перша доза – 500 мг
  наступні – 250 мг/12 год
  19-10 мл/хв
  перша доза – 250 мг
  наступні – 125 мг/48 год
  перша доза – 500 мг
  наступні – 125 мг/24 год
  перша доза – 500 мг
  наступні – 125 мг/12 год
  <10 мл/хв (а також при гемодіалізі та ХАПД 1)
  перша доза – 250 мг
  наступні – 125 мг/48 год
  перша доза – 500 мг
  наступні – 125 мг/24 год
  перша доза – 500 мг
  наступні – 125 мг/24 год


  1
   Після гемодіалізу або хронічного амбулаторного перитонеального діалізу (ХАПД) додаткові дози не потрібні.

  Дозування для пацієнтів з порушенням функції печінки. Корекція дози не потрібна, оскільки левофлоксацин незначною мірою метаболізується у печінці.

  Дозування для пацієнтів літнього віку. Якщо ниркова функція не порушена, немає потреби в корекції дози.

  Розчин для внутрішньовенного введення Левофлоксацин вводиться внутрішньовенно повільно шляхом краплинної інфузії. Тривалість введення повинна бути не менше 30 хвилин для дози 250 мг або не менше 60 хвилин для дози 500 мг.

  Тривалість лікування залежить від перебігу хвороби. Як і при застосуванні інших антибактеріальних засобів, рекомендується продовжувати лікування препаратом Левофлоксацин принаймні протягом 48-72 годин після нормалізації температури тіла або підтвердженого мікробіологічними тестами знищення збудників.

  Діти.

  Дітям і підліткам (до 18 років) не можна призначати Левофлоксацин, оскільки не виключене ушкодження суглобового хряща.

  Передозування

  Найважливіші передбачувані симптоми передозування Левофлоксацину стосуються центральної нервової системи (сплутаність та порушення свідомості, запаморочення, судомні напади). Згідно з результатами досліджень, при застосуванні доз, вищих за терапевтичні, спостерігалося подовження QT-інтервалу. У разі передозування проводиться ретельний нагляд за пацієнтом, включаючи ЕКГ. Лікування симптоматичне.

  Гемодіаліз, у тому числі перитонеальний діаліз або ХАПД, не є ефективним для виведення левофлоксацину з організму. Не існує жодних специфічних антидотів.

  Побічні реакції

  Частоту побічних реакцій визначати, виходячи з такого умовного позначення: дуже часто (≥1/10), часто (≥1/100, <1/10), нечасто (≥1/1000, ≤1/100), рідко (≥1/10000, ≤1/1000), частота невідома (не може бути оцінена, виходячи з наявних даних).

  Інфекції та інвазії.

  Нечасто: грибкові інфекції, включаючи інфекцію, спричинену грибками роду Candida. Резистентність патогенних мікроорганізмів.

  З боку системи крові та лімфатичної системи.

  Нечасто: лейкопенія, еозинофілія.

  Рідко: тромбоцитопенія, нейтропенія.

  Частота невідома: панцитопенія, агранулоцитоз, гемолітична анемія.

  З боку імунної системи.

  Рідко: набряк Квінке, підвищена чутливість (гіперчутливість).

  Частота невідома: анафілактичний шок, анафілактоїдні реакції (можуть іноді виникати навіть після введення першої дози препарату).

  З боку метаболізму та харчування.

  Нечасто: анорексія.

  Рідко: гіпоглікемія, особливо у хворих на цукровий діабет.

  Частота невідома: гіперглікемія, гіпоглікемічна кома.

  З боку психіки.

  Часто: безсоння.

  Нечасто: тривожність, сплутаність свідомості, нервозність.

  Рідко: психотичні розлади (наприклад з галюцинаціями, параноєю), депресія, ажитація, порушення сну, кошмари.

  Частота невідома: психотичні реакції з самодеструктивною поведінкою, включаючи суїцидальні думки та спроби самогубства.

  З боку нервової системи.

  Часто: головний біль, запаморочення.

  Нечасто: сонливість, тремор, дисгевзія.

  Рідко: судоми, парестезія.

  Частота невідома: сенсорна або сенсомоторна периферична нейропатія; паросмія, включаючи аносмію; дискінезія, екстрапірамідні розлади, агевзія, непритомність, доброякісна внутрішньочерепна гіпертензія.

  З боку органів зору.

  Рідко: зорові порушення, наприклад, затуманення зору.

  Частота невідома: транзиторна втрата зору, увеїт.

  З боку органів слуху.

  Нечасто: вертиго.

  Рідко: шум у вухах.

  Частота невідома: втрата слуху, порушення слуху.

  З боку серця.

  Рідко: тахікардія, серцебиття.

  Частота невідома: шлуночкова тахікардія, що може призвести до зупинки серця, шлуночкова аритмія та шлуночкова тахікардія типу «пірует» (переважно у пацієнтів з імовірністю подовження інтервалу QT), пролонгація інтервалу QT зафіксована на електрокардіограмі.

  З боку судинної системи.

  Часто: флебіт (тільки для внутрішньовенних форм введення).

  Рідко: артеріальна гіпотензія.

  З боку органів дихання, грудної клітки та середостіння.

  Нечасто: задишка.

  Частота невідома: бронхоспазми, алергічний пневмоніт.

  З боку шлунково-кишкового тракту.

  Часто: діарея, блювання, нудота.

  Нечасто: болі у животі, диспепсія, здуття живота, запор.

  Частота невідома: геморагічна діарея, що рідко може свідчити про ентероколіт, включаючи псевдомембранозний коліт, панкреатит.

  З боку печінки та жовчовивідних шляхів.

  Часто: підвищення показників печінкових ферментів (АЛТ/АСТ, лужна фосфатаза, ГГТ).

  Нечасто: підвищення білірубіну крові.

  Частота невідома: жовтяниця та тяжкі ураження печінки, включаючи летальні випадки гострої печінкової недостатності, переважно у пацієнтів з тяжкими основними захворюваннями, гепатит.

  З боку шкіри та підшкірних тканин.

  Нечасто: висипання, свербіж, кропив’янка, гіпергідроз.

  Частота невідома: токсичний епідермальний некроліз, синдром Стівенса-Джонсона, поліморфна еритема, реакції фотосенсибілізації, лейкоцитокластичний васкуліт, стоматит. Порушення з боку шкіри можуть іноді виникати навіть після введення першої дози препарату.

  З боку кістково-м’язової системи та сполучної тканини.

  Нечасто: артралгія, міалгія.

  Рідко: ураження сухожиль, включаючи тендиніт (наприклад, ахіллового сухожилля), м’язева слабкість, що може мати особливе значення для пацієнтів з міастенією.

  Частота невідома: гострий некроз скелетних мʼязів (рабдоміоліз), розрив сухожиль (наприклад, ахіллового сухожилля), розрив зв’язок, розрив м’язів, артрит.

  З боку нирок та сечовидільної системи.

  Нечасто: підвищені показники креатиніну в сироватці крові.

  Рідко: гостра ниркова недостатність (наприклад, внаслідок інтерстиціального нефриту).

  Загальні розлади та реакції у місці введення.

  Часто: реакція у місці інфузії (біль, почервоніння).

  Нечасто: астенія.

  Рідко: гарячка.

  Частота невідома: біль (включаючи біль у спині, грудях та кінцівках).

  Інші небажані побічні ефекти, що асоціюються з прийомом фторхінолонів:

  • екстрапірамідні симптоми та інші порушення координації рухів,
  • гіперсенситивний васкуліт,
  • напади порфірії у пацієнтів з наявністю порфірії.

  Термін придатності

  3 роки.

  Умови зберігання

  Зберігати при температурі не вище 25 °C у захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

  Несумісність

  Левофлоксацин не слід змішувати з гепарином або лужними розчинами (наприклад з гідрокарбонатом натрію), з іншими лікарськими засобами, крім лікарських засобів, вказаних у розділі «Спосіб застосування та дози».

  Змішування з іншими розчинами для інфузій.

  Левофлоксацин сумісний з такими розчинами для інфузій:

  • 0,9 % розчин хлориду натрію;
  • 5 % моногідрат глюкози;
  • 2,5 % декстроза у розчині Рінгера;
  • багатокомпонентні розчини для парентерального харчування (амінокислоти, вуглеводи, електроліти).

  Упаковка

  По 100 мл у пляшці, по 1 пляшці у пачці.

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Наявність в аптеках
  Додаткова інформація

  Додаткова інформація Левінор 0,5% розчин 100 мл

  Обліковий номер260911
  Об'єм100 мл
  Форма товаруРозчин
  ВиробникИнфузия ЗАО (Украина, Киев)
  Реєстраційне посвідчення UA/15477/01/01
  Умови відпускуза рецептом
  код моріону421342
  Відгуки

  Відгуки Левінор 0,5% розчин 100 мл

  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  * - Поля, обов'язкові для заповнення
  Як замовити

  ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

  • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
  • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
  • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
  • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
  • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
  • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

  Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


  Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

  Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
  Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


  САМОВИВІЗ

  Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

  Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

  Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


  Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

  Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Інші товари