Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Лізак таблетки для смоктання (шоколад) №10
Спеціальна ціна 52,16 ₴ Звичайна ціна 54,90 ₴
Фармак ВАТ (Україна, Київ)
Код товару:
204000
У список

Лізак таблетки для смоктання (шоколад) №10

Фармак ВАТ (Україна, Київ)
Упаковка В наявності
Спеціальна ціна 52,16 ₴ Звичайна ціна 54,90 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно
від 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 35 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 60 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям з 4-х роківз 4-х років
 • ВагітнимВагітним з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може надавати підвищений негативний вплив на здоров'я вагітних жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякіими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • Під час лактаціїПід час лактації з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я годуючих жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування даного лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Фармак ВАТ (Україна, Київ)
Форма товару Таблетки
шт. 1
Штрих-код 4823002214987
Головний медикамент Лізак
Кількість в упаковці 10
Бренд Лізак
код моріону 122125
Умови відпуску без рецепта
Призначення Від болю у горлі
Реєстраційне посвідчення UA/10650/01/01
Температура зберiгання не вище +25°С
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 18.09.2023
Провірено
Інструкція

інструкція Лізак таблетки для смоктання

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діючі речовини Лізак: лізоциму гідрохлорид, деквалінію хлорид;

1 таблетка містить лізоциму гідрохлориду 10 мг у перерахуванні на суху речовину, деквалінію хлориду 0,25 мг у перерахуванні на 100 % суху речовину;

допоміжні речовини Лізак:

для таблеток зі смаком анісу і м’яти: лактози моногідрат; маніт (Е 421); повідон; магнію стеарат; смакові добавки: аніс і м’ята;

для таблеток зі смаком шоколаду: декстрози моногідрат ST; повідон; магнію стеарат; смакові добавки: какао порошок, шоколад;

для таблеток зі смаком апельсина: декстрози моногідрат ST; повідон; магнію стеарат; смакова добавка: апельсин; барвники: заліза оксид жовтий (Е 172), заліза оксид червоний       (Е 172);

для таблеток зі смаком малини: декстрози моногідрат ST; повідон; магнію стеарат; ароматизатори: із запахом малини, із запахом малини натуральний; барвник: заліза оксид червоний (Е 172).

Лікарська форма

Таблетки Лізак для смоктання.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або майже білого кольору, з плоскою поверхнею, рискою і фаскою, зі смаком анісу і м’яти.

Таблетки Лізак від сірого до коричневого кольору, із вкрапленнями, з плоскою поверхнею, рискою і фаскою, зі смаком какао. На поверхні таблеток допускається мармуровість.

Таблетки Лізак рожево-оранжевого кольору, із вкрапленнями, з плоскою поверхнею, рискою і фаскою, зі смаком апельсина. На поверхні таблеток допускається мармуровість.

Таблетки Лізак рожевого кольору із червонуватим відтінком, із вкрапленнями, з плоскою поверхнею, з рискою і фаскою, зі смаком малини.

Фармакотерапевтична група

Препарати, що застосовуються при захворюваннях горла. Антисептики. Різні. Код АТХ R02А А20.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Лізак – комбінований препарат з добре вираженою місцевою антисептичною, антибактеріальною і протигрибковою дією. Терапевтична дія препарату зумовлена компонентами, що входять до його складу.

Деквалінію хлорид – місцевий антисептик групи квінолінів, чинить антисептичну дію, переважно місцеву; антибактеріальну дію – головним чином щодо грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів; протигрибкову дію – головним чином проти Candida albicans, деяких видів Trychophyton та епідермофітів.

Антибактеріальна дія зумовлена денатурацією білків і ферментів збудників шляхом розчинення і деполімеризації, а також гліколізом та інактивацією дегідрогеназ; порушенням синтезу білків на рівні рибосом; цитолізом клітинної мембрани. Поверхнево активна катіонна дія лежить в основі його бактеріостатичної активності, яка сильніша щодо грампозитивних, ніж щодо грамнегативних мікроорганізмів.

Лізоцим – це мукополісахарид, ефективний щодо грампозитивних бактерій внаслідок перетворення нерозчинних полісахаридів клітинної стінки на розчинні мукопептиди. Він також ефективний щодо грамнегативних бактерій, вірусів і грибів.

Лізоцим чинить місцеву протизапальну дію і підвищує неспецифічну опірність організму.

Фармакокінетика.

Деквалінію хлорид абсорбується у дуже незначній кількості.

Лізак добре всмоктується зі шлунково-кишкового тракту. Пік концентрації лізоциму в крові досягається через 1-1,5 години. Лізоцим широко розподіляється у тканинах організму, особливо накопичується у слизових оболонках. Гідролізується кишковими ферментами, виводиться у формі метаболіту із сечею.

Показання

 • Місцеве антисептичне лікування запальних процесів ротової порожнини і горла, спричинених чутливими до препарату Лізак збудниками (катаральний, виразковий, фіброзний гінгівіт; афтозний стоматит; кандидоз ротової порожнини і глотки; фарингіт; тонзиліт; ларингіт і глосит).
 • Профілактика інфекцій до та після оперативних втручань у порожнині рота і горла.

Протипоказання

Гіперчутливість до діючих речовин або до будь-якої з допоміжних речовин препарату Лізак.

Алергія до четвертинних амонієвих сполук (наприклад, до бензалконію хлориду).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При одночасному застосуванні з кайєксалатом (засобом для лікування гіперкаліємії) є вірогідність розвитку тяжких некротичних уражень шкіри і слизових оболонок, особливо шлунково-кишкового тракту.

Антибактеріальна активність деквалінію хлориду знижується при одночасному застосуванні аніонних детергентів, наприклад зубної пасти.

Застосування препарату Лізак не слід поєднувати з прийомом інгібіторів холінестерази.

Лізоцим посилює ефективність таких антибактеріальних препаратів як пеніцилін, хлорамфенікол.

Особливості застосування

Таблетки Лізак зі смаком анісу та м’яти не містять цукру, тому їх можна застосовувати хворим на цукровий діабет.

1 таблетка Лізак для розсмоктування зі смаком шоколаду, апельсина або малини містить 0,05 ХО, що необхідно враховувати хворим на цукровий діабет.

За наявності основних клінічних симптомів генералізації інфекції необхідно призначати системне антибактеріальне лікування. При появі будь-яких побічних ефектів застосування препарату Лізак треба припинити і призначити інший лікарський засіб.

Одночасне застосування Лізак з іншими препаратами для місцевого лікування слід проводити обережно.

Таблетки Лізак зі смаком анісу і м’яти містять лактозу, тому пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід їх застосовувати.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Контрольованих досліджень не проводилося, тому препарат у період вагітності або годування груддю можна застосовувати тільки після консультації з лікарем, якщо лікувальний ефект переважає можливий ризик впливу на плід/дитину.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Лізак не впливає на виконання робіт, що потребують підвищеної уваги (керування автотранспортом і робота з механізмами, що рухаються).

Спосіб застосування та дози

Рекомендовані дози для дорослих та дітей віком від 12 років.

Застосовувати Лізак по 1 таблетці для розсмоктування через кожні 2-3 години (не більше 10 таблеток на добу). Після зменшення симптомів запалення – по 1 таблетці кожні 4 години.

Рекомендовані дози Лізак для дітей віком від 4 до 12 років.

Застосовувати по 1 таблетці Лізак для розсмоктування через кожні 3 години (не більше 5 таблеток на добу). Після зменшення симптомів запалення – по 1 таблетці кожні 4 години.

Таблетку слід смоктати повільно, не розжовуючи.

Після застосування препарату Лізак рекомендується не їсти і не пити впродовж 30 хвилин.

Лікування слід продовжувати ще впродовж 1–2 діб після зникнення симптомів захворювання. Рекомендовано застосовувати Лізак доти, поки не зникнуть симптоми захворювання. Якщо симптоми не зникли через 5-7 діб лікування, необхідно звернутися до лікаря для вирішення подальшої тактики лікування.

Діти

Препарат у даній лікарській формі не застосовувати для лікування дітей віком до 4 років через ризик розвитку аспірації.

Передозування

Даних про передозування немає.

Побічні реакції

Можливі такі небажані реакції:

з боку шлунково-кишкового тракту: нудота, сухість у порожнині рота, дисбактеріоз ротової порожнини (при довготривалому застосуванні у високих дозах);

з боку шкіри та підшкірної клітковини: можливі алергічні реакції, включаючи кропив’янку, висипання, свербіж;

місцеві реакції, у тому числі відчуття печіння і подразнення у горлі та слизової оболонки ротової порожнини. У рідких випадках, а саме при зловживанні, можливе виникнення виразки та некрозу. У випадку виникнення будь-яких побічних реакцій слід припинити застосування препарату та обов’язково проконсультуватися з лікарем щодо подальшої терапії.

Термін придатності

2 роки.

Не застосовувати препарат Лізак після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 оС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 6 таблеток у блістері, по 2 блістери в пачці (для таблеток зі смаком анісу і м’яти, зі смаком шоколаду, зі смаком апельсина).

По 10 таблеток у блістері, по 1 блістеру в пачці.

По 10 таблеток у блістері, по 2 блістери в пачці (для таблеток зі смаком анісу і м’яти).

Категорія відпуску

Без  рецепта.

Завантажити повну інструкцію
Збіг складу і діючої речовини
Подібний терапевтичний ефект
Аналог в інших формах випуску
 1. Лісобакт льодяники пресовані №30
  Лісобакт льодяники пресовані №30
  Bosnalijek (Республіка Боснія-Герцеговина)
  Код товару: 239271
  Упаковка В наявності
  215,40 ₴
  1/3 упаковки
  В наявності
  71,80 ₴
 2. Септолете Тотал спрей розчин 30 мл
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 183,92 ₴ Звичайна ціна 193,60 ₴
 3. Анзибел пастилки №30
  Анзибел пастилки №30
  Nobel (Туреччина)
  Код товару: 202214
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 177,56 ₴ Звичайна ціна 186,90 ₴
  1/3 упаковки
  В наявності
  Спеціальна ціна 59,19 ₴ Звичайна ціна 62,30 ₴
 4. Септолете Тотал 3 мг/1 мг льодяники №16 купити
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 139,37 ₴ Звичайна ціна 146,70 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  Спеціальна ціна 69,69 ₴ Звичайна ціна 73,35 ₴
 5. Нео-ангін льодяники для горла без цукру (шавлія) №24
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 125,88 ₴ Звичайна ціна 132,50 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  Спеціальна ціна 62,94 ₴ Звичайна ціна 66,25 ₴
 6. Нео-ангін льодяники для горла без цукру (вишня) №24
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 122,74 ₴ Звичайна ціна 129,20 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  Спеціальна ціна 61,37 ₴ Звичайна ціна 64,60 ₴
 7. Стрепсілс плюс льодяники №16 ADD
  Стрепсілс плюс льодяники №16
  Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Великобританія)
  Код товару: 115071
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 117,71 ₴ Звичайна ціна 123,90 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  Спеціальна ціна 58,86 ₴ Звичайна ціна 61,95 ₴
 8. Стрепсілс плюс спрей 20 мл ціна
  Стрепсілс плюс спрей 20 мл
  Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Великобританія)
  Код товару: 3191
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 114,48 ₴ Звичайна ціна 120,50 ₴
 9. Нео-ангін льодяники №24
  Нео-ангін льодяники №24
  Divapharma (Німеччина)
  Код товару: 3404
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 107,45 ₴ Звичайна ціна 113,10 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  Спеціальна ціна 53,73 ₴ Звичайна ціна 56,55 ₴
 10. Сангіва розчин для ротової порожнини 100 мл
  Сангіва розчин для ротової порожнини 100 мл
  Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 267090
  Немає в наявності
 11. Стрепсілс з ментолом та евкаліптом льодяники №24 недорого
  Стрепсілс з ментолом та евкаліптом льодяники №24
  Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Великобританія)
  Код товару: 3066
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 106,59 ₴ Звичайна ціна 112,20 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  Спеціальна ціна 53,30 ₴ Звичайна ціна 56,10 ₴
 12. Стрепсілс з вітаміном С зі смаком апельсину льодяники №24 в аптеці
  Стрепсілс з вітаміном С зі смаком апельсину льодяники №24
  Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Великобританія)
  Код товару: 4831
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 106,59 ₴ Звичайна ціна 112,20 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  Спеціальна ціна 53,30 ₴ Звичайна ціна 56,10 ₴
 13. Нео-ангін льодяники для горла без цукру №16
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 104,41 ₴ Звичайна ціна 109,90 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  Спеціальна ціна 52,21 ₴ Звичайна ціна 54,95 ₴
 14. Стрепсілс без цукру зі смаком лимону льодяники №16 фото
  Стрепсілс без цукру зі смаком лимону льодяники №16
  Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Великобританія)
  Код товару: 10374
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 97,00 ₴ Звичайна ціна 102,10 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  Спеціальна ціна 48,50 ₴ Звичайна ціна 51,05 ₴
 15. Стрепсілс для дітей без цукру зі смаком лимону №24
  Стрепсілс для дітей без цукру зі смаком лимону №24
  Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Великобританія)
  Код товару: 212670
  Немає в наявності
 16. Стрепсілс оригінальний льодяники №24 ціна
  Стрепсілс оригінальний льодяники №24
  Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Великобританія)
  Код товару: 3192
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 94,24 ₴ Звичайна ціна 99,20 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  Спеціальна ціна 47,12 ₴ Звичайна ціна 49,60 ₴
 17. Ангілекс-Здоров'я спрей 50 мл
  Ангілекс-Здоров'я спрей 50 мл
  Здоров'я ТОВ (Україна, Харків)
  Код товару: 27349
  Упаковка В наявності
  89,80 ₴
 18. Ангілекс-Здоров'я спрей для ротової порожнини 30 мл
  Ангілекс-Здоров'я спрей для ротової порожнини 30 мл
  Здоров'я ТОВ (Україна, Харків)
  Код товару: 202115
  Немає в наявності
 19. Стрепсілс для дітей 6+ зі смаком полуниці льодяники №24 ADD
  Стрепсілс для дітей 6+ зі смаком полуниці льодяники №24
  Reckitt Benckiser Healthcare (UK) (Великобританія)
  Код товару: 214939
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 84,27 ₴ Звичайна ціна 88,70 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  Спеціальна ціна 42,14 ₴ Звичайна ціна 44,35 ₴
 20. Лізак таблетки для смоктання (апельсин) №10
  Лізак таблетки для смоктання (апельсин) №10
  Фармак ВАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 203999
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 78,00 ₴ Звичайна ціна 97,50 ₴
 1. Фурасол 0,1 г пакетики №15
  Фурасол 0,1 г пакетики №15
  Олайнфарм АТ (Латвія, Олайне+)
  Код товару: 99296
  Упаковка В наявності
  293,90 ₴
  1/15 упаковки
  В наявності
  19,59 ₴
 2. Ангіноваг спрей 20 мл
  Ангіноваг спрей 20 мл
  Ferrer International (Іспанія)
  Код товару: 201689
  Упаковка В наявності
  273,90 ₴
 3. Лоросан спрей 30 мл
  Лоросан спрей 30 мл
  Біолік (Україна, Ладижин)
  Код товару: 266130
  Упаковка В наявності
  189,80 ₴
 4. Анзибел зі смаком меду та лимону пастилки №30
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 181,64 ₴ Звичайна ціна 191,20 ₴
  1/3 упаковки
  В наявності
  Спеціальна ціна 60,55 ₴ Звичайна ціна 63,73 ₴
 5. Анзибел зі смаком ментолу пастилки №30
  Анзибел зі смаком ментолу пастилки №30
  Nobel (Туреччина)
  Код товару: 202215
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 176,61 ₴ Звичайна ціна 185,90 ₴
  1/3 упаковки
  В наявності
  Спеціальна ціна 58,87 ₴ Звичайна ціна 61,97 ₴
 6. Гівалекс розчин флакон 125 мл
  Гівалекс розчин флакон 125 мл
  Norgine Pharma (Франція)
  Код товару: 5582
  Немає в наявності
 7. Люгс розчин евкаліпт для зовнішнього застосування 1% спрей 20 мл
  Люгс розчин евкаліпт для зовнішнього застосування 1% спрей 20 мл
  Житомирська ФФ ТОВ (Україна, Житомир)
  Код товару: 171557
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 146,87 ₴ Звичайна ціна 154,60 ₴
 8. Септефрил-Дарниця 0,2 мг таблетки №40
  Септефрил-Дарниця 0,2 мг таблетки №40
  Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 726813
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 128,00 ₴ Звичайна ціна 160,00 ₴
 9. Хепілор спрей для ротової порожнини флакон 50 мл
  Хепілор спрей для ротової порожнини флакон 50 мл
  Фармак ВАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 188181
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 113,34 ₴ Звичайна ціна 119,30 ₴
 10. Хепілор розчин для полоскання ротової порожнини 100 мл
  Хепілор розчин для полоскання ротової порожнини 100 мл
  Фармак ВАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 188179
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 105,45 ₴ Звичайна ціна 111,00 ₴
 11. Анги-септ льодяники шавлія №24 ADD
  Упаковка В наявності
  96,10 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  48,05 ₴
 12. Ангілекс-Здоров'я розчин для ротової порожнини 120 мл
  Ангілекс-Здоров'я розчин для ротової порожнини 120 мл
  Здоров'я ТОВ (Україна, Харків)
  Код товару: 27335
  Упаковка В наявності
  91,30 ₴
 13. Шавлії екстракт з вітаміном С Др. Тайсс таблетки №24
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 82,18 ₴ Звичайна ціна 86,50 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  Спеціальна ціна 41,09 ₴ Звичайна ціна 43,25 ₴
 14. Лорангін спрей 50 мл
  Лорангін спрей 50 мл
  Мікрофарм ТОВ (Україна, Харків)
  Код товару: 247333
  Немає в наявності
 15. Лізак таблетки для смоктання (малина) №10
  Лізак таблетки для смоктання (малина) №10
  Фармак ВАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 263001
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 69,35 ₴ Звичайна ціна 73,00 ₴
 16. Хепілор спрей для ротової порожнини 20 мл
  Хепілор спрей для ротової порожнини 20 мл
  Фармак ВАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 208633
  Немає в наявності
 17. Септефрил-Дарниця 0,2 мг таблетки №20
  Септефрил-Дарниця 0,2 мг таблетки №20
  Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 239324
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 66,88 ₴ Звичайна ціна 70,40 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  Спеціальна ціна 33,44 ₴ Звичайна ціна 35,20 ₴
 18. Каметон аерозоль 30 г
  Каметон аерозоль 30 г
  Стома АТ (Україна, Харків)
  Код товару: 968
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 65,27 ₴ Звичайна ціна 68,70 ₴
 19. Лізак таблетки для смоктання (аніс і м'ята) №10
  Лізак таблетки для смоктання (аніс і м'ята) №10
  Фармак ВАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 187251
  Упаковка В наявності
  61,00 ₴
 20. Камфомен аерозоль 30 мл купити
  Камфомен аерозоль 30 мл
  Стома АТ (Україна, Харків)
  Код товару: 6688
  Упаковка В наявності
  59,60 ₴
 1. Тахокомб пластина 9.5х4.8 №1
  Тахокомб пластина 9.5х4.8 №1
  Takeda Pharmaceutical
  Код товару: 138072
  Немає в наявності
 2. Нутрифлекс Ліпід Пері 1250 мл емульсія мішок пластиковий трикамерний №5
  Упаковка В наявності
  5 154,70 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  1 030,94 ₴
 3. Тетраспан 6% розчин для iнфузій 500 мл №10
  Тетраспан 6% розчин для iнфузій 500 мл №10
  B. Braun (Німеччина)
  Код товару: 210520
  Упаковка В наявності
  2 543,00 ₴
  1/10 упаковки
  В наявності
  254,30 ₴
 4. Тахокомб пластина п/о 2.5 х 3 №1
  Тахокомб пластина п/о 2.5 х 3 №1
  Takeda Austria (Австрія)
  Код товару: 139052
  Немає в наявності
 5. Лейкеран 2 мг таблетки №25
  Лейкеран 2 мг таблетки №25
  GlaxoSmithKline Export (Великобританія)
  Код товару: 1207
  Упаковка В наявності
  1 759,00 ₴
 6. Медіхронал-Д 28,5 г гранули №21
  Медіхронал-Д 28,5 г гранули №21
  Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 186072
  Упаковка В наявності
  1 535,20 ₴
  1/21 упаковки
  В наявності
  73,10 ₴
 7. Цель Т 2 мл розчин для ін'єкцій ампули №10
  Цель Т 2 мл розчин для ін'єкцій ампули №10
  Heel (Німеччина)
  Код товару: 3599
  Упаковка В наявності
  1 499,10 ₴
  1/10 упаковки
  В наявності
  149,91 ₴
 8. Твінрикс суспензія для ін'єкцій 1 доза шприц 1 мл
  Упаковка В наявності
  1 250,90 ₴
 9. Тазалок краплі для преорального застосування 100 мл №3
  Тазалок краплі для преорального застосування 100 мл №3
  Др. Густав Кляйн (Німеччина)
  Код товару: 740043
  Упаковка В наявності
  1 124,70 ₴
 10. Солідаго Композитум С розчин для ін'єкціій 2,2 мл ампули №5
  Упаковка В наявності
  1 095,00 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  219,00 ₴
 11. Дискус композитум 2,2 мл розчин для ін'єкцій ампули №5
  Упаковка В наявності
  1 037,00 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  207,40 ₴
 12. Фемостон 1 мг/10 мг таблетки №56
  Фемостон 1 мг/10 мг таблетки №56
  Abbott Biologicals (Нідерланди)
  Код товару: 240547
  Упаковка В наявності
  1 025,00 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  512,50 ₴
 13. Мукоза композитум розчин для ін'єкцій 2,2 мл ампули №5
  Упаковка В наявності
  1 013,70 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  202,74 ₴
 14. Бронхо-мунал 7 мг капсули №30 недорого
  Бронхо-мунал 7 мг капсули №30
  Lek (Словенія)
  Код товару: 4766
  Упаковка В наявності
  Спеціальна ціна 954,75 ₴ Звичайна ціна 1 005,00 ₴
  1/3 упаковки
  В наявності
  Спеціальна ціна 318,25 ₴ Звичайна ціна 335,00 ₴
 15. Простамед таблетки №200
  Простамед таблетки №200
  Dr. Gustav Klein (Німеччина)
  Код товару: 186064
  Упаковка В наявності
  920,40 ₴
 16. Оваріум композитум ампули 2,2 мл №5
  Оваріум композитум ампули 2,2 мл №5
  Heel (Німеччина)
  Код товару: 9859
  Упаковка В наявності
  905,90 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  181,18 ₴
 17. Плацента композитум 2,2 мл розчин для ін’єкцій ампули №5
  Упаковка В наявності
  901,00 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  180,20 ₴
 18. Тиреоідеа композитум 2,2 мл розчин для ін’єкцій ампули №5
  Упаковка В наявності
  885,10 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  177,02 ₴
 19. Терафлекс капсули №120 в аптеці
  Терафлекс капсули №120
  Contract Pharmacal Corporation (США)
  Код товару: 122365
  Упаковка В наявності
  881,50 ₴
 20. Тестіс ампули 2,2 мл №5
  Тестіс ампули 2,2 мл №5
  Heel (Німеччина)
  Код товару: 26482
  Упаковка В наявності
  872,60 ₴
  1/5 упаковки
  В наявності
  174,52 ₴

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку