Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Синтоміцину лінімент 5% мазь 25 г
70,60 ₴

Інструкція до препарату Синтоміцину лінімент 5% мазь 25 г

Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

СИНТОМІЦИН

(Synthomycin)


Склад лікарського засобу.

Діюча речовина: 1 г лініменту містить синтоміцину 0 1 г або 0 05 г;

допоміжні речовини: олія рицинова емульгатор № 1 кислота сорбінова натрію карбоксиметилцелюлоза очищена вода очищена.


Лікарська форма.

Лінімент для зовнішнього застосування.


Лінімент білого або білого з жовтуватим відтінком кольору зі слабким специфічним запахом.


Назва і місцезнаходження виробника.

ПАТ «Хімфармзавод «Червона зірка».

Україна 61010 м. Харків вул. Гордієнківська 1.


Фармакотерапевтична група.

Антибіотики для місцевого застосування.

Код АТС D06A Х02.

Антибіотик широкого спектра дії. Препарат активний відносно штамів бактерій стійких до пеніциліну стрептоміцину сульфаніламідів; грампозитивним (Staphilococcus spp. Streptococcus spp.) та грамнегативним кокам (Neisseria gonorrhoeae Neisseria meningitides) багатьом бактерям (Escherichia coli Haemophilus influenzae Salmonella spp. Shigella spp. Klebsiella spp. Serratia spp. Proteus stuartii іерсинії) рикетсіям спірохетам збудникам трахоми пситакозу пахового лімфогранулематозу та ін. має протимікробну та антибактеріальну (бактеріостатичну) дію. Механізм дії пов'язаний з порушенням синтезу білків мікроорганізмів. Стійкість мікроорганізмів до хлорамфеніколу розвивається відносно повільно.

При зовнішньому застосуванні добре проникає у тканини та рідини організму. Виводиться головним чином із сечею у вигляді неактивних метаболітів частково - із жовчю та калом.


Показання для застосування.

Гнійничкові ураження шкіри карбункули гнійні рани фурункульоз виразки що довго не загоюються для лікування опіків ІІ-ІІІ ступеня тріщин сосків трахоми гнійно-запальних захворювань слизових оболонок.


Протипоказання.

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату алергія і токсична реакція (диспепсичні явища дисбактеріоз психічні розлади) на хлорамфенікол в анамнезі псоріаз екзема грибкові захворювання шкіри. Не призначають дітям у перші 4 тижні життя.Належні заходи безпеки при застосуванні.

Перед застосуванням препарату необхідно промити уражену ділянку водою з милом і ретельно висушити. Не слід застосовувати препарат частіше чи довше ніж призначено. Якщо протягом 1 тижня стан не покращився необхідно проконсультуватися з лікарем.


Особливі застереження.

Використання антибактеріальних засобів для зовнішнього застосування може призводити до сенсибілізації шкіри що супроводжується розвитком реакцій підвищеної чутливості при наступному використанні даних препаратів зовнішньо чи у вигляді лікарської форми системної дії.


Застосування у період вагітності або годування груддю.

Хлорамфенікол проникає через плаценту. Однак дослідження не виявили несприятливої дії хлорамфеніколу при зовнішньому застосуванні на плід у людини.

Невідомо чи проникає препарат у грудне молоко. Однак ускладнень у людини не зареєстровано тому застосування Синтоміцину під час лікування тріщин сосків у породіль не вимагає припинення годування груддю. Перед годуванням дитини залишки препарату з соска та шкіри навколо нього необхідно зняти чистою серветкою а залозу ретельно та обережно обмити.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Не впливає.


Діти.

Не призначають дітям у перші 4 тижні життя. Не можна допускати безконтрольного
застосування препарату у педіатричній практиці.                                                                        


Спосіб застосування та дози.

Синтоміцин призначають зовнішньо. Лінімент наносять на уражені ділянки і зверху накладають пов'язку з (або без) пергаментним або компресним папером. Зміна пов'язок робиться щоденно або через день. При тріщинах сосків після годування дитини грудну залозу обережно обмивають і на стерильній серветці накладають 5% лінімент. Термін застосування - 2-5 днів.


Передозування.

Інформація відсутня.


Побічні ефекти.

Тривале зовнішнє застосування часто призводить до контактної сенсибілізації.

Часто зустрічається підвищена чутливість у вигляді алергічних реакцій (відчуття печіння свербіж почервоніння висипання на шкірі чи набряклість інші ознаки подразнення що не відзначалися до лікування).


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Одночасне застосування препарату з еритроміцином олеандоміцином нистатином та леворином - підвищує антибактеріальну активність ігінімеиту. а з солями бензилпеніциліну -знижує. Препарат несумісний з цитостатиками сульфаніламідами дифенілом барбітуратами похідними піразолону та алкоголем.


Термін придатності.

2 роки.Умови зберігання.

Зберігати в сухому захищеному від світла місці при температурі від 8 до 15 0С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.


Упаковка.

По 25 г у тубі в пачці з картону.


Категорія відпуску.

Без рецепта.

Завантажити повну інструкцію
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку