Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Тонометр Vega VS-250 напівавтоматичний
833,20 ₴

Інструкція до препарату Тонометр Vega VS-250 напівавтоматичний

Інструкція

Тонометр VEGA VS-250 напівавтоматичний

Напівавтоматичний тонометр марки «VS-250» відрізняється простотою, надійністю і високою точністю при вимірюванні артеріального тиску і пульсу.

Унікальні особливості тонометра «VS 250»

1. Комфортна манжета. Виготовлена ​​за новітньою технологією «Real-Fuzzy» - при нагнітанні повітрям, манжета не викликає дискомфортного відчуття. Виріб має консусоподібну форму, що полегшує її надягання і зняття з руки. Кільце-фіксатор дозволяє надійно зміцнити манжету на плечі і запобігти її зміщення під час процедури.
2. Велика пам'ять. У програмі приладу зберігаються дані останніх 90 вимірювань. Функція електронного щоденника незамінна, коли лікарю необхідно проаналізувати зміну артеріального тиску протягом останніх тижнів.
3. Індикатор аритмії/пульсу. На табло відображаються показники вимірювання пульс і серцебиття. Важлива функція, яка допомагає відстежити найменші зміни в роботі серцево-судинної системи.
4. Відмінний дизайн. Тонометром легко користуватися людям з досвідом або навичками. Нижня панель приладу виготовлена ​​з неслизького матеріалу. Завдяки чому прилад стійко розташовується на меблях з будь-якою поверхнею, що не зісковзує і не падає зі столу під час процедури.
5. Бездоганна швейцарська якість. Завод виробник ТМ Vega у виготовленні тонометрів використовує тільки високоміцні, якісні матеріали. Тонометр VS-250 має сертифікат якості європейського зразка. ТМ ВЕГА гарантує 5 років бездоганної роботи електронного приладу.

Переваги напівавтоматичного тонометра VS-250

Зручне табло. Великий екран відображає результати вимірювання великими, контрастними цифрами, які з легкістю розглянуть люди з ослабленим зором.
Універсальний розмір манжети. Завдяки великому розміру манжети, пристроєм можуть користуватися підлітки, худорляві або щільної статури дорослі люди.
Простий у використанні. Тонометр має елементарний інтерфейс і управляється натисненням однієї великої кнопки.
Сумочка для зберігання. Компактний чохол захищає пристрій від пилу і забруднення.
Зручна груша. Нагнетатель має ергономічну форму, виготовлений з м'якого еластичного матеріалу. Грушу легко утримувати однією рукою і здійснювати без примусу стискають руху пензлем.
Показники ВООЗ. Кольоровим графічним зображенням позначається рівень відхилення або відповідності показників вимірювання артеріального тиску з нормами ВООЗ.
Автономна робота. Прилад працює від 4-х батарейок тип АА. Зручна функція, що дозволяє брати з собою тонометр в поїздку або на роботу.

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку