Налаштування
Шрифт:
  • А
  • А
  • А
Колір:
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
Фото
  • ЧБ
  • Колір
  • Вимк.
Повна версія
Martiderm (Мартідерм) Night Renew ампули 30*2 мл
2 740,00 ₴
Martiderm S.L.
Арт.
725788
У список

Martiderm (Мартідерм) Night Renew ампули 30*2 мл Martiderm S.L.

Кількість в упаковці:
5 10 30
Martiderm S.L.
Дивитись аналоги Немає в наявності
2 740,00 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Martiderm S.L.
Форма товару Ампули
Класифікація Лікувальна
Вік від 30 років
Країна виробництва Іспанія
Зона застосування Декольте, Обличчя
Час застосування Ніч
Ознака Імпортний
Штрих-код 8437000435594
Бренд MartiDerm
Об'єм 60 мл
Стать Жінка
Призначення Антивіковий догляд
Серія Platinum
Тип шкіри Для всіх типів
Опис
Громадська Яна
Перевірено: Громадська Яна Автор
Ризванюк Оксана
Перевірено: Ризванюк Оксана Рецензент
Оновлено: 14.12.2025
Перевірено
Опис

Martiderm (Мартідерм) Night Renew ампули

Martiderm Night Renew Platinum Ampoules Soft Peeling

Martiderm Night Renew - це м'який пілінг проти старіння з 10% AHA і морським колагеном, щоб оновити текстуру шкіри і поліпшити всі ознаки старіння.

Martiderm Night Renew це м'який пілінг з 10% AHA, який видаляє омертвілі клітини шкіри і підвищує клітинний оборот, щоб зробити шкіру молодою і сяючою, а також поліпшити текстуру шкіри. 5% морської колаген має наповнює дією, яке допомагає зменшити зморшки, а гіалуронова кислота забезпечує глибоке зволоження. Шкіра виглядає більш зволоженою, а текстура і рівень зволоження поліпшуються. Зморшки заповнюються і шкіра відчуває себе оновленою.

Характеристики

  • Підходить для всіх типів шкіри
  • Покращує текстуру шкіри і зменшує ознаки старіння завдяки м'якому пілінговий ефект
  • негайне зволоження
  • 10% AHA і 5% морської колаген

Як користуватися

Наносити Martiderm Night Renew ввечері безпосередньо на обличчя, шию і область грудей після очищення і перед нанесенням інших засобів. Використовуйте 1 ампулу протягом 2 днів, використовуючи кришку і підстава, передбачені для її зберігання.

склад

Aqua (Water), Propanediol, Glycolic Acid, Lactic Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Malic Acid, Tartaric Acid, Sodium DNA, Soluble Collagen, Isoceteth-20, Ammonium Acryloyldimethyltaurate / VP Copolymer, Sodium Citrate, Parfum (Fragrance ), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація/інструкція до препарату носить ознайомчий характер і призначена виключно для інформаційних цілей.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку