Налаштування
Шрифт:
  • А
  • А
  • А
Колір:
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
Фото
  • ЧБ
  • Колір
  • Вимк.
Повна версія
Олія ефірна ялівцева 10 мл
45,20 ₴
Фармаком ВТФ ТОВ (Україна, Харків)
Арт.
140200
У список

Олія ефірна ялівцева 10 мл

Фармаком ВТФ ТОВ (Україна, Харків)
Немає в наявності
45,20 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Фармаком ВТФ ТОВ (Україна, Харків)
Форма товару Олія
Штрих-код 4820025741582
Бренд Ароматика
Об'єм 10 мл
Стать Унісекс
Призначення Догляд за тілом
Температура зберiгання не вище 25°C
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 28.11.2023
Провірено
Інструкція

Олія ефірна ялівцева інструкція по застосуванню

Ялівцева ефірна олія Ароматика – це ефірна олія, отримана з шишкоягід вічнозеленого хвойного чагарнику ялівцю звичайного. Ефірна олія ялівцева активізує розумову діяльність, застосовується для ароматизації приміщень, особливо в несприятливий осінньо-зимовий період. Олія ялівцю запобігає утворенню розтягів та стрій на шкірі, корисна при втраченій пружності та еластичності шкірного покриву. Застосовується для покращення кольору обличчя та омолодження шкіри. Ялівцева олія також допомагає зміцнювати волосся.

Історія застосування ялівцю

З давніх часів ефірну олію з плодів і хвої ялівцю використовували для профілактики епідемій і лікування хвороб печінки, нирок і сечового міхура. Індіанці Північної Америки для лікування туберкульозу шкіри, кісток і суглобів поміщали хворих в зарості цієї рослини. Ще в I ст. до н.е. Вергілій писав, що під час великих епідемій холери житла слід обкурювати гілками ялівцю. Стародавні римляни присвячували гілки ялівцю богині Юноні, як охоронниці шлюбних уз, тепла і родючості. Крім того, в античні часи ялівець вважався вірним захисником від змій.

Сьогодні кущі ялівцю часто висаджують біля санаторіїв, профілакторіїв, пансіонатів, будинків відпочинку. Вчені встановили, що за одну добу 1 гектар ялівцю виділяє близько 30 кг фітонцидів. Цього цілком достатньо для того, щоб очистити від хвороботворних мікроорганізмів атмосферу цілого мегаполісу!

Ягоди ялівцю використовують як пряність, з рослини виготовляють алкогольні напої, наприклад, знаменитий англійський джин, з його деревини роблять гарні меблі, посуд, амулети. Любителі лазні оздоровлюються за допомогою банних процедур і ялівцевого віника, тому можна використовувати ялівцеві ефірні олії для сауни. Ефірна олія цього чагарнику використовується у французькій і не тільки косметології, позаяк добре очищає шкіру і сповільнює процеси старіння, також вона допомагає зберігати та з'єднувати композиції ароматів у парфумерії.

Метод виробництва ефірної олії ялівцевої

Ефірну олію ялівцю (Oleum Juniperi) отримують паровою дистиляцією попередньо розім'ятих свіжих або сухих шишкоягід другого року (синього кольору) ялівцю звичайного (Juniperus communis L.), родина Кипарисові (Cupressaceae).

Зростає ялівець переважно в північній півкулі (Європі, Сибіру, Кавказі, Гімалаях, Північній Америці). Широко культивується як декоративна та ефіроолійна рослина. Сировина для виробництва ефірної олії ялівцю поставляється з Македонії.

Властивості ефірної олії ялівцю

Ялівцева олія є рухомою, безбарвною або жовтувато-зеленою рідиною з освіжаючим, терпким, димним деревно-бальзамічним запахом і злегка пекучим гірким смаком. При зберіганні олія змінює запах і стає більш в'язкою через полімеризацію мірцену.

Косметична користь ефірної олії ялівцю

Ялівцева олія є хорошим засобом для процедур краси та найяскравішою її косметичною властивістю є здатність стимулювати регенерацію клітин шкіри.

Збагачені ялівцевою олією креми, тоніки, ополіскувачі, маски, компреси рекомендуються при нормальній і жирній, запаленій шкірі, відкритих і розширених порах, вугровій висипці. Тому засоби, збагачені ялівцевою олією, рекомендують використовувати в перехідному, юнацькому віці.

Оскільки олія ялівцю здатна уповільнити процеси старіння, її часто використовують в засобах антивікової серії. Ялівцева олія для обличчя сприяє глибокій регенерації клітин епідермісу, усуває млявість, в'ялість, нерівний колір і сліди втоми на шкірі.

Збагачені ялівцевою олією масажні суміші ефективні при целюліті. Антицелюлітні розтирання аромасуміші з ялівцевою ефірною олією допомагають відновлювати еластичність і пружність шкіри.

Поживний аромамасаж волосистої частини голови та аромаополіскування волосся з цією олією допомогає зміцнити волосся та прискорити його зростання. Регулярно застосовуючи косметичні продукти з олією ялівцю, можна домогтися відновлення навіть самого ослабленого волосся. Олія подарує йому силу і блиск.

Пам'ятайте, що ефірні олії, в тому числі й ефірна олія ялівцю, являють собою сильно концентровані рослинні есенції, тому наносити їх на шкіру в чистому, нерозведеному вигляді не можна. Для косметичного використання їх слід розбавити у базовій жирній олії (олії-основі) або будь-якому іншому емульгаторі. Ефірні олії не розчиняються у воді, зате чудово розчиняються в жирі, молоці, кефірі, йогурті, воску, меду, солі.

Ефірна олія ялівцю в ароматерапії

Використання ялівцевої олії в аромалампах, ваннах і масажі швидко та ефективно тонізує нервову систему, підвищує життєву активність, усуває руйнівні емоції, позбавляє від дратівливості, заздрості, відновлює душевну рівновагу. Якщо Вас долають нав'язливі страхи, апатія і Ви страждаєте від безсоння, то ця ефірна олія стане Вашим надійним другом і помічником.

Ефірна олія ялівцю особливо корисна людям, які живуть в мегаполісах і великих містах. Вона допомагає подолати млявість і сонливість, що виникають в результаті перевантаженості шлаками. Вдихати аромат ялівцю рекомендують і діловим людям з бізнес сфери. Цей ароматичний засіб прояснює розум, підвищує зібраність, творчі та ділові якості особистості.

Побутове застосування ефірної олії з ялівцю

Ялівцева олія добре очищає та освіжає повітря в приміщеннях.

Поєднання ялівцю з оліями

Ялівцеву ефірну олію можна застосовувати в чистому вигляді та в суміші з іншими ефірними оліями. У композиціях ялівцева олія добре поєднується з кипарисовою, ветиверовою, шавлієвою, сосновою, елемі, геранієвою, мелісовою, розмариновою, грейпфрутовою, лемонграсовою і санталовою ефірними оліями. Комплементарний аромат – апельсин, лимон, лаванда.

Способи застосування

  • Збагачення косметичних засобів: 5 крапель ялівцевої олії або її суміші з іншими оліями додати до 10-15 г (мл) основи (рослинної олії, крему, тоніка, лосьйону, шампуню та ін.).
  • Масаж: 5-7 крапель ялівцевої олії або вищевказаної композиції ефірних олій змішати з 1-2 столовими ложками будь-якої рослинної олії (персикової, мигдалевої, кукурудзяної) або обраного Вами крему.
  • Ванни: У наповнену ванну (37-38 °С) додати 5-7 крапель ялівцевої олії або її суміші з іншими оліями, попередньо змішаних з 1 столовою ложкою емульгатора (молока, меду, морської або кухонної солі). Тривалість процедури – 10-15 хв.
  • Сауна: 5-10 крапель ялівцевої олії або композиції олій додати в ємність з невеликою кількістю гарячої води та помістити її на верхній стелаж парилки.
  • Ароматизація приміщення: 4-5 крапель ялівцевої олії або її суміші з іншими оліями додати в аромалампу, заправлену водою, і запалити свічку. Аромат наповнить приміщення. При відсутності аромалампи олію можна нанести на серветку або додати в чашку з гарячою водою і помістити її на радіатор опалення. Тривалість процедури – 15-30 хв.

Застереження

Тільки для зовнішнього застосування. Тестувати індивідуально, не допускати передозування. При потраплянні олії в очі – промити великою кількістю води. Дотримуватися обережності при вагітності, епілепсії, хіміотерапії. Не застосовувати при гострих захворюваннях нирок.

Умови зберігання

Зберігати щільно закритою, в недоступному для дітей місці, за температури не вищої +25 °C. Уникати потрапляння прямих сонячного проміння.

Склад (INCI)

Juniperus Сommunis Oil.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку