Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Мебо мазь проти опіків 40 г
360,30 ₴
Шантy МЕБО Фармасьютiкл Ко.Лтд
Код товару:
759632
У список

Мебо мазь проти опіків 40 г

Шантy МЕБО Фармасьютiкл Ко.Лтд
Упаковка В наявності
360,30 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 45 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям з обережністю з обережністю
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Шантy МЕБО Фармасьютiкл Ко.Лтд
Форма товару Мазь
Штрих-код 6925464499389
код моріону 773542
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 25.09.2022
Провірено
Інструкція

Мебо (Mebo) інструкція по застосуванню

Склад

Кунжутна олія, бджолиний віск, кора бархату китайського (Phellodendri Chinensis Cortex), корінь шоломниці (Scutellariae Radix), кора коптісу (Coptidis Rhizoma), феретіма (Pheretima).

Властивості

Мебо – мазь проти опіків з традиційних компонентів, які широко використовуються в китайській медицині. Мазь Мебо  розроблена для створення фізіологічних умов природного загоєння ран та опіків різного генезу, в тому числі термічних та хімічних опіків, сонячних опіків і попрілостей. Мазь проти опіків Мебо  містить речовини природного походження, що сприяють циркуляції крові та усуненню її застою в області опікової поверхні. Завдяки покращенню мікроциркуляції, зменшується ішемія та гіпоксія нервових закінчень, що в свою чергу, здатно зменшити їх подразнення. Це відіграє важливу роль в усуненні неприємних відчуттів та свербежу в рановій та опіковій поверхні. Після нанесення мазі проти опіків Мебо на поверхню рани вона утворює тонкий шар, що ізолює рану від зовнішніх подразників та зменшує ймовірність її забруднення. Також, мазь проти опіків Мебо підтримує рану у фізіологічному зволоженому стані, що дозволяє зробити внутрішнє та зовнішнє середовище тканин ран та опіків відносно стабільними для забезпечення обміну речовинами всередині та зовні клітин. Крім того, мазь проти опіків Мебо здатна заспокоювати уражену шкіру та зменшувати неприємні відчуття.

Мазь проти опіків Мебо сприяє росту епітеліальних клітин та допомагає мінімізувати рубцювання.

Основа мазі складається з кунжутної олії та бджолиного воску, до складу входять й інші активні інгредієнти, такі як: кора бархату китайського (Phellodendri Chinensis Cortex), корінь шоломниці (Scutellariae Radix), кореневище коптісу китайського (Coptidis Rhizoma), феретіма (Pheretima).

Кора бархату китайського, завдяки наявності у складі бета-ситостерину, проявляє протизапальний, протимікробний, антиоксидантний ефекти. Бета-ситостерин є основним фітостеролом рослин, має протизапальну, антиоксидантну дію, здатен регулювати рівень вологи в шкірі, є натуральним імуномодулятором. Бета-ситостерин добре проникає в шкіру, стимулює поділ кератиноцитів епідермісу і підвищує синтез церамідів, і, таким чином, активізує процеси регенерації шкіри та сприяє зміцненню її бар'єрних функцій.

Кора коптісу з давніх часів використовується в традиційній китайській медицині для очищення і підсушування опікових ран та процесу детоксикації. Різні фармакологічні дослідження показали, що кора коптісу та його основні алкалоїди (лігнани, фенілпропаноїди, флавоноїди, фенольні кислоти, цукри і стероїди) проявляють різноманітну біологічну активність, включаючи протизапальну, антибактеріальну, антиоксидантну та інші дії. Берберин – один з найважливіших алкалоїдів, що міститься у складі коптісу. Він проявляє антибактеріальну дію на грампозитивні та грамнегативні бактерії, такі як кишкова паличка, пневмокок, стафілокок, стрептокок, сальмонела та ін.

Корінь шоломниці, завдяки наявності у складі великої кількості флавоноїдів, проявляє протизапальну, антибактеріальну, противірусну, протигрибкову та антиоксидантну дії. Одним з ключових складових шоломниці є байкалін - флавоноїд, відомий своїми антиоксидантними та антитромботичними ефектами.

Компоненти феретіми відомі різними корисними фармакологічними ефектами, включаючи протизапальну та регенеративну дії. Гліколіпопротеїн G-90 проявляє антиоксидантну, фібринолітичну та антикоагулянтну активність, Також у складі містяться фактори росту, наприклад інсуліноподібний фактор росту та епідермальний фактор росту. Завдяки цьому він бере активну участь в регенерації тканин при загоєнні ран та опіків. Протизапальна і антиоксидантна дія може бути пов'язана з високим вмістом поліфенолів.

Кунжутна олія багата на мікроелементи (Zn, Ca, P, Fe, Mg), вітаміни А, Е і В, містить прекрасно збалансовані поліненасичені жирні кислоти, олеїнову та незамінну лінолеву кислоти, токофероли, білки та натуральні антиоксиданти (головним з них вважається сезамол). Кунжутна олія здатна глибоко проникати в шкіру, пом'якшувати і очищати її, виводячи шкідливі продукти метаболізму та відмерлі клітини. Кунжутна олія впливає на шкіру як природний антиоксидант.

Бджолиний віск являє собою складну суміш більше 300 різних речовин, за складом і дією нагадує вітамін А, що необхідний для нормального розвитку клітин і покривного епітелію шкіри. Бджолиний віск містить складні ефіри, вільні жирні кислоти, вуглеводні, бактерицидні і мінеральні речовини. Бджолиний віск має чудові пом'якшуючі, живильні і протизапальні властивості, сприяє швидкому загоєнню різних ушкоджень шкіри (запалення, рани, опіки і т.і.). Бджолиний віск повільно всмоктується в шкіру, утворюючи на її поверхні найтонший напівпроникний шар, що захищає шкіру від негативного впливу навколишнього середовища. Це істотно сповільнює процес зневоднення ранової та опікової поверхонь.

Показання 

Сприяє загоєнню опіків різного генезу, в тому числі сонячних опіків, опіків після ошпарювання та дії хімічних речовин, а також ран, попрілостей та інших пошкоджень шкіри та сприяє зменшенню рубцювання.

Протипоказання Мебо 

Протипоказано при відомій гіперчутливості до будь-якого компоненту мазі, особливо до кунжуту (сезаму). При появі висипань або посилення ексудації рани, застосування потрібно припинити та звернутися за консультацією до лікаря.

Спосіб застосування та дози Мебо 

Перед використанням мазі проти опіків Мебо  необхідно дбайливо очистити та висушити шкіру. Мазь потрібно наносити тонким шаром кожні 4-6 годин. Тривалість застосування необмежена, мазь доцільно застосовувати до повного загоєння ураженої поверхні або до вираженого зменшення процесів запалення. Необхідно повністю вкрити рану або опік тонким шаром мазі. Перед повторним нанесенням, слід прибрати залишкову кількість попередньої порції мазі. Між нанесеннями мазі не рекомендується використання антисептиків або стерильних розчинів для обробки рани, при потребі ними можна обробити краї рани або опіку.

При системних ускладненнях, спричинених опіками, мазь слід застосовувати під наглядом лікаря. За рекомендацією лікаря, в залежності від площі та локалізації рани або опіку, глибини ураження шкіри та підлеглих тканин, стадії протікання ранового процесу, мазь проти опіків Мебо  може використовуватись різними способами, наприклад:

 • відкритий спосіб (без пов’язки), при цьому рекомендована частота нанесення – кожні 4-6 годин, товщина шару мазі – близько 1 мм.
 • напіввідкритий спосіб (з марлевою пов’язкою, змащеною маззю), при цьому рекомендована частота нанесення – кожні 8-12 годин, товщина шару мазі – 1-2 мм.
 • закритий спосіб (з марлевою пов’язкою, змащеною маззю та з щільним бинтуванням), при цьому рекомендована частота нанесення – кожні 12-24 годин, а товщина шару мазі – близько 2-3 мм.

Застереження

Мазь проти опіків Мебо призначена лише для зовнішнього застосування. При системних ускладненнях, спричинених опіками, мазь слід застосовувати під наглядом лікаря. Слід звернутися до лікаря, якщо симптоми погіршуються, або не зменшуються. Слід звернутися до лікаря при появі лихоманки, ознобу, почервоніння, набряку, відчуття жару або болю в місці опіку. Підвищена температура повітря влітку або повторні натискання на тубу можуть призвести до зміни консистенції мазі та зробити її більш рідкою. Це не впливає на дію мазі. Якщо мазь стала більш рідкою, необхідно занурити тубу з щільно прикрученим ковпачком у гарячу воду на декілька хвилин, дістати та перевернути тубу у вертикальне положення (ковпачком донизу) та дати охолонути до кімнатної температури. Це відновить початкову консистенцію мазі. Застосовувати у дітей тільки під наглядом дорослих.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30°C в темному та сухому місці. Зберігати в недоступному для дітей місці. Тільки для зовнішнього застосування.

Застосовувати у дітей тільки під наглядом дорослих.

Упаковка

Світла жовто-коричнева мазь із запахом кунжутного масла 

По 40 г (g) у тубі. По 1 тубі у пачці.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку