Жарознижуючі засоби для дітей

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Які бувають препарати від температури для дітей?

         З медикаментів для зниження температури у дітей найбільш часто використовують різноманітні речовини, що відносяться до нестероїдних протизапальних засобів. Всі вони крім жарознижуючої, мають протизапальну, знеболюючу та кроверазжижающу дію. Виразність перерахованих ефектів у різних речовин неоднакова, отже, з метою зниження температури можна застосовувати тільки рекомендовані для цих цілей засоби. Також з жарознижувальною метою, можливо, використовувати різноманітні фітопрепарати. У деяких ситуаціях рослинні ліки можуть істотно знизити або зовсім замінити хімічні ліки.

Коли можна використовувати жарознижуючі препарати для дітей?

         Не можна не погодитися з твердженням, що жарознижуючі препарати слід використовувати при підвищеній температурі тіла. Однак сприймаючи це твердження буквально, деякі батьки неусвідомлено шкодять своїм дітям. Справа в тому, що підвищення температури є обов'язковою умовою активації нашої захисної системи. Багато компонентів,що беруть участь в знищенні інфекційних агентів, можуть функціонувати тільки в умовах підвищення температури.

Отже, необгрунтовано прийняте жарознижувальне для дітей призведе до уповільнення одужання або переходу хвороби в хронічну форму. На сьогоднішній день більшість педіатрів рекомендують утримуватися від зниження температури, що не перевищує 38,5 ° С. Однак це не ставитися до дітей до 1 року і які мають супутні захворювання нервової системи, що загрожують розвитком судомних станів. У таких випадках необхідно давати жарознижуючий засіб, якщо температура на градуснику виявиться вище 38,0 ° С. Також слід пам'ятати, що деякі, препарати слід давати тільки в разі якщо інші жарознижуючі препарати для дітей не дали ефекту.

Наприклад, до таких препаратів ставитися метамізол натрію, який успішно коригує навіть температуру,яка важко піддається зниженню. Однак, внаслідок небезпеки розвитку алергічних реакцій і ризику порушення кровотворення при безконтрольному використанні, робить введення такої речовини крайнім заходом. Також існують країни, в яких його використання зовсім заборонено.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення