Ібупром 200 мг таблетки №10

КОД: -9461
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

   Ібупром 200 мг таблетки №10

   Звичайна ціна: 63,17 грн.

   Special Price 49,90 грн.

   Доступность:Есть в наличии

   Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
  • Доставка
   • Доставка Кур'єром
   • Самовивіз
   • Доставка Новою поштою
   При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно кур'єром
   Міста безкоштовної доставки
   • Київ
   • Одеса
   • Харків
   • Дніпро
   • Львів
   • Івано-Франківськ
   • Вінниця
   • Запоріжжя
   • Кременчук
   • Кривий Ріг
   • Тернопіль
   Оплата
   Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
   Нам довіряють
   • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
   • 100% товарів сертифіковані
   • Термінова доставка по Україні за 24 години
   • Працюємо без вихідних


  • add.ua-US Pharmacia International (США)-Ібупром 200 мг таблетки №10-02
  • add.ua-US Pharmacia International (США)-Ібупром 200 мг таблетки №10-02

  Наявність:Є в наявності

  Звичайна ціна: 63,17 грн.

  Special Price 49,90 грн.

  Економія: 13,27 грн
  Повтор замовлення
  Замовлення кожний(і):
  Ціна дійсна при замовленні на сайті
  • Виробник: US Pharmacia International (США)
  • Форма товару: Таблетки
  • Реєстраційне посвідчення: UA/6045/01/01
  Інструкція

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу

  Ібупром

  (Ibuprom®)

  Склад:

  діюча речовина:ibuprofen;

  1 таблетка містить ібупрофену 200 мг;

  допоміжні речовини:целюлоза порошкоподібна крохмаль кукурудзяний крохмаль прежелатинізований гуарова камедь тальк кросповідон (типу А) кремнію діоксид колоїдний водний олія рослинна гідрогенізована гідроксипропілцелюлоза поліетиленгліколь (макрогол 400) желатин сахароза каолін цукор кондитерський кальцію карбонат акація дисперсно-висушена титану діоксид (Е 171) Opalux White AS 7000 (титану діоксид (Е 171) сахароза натрію бензоат (Е 211)) віск карнаубський.

  Лікарська форма. Таблетки вкриті оболонкою.

  Основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі таблетки вкриті цукровою оболонкою білого кольору.

  Фармакотерапевтична група. Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Похідні пропіонової кислоти.

  Код АТX М01А Е01.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка. Нестероїдний протизапальний засіб похідний фенілпропіонової кислоти. Чинить аналгезуючу жарознижувальну та протизапальну дії. Механізм дії полягає в інгібуванні синтезу простагландинів – медіаторів болю та запалення.

  Фармакокінетика. Після прийому ібупрофен швидко абсорбується з травного тракту. Максимальна концентрація активної речовини у плазмі крові визначається через 45 хвилин після прийому у синовіальній рідині – через 3 години після прийому. Ібупрофен метаболізується у печінці виводиться нирками у незміненому вигляді та у вигляді метаболітів. Період напіввиведення – майже 2 години.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Симптоматична терапія головного та зубного болю болісних менструацій болю у спині суглобах м’язах при ревматичному болю а також при симптомах застуди і грипу.  Протипоказання.

  -       Підвищена чутливість до ібупрофену або до будь-якого з компонентів препарату.

  -       Реакції гіперчутливості (наприклад астма риніт ангіоневротичний набряк або кропив’янка) які спостерігалися раніше після застосування ібупрофену ацетилсаліцилової кислоти або інших НПЗЗ.

  -       Виразкова хвороба шлунка/кровотеча в активній формі або рецидиви в анамнезі (два і більше виражених епізоди виразкової хвороби чи кровотечі).

  -       Шлунково-кишкова кровотеча або перфорація пов’язана із застосуванням НПЗЗ в анамнезі.

  -       Застосування препарату з супутніми нестероїдними протизапальними засобами включаючи специфічні інгібітори циклооксигенази-2.

  -       Тяжке порушення функції печінки нирок; серцева недостатність.

  -       Останній триместр вагітності.

  -       Цереброваскулярні або інші кровотечі.

  -       Порушення кровотворення або згортання крові.


  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Ібупрофен як і інші НПЗЗ не слід застосовувати в комбінації з:

  - аспірином оскільки це може збільшити ризик виникнення побічних реакцій крім випадків коли аспірин (доза не вище 75 мг на день) призначив лікар;

  - іншими НПЗЗ в тому числі селективними інгібіторами циклооксигенази-2.

  З обережністю слід застосовувати ібупрофен в комбінації з:

  антикоагулянтами: НПЗЗ можуть посилити лікувальний ефект таких антикоагулянтів як варфарин;

  антигіпертензивними засобами (інгібітори АПФ та антагоністи ангіотензину II) та діуретиками: НПЗЗ можуть послабляти ефект діуретиків та інших антигіпертензивних препаратів. У деяких пацієнтів з порушенням функції нирок (наприклад у пацієнтів зі зневодненням або у літніх пацієнтів з ослабленою функцією нирок) одночасне застосування інігібітору АПФ або антагоніста ангіотензину ІІ і препаратів що інгібують циклооксигеназу може призводити до подальшого погіршення функції нирок включаючи можливу гостру ниркову недостатність що зазвичай має оборотний характер. Тому такі комбінації слід призначати з обережністю особливо пацієнтам літнього віку. При необхідності довготривалого лікування слід провести адекватну гідратацію пацієнта та розглянути питання
  про проведення моніторингу функції нирок на початку комбінованого лікування а також з певною періодичністю надалі. Діуретики можуть підвищувати ризик нефротоксичного впливу НПЗЗ.

  Кортикостероїди можуть підвищити ризик появи виразок та кровотеч у шлунково-кишковому тракті.

  Літій: існують докази потенційного підвищення рівня літію в плазмі крові.

  Метотрексат: існують докази потенційного підвищення рівня метотрексату в плазмі крові.

  Зидовудин: відомо про підвищений ризик гематологічної токсичності при сумісному застосуванні зидовудину та НПЗЗ. Існують докази підвищення ризику розвитку гемартрозу та гематоми у ВІЛ-інфікованих пацієнтів які страждають на гемофілію у разі супутнього лікування зидовудином та ібупрофеном.

  Серцеві глікозиди: НПЗЗ можуть посилювати порушення серцевої функції знижувати функцію клубочкової фільтрації нирок та підвищувати рівень глікозидів у плазмі крові.

  Антитромбоцитарні засоби та селективні інгібітори серотоніну: може підвищуватись ризик виникнення шлунково-кишкової кровотечі.

  Циклоспорин такролімус: можливе підвищення ризику нефротоксичності.

  Міфепристон: НПЗЗ не слід застосовувати раніше ніж через 8-12 діб після застосування міфепристону оскільки вони знижують його ефективність.

  Хінолонові антибіотики: одночасний прийом з ібупрофеном може підвищити ризик виникнення судом.

  Препарати групи сульфонілсечовини та фенітоїн: можливе підсилення ефекту.

  Особливості застосування.

  Побічні ефекти які стосуються застосування ібупрофену та всієї групи НПЗЗ в цілому можна зменшити шляхом застосування мінімальної ефективної дози потрібної для лікування симптомів протягом найкоротшого періоду часу.

  Вплив на серцево-судинну та цереброваскулярну систему

  Пацієнтам з артеріальною гіпертензією та/або помірним або середнім ступенем застійної серцевої недостатності в анамнезі слід з обережністю починати довготривале лікування (необхідна консультація лікаря) оскільки при терапії ібупрофеном як і іншими НПЗЗ повідомлялося про випадки затримки рідини артеріальної гіпертензії та набряків.

  Застосовування ібупрофену особливо у високих дозах (2400 мг на добу) а також тривале лікування можуть призвести до незначного підвищення ризику артеріальних тромботичних ускладнень (наприклад інфаркту міокарда або інсульту). Низька доза ібупрофену (наприклад ≤ 1200 мг на добу) може призвести до підвищення ризику інфаркту міокарда. Пацієнтам з неконтрольованою артеріальною гіпертензією застійною серцевою недостатністю діагностованою ішемічною хворобою серця захворюванням периферичних артерій та/або цереброваскулярними захворюваннями довгострокове лікування може бути призначене лікарем тільки після ретельного аналізу. Пацієнтам з вираженими факторами ризику серцево-судинних ускладнень (такими як артеріальна гіпертензія гіперліпідемія цукровий діабет куріння) призначати довготривале лікування НПЗЗ слід лише після ретельного обміркування.

  Вплив на органи дихання

  Бронхоспазмможе виникнути у пацієнтів які страждають на бронхіальну астму або алергічні захворювання або мають ці захворювання в анамнезі.

  Інші НПЗЗ

  Одночасне застосування ібупрофену з іншими НПЗЗ включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2 підвищує ризик розвитку побічних реакцій тому його слід уникати.

  Системний червоний вовчак і змішані захворювання сполучної тканини

  З обережністю слід застосовувати ібупрофен при проявах системного червоного вовчака та змішаних захворюваннях сполучної тканини через підвищений ризик виникнення асептичного менінгіту.

  Вплив на нирки

  Довготривалий прийом НПЗЗ може призвести до дозозалежного зниження синтезу простагландинів і провокувати розвиток ниркової недостатності. Високий ризик цієї реакції мають пацієнти з порушеннями функції нирок серцевими порушеннями порушеннями функції печінки пацієнти які приймають діуретики і пацієнти літнього віку. У таких пацієнтів необхідно контролювати ниркову функцію

  Вплив на печінку

  Порушення функції печінки.

  Вплив на фертильність у жінок

  Існують обмежені дані що лікарські засоби які пригнічують синтез циклооксигенази/простагландину можуть впливати на процес овуляції. Цей процес є оборотним після припинення лікування. Довготривале застосування (стосується дози 2400 мг протягом доби а також тривалості лікування понад 10 днів) ібупрофену може порушити жіночу фертильність і не рекомендується жінкам які намагаються завагітніти. Жінкам які мають труднощі з настанням вагітності або проходять обстеження з причини безпліддя цей препарат необхідно відмінити.

  Вплив на шлунково-кишковий тракт

  НПЗЗ слід з обережністю застосовувати пацієнтам з хронічними запальними захворюваннями кишечника (виразковий коліт хвороба Крона) оскільки ці стани можуть загострюватись. Існують повідомлення про випадки шлунково-кишкової кровотечі перфорації виразки що можуть призвести до летального наслідку які виникали на будь-якому етапі лікування НПЗЗ незалежно від наявності попереджувальних симптомів або наявності тяжких розладів з боку шлунково-кишкового тракту в анамнезі.

  Ризик шлунково-кишкової кровотечі перфорації виразки підвищується при збільшенні доз НПЗЗ у пацієнтів з виразкою в анамнезі особливо якщо вона ускладнена кровотечею або перфорацією та у літніх пацієнтів. Ці пацієнти повинні починати лікування з мінімальних доз. Слід дотримуватись обережності при лікуванні пацієнтів які отримують супутні препарати що можуть підвищити ризик гастротоксичності або кровотечі такі як пероральні кортикостероїди або антикоагулянти (наприклад варфарин) або антитромбоцитарні засоби (наприклад аспірин). При тривалому лікуванні для цих пацієнтів а також для пацієнтів які потребують супутнього застосування низьких доз ацетилсаліцилової кислоти (аспірину) або інших лікарських засобів що можуть збільшити ризик для шлунково-кишкового тракту слід розглядати призначення лікарем комбінованої терапії мізопростолом або інгібіторами протонної помпи.

  Пацієнтам із наявними шлунково-кишковими розладами в анамнезі передусім пацієнтам літнього віку слід повідомляти про будь-які незвичайні симптоми з боку шлунково-кишкового тракту (переважно кровотечу) особливо про шлунково-кишкову кровотечу на початку лікування. У разі шлунково-кишкової кровотечі або виразки у пацієнтів які отримують ібупрофен лікування слід негайно припинити.

  З боку шкіри та підшкірної клітковини. Дуже рідко на тлі прийому НПЗЗ можуть виникати тяжкі форми шкірних реакцій включаючи ексфоліативний дерматит синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз. Найвищий ризик появи таких реакцій спостерігається на ранніх етапах терапії в більшості випадків початок таких реакцій відбувається протягом першого місяця лікування.Ібупрофен слід відмінити при перших ознаках шкірного висипу патологічних змін слизових оболонок або будь-яких інших ознаках гіперчутливості.

  1 таблетка містить 121 1 мг (0 35 ммоль) сахарози. З обережністю слід застосовувати препарат пацієнтам з цукровим діабетом.

  Пацієнти які мають рідкісну спадкову форму непереносимості фруктози синдром мальабсорбції глюкози та галактози а також недостатність ферментів сахарази або ізомальтази не повинні приймати цей препарат.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Пригнічення синтезу простагландинів може негативно впливати на вагітність та/або розвиток ембріона/плода. Існує підвищений ризик викидня вроджених вад після застосування інгібіторів синтезу простагландинів на ранній стадії вагітності. Вважається що ризик підвищується зі збільшенням дози та тривалості терапії. НПЗЗ не слід приймати у перші два триместри вагітності або під час пологів якщо тільки потенційна користь для пацієнтки не перевищує потенційний ризик для плода. Під час ІІІ триместру вагітності при застосуванні будь-яких інгібіторів синтезу простагландинів можливі такі впливи на плід як серцево-легенева токсичність (передчасне закриття артеріальної протоки плода з легеневою гіпертензією) та порушення функції нирок яке може прогресувати до ниркової недостатності з проявом олігогідроамніозу. Ібупрофен протипоказаний у ІІІ триместрі вагітності через можливість пригнічення скорочувальної функції матки що може призвести до збільшення тривалості пологів із тенденцією до підвищення кровотечі у матері та дитини навіть при застосуванні низьких доз.

  Незначна кількість ібупрофену може бути виявлена у грудному молоці. НПЗЗ у разі можливості не рекомендується застосовувати під час годування груддю.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  За умови застосування згідно з рекомендованими дозами та тривалістю лікування препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Пацієнтам які відчувають запаморочення сонливість дезорієнтацію або порушення зору при прийомі НПЗЗ слід відмовитися від керування автотранспортом або роботи з механізмами.

  Спосіб застосування та дози.

  Для перорального застосування. Мінімально ефективну дозу слід застосовувати протягом нетривалого періоду (не більше 5 діб) потрібного для того щоб зникли симптоми болю або не більше 3 діб щоб зникли симптоми гарячки. У разі необхідності застосування препарату понад 5 днів якщо симптоми не зникають або погіршуються слід звернутися до лікаря за консультацією.

  Препарат призначають дорослим та дітям з масою тіла більше 20 кг (приблизно 6 років).Зазвичай застосовують із розрахунку від 20 до 30 мг/кг маси тіла на добу. Не перевищувати дозу 30 мг/кг маси тіла на добу.

  Дітям з масою тіла від 20 до 30 кг (віком від 6 до 11 років) призначають у дозі 200 мг (1 таблетка) повторну дозу при необхідності приймають через 6 годин але в будь якому разі не застосовувати більше 600 мг (3 таблетки) на добу.

  Дорослим та дітям з масою тіла більше 30 кг призначають по 200-400 мг (1-2 таблетки) кожні 4-6 годин при необхідності. Не застосовувати більше 1200 мг (6 таблеток) протягом 24 годин.

  Пацієнти літнього віку не потребують спеціального підбору дози окрім випадків вираженої ниркової або печінкової недостатності.

  Ібупром приймати під час або після їди не розжовуючи. Пацієнтам із підвищеною чутливістю шлунка рекомендується приймати препарат під час їди. Таблетки необхідно запивати водою.

  Тривалість лікування визначається лікарем індивідуально залежно від перебігу захворювання та стану хворого.

  Діти.

  Не застосовують дітям з масою тіла менше 20 кг та молодше 6 років.

  Передозування.

  Застосування препарату дітям в дозі понад 400 мг/кг може спричинити появу симптомів інтоксикації. У дорослих ефект дози менш виражений. Період напіввиведення при передозуванні становить 1 5-3 години.

  Симптоми. У більшості пацієнтів застосування значної кількості НПЗЗ викликало лише нудоту блювання біль в епігастральній ділянці або дуже рідко – діарею. Можуть також виникати шум у вухах головний біль запаморочення та шлунково-кишкова кровотеча. При більш тяжкому отруєнні можуть виникати токсичні ураження центральної нервової системи які проявляються у вигляді сонливості ністагму порушенні зору інколи – збудженого стану та дезорієнтації або коми. Інколи у пацієнтів спостерігаються судоми. При тяжкому отруєнні може виникати гіперкаліємія та метаболічний ацидоз гостра ниркова недостатність пошкодження печінки артеріальна гіпотензія дихальна недостатність та ціаноз. У хворих на бронхіальну астму може спостерігатися загострення перебігу астми.

  Лікування. Лікування повинно бути симптоматичним та підтримуючим а також включати забезпечення прохідності дихальних шляхів та спостереження за показниками життєво-важливих функцій до нормалізації стану. Рекомендовано пероральне застосування активованого вугілля або промивання шлунка впродовж 1 години після застосування потенційно токсичної дози препарату. Якщо ібупрофен вже всмоктався в організм можна вводити лужні речовини для пришвидшення виведення кислотного ібупрофену з сечею.

  Побічні реакції.

  Найчастіші побічні реакції є шлунково-кишковими за своєю природою і здебільшого залежать від дози. Побічні реакції найрідше спостерігаються коли максимальна добова доза становить 1200 мг.

  Побічні реакції що зустрічаються при застосуванні ібупрофену як і інших НПЗЗ класифіковані за системами органів та частотою їх прояву: дуже часто: >1/10; часто: >1/100 – <1/10; нечасто: >1/1000 – <1/100; рідко: >1/10000 – <1/1000; дуже рідко: < 1/10000 та невідомо (не підлягає оцінці з огляду на обмеженість наявних даних).

  З боку серцевої системи.

  Невідомо – серцева недостатність набряк.

  З боку травного тракту.

  Нечасто – біль в животі диспепсія та нудота; рідко – діарея метеоризм запор і блювання; дуже рідко – виразкова хвороба перфорації або шлунково-кишкові кровотечі мелена криваве блювання іноді летальні (особливо у пацієнтів літнього віку) виразковий стоматит гастрит панкреатит; невідомо – загострення коліту і хвороби Крона.

  З боку нервової системи.

  Нечасто – головний біль; дуже рідко – асептичний менінгіт окремі симптоми якого (ригідність потиличних м’язів головний біль нудота блювання пропасниця або дезорієнтація) можуть виникати у пацієнтів з існуючими аутоімунними захворюваннями такими як системний червоний вовчак змішане захворювання сполучної тканини; невідомо парестезії сонливість.

  З боку нирок та сечовидільної системи.

  Дуже рідко – гостре порушення функції нирок сосочковий некроз особливо при тривалому застосуванні пов’язані з підвищенням рівня сечовини в плазмі крові та набряк; невідомо – ниркова недостатність нефротоксичність включаючи інтерстиціальний нефрит та нефротичний синдром.

  З боку печінки.

  Дуже рідко – порушення функції печінки; невідомо – при тривалому лікуванні можуть виникати гепатит та жовтяниця.

  З боку судинної системи.

  Невідомо – артеріальна гіпертензія артеріальний тромбоз (інфаркт міокарда чи інсульт).

  З боку шкіри та підшкірної клітковини.

  Рідко– різні висипання на шкірі; дуже рідко – тяжкі форми шкірних реакцій таких як синдром Стівенса-Джонсона мультиформна еритема і токсичний епідермальний некроліз; невідомо – фоточутливість.

  З боку системи крові та лімфатичної системи.

  Дуже рідко –анемія лейкопенія тромбоцитопенія панцитопенія агранулоцитоз які можуть виникати при тривалому лікуванні першими ознаками яких є пропасниця біль у горлі поверхневі виразки в ротовій порожнині грипоподібні симптоми тяжка форма виснаження нез’ясована кровотеча та синці.

  З боку психіки.

  Невідомотільки при тривалому застосуванні: депресія галюцинації сплутаність свідомості.

  З боку органів зору.

  Невідомопри тривалому лікуванні можуть виникатипорушення зору неврит зорового нерва.

  З боку органів слуху.

  Невідомо– притривалому лікуванні можливі дзвін у вухах та запаморочення.

  З боку імунної системи.

  Рідко – реакції гіперчутливості що включають кропив’янку та свербіж; дуже рідко – тяжкі реакції гіперчутливості симптоми яких можуть включати набряк обличчя язика та гортані задишку тахікардію артеріальну гіпотензію анафілактичні реакції ангіоневротичний набряк або тяжкий шок; невідомо – реактивність дихальних шляхів включаючи бронхіальну астму загострення астми бронхоспазм.

  Загальні порушення.

  Нездужання і втома.

  Лабораторні дослідження.

  Дуже рідко – зниження рівня гемоглобіну.

  Термін придатності.3 роки.

  Умови зберігання.

  Для упаковок з таблетками у блістерах: зберігати при температурі не вище 30 °C.

  Для упаковок з таблетками у флаконах і саше: не потребує особливих умов зберігання.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Упаковка.

  По 2 таблетки у саше; по 10 таблеток в блістері в картонній коробці; по 50 таблеток у флаконі
  в картонній коробці.

  Категорія відпуску. Без рецепта.

  Виробник.

  ТОВ ЮС Фармація Польща/

  US Pharmacia Sp. z o.o. Poland.

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  Вул. Зембицка 40 50-507 Вроцлав Польща/

  Ul. Ziebicka 40 50-507 Wroclaw Poland.

  Заявник.

  Юнiлaб ЛП США/

  Unilab LP USA.

  Місцезнаходження заявника та/або представника заявника.

  966 Хангерфорд Драйв офiс 3Б Роквiль МД 20850 США/

  966 Hungerford Drive Suite 3B Rockville MD 20850 USA.

  Додаткова інформація
  Додаткова інформація
  Количество в упаковке10
  Форма товаруТаблетки
  ВиробникUS Pharmacia International (США)
  Реєстраційне посвідченняUA/6045/01/01
  Умови відпускубез рецепта
  Головний медикаментИбупром
  код моріону41633
  Відгуки
  Напишіть власний відгук
  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  Как заказать

  КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

  • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
  • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
  • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
  • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
  • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
  • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
   
  Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

   

  – Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

   

  После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

  Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

   0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

   

  САМОВЫВОЗ

  Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

  После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

  Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

  Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

   

   

  Завантажити повну інструкцію
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Переглянуті ліки
  1. Преднізолон 0,5% мазь 10 г

   Красная Звезда ОАО (Украина, Харьков)
  2. Смарт Омега №30

   SCHONEN (VAT), Швейцарія
  3. Смарт Омега для дітей капсули №30

   SCHONEN (VAT), Швейцарія
  4. Доппельгерц Актив Омега-3 чисті судини капсули №30

   Queisser Pharma (Німеччина)
  Акции
  Спецпредложения
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення