Протигрибкові препарати

Вид
Вид

Шкіра - найбільший орган в нашому організмі.

Щодня з нашою шкірою контактує тисячі мікроорганізмів, вірусів, грибів. Серед них зустрічаються хвороботворні представники, які викликають такі захворювання як піодерміти або мікози.

Як відрізнити пиодермит від мікозу?

Пиодермит - це гнійно - запальне захворювання шкіри, викликане мікробної інфекцією, яка найчастіше потрапила в організм через порушену цілісність шкірних покривів, хоча можливі випадки хронічного носійства хвороботворних мікроорганізмів, таких як стафілококи і стрептококи. Виявляється в залежності від стадії захворювання: почервонінням, набряком, появою на шкірі висипань, гнійників, болем в місці ураження, можливе підвищення температури. Одужання настає при призначенні комплексного лікування, яке включає в себе антибактеріальні ліки. Мікоз - це захворювання шкіри викликане грибковою інфекцією найчастіше виникає при контакті з джерелом інфекції в побуті або місцях громадського користування. Існує окремий різновид грибка, який присутній в нормі у здорової людини і може переходити в хвороботворну форму при порушеннях імунітету, під впливом нераціонального застосування лікарських препаратів, тому в комплексі з антибіотиками доцільно призначати протигрибкові препарати. Симптоми при мікозах в залежності від збудника бувають різні, від шкірних проявів і випадання волосся до белесоватих висипань в порожнині рота і вагінальних виділень у жінок.

Що потрібно робити при підозрі на грибкові захворювання?

В першу чергу зверніться до лікаря, саме він зможе встановити захворювання, виявити збудника і призначити протигрибкові засоби. Лікар повинен детально розписати схему лікування і вказати форму випуску протигрибкових ліків.

Які бувають препарати від грибка?

Ліки проти грибка варто підбирати з урахуванням збудника і проявів захворювання. Найпоширеніший засіб від грибка випускається у формі розчинів, кремів, гелів, мазей і таблеток.

Як вибирати протигрибкові препарати?

Вибираючи ліки від грибка потрібно керуватися призначеннями лікаря. При ураженні шкіри стоп призначають спрей або гель від грибка. При лущенні на шкірі призначають крем або мазі. При проявах кандидозов призначають протигрибкові таблетки. В індивідуальних випадках протигрибкові препарати готують за рецептом лікаря.

Важливо пам'ятати, що самолікування може затягнути шлях до одужання.