Відхаркувальні препарати, засоби від кашлю

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Відхаркувальні засоби від кашлю

Кашель знайом нам ще з самого дитинства, особливо в холодну погоду, коли організм більше сприймає простудні захворювання. Існує безліч відхаркувальних препаратів і засобів від кашлю, однак, чи всі вони ефективні. Самостійно вибирати відхаркувальні засоби не рекомендується, тільки за призначенням лікаря. Необхідно точно знати які препарати пити, в яких дозах і коли, тоді результат лікування не змусить довго чекати.

Якщо знати причину кашлю, то можна швидко і ефективно вилікувати його

- Брудне повітря, в якому присутній пил, дим, хімічні речовини.

- куріння

- Інфекційні захворювання верхніх дихальних шляхів

- Затяжний стрес теж може бути причиною кашлю

Відхаркувальні засоби - які краще

У хворої людини трахеобронхіальний секрет збільшується в кілька разів, коли наш організм хоче позбутися від цієї неприємної мокротиння, починається кашель. Щоб допомогти організму впоратися з цією роботою, необхідно використовувати відхаркувальні ліки. Вони здатні полегшити виведення мокротиння і усунути кашель.

        Можна підібрати відхаркувальні препарати недорогі, але не менш ефективні, такі як Пектусин, сироп кореня солодки, грудний еліксир. Ці препарати гарні своєю ефективністю і доступністю.

Купити такі відхаркувальні ліки легко в будь-якій аптеці. Нашим мамам і татам знаком препарат Амброксол. Він користується особливою популярністю на тлі інших аптечних засобів. Широко відомі ще такі препарати: Ацетилцистеїн, Бромгексин, Флуімуціл. Можна використовувати і домашні засоби: чорна редька, мед, молоко сприяють відходженню слизу. Однак якщо ви відчуваєте погіршення, потрібно терміново звернутися до лікаря, щоб уникнути ускладнень. Сучасна медицина закликає не займатися самолікуванням, оскільки це може призвести до незворотних наслідків.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення